ayı sözlük yazarlarının yattığı erkek sayısı

  • /
  • 6
heterolar da sayılıyor mu? sayılıyorsa yattığım erkek sayısı 500'ü geçer anacım. sayılmıyorsa 499'dur. adsfdafsdfa.
gerçek anlamda yattığım bir erkek oldu, o erkekle de bir kez yattım. anal penetrasyon vardı, öpüşme vardı, dil emme vardı, yalaşma vardı, okşamalar vardı, göt emme vardı, sik emme vardı, parmak sokma vardı, handjob vardı. bir tek alttan/arkadan içime almadım, diğer hepsini yaptım, hem de tek bir adamla.

kapımı çalanlar olmuştu, aynı az önce anlattığım adam da kapımı çaldı, sürtünmeden ileri gidemediler. aslında uygun olsaydım az önce anlattığım adamla onu da yaşardım çünkü önce o beni içinde istedi, istediğini aldı.

başkalarıyla başka başka yatma/sevişme deneyimleri yaşadım. kimi yalnızca öpüşürken benimkini tutup sıvazladı sıktı, karşılıklı elleşmeler yaşandı. kimisiyle 69'u sıraya dizip öyle yaşadık, önce ben sonra o, önce o sonra ben falan filan.

kimsiyle kumlarda yan yana oturdum, kimisiyle kayalıklarda yan yana yattım.
yatıp, sarılıp uyuyabildiğim biri henüz olmadı. ileride olmasını umuyorum.
7 bölgede 81 ilde türkiye’ye güvence yok lan bu o değildi di mi? saymadım sayanı anlamadım yaş 41 yani 77liyim 97de ilk ilişkimi yaşadım, 98de 4 sene biri ile beraber oldum, 2003/2005 arası 1 kişi hala arada askerlik var koğuşta 70 kişiydik 2005 /2006 biraz dağıttım sanki o dönem 2006/2015 9 senelik ilişki ama son 3 senesi sözlüğün de katkısı ile bear camiasına yakınlaşmam, 2015/2018 ehhhh allah bereket versin... ne yapar 40 yaparrr ve milliyetçi hareket partisi benim uykum gelmiş uyuyayım bari.....
(bkz:yatmak ne demek) anal ise sayı çok farklı oral ise çok farklı.
12 kişi kimle nerde ne yaptığımı bile çok iyi hatırlıyorum.
ayh en orospu benmisim ya, sayiyi bilmem aklimda kalan pasaportlar:

kanada, abd, meksika, brezilya, dominik cumhuriyeti, kuba, sili, arjantin, guney afrika cumhuriyeti, mozambik, kongo, fas, misir, irak, suriye, lubnan, maldivler, filipinler, cin, ozbekistan, kazakistan, kirgizistan, rusya, belarus, estonya, romanya, bulgaristan, sirbistan, hirvatistan, yunanistan, italya, ispanya, porteskiz, fransa, birlesik krallik, almanya, isvicre, norvec, danimarka, avustrya, macaristan, belcika, hollanda, azerbaycan, ermenistan, yeni zellanda, avustralya bulunuyor.
sayi hakkinda hicbir fikrim yok, ki 2005-2011 ila 2019'dan gunumuze tek esliyim. secici degilmisim bah.
daha gençken ay ben sayacak kadar yüzeysel bir insan değilim deyip saymamıştım ama sonradan keşke saysaymışım hatta bir liste yapıp her biri hakkında bir cümle bir şey yazsaymışım diyorum. tahminen 300 civarındayım, önceki yazılanları okuyup 300’ler 600’ler görüp mutlu oldum kendimi yalnız hissetmedim. sevişmek ne güzel şey.
game of thrones gece nöbeti... gerçi aseksüel eğilimi yüksek herifim çok da dert ettiğim şey değildir, ama bazen insan düşünüyor incel femcel gibi saçma sapan hesaplar çıktı piyasaya, elemanlar hayvan gibi para kazanıyor ulan kur bu tarz bi lgbti+ temalı hesap sen de yolunu bul amk! tabi toplum içerisinde genel sığırlaşmaya hizmet edeceksin ama o çok övdükleri piyasanın mantığı da bu değil midir? neyse biz yine de efendi efendi takılalım efenim.

kısa bir ek: olum kafam güzelken maytap geçiyordum hemen eksilemeyin lan!
biride bir binide bir sevdiğiiim dünyada birrr

saymadım saymak delilik olurdu. onun yerine daha masum olsun toplamda 3 çeşit but/elvan/kürdan yedim. artık evliyim elvan ve kürdan yemiyorum. kocam butla doyuruyor ablağğ
  • /
  • 6