ayı sözlük yazarlarının yattığı erkek sayısı

  • /
  • 6
bir sünnetçi kadar gördüm.
en azından yabancıya gitmiyor anlayışı hakim.
türk lirasından altı sıfır atılalı beri 3.
iki haneli ama çok da masum değil. eheh
büyük ihtimalle yattığı kadın sayısından daha fazla olan sayıdır
ayy 30undan sonra saymayı bırakmıştım, şimdi de nazar mı değdi nedir, üç aydır giren çıkan yok, nadasta.
0 ile nadasın dibindeyim yeehuuu.tabiki de beyaz atlı ssk’sı olan bir talibimi bekliyorum öyle hemen de yatmayacağız söz olacak kına olacak sonra evi olacak arabası olacak ama kaynanadan ayrı yaşıcaz olmaz öylehuwwueywga şaka kendimle olan nedenlerden dolayı ayrıca koskoca hornette sadece 120 kişiden birini beğenipte oda olur diyipte seni şöyle düzücem böyle düzücem dedikten sonra soğudum.yanlız şimdi düşündüm de benim 0 olmamam lazım -5 falan olmam lazım bok bulurum bok! dipnot:”nadastayım dükkan kapalı yallah”
yattığı erkek sayısını sayabilen cindir abi.
benim morali sifır sifır sifır sifır.
heterolar da sayılıyor mu? sayılıyorsa yattığım erkek sayısı 500'ü geçer anacım. sayılmıyorsa 499'dur. adsfdafsdfa.
gerçek anlamda yattığım bir erkek oldu, o erkekle de bir kez yattım. anal penetrasyon vardı, öpüşme vardı, dil emme vardı, yalaşma vardı, okşamalar vardı, göt emme vardı, sik emme vardı, parmak sokma vardı, handjob vardı. bir tek alttan/arkadan içime almadım, diğer hepsini yaptım, hem de tek bir adamla.

kapımı çalanlar olmuştu, aynı az önce anlattığım adam da kapımı çaldı, sürtünmeden ileri gidemediler. aslında uygun olsaydım az önce anlattığım adamla onu da yaşardım çünkü önce o beni içinde istedi, istediğini aldı.

başkalarıyla başka başka yatma/sevişme deneyimleri yaşadım. kimi yalnızca öpüşürken benimkini tutup sıvazladı sıktı, karşılıklı elleşmeler yaşandı. kimisiyle 69'u sıraya dizip öyle yaşadık, önce ben sonra o, önce o sonra ben falan filan.

kimsiyle kumlarda yan yana oturdum, kimisiyle kayalıklarda yan yana yattım.
yatıp, sarılıp uyuyabildiğim biri henüz olmadı. ileride olmasını umuyorum.
7 bölgede 81 ilde türkiye’ye güvence yok lan bu o değildi di mi? saymadım sayanı anlamadım yaş 41 yani 77liyim 97de ilk ilişkimi yaşadım, 98de 4 sene biri ile beraber oldum, 2003/2005 arası 1 kişi hala arada askerlik var koğuşta 70 kişiydik 2005 /2006 biraz dağıttım sanki o dönem 2006/2015 9 senelik ilişki ama son 3 senesi sözlüğün de katkısı ile bear camiasına yakınlaşmam, 2015/2018 ehhhh allah bereket versin... ne yapar 40 yaparrr ve milliyetçi hareket partisi benim uykum gelmiş uyuyayım bari.....
(bkz:yatmak ne demek) anal ise sayı çok farklı oral ise çok farklı.
  • /
  • 6