ayı sözlük yazarlarının yattığı erkek sayısı

  • /
  • 6
sevgilim olduğunda grafiği sabit değerde kalıp , olmadığında haftalık zaman ekseninde doğrusal artışa sahip grafiğin yataydaki zaman eksenine karşılık düşen diğer eksenin değişkenidir.
yatağa yattığımda, olur da melatonin gecikirse, geviş getiren , hayvanat sayacağıma , çükünü gördüğüm ayı sayarım daha iyi.
birilerini erkek sanıp yatmışlığım olmadı değil ama erkek çıkmadılarsa bu da onların özrü olsun. ne de olmasa bu ülkede halen daha eşcinselliğini fabrikasyon hatası gibi yaşayan milyonlarca homoseksüel var. o nedenle, ben hala bakirim.
ayı sözlük yazarlarının yataktan birlikte kalktığı erkek sayısından az olduğu sürece tam anlamıyla hatırlanamayacak sayıdır. ancak dost meclislerinde havayla karışık kimler geldi kimler geçti demekle ve başkaları sayının niceliğinden sizse içinizden yutkunmakla yetinirsiniz.
sadece 1 evet yazıyla da yazim hatta ''bir''. çünkü sadece bir tane sevgilim oldu şimdiye kadar ve gecelik ilişkiler de pek tarzım değil.
(bkz: kezban )
ben diyeyim şey, sen diyesin... yok yok demeyesin. öyle lafı edilmeyecek kadar şey bir şey. (şey; bir tür rakam)

çetele tutmadığın için tam rakam söyleyemezsin, yüksek rakam söylesen ya ohha abarttın denir, ya da kaşarın önde gideni. yo da skor hastası. az desen, çık çık, saklama denir. ya da bu tür ele yüzü görünmeme olasılığı olan platformlarda, demek tipsizmiş ki bir şey becerememiş denir, yüzüne değil tabii ki. yani radar dışı. ya da romatik takılıyorsun diye kezban damgası yersin. bu da böyle bir şey. (şey; pek çok türden her ucu boklu değnekler)

tabii umurunda olana...
çok önceleri saymayı bırakmıştım.
4 tane, ne mütevazi bir hayat yaşıyorum.
seni benden önce siken oldu mu? sorusunu akıllara getiren anket. çok şeyim, adını sen koy.
sıfırları birleri gördükçe ağlasam mı gülsem mi bilemediğim mevzu. geçenlerde sadıyıdım. isteyene özelden yazabilirim. beyle ulu orta söylenecek şey değil annem.
haftada 1-2 gün çalışırım, çalıştığım geceler şanslıysam gecede 3. ama genelde yatmıyorum ki, ayakta oluyorum. bu sayılır mı acaba? bilemedim şimdi.

seviştiğim erkek sayısı ise bu yaşa kadar 6.
72.turkiyenin yarisini tanirim. *
2011'de 2 2012'de 32 2013'de 48 2014'de 68 orospuyum.com orospunun yemini y.rak görene kadar dedikleri doğru olsa gerek.
şimdi yazıcam buraya diyeceksiniz bu yaşta bu kadar mı vay anasını diye ve diyorum sıfır amk kendi yüzüme vurdum şuan
  • /
  • 6