ayı sözlük yazarlarının yattığı erkek sayısı

  • /
  • 6
bir seferdeki sayı mı şimdiye kadarkiler mi olduğu belirtilmemiş soru. * ayaküstüler dahil mi?
ilk yıllarımda sayardım ya. şimdi gülüyorum yaptığıma. zamanla anladımda yattığı erkek sayısı çok önemli değilmiş insanın. önemli olan yattığı kaç insanla birlikte kalkabiliyor olduğuymuş.
sanırım ben ortalamayı düşürüyorum.
bir elin parmaklarını geçmez. *
saysam ne olacak, en zigişken ayı madalyasımı verecekler. saymadım. unuttum. ama üniversite çağlarında baya vardı. hemde sadece parktan. e tabi o zaman net face msn profiller yok. herkes parklarda. sonradan baya azaldı. sanırım azaldı. yok yok, azaldı ama çok değil.
sadece ve sadece son 1 seneye kadar 2 sevgilim oldu ben sadece sevgilim ile yatarım gibi jackkk şoray kanunum var.... hahahaha
şerefsizim ortalamayı yerlerde süründürcem...ahahahahahaha
yok daha neler dedirten başlıktır. ebeden bu zamana tüm mahremiyetin sergileneceğini düşündüren, korkutucu bir tablo. <br> <br>(bkz: ayı sözlük yazarlarının her tür cinsel istatistikleri)
ayak üstü yapılanları da hesaba katarsak 125-175 arasında bir yerlerdeyim diye umut ediyorum ....
15i geçmez ya bir insanın hayatında. yani mümkün değil. düşünün 20 yaşında eşcinsel olup ilk ilişkine gerçek anlamda hazırsındır veya 18e düşürelim.4 ay tanıma, 1 yıl çıkma, ayrılma ve ayrılık sonrası1 yıl psikolojik çöküntü. mümkün değil 15i aşması.
sözlüğün kaşarını ortaya çıkaracak olan başlık.
tunatuanın cevabını merakla beklediğim soru
sen ilk olucaksın aşkım. *
  • /
  • 6