koyuyazar

Durum: 548 - 0 - 0 - 0 - 23.03.2014 10:32

Puan: 8597 - Sözlük Kezbanı

7 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

tek yönde bu akşam
  • /
  • 28

bir seks yazarı olarak koyuyazar

siz hiç patronunuzun kocasını siktiniz mi?

uzun zamandır kafamda kurcalayan bir durum.

hayatımda en berbat yıl 2013 yılıdır. ilk sevgilisine aşık bir eski sevgili ile aynı evde yaşamanın verdiği ızdırapla yeni bir eve geçmek için yeni bir iş bakılır. derken internet üstünden "ar-ge" benzeri bir işyeri bulunur. görüşmeye gidilir, kadın patronun olduğu ve benle birlikte 2 erkeğin gerisinin kadın-kız olduğu bir şirkettir. neyse görüşmede "kız arkadaşınla mı kalıyorsun" sorusu sormuştu, ben şaşırmıştım. nerden bileyim kadının manyak olduğunu. kadının profili tarif etmek gerekirse, önceden evlenmiş-boşanmış, kocasının sahip olduğu şirketin istanbul kısmını almış, erkeklerin kendisini sikmek istediğini düşünen birisi idi. yaz ayında çalışırken her zaman mini etek ve gögüsleri açık şeyler giyer, odasına girildi mi bi eliyle gögüslerini kapatır, diğer eliyle mini eteğini aşağı çekişi vardır ki "imdattt beni sikiyorlarrr, komşularrr yetişin" demenin farklı yolu gibi gözükürdü.. kendisi ile konuşurken duvara bakıp,, konuşmama rağmen eliyle gögüslerini kapatır. bir gün biir şirketin sahibi ile görüşmeye gittik bu kadın ile, şirkete girişte saçlarını bir açtı, önden gögüs düğmelerinden birinide aynı şekilde. "vayyy vaayy vayyy" demiştim o gün içimden.

neyse bu kadın 2. evliliğini meslektaşım olan biriyle yapmış, adamda benim boylarımda gideri olan bi tip. en fazla bi kez gideri olur.

şirkette 5. ayım, evde yaşadığım haller beni sıkıştırmaya başlamış, iş yerinde kadın her odaya kamera taktırmış. hem kameradan hem de bilgisayar ekranından bizi izliyor. yan odada bir karı var o da ne konuşursak gidip, patrona ispiyonluyor. hatta kimse inanmaz ama ispiyoncu karının bilgisayarında tuvalete_gidenler_11haziran diye bir excel dosyası vardı, günlük kaçta kim tuvalete gitmiş, ne kadar durmuş falan yazıyordu. bilgisayarı bozulmasa hayatta görmezdim, derken benim evde yaşadığım insanların ruhsal durumları, işyeri manyak karının durumları benim kafamı kaydırdı. eve gidip sadece yatmak istiyordum, mutlu olduğum tek an uyku anı idi.

derken kaldığım evden kovuldum, tam tabiri siktir edildim. baktım patronda yazın manyalık ve şizofrenik derecesini artırdı. hiç unutmuyorum bir perşembe günüydü çıktım, kozyatağı carrefour da 3-4 saat elimde bir kahve ile oturmuşluğum vardır, dalmışım gitmişim. derken bunun kocası denk geldi. şak diye karşıma oturdu. naber nasılsın geyikleri derken zaten içimde bir öfke var. orospu cocugu eski sevgili zaten manyamış, arayıp agzına sıcamıyorum, bu iş yerinden cıkarsamda ne ile gecinicem derken, bir an bi şey kayıp gitti içimden o an. bir daha o şey ile karşılaşmadım. dağıtmadan konuyu geyikten sonra, bunun yaptığı işleri övmeye başladım, verdim gazı verdim gazı. ama bu kadar şerefsiz biri olabileceğimi bilmiyordum. derken buralarda düzgün manzaralı bir içki yeri olmadığını, keşke çamlıca tepesinde bugün bi bira içilse ne kadar güzel olacağını söyledim. bu adam birden gözünde ateşi gördüm, gel içelim dedi. tamam dedim aldık biraları gittik, bu halen kendini anlatıyor, ben öyle abartmadan övüyorum ki adamı adam mest oldu.

biralar bitti, koyuyazar tam bir darkside kısmına geçiş yapmıştı. otururken elim adamın pantolununa gitti, bu şaşırdı. ne yapıyorsun derken fermuarı açmıştım bile baktım yavaştan eelimdeki hareketlenmeye başladı. boyuna göre (190) falan ortalama bir pipi tükürüklü elimde büyüyordu. bu adam şaskınlıgın ve biranın verdiği sarhoşlukla hoşuna gitmeye başlamıştı. derken adamın dudaklarına yapıştım, bu kendi itsede ben daha güçlü olduğum içiin kendini kurtaramıyordu benden. en sonunda kendini bana bıraktı, dudakları dudaklarımdan elimde pipisi tabiri caizse adam inliyordu. araba içinde koltuklar hafif yatıktı, adam tam boşalmaya yaklaştıgında elimi çektim adamı hızlıca döndürmeye tesvik ettim. bu tabi ilk defa yapmanın verdiği şaşkınlıkla bana arkasını dönmüştü bile. boxerı sıyırdım, kıllı götü önümdeydi. bir kolumla kafasını bastırıyordum, diğer elimle benimkini yerleştiriyordum. iki tane hayvanın bir arabada sikişmesi ne kadar garip diye düşündüm bir an ama manyak-şizofren kadına bir şekilde hakeret etmeyeliydim, bunuda kocasını sikerek yapacaktım. birden hareketlerim sertleşmeye başladı, kurtadam filmlerindeki dönüşüm tamamlamış hayvan gibiydim. artık acıyı çektirme zamanım gelmişti, son tükürlüklü olarak öyle bir geçirdim ki, hem adam ben ben acıdan kıvranacak durumdaydık. adam kurtulmaya çalışıyordu, ben sırtından bastırıp, içinde gidip geliyordum."lütfen çıkar" diye inliyordu, o dedikçe ben daha sert vuruyordum. araba öyle bir sallanıyordu ki, o gece kimseye yakalanmadığımıza şaşırdım. ve uzun bir süre sonra ben boşaldım, adamın gözünden yaş gelmişti ama o da oturduğu koltuga boşalmıştı. böyle bir şeydi cinsellik, hem iğrenip, hem de zevk alınan şeylerin kümesiydi. arabadan indim, prezarvatifi çöp kutusuna attım. kulaklıklarımı çıkarttım, ara yollardan büyük çamlıca, küçük çamlıca falan bir yerlere kadar akşam karanlığında yürüdüm. bir otobus gördüm kadıköye gittim, sonra kadıköyden gideceğim evin otobüse bindim.

ertesi gün istifamı yazıp, çektim gittim memleketime.


not: bu hikayedeki yazılanlar gerçek dışı olup, bu sitede yazan her şey gibi eksik-yalan-karikatürüze edilmiş halidir.

ağla halime

bağımlılık yapan şarkıdır. nil buraktan dinlenildiğinde acıtır, gerçekten acıtır. "yarını olmayan, güneşi doğmayan, bir yolun yolcusuyum"

sözleri ;

kimbilir kaçıncı arayışım bu
benden kaçan mutluluğumu
nerede belli değil

kimbilir kaçıncı arayışım bu
kaybettiğim her bulduğumu
kader bana dost değil

ağla
ağla halime
gülme
kapat gözlerini
görme
tek bir şey söyleme

yok mu bir soru sormayan
yarını olmayan
güneşi doğmayan
bir yolun yolcusuyum
dokunma

ağla
ağla halime
gülme
kapat gözlerini
görme
tek bir şey söyleme

sanki bir yangın içimde
külleri savrulan, yakılan yıkılan dünyamda
artık bir yer yok sana

ağla
ağla halime
gülme
kapat gözlerini
görme
tek bir şey söyleme

ayı sözlük itiraf

insanlar maskelerini ne çok seviyor.

toblerone

ayı sözlüğün kıro klonundan başlıklar

kıro erkeklerin ortak özellikleri

gaylerin çoğunlugunun (%98 nin) hasta olduğu tiplerdir. yüzde vereyim de inandırıcı olsun.

yüzde küsüratlı gaylerin bu kırolarla yatmak için her haltı yiyip, sonra "tuuu kaka" yaptıkları tiplerdir. o yüzden bar köşelerinde rent boy olarak çalışan tiplerin hepsi bu bahsedilen erkeklerdir.

(bkz: ayı sözlüğün kıro klonundan başlıklar)

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

loreen - we got the power

arkadaştan sevgili yapmak

nickten kişilik tahmini yapmak

insanlar gizlilik ve temizlik esaslarına dayalı olarak çalıştıkları için orda burda nickleriyle var olurlar. ister istemez hepsinin bir anlamı bulunmaktadır.

vurucutim: kendini kazanova zanneden mahalle arası tip.

kafasiharic25cm: anladınız siz onu.

darbelimatkap: "aslında erken boşalıyorum ama darbeli işte" muhabbetinin diğer yüzü.

parlakpasifarar: hanımını evde bırakıp, internet cafede kuytu köşede dikişebileceği genç tüysüz tip arayan amca.

ıssız adam

yönetmeninden dolayı aslında gizli olarak gay yaşamını anlatan hikayedir.

mutluluğu anlık olarak başka bedenlerden alan bir adam ile aslında duygusal bir erkegin tanışma muhabbetidir. bazı noktalarda erkek-kadın ilişkisinden cok, keskin hatları ile erkek-erkek ilişkisini anlatıyor.

genelde hepimizin hayatında buna benzer hikayeler olmuş veya olacak durumdadır. yıllar sonra karşılaşmalarında yapmacık güleryüzler, kendi hayatlarından bahsetmeler, herkesin kendi yoluna gittiği ifadeleri falan filan erkeklerin burnundan kıl aldırmama noktası. tabiki sonrasında maskeler düşer, sarılıverirler. sonra gururlarına yediremeyip, acı cekerek yollarına devam ederler.

tipik gay ilişkisi.

aktif aktife takılmak isteyen insan

çok nadir olsa da, ortamda tam olarak saymasamda iki-üç adet aktif çift var.

nedir aktif çift?
aktif arkadaşla diğer aktif arkadaş birbirini sevmişler, birbirine vermeye çalışmışlar, verememişler bir sebepten. bu iki beraberliğe aktif çift diyoruz.

aktif aktife takılmak tamamen seçim. bazıları gizli pasiflikle özleştirmiş, haklı olabilirler ama çok kişisel ve değişken konulardır. bir tanıdığım kadınsı biriyle olmaktansa kendi gibi maço bir erkekle sevişmeyi daha çok tercih eder.

tamamen kişisel tercih.

cinsel performansı artırmanın yolları

sevdiğiniz kişiyle yapın.

ayı sözlük'e destek için reklamlara tıklamak

biraz gerçeklere değinmek gerekirse her tıklama aslında buraya kazandırmaz.

yıllar yılı google firmasına çok fazla dolandırıcılık oldu bu reklam işinden dolayı. o yüzden aynı bilgisayardan defalarca tıklama gerçekleştiğinde bu tıklamalar toplam 1 tıklama olarak görülür.

örneğin siz, kendi evinizde giriyorsanız. durmadan tıklamanıza gerek yok.


yapmanız gereken başka insanların tıklamasını sağlamaktır. bunuda twitter, facebook, google plus üzerinde ayı sözlük reklamı yaparak daha fazla yardımcı olunabilir.

bilmişlik olarak algılamayın ama normalde sitelere tıklama sebepleri site içindeki kaliteli entrylerdir. eğer konular ile ilgili daha net, saldırgan olmayan ve yardımcı yazılar yazılırsa google aramalarında ayı sözlük daha yukarıda çıkar. böylelikle daha fazla kazanır.

haydi eller klavyeye...

rdbear

beni beni, koyu yazarını hud buddy'sini ortalıkta bırakmış, kızıl renkli renkli insandır.

instigramda yakaladım. bırakmam.

cevşen

farsça kökenli olup "savaş elbisesi" anlamına gelmektedir. içinde dua yazılı bulunan deri veya metalle kaplanmış bir kolye ile boyuna takılır.

genel sağlık sigortası

milletin götünü çok pis kanatacak uygulamadır.

25 yaşını her geçen birey bu uygulama içindedir. okuyorsanız muhakkak muhitinizdeki sosyal yardımlaşma derneklerine gidin, konu hakkında bilgi alın.

eğer çalışıyorsanız, bu çalıştığınızı sgk ya bildirmeniz gerekmekte, yoksa bir gn bütün maaşını elektronik ortamda hacze derler, mal gibi kalırsınız ortada.

yapmanız gerekenler;

işsiz iseniz;

1- sosyal yardımlaşma derneğine gidip, gelir testi yaptırın.
2- sizi borçlandırdılar mı diye ziraat bankası üzerinde "gss sorgulaması" yapın.
3- sigortalı bir iş bulun


çalışıyorsanız:

konu ile ilgili olarak sgk ya bildirim yapın.


yoksa en yüksek ücretten aylık 330 tl keserler, bunu ödemezsen hiç bir sağlıktan yararlanamazsın.

seks sonrası diyaloglar

herhangi bir ayı - h
koyu - k

k - ben çıkıyorum.
h - sevgili olalım mı?
k - hı hı


not: 2 aydır sevgiliyiz. her soruya hı hı dersem sikerler de, zor kurtuldum.

bearcity 2

malum ortamlara (torrent falan) düşmüş olan yapımdır.

tükçe alt yazısı çıkmadığı için sorun yaratsa da, görüntülerde ki ayılara can kurban...

--- spoiler ---

temel mantıkta eşcinsel evliliği temalı gidiyor, zaten ismindende anlaşılacağı gibi bearcity 2: teklif ..

ortam güzel, ayılar süper. ayılar arasında yasanan tüm sorunlar ve olayların karikatürize edilmiş halleri görülebilir. eski sevgili olayına ve birleşme (evlenme korkusunu) iyi anlatmışlar.

kaslı ayılara can kurban, sırf bu yüzden yurt dışı etkinliklerine katılmak lazım.

daha fazlası için izleyin...


--- spoiler ---

ayı sözlük bearcity 2 izlencesi zirvesi olur mu, zaman gösterir.

grindr

bir keresinde götü kurtarmış uygulamadır.

hiç unutmam, yeni biriyle ev arkadaşı olmuşum. bende adamı uyardım dedim ki, ben eve tek gecelik birini getirmem, sendende böyle bekliyorum. yorgun argın geliyorum, laptop falan ortalıkta aman dikkat et dedim. elemanda tamam sorun değil dedi.

neyse 2 hafta geçti, grindr'dan biri bana yazıyor. bende hayatta kaldığım semtti direk söylemem, bu sefer söyledim. adam şurda şurda mı kalıyorsun, kedin söyle mi dedi. ben nasıl tırstım, göt korkusunu yaşadım. sonra ne ayaksın birader diyince, ben ev arkadaşım bu adamı eve davet etmiş, adam ev arkadaşımdan tiksinmiş (tipsiz demiyeyim ama öyle) çıkmış. sonradan bir öğreniyorum ki eve gelip, gitmeyen kalmamış anadolu yakasında.

hemen kapı dışarı ettim. halen arkamdan küfür eder.

seks amaçlı olmasada bazen doğru insanlar sayesinde bazen götü iyi kurtarabiliyor insan.

köşe başı fantezileri

  • /
  • 28
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 548

yaran seks muhabbetleri

- karımdan güzel sevişiyorsun
+ evli miydin sen?
- sus ve yalamaya devam et bakim, önündeki bitecek... *

seks sonrası diyaloglar

koyuyazar - ben çıkıyorum
x kişisi - yarın derste görüşürüz, projeni getirmeyi unutma...
koyuyazar - tamam hocam :)

yemekteyiz ayı sözlük

koyuyazar ın kadikoydeki villasında yemekteyiz son hızla devam etmektedir.

sözlükte seks objesi olan koyuyazarın evinde seks, cinsellik, gurmelik ve ayılık üstüne bir gece daha yaşanacaktır.

önce dark bear kapıda görünür, mikrofonlarımızı dark beara uzattığımızda, sadece arkadaşız, yanıtını alıyoruz. hızlı adımlarla villaya giriş yapar. ardından gözler kapıya yanaşan antalya otobüsüne kayar. keremce para verip, bütün bir otobusu kapattırıp, kadıköye kadar gelmesi diğer konuklarda yuhhh, çüşşş, kafası hariç 20 cm miş abi ,gibi efektlerin çıkmasına sebeb olur. jan xwen gecenin karanlığında aniden ortaya çıkarak, kameran ve sunucunun altına sıçırtmışta olsa, yakışıklılığı ve yataktaki 20 panter gücü etkisiyle kendisini affetmiştir. sonrasında anormal genc ve ordinaryman kol kola girmiş, ellerinde sandwiç ekmekleri ile gelip, bu akşam ki yemekte çirkeflik yapacakları belli olmuştur. bodurayi gizli gizli arka kapıdan girdiği için kimsenin ruhu duymamıştır derken villanın kapısına bir limuzin gelir ve durur. içinde çıkan naringergedan lütfen arkadaşlar işimle anılmak istiyorum diyerek, bu geceki yemeğin kendisi için ne kadar önemli olduğunu arzu endam-i bülbül eder. naringergedan sonrası yanında iki tane lubunya ile gelen bear sikertir bu gece üstünü cıkartmayacağını söyler kameramıza.

toplanan konukları içerde koyuyazar, ayı postu üstünde karşılayıp eve gezdirmeye koyulur. ev kadıköyün moda semtinde olup, 3 katlı, triplextir. birinci katta mütevazi yaşamını, diğer katlarda değişik odalara dungeon kurulmuş olur, sado mazo, group, black, muscle, daddy, grandaddy, nanny tipleri evine köle etmiştir. sanki manukyanın evidir. (bkz: bir seks yazarı olarak koyuyazar)

yemekte sunulan tarrak dolması ilgileri üstüne çekmiş olup, keremce tarafından süpürürmüştür. yaprak sarmalarla orgazmik dakikalar yaşayan dark beara patlıcan kebabı ile boşalmanın eşiğine getirilmiştir. jan xwen abime köyden getirdiğim has ve temiz köy bearlarını verdiğim için büyük puanlar beklenecektir tabi. anormal genc ile ordinaryman yemekte hiçbir şeye beğenmeyip, paso çirkeflik yapmışlardır. naringergedan yemekte gelen jan xwen abimizi kesmekten yemek yiyememiştir. bear sikertir yemekteki acılar yüzünden üstünü çıkartmıştır.

yemek sonunda;
- dark bear pantolonunu çıkartıp, koyuyazarın verdiği leopar desenli pijama giymiştir.
- keremce tatlı gülüşü ile herkesin gönlüne taht kurmuştur.
- jan xwen yemek sonunda şiir okuyarak (üstü çıplak halde) herkesin tam puanını almıştır.
- ordinaryman ile anormal genc ten haber alınamamıştır.
- kapıdan içeri alınmayan ayı sozluk yazarları olan jackkk ve pisuardaki siyah kıl 1-2-3 tarafından olay çıkartılmış ve polis mahalleye gelmiştir.
- yemek sonunda wagaman ın yaptığı süprüz dans ile dark bear koltuktan düşmüş, keremce istanbula taşınmaya karar vermiş, jan xwen bıyıklarını burkarak değişik sinyaller vermiştir.
- yemeğin süprüzü olan greenday den stiptriz izlenerek fevkaladenin fevkine varılmıştır.
- koyuyazar yemeğe kattığı ilaç yüzünden kendinden geçen ayı sözlük ekibinin çıplak fotografları mistermagician tarafından çekilip, ileriki zamanlarda santaj için kenarda kasada tutulmaktadır.
- chatnoir in güzel sesinden fransızca şarkılar ile danslar edilmiştir.

yemek sonrasında koyuyazar ın ayı cinselliği ve pornosu hakkındaki izlenimleri ispanyol erkeklerle beraber anlatılmıştır. herkesin merakla dinleyip, ispanyol erkeklere göz atması sonucunda sözlüğün birinci grup seks zirvesi az kalsın olacaktı.

yemek sonrasında koyuyazarın jipiyle taksime inilip, taksim parkındaki abla grubuna ekmek atılarak, tek yönde gece cılgın showlarla bitmiştir.

oyları görelim.


bu entry tamamiyle yazarın kendi götünden uydurduğu hayal ürünü gerçeklik içermeyen bir entrydir

ayı sözlük itiraf

iş yerinde hoşlandıgım tam tipik bir ayı var ama adam bildiğimiz şakirt. adam yüzünden cuma namazlarını kaçırmıyorum, bu gidişle hoca olacagım. *

fake meslekler

gay dünyasında "gizlilik önemlidir" düşüncesi içine kaçmış arkadaşların, uydurduğu meslek grubudur.

3 yıllık ortam mesaim boyunca tanıştıgım kişilerin yüzde 90 ı muhasebe mesleğinden çıktı. bir ara muhasebeciler derneğinde grup seks yapıyorlar zannediyordum.

seks

çok basit bir şey olup, insanlar tarafından karmaşıklaştırılan zavallı eylemdir.

hintliler seksin çakra açımında ve kişiler arasında enerji paylaşımı olduğunu düşünürlermiş ama türk insanı seksi şeytanın icadı olarak görürler. hatta sikmek ve sikilmek kavramı olarak ikiye ayrılır.
açıklamak gerekirse;
sikmek, türk erkek egosunun son noktasıdır. siken kişi kendi kafasında göre hakimiyetin kendinde olduğunu düşünür ve karşısındakini genelde aşağılama yoluna gider. sebebi ise siken kişi normal zamanlarda farklı bir şekilde sikildiği için bu sikilmenin hıncını siktiği kişiden alır. doğumdan ölene kadar sikmek küfürü ile büyüyen biz insanlar için, sikmek hayatın son noktasını olduğunu zannederiz.

sikilmek, türk insanları tarafından aşığılama yöntemidir. söyle ki bugune kadar nefret edip veya sinirlendiğimizde hep karşı tarafı sikeriz, çünkü sikilmek bilinçaltımıza aşağılamak olarak geçmiştir.

bu iki sikmek ve sikilmek eylemi vurguları yüzünden toplumda bir sürü full a ve kadınsı pler ortaya çıkmıştır.

biseksüel

toplum tarafından tam olarak anlaşılmayan, kendilerini biseksüel olarak tanıtan yalancıların sahip olduğu alandır.

şöyle ki tuzlu ve tatlı aynı anda yenmez. her zaman biri baskındır. biseksüellikte bu var, kişi belirli dönemlerde (bu dönemlerin uzunlugu değişir, bazısı 1-2 ay bazısı için ömür boyu) ya kendi cinsiyle olur ya da karşı cinsle. bu süreç karışıktır aslında ama yurdum abazyanları karı/kız bulamayıp, "nefes alsın yeter" felsefesine sahip çıktıkları için kendilerini biseksüel zannederler.

unutmayalım amerika'ya gittik diye amerikalı olunmaz. kadın yerine erkekle olan tipler genelde dengesiz, ne istediklerini bilmez. asla biseksüel değillerdir. heteroflexible insanlarıdr sadece.

sözlükçülerin kaldırdıkları adam listesi

ayı sözlükçülerin penis boyutlarından önce açıklamak istediğim listedir.

1- greenday
2- pisuardaki siyah kıl 5 (yerseniz)
3- light bear (heheheh)
4- greenday (ne yapayım abi, kendi kaşınıyor... gelmiş bana spor salonunda sırtımı sabunlar mısın dedi...)
5- tom chase
6- narin olmayan gergedan (ickiliydim, hatırlamıyorum)
7- play station (her zaman her yerde)
8- fatmagulun sucu ne (bu nu ne zaman kaldırdım bilmiyorum)

gerektiğinde güncellenecektir.

kaynak: my ass

madiclara

gay aleminin sevilmeyen karakteri, bir nevi drag queendir kendisi.

yazılarına aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.
http://madiclara.blogspot.com/

eşcinsellerin müzik ve sanatta başarılı olması

diğer çalışma alanları o kadar dolmuş ve çalışmalarına izin verilmemiş ki buldukları boş alanlarda büyümüş, yetişmiş güzel insanlar verimli olurlar tabi.

pisuvara işerken yanındakini kesmek

hep benimkini kestikleri için, hiç yapamadığım şukela ötesi şeydir. *
Henüz takip ettiği biri yok.