grindr

akıllı telefonların vazgeçilmez applicationıdır efenim bu. deneyin , görün... zamanla kendinizi sürekli applicationı kontrol ederken bulacaksınız.
bir gay dating applicationu.içlerinden an az kullandiğimdir.boş ekranlar gizli profiller sürekli mesaj atar.ötekilerine göre avantaji baktiğin kişide çikmiyor bu sana bakti diye.bu akilli telefonlar sayesinde yakinda sex yapamayan insan kalmayacak
her boş anımda bununla uğraşırken buluyorum kendimi... aynı tas aynı hamam... grindr kendinden store diye bahsediyor... ben bi bu duruma kılım
ayı seven bir ayı olarak profilleri beğenmediğim uygulamadır. bir growlr değil.
sık sık problem yaşanan eşcinsel dating uygulamasıdır. destek hattına attığınız mesaja 7 günde cevap verdikleri için apple store un bile üyelik ücretinizi geri iade edeceği uygulamadır. sinir harbi yaşanmaması için uzak durulması tavsiye edilir.
bu kadar malak insanı bir arada görmediğim bir program kusuruma bakmayın
ilk başlarda iyiydi. gelen ilk arayış nedir? sorusunun ardından hızlı bir şekilde emekliye ayrıldım.
uzun boy kavramına yeni bir bakış açısı getirmiş aplikasyon. boyu 185 ve üstündeki yeni nesil adeta gözü gönlü açmaktadır. ve bu insanlar scruffda ve growlrda ne yazık ki yok.
uygulamanın kendisinden öte, çok sevdiğim bir dizide kullanılması, kullanılış şekli hala aklıma geldikçe beni güldürmekte, mutlu etmektedir..

buyrun siz de gülün *

uzun süredir bakışma uygulaması olarak kullandığım, ötesine geçemediğim akıllı telefon atraksiyonudur. * *
growlr da akıllı uslu takılanlarin nefislerine uygun davrandıkları uygulama.
kullanılmadığı zamanlar kafa dinlemenin, çirkeflik çekmemenin, varoş görmekten uzaklaşmanın verdiği huzurla yaşantıma devam ettiğim uygulama. *
ilk başlarda kullanırken daha önce gördüğüm kişileri görünce kullanmamaya karar verip sildiğim, sonra geçen hafta tekrar yüklediğimde yüzlerin değiştiğini görünce sevdiğim uygulama olmuştur. başarılı.
bir keresinde götü kurtarmış uygulamadır.

hiç unutmam, yeni biriyle ev arkadaşı olmuşum. bende adamı uyardım dedim ki, ben eve tek gecelik birini getirmem, sendende böyle bekliyorum. yorgun argın geliyorum, laptop falan ortalıkta aman dikkat et dedim. elemanda tamam sorun değil dedi.

neyse 2 hafta geçti, grindr'dan biri bana yazıyor. bende hayatta kaldığım semtti direk söylemem, bu sefer söyledim. adam şurda şurda mı kalıyorsun, kedin söyle mi dedi. ben nasıl tırstım, göt korkusunu yaşadım. sonra ne ayaksın birader diyince, ben ev arkadaşım bu adamı eve davet etmiş, adam ev arkadaşımdan tiksinmiş (tipsiz demiyeyim ama öyle) çıkmış. sonradan bir öğreniyorum ki eve gelip, gitmeyen kalmamış anadolu yakasında.

hemen kapı dışarı ettim. halen arkamdan küfür eder.

seks amaçlı olmasada bazen doğru insanlar sayesinde bazen götü iyi kurtarabiliyor insan.
karşılaştığım kadarıyla bir adet psikopat barındıran bir uygulama. şimdi burdadır filan ayrıntı vermiyim. dünyada ne ilginç insanlar var.
yüzyılın icadı olan uygulama. acil seks ihtiyacınızı komşunuzla karşılayabileceğiniz, komşu komşunun külüne muhtaç kardeş mottosunun modern halidir. gayromeo, gaydar, manjam gibi siteler başını bu uygulamanın çektiği uygulamalar sayesinde yok olmaya yüz tutmuşlardır. çünkü romeo'da istanbul diye tanıştığınız adam siz beylikdüzündeyken tuzla'da çıkabilir ve siz boşu boşuna zaman kaybedersiniz. ancak grindr'da size ne kadar uzakta olduğunu ve ne kadar sürede yanına ulaşabileceğinizi tahmin edebilirsiniz kuş uçuşu mesafe de olsa.
  • /
  • 3