aldatmak

tanım getirmek gerekirse kandırmaktır. ikili ilişkilerde bu aldatma iki şekilde düşünülür. fiziksel ve beyinsel olarak. her ikisi de aslında kabul edilemeyecek şeyler gibi görünse de çoğu zaman gönül ferman dinlemeyebilir. bunun üzerine bir çok film, kitap yazılmış, bir çok şarkıya söz konusu edilmiştir. ben her ikisini de kabul edemem örneğin.
aldatan insan,aldatılmayı kabullenen insan.
adrenalin bağımlılığı *
tek eşlilik duygusuna sahip olmayan ve olamayacak insanın alışkanlığıdır. (bkz: tek eşliliğin faydaları)
düşünceme göre, kendisine güvenilmemeyi ve sevilmemeyi hak eden kişidir aldatan kişi. hiçbir zaman mutlu ve huzurlu olmayı hak etmeyen ve dünyevi zevkler uğruna değer verdiği herşeyi satabilecek insanlardır kendileri. uzak durulması tarafımdan şiddetle tavsiye edilir.
şerefsizliktir.

biraz açıklamak gerekirse beraber olduğunuz insan bilmeden başka insanlarla beraber olup, sonra hiç mide yokmuş gibi ilişkilerine devam eden insanlar iki yüzlülükte master degree yapmışladır. şöyle ki aldatan insan, ayrılmayı gözüne kestirememiş ama şeytanada uymuş oluyor. kendini kandırır aldatan insan çünkü kendi pisliğinde boğulmanın ilk adımıdır aldatma. sonrası yavaş yavaş gelir.
sorunlardan kaçtığımda,halletmek istemediğimde,yorulduğumda başvurduğum yol.
yapmadığım, yapamadığım şey... olmuyor abi, olmasın da...
yapanın ancak kendini kandırdığı eylem.
oyunuzu güvene vermenize rağmen şerefsizliğin tek başına iktidar olduğu durumdur.
fiziksel zihinsel nasıl bir aldatma olursa olsun olay gerçekleşmiş ise; bu -aldatmak- da -güven- duygusunun ırzına geçer o an itibariyle siker atar.
dar çerçeveden bakıp "aldatmak tü kaka, bok, sıç, göt" demekle anlaşılmayacak durum.
turk erkegi parayla yaptigi seksler icin aldatmis olarak gormuyor bizim camia icinde gecerli ilginc ama dogru
birisini tüm kalbinle severken, zaten yapamıyacağın birşey.
bir cinsel faaliyetin "aldatmak" olduğunu inkar edenler vardır mesela. acınası, kişiliksiz insanlar.
sapıklık gibi adlandırılabilir. zaten bir sevgilin var arkadaşım, eğer sevgilinse onunla yatmayı istersin. ama başklarıyla da olma isteği çok anlamsız.
eşcinsel dünya için: "iki erkeğin/kadının sadık birer sevgili ya da aşık olamayacağı, sadece iyi birer sıkı dost olabileceğini" bana açık ve net olarak izah eden, yasak olduğu için çekici duran, lanetli ve bir o kadar da sırta saplanmış bıçaklarla dost, sevgi kazığı

(bkz: güvendiğim dağlara kar yağdı)
(bkz: şeytan işini biliyor)
bir çoğunun küçük kaçamaklar olarak başladığı daha sonra işin içinden çıkamayıp bok çukurunda batmaya başladığı eylemdir.

sadakat ve gurur denilen bir duygunuz yoksa sevgili olmayacaksınız efendim bu kadar basittir aslında. kendi başınıza gelmesini istemediğiniz şeyi bir başkasına asla yapmayın... eee ne demişler ''gün gelir devran döner horoz domalır tavuk gömer'' .
bir arkadaşım der ki : seks yapmak kahve içmek gibidir. *
  • /
  • 4