suikodencub

Durum: 112 - 0 - 0 - 0 - 17.06.2020 21:06

Puan: 1664 - Sözlük Kezbanı

14 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 6

pasif sözlük yazarları

full pasif

bazıları full pasif diye bir şey olmadığını söyler. onlara göre, eğer kendileri sizi ellerse, kesin aktif olurmuşsunuz. bunları savunan da pasiftir.

erkeklerin en hassas yeri

benim boynun en hassas yerim.

fermuarın arasından çıkan penis

daha görmek nasip olmadı.

eşcinsel temalı filmler

love, simon. çok güzel bir filmdi.

gay ilişkilerdeki en büyük sorun

ilişkinin toplum tarafından kabul görmemesi

erkeği en sorunlu burç

seks hayatınızı iki kelime ile anlatın

ayı sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

harry potter and the chamber of secrets, j.k rowling.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

final fantasy xv - omnis lacrima

fugu

"fugu ingilizcede blowfish anlamına gelen kelimenin japoncasıdır. gözlerinde ve genital organlarındaki ciddi zehire rağmen japonya'da zerafetin ve asilliğin bir sembolüdür. japonya fugu balığının hazırlanışını çok ciddiye alır. aşçılar 3 yıl süren fugu hazırlama eğitimi aldıktan sonra balığı hazırlayabilmek için gereken sertifikayı almak için sınava tabi tutulurlar. sınavı geçme oranı %30'dur.

gaylerin heterolardan daha iyi oldukları şeyler

sözlük yazarlarının hayat sloganları

" our lives will only ever always continue to be a balancing act that has less to do with pain and more to do with beauty." to this day, shane koyczan

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

detroit become human

david cage tarafından yazılmış ve quantic dreams tarafından çıkarılacak olan yeni oyun. oyunda heavy rain'deki gibi dört karakteri kontrol edecekmişiz ancak bunların hepsi android olacakmış. çokta uzak olmayan bir gelecekteki detroid'te geçen hikayemizde insanoğlu teknolojinin son nimeti olan androidlerin etinden sütünden faydalanmaktadır. gel görün ki, ırkçısından cinsiyetçisine, ageisttinden homofobiğine kafası kıt zihni çürümüş insanlarımız androidleri de dışlamakta geç kalmamışlardır. bunun üzerine androidlerimiz "yeter ulan, biz de insanız(?)" tripleriyle hikayelerini bizlere anlatmaya karar vermişlerdir. merakla bekliyoruz.

heavy rain

david cage tarafından yazılıp quantic dreams tarafından playstation'a özel olarak çıkarılan dram yüklü oyun. oyunda, biri diğerini aratmayacak türde psikolojik problemleri olan dört karakteri kontrol ediyoruz. origami katili adında bir psikopat çocukları kaçırıp öldürüyor ve bu dört karakterimiz vasıtasıyla olayın nasıl şekillendiğine tanık oluyoruz. seçimlerinizin hikayenin gidişatını etkilediği, sağlam hikayesi olan bir oyundur.

batman: a telltale games series

oyun yayınlandı ancak ben pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim. wolf among us'daki fabletown şehri kadar ayrıntılı görseller görmeyi ümid etmiştim ancak stile pek ısınamadım. onun yanında alfred durmadan söylenen bir anne gibi, karakterler ve dialogları çok çekici bulduğumu söyleyemeyeceğim ancak benim düşündüklerimin aksine bunun en iyi telltale games oyunu olduğunu söyleyip çok eğlenenler de var. artık sizin zevkinize kalmış. bir bakın derim.

tales from the borderlands

ilk bölümünü sakin bir yurt akşamında oynayıp çok keyif aldığım oyun. game of thrones ile yakın zamanlarda çıktığından gölgede kaldığını düşünsem de oyunu oynarken baya gülmüştüm. devam etmeyi düşünüyorum yakın zamanlarda.

league of legends

overwatch'dan sonra sesi duyulmayan sansasyon

the wolf among us

oyun kanalımda serisini çektiğim başka bir telltale games başyapıtı. müthiş bir cliffhanger ile bitmesine rağmen hala ikinci sezonu gelmek bilmedi. bundan sonra da geleceğini zannetmiyorum ben. seni tanımak güzeldi bigby
  • /
  • 6

hamamda seks

hamamlar sandığınız kadar masum değil.. sadece eşcinsellerin takıldığı 3/4 hamamda yapılmıyor üstelik. hemen hepsinde sadece erkekler var, çıplaklık zaten işin gereği.. e bütün şartlar hazır. bundan sonrası tabularınız ve kabiliyetlerinizle alakalı bir durum..

Toplam entry sayısı: 112

feminenler sakın yazmasın

o değilde;
"kadınsı isteseydim, gider kadınla birlikte olurdum" lafını o kadar uyuz buluyorumki. aman allahım yani al duvardan duvara çak. git kadınla ol lan o zaman. bizene!

sevişirken başa gelen komik olaylar

ilk kez seviştiğim adam seviştikten sonra türkü söylemeye başlamıştı. anında ortamı terk ettim.

gaylerin heterolardan daha iyi oldukları şeyler

tüm zamanların en iyi kitabı

suzanna colins tarafından yazılan açlık oyunları serisi ( bana göre. )

eurovisionda sıfır puan almak

geçen senelerde şarkılarını çok beğendiğim izlanda sonuncu sırada yer almıştım. eurovision'a isyan edip, izlemeyi bıraktım. merak edenler varsa şarkı sjonni's friends'den coming home idi. şarkının ortasında tatlı bir husky yanındaki genç oğlanı öpüyordu :d

feminenler sakın yazmasın

o değilde;
"kadınsı isteseydim, gider kadınla birlikte olurdum" lafını o kadar uyuz buluyorumki. aman allahım yani al duvardan duvara çak. git kadınla ol lan o zaman. bizene!

a serbian film

ben filmi izlemedim. ama duydum. duyduklarım tiksinmeme yetti. hakkında yazılanları okuduğumda nefret ettim.
ama açık konuşmalıyım ki en çok buradaki yorumlara sinirlendim. bazıları bunu nasıl bir sanat eseri olarak
nitelendirebiliyor, benim mantığım almıyor. insan ırkının böyle şeylerden zevk almayı bırak, izlemey niyetlenmesi
bile ondan nefret etmem için geçerli bir sebep. böyle şeyleri izleyen insanlar, sokakta biri dayak yediğinde
izleyip zevk alan insanlar. böyle insanlara sadece acıyorum. ahlaki değerlerin yok olması ve gerçek sanatsal
değerlerin "kokmuş ve sıkıcı" olarak adlandırılması, ne kadar iğrençleştiğimizin bir göstergesi bence.
sözlükte "bana dokunmayan yılan bin yaşasın" zihniyetini eleştiren bir çok yazar var, peki siz bu durumda ne yapardınız? böyle bir film izleyip bunu sanatsal olarak adlandırdığınıza göre.
bazı insanlar gerçekten değer yargılarının gidişatının farkına varmalı. modernleşmiyorsunuz, insanlıktan çıkıyorsunuz!

oda kokmasın diye ankara soğuğunda balkonda sigara içmek

sigara içinlere güzel bir muamele.