sevişirken başa gelen komik olaylar

bi keresinde de şişkonun biriyle sevişirken dayanamadım dudaklarını dişledim diye sevişmenin ortasında bana tokat atmıştı. hay anasını avradını.
la işin komik tarafı, tokattan sonra da bir şey olmamış gibi sevişmeye devam etmiştik. lan ne malmışım ben abooowww
bir arkadaşım sevişme sonunda üzerime boşaldı diye özür dilemişti. sonrasında bunu nasıl yaparsın, bunu sana ödeteceğim diyerek bende onun üzerine boşalmıştım. * *
ayıp ama oral da boşalmasını pek sevmem ağzıma ve sevgilimede dedim ama inadına bunu yaptı yine bi bayramdı bende üzerine geri dökdüm pantolonu batmışdı çok fenayım sanırım ben.
çoz azgın bir halimde partnerimin gömleğini yırtmıştım.
buraya yazacak bi şey bulamadığıma inanamıyorum. acil sevişip komik olaylar yaşamam lazım.

tanım: eksikliğini hissettiğim olay.
otel odasında deli gibi şevirken nerem deydi yada neresi deydi bilyorum ama birimizden birisinin bir yerleri telfon avisesine çarpmış ve avize açılır açılmaz resepsiyoun baglanmış ve butun iniltiler aşagıya 5 dk sonra kapı tak tak
-------iyimisiniz efendim bi sorun varmı
____yoo bi sorun yok ? deyip mal mal bakıştıktan sonra
........ efendim sizin odadan tel geldi anlayamadıgımız çok kötu sesler geldi
____ hmmm hatlarda bi sorun oldu galiba ve
ve deli gibi seviştigin sevgili adayı 5 dk bile durmadan bu utançla burad aduramam deyip çekip gitmesi ahg ne kötu bir gundu
hani misal kasığından ya da memenin ucundan yalarken bi gülme tutar seni hayır ciddi haşin gaddar helecanlı bir sevişmenin ortasındasındır ama gülme tutar konsantrasyon kaçar. komiklik deyince öylesi bir komiklik geldi aklıma.
kahkahalarla güldüğüm olay, ayıcan partnerimin boşalırken kendini kaybedip, yatakta en az yattığı şekilde; yarım metre hoplaması, çığlıklar atması, haykırışlarla canhıraş olmasıdır. üstüne benim de kahkahalarla korku ile karışık gülmemdir. al bir starbucks iç şimdi!*
bi keresinde barda benden 25 cm kadar uzun bi adamla tanışıp bi kaç dakka sonrada öpüşmeye başlamıştık. benim boy baya kısa olduğundan dolayı, onun karşısında kendimi çok fazla ezik hissetmiyim diye balerin gibi parmak uçlarım üzerinde durup onunla öpüşmeye çalışıyordum. ama aradan bi 15 dakka falan geçince, baktım adamın keyfi yerinde ve bana kolaylık olsun diye ufaktan bile olsa eğilmiyor, tam aksine; bense habire maymunun ağaca sarılıp, az yakındaki dalda bulunan meyveyi almak istemesi gibi hareketle sürekli onun dudaklarına uzanmaktayım. öyle böyle derken ayak parmaklarım bayaa bi ağrımaya başladı ve ben de bunun üstüne dayanamayıp yakınımdaki sandalyeyi çekip "rica etsem şuraya oturur musun" deme cüretinde bulundum.

asdasdadaasda sonra tabii onu bi gülme krizi tuttu ve bu gülme krizi tüm gece boyunca sürdü. bense, o gece onun neden güldüğünü anlayamadım ve ancak 3 ay sonra bi gün evde tek temizlik yaparken jeton düşmüştü. asdasdasdada bu aptallığım hala aklıma geldikçe gülerim.
partnerimin gaza gelip boşalırken hassiktir hassiktir diye çığlıklar atması çok komikti.
piçin biri de boşalırken "at gibi geliyorum" diye beni kahkahaya boğmuştu.
stajerimle ofis masasındayız tempo süper bırakayım mı dedi? ne oldu ki diye düşünürken tekrar sordu abi bırakayım mı ? meğerse boşalmaktan bahsediyormuş o bırakamadı ama ben gülmekten o anda herşeyi bıraktım
arabayı kuş uçmaz, kervan sıçmaz bir yere çekip güzel güzel sevişmeye başlarsınız. o anda doğal olarak gözler kapalıdır ve zaten sevişmeye tüm hücrelerle katılınmıştır. aradan bi 5 dakka geçerki, birinin cama vurmasıyla kendinize gelip neler oluyor diye ayrılmaya kalkışırsınız. bi bakrasınızki polis "camı açın" der. süklüm püklüm, ezik büzük, mal mal toparlanıp camı açarsınız. ayak üstü ufak bir sorgudan sonra "burası pek iyi bir yer değil" denilerek rahat bırakılırsınız ve gazlayıp, kuş uçan, kervan sıçan bi yer aramaya başlarsınız. aylar sonra o an aklınıza geldikçe, kendi halinize götünüzle gülersiniz.
şiddetli diş çarpışmasıyla yaşadığımdır. acı içinde gülerken bir yandan hala öpüşmeye devam etmekse ayrı bir komedi olmuştu.

ama en acımasızı dalyan gibi bir adamda düğme gibi bir penisçik gördüğümde ''anam, bamya bile daha büyük'' demekle yetinmeyip üstüne bir de gülmüştüm. tabiki tek gülen bendim..
kafa bir milyonken sevişerek geceye başlayıp, peteğe çarpan kafaya 3 dikişle hastane koridorlarında sonlandırmak.
bir varmış, bir yokmuş, evvel zaman içinde, kalbur saman içinde; pireler berber, develer tellal iken, ben 20'li yaşların başlarında kadınlarlada yatar iken, doggy style becerdiğim hatunun ben sırtına boşaldıktan sonra ettiği laf yüzyılın komedisidir;

çakmabear: ahh ohhh
düzülen hatun: şimdi neden sırtıma tükürdün?
çakmabear: zuhahahahhahah puhahahhaah muahhahahaha

kadınlardan soğuma sebebimdir.
seks esnasında yellendikten sonra karşımdakinin anında olay yerini terketmesi durumudur.

c: ah, eh, ıh, ih, oh, öh, uh, üh (bu arada birkez daha farkediyorum sadece niye ah ve oh kelimelerinin böyle şeylerde kullanılabileceğini)
partner: hua, huh,... hoohh
c: (zort)
partner: __________
c: !!??
partner: çorabım nerde?
araba ile sessiz sedasız bir yere gidelim derken; lastik patlaması, köpek çığlıkları ve bilimum her türlü talihsizliğin olma durumudur.
uzun zamandır hadi lan grup yapalım grup yapalım diye başının etini yediğim adamın evine başka bir arkadaşla gidilmiştir. zemin grup sekse son derece uygundur ancak 3. dakikadan sonra gruba gelen gariban unutulur ve grup yapalım diye başının etini yediğin adamla çatır çatır sevişilir. 3. elemanın varlığı kapanan kapı sesi ile hatırlanılır 3 saniye bakışmaktan sonra sevişmeye devam edilir.
  • /
  • 3