hamamda seks

eskiden osmanlıda atalarımız tarafından pek yapılan geleneksel eşcinseller tarafından adettendir denilip süregeldirilen olay
“ ıslakken herkes seksidir “ düsturuyla hareketten kendimizi iyi kötü pazarlamak için son fırsat. bunu da tutturamazsak sırtın ulaşılması zor kısımları için yeni teknikler geliştirmeye devam.
uzan şu göbek taşına delikanlı diye bir ses geldiyse kaçınılmaz olandır. adsfasdfasd.
hamama giden terler sözüne farklı bir boyut kazandırabilecek seks türü.
hıc yapmadım ama ınanılmaz heyacanlı ve guzel olurmus gıbı gelıyor
olsa da bi kaslı bear yapsak... *imla.
hamam bilmem de amsterdam da saunaya gitmişliğim var. ben dayanamadım içerde. tutan tuttuğunu götürüyor. medeniyet mi bu sorularını akla getirendir.
heryerde konuyla ilgili söylentiler var. bu söylentiler bu vb fantazi ve arzuları olan kişileri hamama gitmeye teşfik ediyor. sonuç olarak gerçeklik payı halen tartışılmakta olan bu eylem gerçek olmasa bile bu söylentiler doğrultusunda hamama akın eden gaydaşlarım sayesinde gerçekleşecek olan eylemdir.
ezhel'in küvetten sıkılınca yapabileceği bir diğer eylem.
hamamlar sandığınız kadar masum değil.. sadece eşcinsellerin takıldığı 3/4 hamamda yapılmıyor üstelik. hemen hepsinde sadece erkekler var, çıplaklık zaten işin gereği.. e bütün şartlar hazır. bundan sonrası tabularınız ve kabiliyetlerinizle alakalı bir durum..