the riverborn

Durum: 53 - 0 - 0 - 0 - 10.06.2019 00:15

Puan: 1026 - Sözlük Kezbanı

6 yıl önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 3

ayı sözlük yazarlarının benzetildiği ünlüler

eşcinsel olduğunu ilk ne zaman anladın

rap yazabilen ayı sözlük yazarı

tanışmak istediğim yazardır. hele ki ingilizce yazabiliyorsa kraldır benim için. yazan arkadaşları da olur.

pembelendirin beni.

pembe hayat

her yıl 100 bin istanbulluya iş bulacağız

istihdam sağlanabilecek imkan yaratılabiliyorsa bunca yıldır neredeydiniz sorusunu akla getirendir.

ayı sözlük günlük

sevgili günlük;

az önce kakam simsiyahtı. doktor google hiç güzel şeyler söylemiyor. elveda.

ankara'da gidilmeyecek mekanlar

sevgili içeride uyurken 31 çekmek

ben dururken neden 31 çekiyorsun pezevenk kavgasına sebep olacak durumdur.

turan tuna

konuşma tarzı fütursuzca sempatik olan bir youtuber. açık bir lgbti+ birey olması onu daha değerli kılıyor.

ankara'da gidilecek mekanlar

levi's

yeni çıkarttığı pride temalı t-shirt ve çorapları muhteşem olan ve her birinden aldığım güzel marka.

panda

güzel ve uygun bir dövmeci bulursam vücuduma kazımak istediğim hayvan.

narsist

ayı sözlük itiraf

çok uzun zamandır yalnızım sözlük. yaklaşık 5 senedir ciddi bir ilişkim bulunmuyor. bununla beraber cinsel hayatım bitmiş durumda. hiçbir sevişmenin beni tatmin etmeyeceği düşüncesinin huzursuzluğunda sağlıklı bir seks nasıl olur onu bile unuttum. yaşadığım ilişkilerde hep mağdur edildiğimi düşünerek her aldatılmamda, her kavga da öyle intikamlar aldım ki bütün ekslerim sanırım benden nefret ediyor. son 4 yıl içerisindeki ilişki denemelerimdeki bütün adamlar yanımda ezildikleri bahanesiyle benden ayrılmış ve beni aldatmışlardır. sonucunda yine canavara dönüşen ben ve nefret edilen ben. işin korkunç tarafı oturup değerlendirme yaptığımda genç yaşlarımda yaşadığım ilişkimde aldığım darbeler, çocuk yaşta boynuzları kafama takmaları öyle paranoyak, öyle takıntılı bir ben yaratmış ki, flört etmeye kalktığım herkes üzerine kusulması ve öldürülmesi gereken birer orospu gibilermiş gibi geliyor bana. ikili ilişki içerisine girmediğim sürece çok sağlıklı, mutlu ve hayatı yolunda giden birisiyim. onun dışında tetiklenen duyguları tarif etmem o kadar zor ki inanamazsınız. sevgili istiyorum ama istemiyorum da. çünkü olursa yaşayacaklarımı çok iyi biliyorum. bunun çıkışı nerededir bilemem ama daralmaya başladım.

terapi gibi gelen şeyler

the riverborn

ayı sözlük yazarlarının kan grupları

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

8 aydır sevişmedim. sevgiler.

vaporwave dinleyen adam

an itibarıyla bana da hesap soran yazar. *

üstteki yazar

donanımı kullanıcı adından öteye gitmeyen yazar.
  • /
  • 3

eşcinsel derneklerinde yaşanan trilyonluk yolsuzluklar

türkiye'de yıllardır güya lgbt bireylerinin haklarını savunmak için faaliyet gösterdiklerini söyleyen eşcinsel dernekleri hakkında kadim dostum öykü özen bir iddiada bulundu. öykü'ye göre bu dernekler ab'den aldıkları fonları sahte belgeler düzenleyerek lgbt bireyleri için harcanmış gibi gösteriyor ama gelen paraları kendileri yiyor. böylece zenginleşip yurt dışına kaçan dernek yöneticileri var. öykü özen'in youtube kanalında yayınladıgı iddialara sessiz kalmayarak tepkimizi gösterelim arkadaşlar.
https://www.youtube.com/watch?v=ezabonje...

turan tuna

son paylaşımını aylar önce yapmış youtuber. kanalın şifresini unutmuş olmalı.

30 yaş bunalımı yaşayan yazarların sözlüğü çekilmez yapması

önüne gelene saydırmak icin yeni bahaneler arayan yazarın açtıgı başlık.

16 mayıs 2019 namusuma dil uzatılması rezaleti

ben aşık olduktan sonra yemin ediyorum disipline girmiş bir namus kumkuması olarak, sen kimsin beni yargılıyorsun? sen kimsin?

sana bir tavsiyem, yazık o git kocana sahip çık önce. inşallah allah seni o kocanla terbiye etmesin. inşallah allah seni, o geride bıraktığın kolilerinle terbiye etmesin. sen çok alçak bir adamsın, çok alçak. insanlara belden aşağı vuracak kadar.

dört dörtlük yaşayan, bu memlekette çalışıp, köpek gibi çalışıp kraliçe gibi yaşamaya çalışan, kocasını ailesini en iyi derecede yaşatmaya çalışan, aslan gibi vergisini veren, yardımlarını yapan. ne yaptınız ulan siz? ne yaptınız! nerde ne yaptın! pis! yediği kapıya pisleyen şerefsiz adam. onu bile bir adamlık sayıyorsun, o bile bir adamlık değil. git intihar et be. yediğim kaba pislemem be ne olursa olsun. git ulan kendini as.

benim yirmi yaşındaki kocama sen kimsin? sen onu üzebilir misin? ben onun tırnağına taş değdirir miyim? hele senin gibi bir soytarıya. soytarı. sende eş mevhumu olsa kocanı barlar... git kocanı barlardan topla. ben aslan gibi ortadayım bak. aslanım be. valla. senden daha şerefliyim. bi de namus kumkumasıyla uğraşıyorsun. çok üzülüyorum, hayır ne gibi bir sorunun var, bir sorunun var senin? var, hep benimle. yazık. midem bulanıyor benim. midem bulanıyor.

astral (#404182), karşındayım, bir namus kraliçesi olarak. gel konuşalım, gel. gidip başka yerlerde soytarılık yapma. sen zaten soytarısın, seni sözlük halkı soytarı olarak tanıdı. soytarı olarak tanıdı? e soytarısın, devam ettiriyorsun. bunlar soytarı. bunlara prim vermeyiniz. bunların yazdığı söylediği her şey yalan. bütün namus kumkumalarına kurban ol sen kurban ol!

özet: namusuma dil uzatacağına gel başka yerlerime uzat, soytarı ^^

görevinden ihraç edilen eşcinsel hakim

hakemlerden sonra sıra hakimlerde, sıra her meslek grubuna gelecek birgün ileri demokraside.

the riverborn

gayet makul ve mantıklı entryleri olan yazar.

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

cumhuriyet tarihi boyunca kör topal da olsa ilerleyen demokrasi anlayışını geçtiğimiz 17 yıl içerisinde neredeyse tamamen yok eden, kazanılmış haklarımızı bile elimizden alan bir anlayışa karşı ister istemez hissedilen duygudur. en azından kendi cinsel kimliğinden yola çıkarak düşünmeye ve sorgulamaya çalış. bu kadar mı zor? daha birkaç yıl öncesine kadar birkaç saatliğine de olsa insanların ötekileştirilmediği onur yürüyüşlerine neden artık gidemiyoruz? ben mi yasaklıyorum toplanıp yürüyüş yapmayı? bırak onur yürüyüşünü , anayasal hakkın olan toplanma ve örgütlenme özgürlüğün nerede senin? hadi bunları anlamadın diyelim. toplum ahlakına aykırı tipler imanlı gençlerimizin terbiyesini bozuyor diyerek eurovision’a bile katılmama kararı alan zihniyeti nasıl savunuyorsun? ahlaksız diye sana diyor! tehlikeli olarak seni görüyor! yoldan çıkmış diye sana diyor! işlenen yüzlerce nefret cinayeti karşısında sustukları ve hatta gizliden gizliye mutlu oldukları için, kadın mıdır kız mıdır bilemem dediği dilşat aktaş’tan, meydanlarda yuhalattığı gülsüm elvan’dan ve yüzlerce başka insandan özür dilemek bir yana, hala onlara nefret kustukları için bu zihniyetten iğreniyorum. bu zihniyetin varlığı dahi midemi bulandırıyor. bu zihniyet benim karşımda düşmanım olarak paye biçebileceğim bir değerde bile değil. sadece midemi bulandırıyor.

ayı sözlükteki ak parti düşmanlığı

bu gözler de oy verdiğin partinin oslo görüşmelerinde ne boklar yediğini, şivan perver'le, barzani'yle güya tanımadığımız o bölgenin bayrağı ile kameralara pozlar verdiğini, partinin milletvekillerinin karaman'da 45 erkek çocuğuna yapılan iğrenç istismarı kahkaharla nasıl akladığını, şehitlere kelle dediğini, fetö ile sarmaş dolaşken devletin içine kendi elleriyle onları soktuğunu, üniversite diploması olmadan neyi sunup da cumhurbaşkanı adayı olduğunu, göz göre göre seçildiğini, bu milletin amına koyacağız diyen adamın şirketinin 422 milyon tl'lik borcunu sıfırlayıp bana verdiği geri ödemeli 15 bin tl'lik krediyi bir gün geçtiği zaman faiziyle söke söke aldığını, soma'daki 300 vatandaşımızın hayatını kaybettiği faciadan sonra maden kazaları araştırılsın önergesini nasıl reddettiğini, en çok kendilerinin zarar gördüklerini iddia ettikleri 15 temmuz olayında fetö'nün siyasi ayağı araştırılsın önergesini nasıl reddettiğini, atatürk havaalanı patlamasının, çiftlik bank hortumlamasının, çocuk istismarının, uyuşturucunun, işid'in türkiye'deki faaliyetlerinin, ege'deki 16 türkiye adasının yunan işgali altında olabileceğinin araştırılması önergelerinin savunduğun parti tarafından arsızca reddedildiğini ve daha nicelerini gördü. bir gay olarak haklarının hiç bir şekilde onlar tarafından savunulmadığını da bu gözler gördü. neresinden bakarsan bak bok bir oluşum. başka da bir şey söylemeyeceğim.

suriyelilerin bıçaklı satırlı kavgası

ülkelerinde kalıp suriyeyi bölmek isteyenlere karşı erkekçe savaşmak yerine türkiye'de kancıklar gibi yaşamayı tercih eden sefiller sürüsünün birbirine satırlı bıçaklı saldırdıgı kavgadır, esenyurt'ta yaşanmıştır. türkiye'nin her yerinde hemen her gün olaysız geçmeyen bir günü olmayan bu vatan hainlerinden türk halkına artık gına gelmiştir.
https://m.ensonhaber.com/esenyurtta-suri...

Toplam entry sayısı: 53

ayı sözlük itiraf

çok uzun zamandır yalnızım sözlük. yaklaşık 5 senedir ciddi bir ilişkim bulunmuyor. bununla beraber cinsel hayatım bitmiş durumda. hiçbir sevişmenin beni tatmin etmeyeceği düşüncesinin huzursuzluğunda sağlıklı bir seks nasıl olur onu bile unuttum. yaşadığım ilişkilerde hep mağdur edildiğimi düşünerek her aldatılmamda, her kavga da öyle intikamlar aldım ki bütün ekslerim sanırım benden nefret ediyor. son 4 yıl içerisindeki ilişki denemelerimdeki bütün adamlar yanımda ezildikleri bahanesiyle benden ayrılmış ve beni aldatmışlardır. sonucunda yine canavara dönüşen ben ve nefret edilen ben. işin korkunç tarafı oturup değerlendirme yaptığımda genç yaşlarımda yaşadığım ilişkimde aldığım darbeler, çocuk yaşta boynuzları kafama takmaları öyle paranoyak, öyle takıntılı bir ben yaratmış ki, flört etmeye kalktığım herkes üzerine kusulması ve öldürülmesi gereken birer orospu gibilermiş gibi geliyor bana. ikili ilişki içerisine girmediğim sürece çok sağlıklı, mutlu ve hayatı yolunda giden birisiyim. onun dışında tetiklenen duyguları tarif etmem o kadar zor ki inanamazsınız. sevgili istiyorum ama istemiyorum da. çünkü olursa yaşayacaklarımı çok iyi biliyorum. bunun çıkışı nerededir bilemem ama daralmaya başladım.

gaziantep'te kendini yakan adam

eyüp dal isimli bir adam, işsiz. şahinbey belediyesine iş başvurusunda bulunuyor. olumlu ve ardından olumsuz yanıt alıyor. ardından üzerine benzin döküp belediye binasının önünde kendini yakıyor. sonuç, hayatını kaybetti. intahar etti. bu ülkede eskiden yazar kasa atılırdı. ya da greve gidilirdi, aç kalınırdı, açlık oruçları tutulurdu. ama içerisinde olduğumuz durum ne kadar acı ki bir insanın kendini canlı canlı yakacak kadar umudunun ve yaşama sevincinin kalmamış olmasını anlamamız, o duyguyu tatmamız acı.

zaten haber kaynaklarında yok. televizyonda da yer alacağını sanmıyorum. aktroller neredesiniz diye bağırasım geliyor malum ülke şöyle güzel böyle güzel diye söylenmeyi biliyorlar.

maalesef bu ülkede evine ekmek götürememenin sonucu; bulunamayan işle birlikte kendini yakmak oldu. game of thrones'un daha çok konuşulması zaten halimizi gösteriyor. kimsenin sonu benzemez umarım.

ramazan ayıyla ilgili en nefret edilen şeyler

sokakta sigara içememek ve bir şey yiyememek. geçenlerde çok acil evden çıkıp pttye yetişmem gerekiyordu. gayri ihtiyare elime mısır patlağı aldım 3 4 tane tıkasın yolda diye. tacizlere maruz kalmamın sayısı yok. söze de gerek yok üstelik gözler yetiyor. geçen de asansördeyim 2. katta durdu ben de şortla falanım, pardesülü bacım boka bakar gibi bakıp, neyse ben sonra bineyim dedi ve kapıyı kapattı. bu ülkede anca oruç bağırsanızı temizler, beyninize de yansıması dileğiyle.

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

8 aydır sevişmedim. sevgiler.

ayı sözlük itiraf

hayatımda ilk defa grup seks deneyimi yaşadım geçenlerde. eşcinsel bir erkek olarak bir erkeğin bir kadınla ilişkiye girdiğine canlı canlı şahit olmak benim için mide bulandırıcıydı. o gün gerçekten gay olduğumun kanıtıydı sanırım. yalnız ablamızla yatan arkadaşın sonrasında bana arkasını dönmesi paha biçilemez bir durumdu.

ayı sözlük itiraf

hayatımda ilk defa grup seks deneyimi yaşadım geçenlerde. eşcinsel bir erkek olarak bir erkeğin bir kadınla ilişkiye girdiğine canlı canlı şahit olmak benim için mide bulandırıcıydı. o gün gerçekten gay olduğumun kanıtıydı sanırım. yalnız ablamızla yatan arkadaşın sonrasında bana arkasını dönmesi paha biçilemez bir durumdu.

gaziantep'te kendini yakan adam

eyüp dal isimli bir adam, işsiz. şahinbey belediyesine iş başvurusunda bulunuyor. olumlu ve ardından olumsuz yanıt alıyor. ardından üzerine benzin döküp belediye binasının önünde kendini yakıyor. sonuç, hayatını kaybetti. intahar etti. bu ülkede eskiden yazar kasa atılırdı. ya da greve gidilirdi, aç kalınırdı, açlık oruçları tutulurdu. ama içerisinde olduğumuz durum ne kadar acı ki bir insanın kendini canlı canlı yakacak kadar umudunun ve yaşama sevincinin kalmamış olmasını anlamamız, o duyguyu tatmamız acı.

zaten haber kaynaklarında yok. televizyonda da yer alacağını sanmıyorum. aktroller neredesiniz diye bağırasım geliyor malum ülke şöyle güzel böyle güzel diye söylenmeyi biliyorlar.

maalesef bu ülkede evine ekmek götürememenin sonucu; bulunamayan işle birlikte kendini yakmak oldu. game of thrones'un daha çok konuşulması zaten halimizi gösteriyor. kimsenin sonu benzemez umarım.

ramazan ayıyla ilgili en nefret edilen şeyler

sokakta sigara içememek ve bir şey yiyememek. geçenlerde çok acil evden çıkıp pttye yetişmem gerekiyordu. gayri ihtiyare elime mısır patlağı aldım 3 4 tane tıkasın yolda diye. tacizlere maruz kalmamın sayısı yok. söze de gerek yok üstelik gözler yetiyor. geçen de asansördeyim 2. katta durdu ben de şortla falanım, pardesülü bacım boka bakar gibi bakıp, neyse ben sonra bineyim dedi ve kapıyı kapattı. bu ülkede anca oruç bağırsanızı temizler, beyninize de yansıması dileğiyle.

narsist

her yıl 100 bin istanbulluya iş bulacağız

istihdam sağlanabilecek imkan yaratılabiliyorsa bunca yıldır neredeydiniz sorusunu akla getirendir.

ramazan ayıyla ilgili en nefret edilen şeyler

sokakta sigara içememek ve bir şey yiyememek. geçenlerde çok acil evden çıkıp pttye yetişmem gerekiyordu. gayri ihtiyare elime mısır patlağı aldım 3 4 tane tıkasın yolda diye. tacizlere maruz kalmamın sayısı yok. söze de gerek yok üstelik gözler yetiyor. geçen de asansördeyim 2. katta durdu ben de şortla falanım, pardesülü bacım boka bakar gibi bakıp, neyse ben sonra bineyim dedi ve kapıyı kapattı. bu ülkede anca oruç bağırsanızı temizler, beyninize de yansıması dileğiyle.

ev partisi

orgy ile sonuçlanmadığı sürece mükemmeldir.

ankara'da gidilecek mekanlar

ankara'da gidilmeyecek mekanlar

Henüz takip eden biri yok.