what if

renee zellweger'ın oynadığı yeni netflix dizisidir efendim. chicago filminde defalarca aşık olacağınız bu kadını çok çok sonraları böylesi bir yapımda görmek heyecan verici. you tadında psikopatlık içerdiğini düşündüğüm şuan 5. bölümünü izlediğim dizi. geçmişi belli olmayan aşırı zengin ve saygın anne montgomery'nin hala ne olduğunu anlayamadığım sebeplerle tehlikeli kurgular kurarak sanırım kendine bir kaçış planı çizdiğini düşündüğüm bir hikayesi, eşcinsel bir çiftin hikayesi ve bir aldatma hikayesinin psikopatlıklarını içeren, muazzam derecede kurgulanmış konuları var. ilk sezonu bitirince belki editlerim.
bu kadar entrikanın tek dizide toplanmış olması çokça heyecan verici bir deneyimdi. senaryo ciddi hoşuma gitti, anne kızın savaşı devam edecek mi, yani ikinci sezon çekilir mi bilmiyorum ama eğer çekilirse ben izlerim bu diziyi. ne kadar beğenilmediği konuşuluyor olsa da aksine ben oldukça beğendim.
dina garipova'nın rusya'yı 2013 eurovision şarkı yarışmasında temsil ettiği eserin adı. yanlış hatırlamıyorsam 2. olmuştu rusya.

rusya, o yıl lgbti bayraklarıyla performans öncesi, sonrası ve sırasında protesto edilmiş ve bu nedenle ebu ertesi sene ülke bayrakları dışında sembol ve bayrakları arenalara sokmama kararı almıştı.