üstteki yazar

  • /
  • 32
senden bir önce mesaj yazan yazarı anlat bakalım dediğim başlıktır
üstteki yazar aslında tam bir entry makinasıdır.

birde;

(bkz: alttaki yazara soracaklarım var)
üstteki yazar bir tanedir. bir tanedir! bir tanedir!! *
(bkz: olsa da yesek)
üstteki yazar tam bir pozitif enerji deposudur, iyi ki vardır. ailecek severek izliyoruz. * *
kendisi beni aşar çünkü tam bir kaşar derdim ama adam sahipli beyler...
üstteki yazarın sözlükteki entryleri bazen çok sivri olabiliyor, bir dönem kedi köpek gibiydik kendisiyle. yüz yüze tanışınca sevdik birbirimizi. ha birde, benden çok daha kaşardır.
fotoğraf çeken bir yazarmış. acaba çektiği fotoğrafları bir blog veya benzeri bir ortamda paylaşıyor mu diye merak ettiren yazardır. girip,görmek isterim. * *
bu ay coşanlar istatistiğinde en iddialı rakibim. yakın zamanda en çok entry giren yazanlarda ilk 20 ye girecek gibi görünüyor.
buraların en büyüğü o bir başka dark bear dark bear çok yaşa...
üstteki yazar önceki hayatında tribün amigosuymuş sanırım, bu hayatında da küçükken bol bol arı maya izlemiş gibi görünüyor.
sanırım mustafa topaloğlu ile kan bağları var. *
kilolarıyla barışık olsa da yine de kilo sorulmasından pek hoşlanmıyor. ancak ayı grubundan bu soru gelirse cevaplar gibi görünüyor. gayet aktif bir sözlük yazarıdır kendisi. takip ediyorum.
böyle bir sözlük açmayı akıl ederek birçok insana* farklı bir bakış açısı kazandırmış, tanımaktan çok memnun olduğum çok sevdiğim dostumdur.
ayı olduğu aşikar olandır. göbeği kesin vardır.
yeni yazar gördüm sanki.... evet evet yeni bir yazar gördüm ... *
güvenilir bir yazar olsa da bir geyikle hitap etmek isterim kendisine...güvenmek mi? ağzında bal olan arının bile götünde iğne var.boşversenize
çok yakışıklı bir heriftir kendisi. üstüne bankacıdır. para bok anlayacağınız. onu görmek isteyenlere ayı sözlük bir yaşında zirvesi ne gelin derim.
sevgilisiyle çok mutlu görünüyor rabbim ayırmasın.
sözlüğün bir dönem asi yazarlarından. gayet net şunu söyleyebilirim ki, vefalı, istikrarlı, kaliteli bir yazar ve tanışmasam da bir o kadar da kaliteli bir insan olduğuna eminim.
kendisine photoshop kullanmayı, araba sürmeyi ve daha birtakım şeyleri daha öğreteceğim ayıcandır. o da bana daha iyi tenis oynamayı ve menemen yapmayı ve basket oynamayı öğretecektir. *
  • /
  • 32