panda

sözlüğü yapmak için dişini tırnağına takan, günlerce uykusuz kalan, matematik zekasına hayran olduğum güzel insan. sinirlerini aldırmış olsa gerek ki problemleri sinirlenmeden kolayca aşabiliyor. ellerine sağlık, seninle bir arada olmak güzel.
teşekkürü borç bildiğim(z) kişi imiş. teşekkürler panda.
ayı kültürü hakkında bilgisi olmayan bir kişiye izah edilen tanım sonrasında "o ne ya, daha sevimli birşey bulamadınız mı. misal panda" cümlesi içerisinde adı zikredilen sevimlimi sevimli yaratık
sözükteki ilk entrysini benim nick altıma girdiği içinde bizzat teşekkür ettiğim admin kişisi.
en sevdiğim hayvan türüdür.
"pandaya benzeyen bir erkek bulayım hemen evlencem" diyeceğimdir.
sözlükle ilgili çalışmalarında ötürü teşekkürü boş bilirim. iyi ki varsın.
sanırım sözlüğe uğramış, istatistiklerde 20likler gözümden kaçmadı. daha sık uğrayınız efenim.
her online gördüğümde acaba bugün nasıl bir sürprizi var bize dediğim sözlüğün gizli kahramanı.sağ ol var ol panda
neden en çok çinde olduklarını anlayamadıklarım.
yorgun ve vaktinin kısıtlı olmasına rağmen büyük emek verip sözlüğü yayına soktuğu için çok teşekkürler.

(bkz: panpa)
sözlüğün arka planında kalmayı tercih etse de hayırlı işlerde parmağı olduğu haberleriyle gündemden düşmeyen gizemli şahsiyet. biz sözlük yazarları için bedava sözlük var gelin yazının gizli öznesi, kuru teşekkürle yetinmek zorunda kalınan gizli kurtarıcı.
nedense bu şekilde birsürü iş yapıp,hiç bundan bahsetmeyen,başkasının ağzından dinlediğimiz kişilerbana hem çok cool hem de efsane gibi gelir.ne diyelim bir sözlük yazarı olarak kendisine teşekkürlerimi sunarım.
sayıları gün geçtikçe azalan, nesli tükenen, ayıgıillerden sevimli hayvanlar... memleketleri çinin sichuan eyaletidir. bu gidişle panda adı gelecek kuşaklar için sadece bir dondurma markası adı olarak kalacak...
sözlüğün geçici yayın sorununu çözen, görmeden sevilen hatta insanın içinden baba demek gelen biricik kurtarıcımızdır. allah parmaklarına zeval vermesin. * *
geçen hafta her akşam kahve sigara partisi verdiğimiz, bu aralar her gece 12den sonra birlikte sigara içip sohbet ettiğimiz güzel dostum. dünya tatlısı bir insan. böyle bir yardım severlik örneğini ben henüz başka birinde görmedim. az konuşur öz konuşur. ben ona matematiksel zeka diyorum. iyi ki varsın pampam.

sözlüğün yiğit altar ın oğlu tarkanı gibidir*. ne zaman başımız sıkışsa, teknik bir problem yaşansa ya da yeni bir uygulama eklenecek olsa imdada hemen panda yetişir.
yazım tarzına hayran olduğum yazarlardan birincisi. örn: neden olmasın
yeni yazılım sonrası bir çok hata ile karşılaştık. hatta 6 aydır yaptığımız bir çok düzenlemeyi yeni yazılımda tekrar bozuk görünce deliye döndük diyebiliriz. ve yine bu çıkmaz anlarımızda yardımıza hiç karşılıksız koşan biri vardı. emeği gerçekten çok. 1 saat önce kahve sigara içtik birlikte. sözlükten de bahsettik elbette. yüz yüze bir çok kez teşekkür ediyorum ama nickaltından da tekrar teşekkür etmek istiyorum kendisine. teşekkürler.
belli ki çok emeği var. teşekkür ederim.
  • /
  • 3