panda

söz konusu ağırlık ve efendilikse hah işte bu abimiz harbiden hepimize tur bindirir. nasıl hoş sohbet ve sakin bir adamdır yahu. iyi ki tanımışım dediğim, sözlüğe çok fazla emek vermiş nadide kişilik. ayrıca dün gece kurulan ayı sözlük aramızda kalmasın ekibi'nin * dark bear, boyalikus ve bendeniz ile birlikte vazgeçilmez parçasıdır. * en yakın zamanda tekrardan oturup, içip sohbet etmek isterim.
kendisini online görünce 2011 sözlüğün ilk kuruluş zamanları geldi aklıma. emektar pandadır.
godfather gibi sözlüğün gizli babası. ara ara görünüp, elini öptürüp gidiyor. ihihih
çok enteresan sohbetlere imza atacağımızı düşündüğüm yazar.
herkese sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim, gerçekten sağ olun var olun, her zaman da yanınızdayım, ama bazı nedenlerden dolayı sahanın dışındayım, sahadaki kurallar saha dışında işlemez, işte bundan dolayı bana biraz izin verin, ben kendimde kalayım, hesaplanması gerekenleri hesabını yapayım, sonra tekrar hesaplayayım, yeniden hesaplayayım , sürekli hesaplayıp kime neyi kanıtlayabilirim, şu an değil , gerçekten sizi çok sevdim, böyle de olmasını istemezdim ,başka zamanlarda belki, başka zamanlarda görüşür müyüz bilmiyorum fakat, sizi özleyeceğim kesin...
yuvarlanmayı, yatmayı ve bambu yemeyi çok seven tembel komik hayvanlardır. renkleri siyah ve beyaz olur. birde dondurma markası olan panda modeli vardır.
yuvarlanmayı pek seven hayvanlar. kolay kolay zarar vermezler bir insana.
çinlilerin en sevdiği ponçik bir hayvan türü
nicki gibi sevimli oldugunu düşündüğüm yazar. sevimli ve iyi kalpli.
teşekkürler, teveccühünüz efendim.
güzel ve uygun bir dövmeci bulursam vücuduma kazımak istediğim hayvan.
yumuk yumuk yavrularının istem dışı yuvarlanma videolarına dahil olup onları bir daha yuvarlamak istediğim güzel bir canlı türü. inanılmaz sevimli yüz ifadelerini gözlerinin etrafında yer alan siyah halkalara borçlu oldukları iddia edilir.
95’te yonca evcimikli reklamlarıyla öne çıkan dondurma markası

çin'de üremeleri için özel çiftlik ve hastaneler açılan sevimli hayvan. çin'in bazı eyaletlerinde panda öldürmenin cezası ağırlaştırılmış müebbet ve asılarak idamdır. sağlıklı şekilde neslinin devam etmesi için çin'de hakkında özel yasa çıkarılan sınırlı fauna grubundan biridir ayrıca. yasada özetle insanlardan uzak tutulmaları amaçlanmıştır haklı bir yasa.
(bkz:bilim)
(bkz:bilgi)
(bkz:emek)

teşekkürler panda.
(bkz: lgbti)

ben teşekkür ederim.
  • /
  • 3