kuasar

Durum: 500 - 0 - 0 - 0 - 03.05.2020 16:01

Puan: 9832 - Sözlük Kezbanı

7 yıl önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

amacına uygun kullanıyorum.
  • /
  • 25

kuasar

1 2 3
ku a sar
kuasar kuasar

namusluların dostu, sözlükteki kaltaklarla savaşmaya geliyor. kuasar, dünyaya namus dağıtmak için geliyor.


selam kızlar,

bugün itibariyle ayı sözlükteki yazarlık serüvenimin sonuna gelmiş bulunuyoruz. kuasar sizi seviyor.

sözlükten uçurulan yazarların arkasından özenle yazılar yazılır

güldüren başlık. sözlük birkaç gündür çok eğlenceli. başlığı gördükten sonra aklıma eşinin ölümünden sonra oldukça dokunaklı bir şiir olan makber'i yazan abdülhak hamit tarhan'ın cenazede tanıştığı bir kadınla evlenmesi geldi. uçurulan yazarlar sözlüğün ancak bir günlük gündemini işgal edebilir. sonra unutulur giderler.
özet: kör ölür, badem gözlü olur; kel ölür, sırma saçlı olur.

rimming yaparken ağıza domates kabuğu gelmesi

klasik bir hetero espridir bu.

aa kimsenin yazmamış olmasına şok şaşırdım. başlıkta yazım hatası var. ağıza değil ağza olacak. aleyna'cım hiç yakıştıramadım. fen lisesine gidiyorsun o kadar.

tdk'den alıntı:
"iki heceli bazı kelimeler ünlüyle başlayan bir ek aldıklarında ikinci hecelerindeki dar ünlüler düşer: ağız / ağzı, alın / alnı, bağır / bağrım, beniz / benzi, beyin / beynimiz, boyun / boynu, böğür / böğrüm, burun / burnu, geniz / genzi, göğüs / göğsün, gönül / gönlünüz, karın / karnı, oğul / oğlu; çevir- / çevril-, devir- / devril- vb."

not: başlıktaki yazım yanlışı umrumda olmayıp bu entry başlığı uplamak için yazılmıştır.

taleyna iilki

bu sözlüğün bir starı var kuzum o da benim.

tek bir entry yazarak hakkımda başlıklar açtırabiliyorum, benimle ilgili onlarca entryler giriliyor. benim popüler olma gibi bir telaşım yok. zaten öyleyim. millet hakkımda konuşmaktan ağız ishali oldu.

don't feed the troll

astral'in tüm entrylerinin altına yazılabilecek cümle. bu sözlüğün başına gelmiş en melun şeytan, illet kendisidir. karantina bitince toplanıp bu soytarıyı recm edelim diyorum dostlar.

inanıyorum ki bu trollerin elebaşı astral denen illettir.

tinder'da azami mesafeyi 161 km'ye çekmek

benim yaptigim. azami mesafeyi acin kizlar acin. sonuna kadar acin. arayisiniz viyana kapılarına kadar dayansin. sonucta bununla ilgili bi söz bile var: göt kıspetten çıkınca yarak bağdattan gelirmiş. sonuna kadar acin mesafeyi.

hoşlanılan erkeğin aşko demesi

hoşlanılan erkegin çok sakso cektiginden bazı sesleri çıkaramadigina delalettir. evlerden ırak ayol

hoşlanılan erkeğin devamke demesi

kızlar bu bir dramdir. kafami duvarlara vurdum, kusmak istiyorum neden?!! neden devamke? dogal seleksiyon da elenir inş.

sözlük yazarlarının kafanızda oluşturduğu görseller

bahçalarda mor meni

outdoor fantezi olan beni her zaman heyecanlandıran turku. bahçalarda mor mor attırmışlar ayyy olaay

ayı sözlük itiraf

ehtiraslı pasiv axtarıram. qayırmak isteyirem sehere qeder. uff

evde ekmek yapmak

instagram kullanmadığım için oraya atamadım ama biz de yaptık kızlar. karantina günlerinde en sevdiğim aktivitelerden biri. en büyük püf noktaları, hamurun uzun süre mayalanması ve yumuşak olması diye düşünüyorum. bu şekilde gayet iyi ekmekcikler elde edilebiliyor. düşünüldüğünden daha kolay. hele ki instagram kullanıyorsanız kesinlikle yapmalısınız, yapmayanı dövüyolar.

hizmetçiler

keşke gerçek olsa da hizmetçilerden biri de ben olsam dedirten dizi. bir erkeğe dört kadın düşüyor dizide. ben beşinci olurdum. mezhebim çok geniştir, her ortama uyum sağlarım.

dizinin konusu şu şekilde: -spoiler-
evli ve zengin erkeğimiz -esas oğlan- var. bu esas oğlan genç bir kadını hamile bırakıyor. hamile kalan kadın, esas oğlanın evine gidip onun karısıyla konuşuyor. bir milyon lira karşılığı bebeğini satmayı istiyor. karısı bu teklifi kabul ediyor. genç kadın esas oğlanın evinde hizmetçiliğe başlıyor. esas oğlanın karısı, genç kadını kocasının yatağına girmemesi için uyarıyor ama dinlemiyorlar. bu sıralarda esas oğlan komşularıyla yatıp kalkıyor. dokuz ay sonra bebek doğuyor. genç kadın bir milyon lira ve bebekle birlikte kaçmaya çalışırken kaçırılıyor. bu arbedede bebek suya düşüyor?! bebeği genç kadının kardeşi yani bebeğin teyzesi kurtarıyor. bebeğin teyzesi kardeşinin kaçırılmasını araştırmak için esas oğlanın evinde hizmetçiliğe başlıyor. esas oğlanla elektriklenme oluyor ve aşık oluyorlar. esas oğlanın karısı onu da kocasının yatağından uzak durmasını tembihliyor ama yine dinlemiyorlar. dizinin konusu bu şekilde.

kamyoncu

abi şu kovih-19 salgını sonrası istanbul'a gel de seks partisi organize edelim. sözlükte gelmek isteyenleri toplarız, hepimizi elden geçirirsin ama prezervatifsiz. seninle her dakikasına değer. hiv+ olursak da ilaç kullanır, geçinir gideriz.

kamyoncu

efendilik arayan ekşi sözlük'e gitsin. onlar size efendilik yapar. burada sikiş var sikiş.

hiv'den korkmayıp korona'dan korkan gay

bu başlığın tek amacı hiv'e koronavirüs kadar dikkat edilmesi olduğudur. başka yönlere çekmeye çalışan saldırgan kişilikler var. istediğiniz kadar bilgileri, tanımları manipüle edebilirsiniz. çöp entrylerinizde beni hedef gösterebilirsiniz.

hiv'in bir tedavisi bulunmamaktadır ancak kontrol altına alınabilir. bunu ben değil, dünya sağlık örgütü söylüyor. kaynakta belirtiğim sitede "is there any cure for hiv" başlığına bakılabilir. hiv'in bir tedavisi bulunmadığı, antiretroviral ilaçların sürekli kullanımıyla yaşanıma devam edebildiği yazıyor.

https://www.who.int/news-room/q-a-detail...

onun dışında başlıkla o kadar alakasız şeyler yazmışsın ki cevap vermeye gerek görmedim ve görmeyeceğim, istediğin kadar yazabilirsin bundan sonra. hiv fobikmişim, bu başlığı bu şekilde anlayabilme kapasiteni tebrik ederim. hiv+ ve aids farkını bilmiyormuşum, güldüm. "aids-related deaths" kısmında ile tüy dikilmiş, yine tebrik ederim. aids'in ne olduğunu bile bilmiyorsun sanırım. aids bağışıklık sisteminin çökmesine neden olup kişiyi enfeksiyon ve kanser türlerine karşı savunmasız hale getiriyor. bu yüzden "aids-related deaths". aa ama doğrudan aids denmemiş. swh.

ilik nakli ile iki kişi tedavi olabilmiş. umarım bu sayı zamanla artar ve yaygınlaşır. hiv'in bir tedavisi olmadığı kısmını değiştiririm.

hiv'den korkmayıp korona'dan korkan gay

koronavirüs için bu kadar tedbir alınırken hiv için birkaç küçük önlemi almak istemeyenleri gördükten sonra açtığım başlık. tamamen aids'e farkındalık yaratmak için açtım bu başlığı.

evet, hiv ilaçlarla kontrol altına alınabilir ama bu ölümlerin tamamen durduğu anlamına gelmiyor. bu "şeker"den kaç kişinin öldüğüne baktın mı hiç? unaids verilerine göre 2018 yılında 770 bin kişi, 2010 yılında 1.2 milyon kişi aids'ten ölmüş. bu durum özgürce korunmasız ilişkiye girebileceğini göstermiyor.

kaynak: https://www.unaids.org/en/resources/fact...

sözlükteki korunmasız ilişki sevdalıları tarafından linç edilmeyi bekliyordum. mankafa insan çok sözlüğümüzde. bu kişi zamanında sevgilisiyle birlikte korunmasız ilişkiyi ve aids olmayı öven entryler de giriyordu. sonra entrylerini silip kaçtılar. bununla ilgili uzunca bir entry yazardım buraya ama değmiyor. bi insana ne kadar anlatırsan anlat öğrenmiyor. bu sözlüğü takip eden genç dostlarımız bu entryleri okuyup korunmasız ilişkiye girmeyi düşünmez umarım. şeker gibi bişey sonuçta.

şeker deyince aklıma şu da geldi. -kafiye konusunda yardımlarınızı bekliyorum.-

bir gün bir gün bir eşcinsel
koli demiş ev boş gel
açmış bakmış götünü
şeker de sanmış virüsü
emmiş emmiş bitirmiş
üç hafta sonra sancı başlamış
kıvrım kıvrım kıvranmış
hastaneyi boylamış.

evet hacer abla. aids bir eşcinsel hastalığı.

düzeltme: hiv tedavisi kısmı kaldırıldı. teşekkürler.

eski sevgiliye söylenmek istenen şeyler

olloh bolono vorson.

(onu unutmak için sürekli yemek yediğim için ağzım dolu şekilde ^^)

gamlı_baykuş

benim en büyük destekçim çilekeş bacım. öpücüklendin. kendisi sözlük kaşarı olmak istemeyen yazarın dramı başlığımdan oldukça etkilenmiş ve beni desteklemek için sık sık entrylerini silmektedir. an itibariyle on iki adet entrysi var. çok teşekkür ederim bacım. direnişimiz sürüyor. sol yumruk havada.

#dirennamus

hiv'den korkmayıp korona'dan korkan gay

bir arkadaşım. kendisi korunmasız ilişkilere, grup cimalara sık sık katılan bir insandır. koronavirüs ortaya çıktığından beri ise evine kapanmış durumda. dediğine göre sürekli evini domestosluyormuş. virüsten o kadar korkuyor ki yaklaşık iki aydır dışarıdan kimseyle görüşmemiş. tedbirler almak iyidir ama bu yaptıklarına bir anlam veremedim. bu başlığı açmadan önce kısa bir araştırma ile hiv'den 32 milyondan fazla kişi öldüğünü okudum. koronavirüsten ise an itibariyle 176 bin kişi ölmüş. tabii, korona yeni bir virüs, bulaşıcılığı fazla ve hiv kadar etkili yöntemleri yok. ama hiv'den korkmadan ilişkiye giren birinin korona'dan bu kadar korkması beni şaşırtmıştı.

(bkz:bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
  • /
  • 25

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

e-kitap

taşınabilirlik ve ekonomik açıdan her türlü basılı kitaplardan daha avantajlı olan kitap türüdür. okuma modunu destekleyen cihazlarla ya da uygulamalarla da renklerin sıcaklığı ayarlanıp dış ortam ne kadar karanlık olsa da rahat bir şekilde okunulabilir.

kuasar

şampiyon belli ikinci kim dediğim yazar.
ishal olanların ağzını temizle oı zaman sen. *

grup sekste kaç kişi olmalı

ıssız bir tarlada bir kamyon dolusu harran arabıyla müthiş olur. evet, bir kamyon dolusu.

kamyoncu

yahu bu yazar girdileriyle sözlüğü kerhaneye çeviriyor ve sırf nickinden dolayı yazarlarca sempatik bulunuyor. ama ben seks hakkında birseyler yazdığım ise troll ilan ediliyorum. bu ne pehriz bu ne lahana turşusu?

anlamsız entrysi olmayan yazar

kesinlikle antti. nasıl naif nasıl yardımsever öyle.

sözlük kaşarı olmak istemeyen yazarın dramı

kuasar

akıllarda yer edinen yazarlardan biriydi. sözlüğümüzün namus kokulu bir tanesiydi. her şeyiyle özleniyor.

kuasar

neredesin yiğidim. özledik.

kuasar

an iltibariyle kaşarlanmıştır. namus kokusu artık buharlaştı.

Toplam entry sayısı: 500

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

sevgilimle marvel fantezimizi gerçekleştirmek için ekip arkadaşları arıyoruz ^^

tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
fantezi konusunda 5-10 yıl tecrübeli,
esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
fantezi kıyafetlerini ve oyuncaklarını kullanmada uzman,
hızlı, pratik, ekip çalışmasına yatkın,
istanbul'a ulaşım engeli olmayan kişiler özel mesaj ile özgeçmişini -referanslarıyla birlikte- gönderebilir.

16 mayıs 2019 namusuma dil uzatılması rezaleti

ben aşık olduktan sonra yemin ediyorum disipline girmiş bir namus kumkuması olarak, sen kimsin beni yargılıyorsun? sen kimsin?

sana bir tavsiyem, yazık o git kocana sahip çık önce. inşallah allah seni o kocanla terbiye etmesin. inşallah allah seni, o geride bıraktığın kolilerinle terbiye etmesin. sen çok alçak bir adamsın, çok alçak. insanlara belden aşağı vuracak kadar.

dört dörtlük yaşayan, bu memlekette çalışıp, köpek gibi çalışıp kraliçe gibi yaşamaya çalışan, kocasını ailesini en iyi derecede yaşatmaya çalışan, aslan gibi vergisini veren, yardımlarını yapan. ne yaptınız ulan siz? ne yaptınız! nerde ne yaptın! pis! yediği kapıya pisleyen şerefsiz adam. onu bile bir adamlık sayıyorsun, o bile bir adamlık değil. git intihar et be. yediğim kaba pislemem be ne olursa olsun. git ulan kendini as.

benim yirmi yaşındaki kocama sen kimsin? sen onu üzebilir misin? ben onun tırnağına taş değdirir miyim? hele senin gibi bir soytarıya. soytarı. sende eş mevhumu olsa kocanı barlar... git kocanı barlardan topla. ben aslan gibi ortadayım bak. aslanım be. valla. senden daha şerefliyim. bi de namus kumkumasıyla uğraşıyorsun. çok üzülüyorum, hayır ne gibi bir sorunun var, bir sorunun var senin? var, hep benimle. yazık. midem bulanıyor benim. midem bulanıyor.

astral (#404182), karşındayım, bir namus kraliçesi olarak. gel konuşalım, gel. gidip başka yerlerde soytarılık yapma. sen zaten soytarısın, seni sözlük halkı soytarı olarak tanıdı. soytarı olarak tanıdı? e soytarısın, devam ettiriyorsun. bunlar soytarı. bunlara prim vermeyiniz. bunların yazdığı söylediği her şey yalan. bütün namus kumkumalarına kurban ol sen kurban ol!

özet: namusuma dil uzatacağına gel başka yerlerime uzat, soytarı ^^

2050 yılından ayı sözlük başlıkları

namus koruma duası

benim gibi dillere destan bi güzelliği olan hz. sare'nin duasıdır. bu duayı her sabah yola çıkmadan önce okuyorum.

hz. sare'nin başından geçenler: - alıntı -
 spoiler!
hz. sare saraya girince, hemen abdest aldı ve iki rekât namaz kılmak üzere huzûr-i ilâhîye durdu. namazı bitirince cenâb-ı hakk’a şöyle ilticâ etti: «ey allâh’ım! ben, sana ve sen’in peygamberine inanmış, iffetimi de zevcimden başkasına karşı titizlikle korumuş bir kulun isem, şu kâfiri bana musallat etme!»”. firavun, sâre’nin yanına yaklaşmak istedi. birden nefesi kesildi. felç oldu. çünkü allâh, sâre’yi onun şerrinden korumaktaydı. bu, birkaç defâ tekrar etti.firavun, korkusundan onu serbest bıraktı. câriyesi hâcer’i de hediye olarak ona verdi. buna hayret eden etrâfına: “–bu kadın bir cinnîdir. yakınımda biraz daha kalsa, neredeyse helâk olacaktım. zararından korunmak için ona hâcer’i verdim!” dedi.

otobüste, minibüste bana yan gözle bakanlar, namusuma göz dikenler helak olacak inşallah.

salaş meyhanedeki yorgo'nun kedisinin hamile kalması

kızın hamileyse nasıl baba oluyorsun? yoksa?!

başımıza taş yağacak.

16 mayıs 2019 namusuma dil uzatılması rezaleti

ben aşık olduktan sonra yemin ediyorum disipline girmiş bir namus kumkuması olarak, sen kimsin beni yargılıyorsun? sen kimsin?

sana bir tavsiyem, yazık o git kocana sahip çık önce. inşallah allah seni o kocanla terbiye etmesin. inşallah allah seni, o geride bıraktığın kolilerinle terbiye etmesin. sen çok alçak bir adamsın, çok alçak. insanlara belden aşağı vuracak kadar.

dört dörtlük yaşayan, bu memlekette çalışıp, köpek gibi çalışıp kraliçe gibi yaşamaya çalışan, kocasını ailesini en iyi derecede yaşatmaya çalışan, aslan gibi vergisini veren, yardımlarını yapan. ne yaptınız ulan siz? ne yaptınız! nerde ne yaptın! pis! yediği kapıya pisleyen şerefsiz adam. onu bile bir adamlık sayıyorsun, o bile bir adamlık değil. git intihar et be. yediğim kaba pislemem be ne olursa olsun. git ulan kendini as.

benim yirmi yaşındaki kocama sen kimsin? sen onu üzebilir misin? ben onun tırnağına taş değdirir miyim? hele senin gibi bir soytarıya. soytarı. sende eş mevhumu olsa kocanı barlar... git kocanı barlardan topla. ben aslan gibi ortadayım bak. aslanım be. valla. senden daha şerefliyim. bi de namus kumkumasıyla uğraşıyorsun. çok üzülüyorum, hayır ne gibi bir sorunun var, bir sorunun var senin? var, hep benimle. yazık. midem bulanıyor benim. midem bulanıyor.

astral (#404182), karşındayım, bir namus kraliçesi olarak. gel konuşalım, gel. gidip başka yerlerde soytarılık yapma. sen zaten soytarısın, seni sözlük halkı soytarı olarak tanıdı. soytarı olarak tanıdı? e soytarısın, devam ettiriyorsun. bunlar soytarı. bunlara prim vermeyiniz. bunların yazdığı söylediği her şey yalan. bütün namus kumkumalarına kurban ol sen kurban ol!

özet: namusuma dil uzatacağına gel başka yerlerime uzat, soytarı ^^

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

sevgilimle marvel fantezimizi gerçekleştirmek için ekip arkadaşları arıyoruz ^^

tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
fantezi konusunda 5-10 yıl tecrübeli,
esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
fantezi kıyafetlerini ve oyuncaklarını kullanmada uzman,
hızlı, pratik, ekip çalışmasına yatkın,
istanbul'a ulaşım engeli olmayan kişiler özel mesaj ile özgeçmişini -referanslarıyla birlikte- gönderebilir.

eşit ağırlık ap

matematik ve türkçeden sınava hazırlanan eşcinseldir.

salaş meyhanedeki yorgo'nun kedisinin hamile kalması

kızın hamileyse nasıl baba oluyorsun? yoksa?!

başımıza taş yağacak.

kuasar

benim adım kuasar. bunca zaman boyunca sözlüğe tek bir amaç için girmedim: intikam. şimdi sözlüğü bir ateş çemberine çevirmeyi planlıyorum. hazırladığım listeyi kullanarak sözlüğümü zehirleyenleri alaşağı edeceğim. bunu yapabilmem için bambaşka biri olmalıyım, bambaşka bir şey olmalıyım.

kuasar - intikam meleği

uzun ilişki yaşayanların asıl amacı

iki tane ilgi manyağının kendilerini eksik hissettikleri ve duygusal olarak dayanıklı olmadıkları için bir araya gelip birbirini avutmasıdır.

ap'lerin asıl amacı

lgbti camiasında ikilik yaratmaktır. bi karar ver arkadaşım aktif misin pasif mi? bi duruşun olsun be hayatta. bi öyle bi böyle olmuyor.

makat daraltma ameliyatı

merhaba kızlar,

beni bilen bilir motorumdur. istanbul'da olduğum için kolay oluyor böyle şeyler. sözlükte bile elden geçirmediğim adam kalmadı, dört sevgili eskittim. e haliyle genişliyor. artık hissetmiyorum bile ufak olanları, zevk alamıyorum. giriyorlar "girdin mi?" diye soruyorum, anlayamıyorum. daralttırmaya karar verdim. böylelikle yıllarca dar kalacağım. hem kendim çıldıracağım hem de partnerimi çıldırtacağım. fiyatı uygunmuş, sürekli daralttırıp dururum.

artık ayı sözlük aşk kokmuyor

ayı sözlükten bulduğum dördüncü sevgilime az önce yazdığım mesaj. evet ayı sözlük sayesinde tanıştım ve aşık oldum. tabii ilk üçünü unutturdu bana. onunla birlikteyken ayı sözlük aşk kokuyordu. sözlüğe girdiğimde ekranda kelebekler uçuşuyordu fakat bir yanlış anlaşılma sonucu ayrıldık ve artık ayı sözlük aşk kokmuyor. çok üzülüyorum ve bugün ona bu mesajı attım. lütfen geri dön ayı sözlük aşk koksun.

kamyoncu

abi şu kovih-19 salgını sonrası istanbul'a gel de seks partisi organize edelim. sözlükte gelmek isteyenleri toplarız, hepimizi elden geçirirsin ama prezervatifsiz. seninle her dakikasına değer. hiv+ olursak da ilaç kullanır, geçinir gideriz.