kuasar

Durum: 528 - 0 - 0 - 0 - 04.06.2019 19:21

Puan: 10100 - Sözlük Kaşarı

2 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

sevgili müritlerim, namus kokusu sezon finali yapmıştır. gelecek sezon görüşmek dileğiyle...
  • /
  • 27

alttaki yazara soracaklarım var

death grips'i senin sayende tanıdım. daha önce attığın şarkıların çoğunu dinlemişimdir ve bana hitap etmedi. şarkıların irrite edici bir yanı var. bu son attığın "the horn section" müziğini ise beğendim. bu tarz diyenler hakkında iyi ya da kötü düşünmem ama "no love", "shitshow" gibi müzikleri beğenerek dinleyen kişiyle muhatap olmak istemem.

bayramda kaç lira harçlık topladın?

salaş meyhanedeki yorgo

kuasar ve müritleri olarak #405193 entrysini gözlerimiz dolu dolu okuduğumuzu belirtmek isterim. o ağırbaşlılığı, içkiye alışkın olmayışı, seks yapınca masumiyetin bozulacağını düşünmesi, sadece sarılıp uyumaları ile gönüllerimizi fethetti. ben sözlükte böyle namuslu bir entry görmedim daha önce. müritlerimle beraber tekrar tekrar okuduk ve kendisine "namus koruyucusu" unvanının verilmesini kararlaştırdık. namus lobisine olan katkılarınızın artarak devam etmesi temennisiyle kendisine "bizimlesin." diyoruz.

thepillars ve vaporwave dinleyen adam'ın aynı kişi olup troll olmasıhala thepillars denen herifle konuşan varsa kusura bakmasın ama enayidir.

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

sevgilimle marvel fantezimizi gerçekleştirmek için ekip arkadaşları arıyoruz ^^

tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
fantezi konusunda 5-10 yıl tecrübeli,
esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
fantezi kıyafetlerini ve oyuncaklarını kullanmada uzman,
hızlı, pratik, ekip çalışmasına yatkın,
istanbul'a ulaşım engeli olmayan kişiler özel mesaj ile özgeçmişini -referanslarıyla birlikte- gönderebilir.

hornet

kuasar'ın namus lobisinde yasaklı olan bir kelimedir. bu kelimeyi ağzına alan müritler halı yalatılarak cezalandırılır.

bayram için ülkesine giden suriyeliler

memleketlerine kavuşmanın sevinciyle sınır kapısından koşarak geçen suriyelilerdir. şimdiye kadar 22 bin başvuru yapılmış. 10 haziran ile 1 kasım arasında geri döneceklermiş.

video: https://twitter.com/sputnik_TR/status/11...

videonun altında yazan bir yorum her şeyi özetliyor: "nedense kendimi enayi gibi hissediyorum....".

yenilebilir iç çamaşırı

heyoo kızlar :* sözlüğün fantezi kraliçesi online

uzun zamandır fantezi içeren başlık açmıyordum çünkü ramazan. ramazan ayında bu işlerden elimi tangamı çekip huşu içinde yaşamayı seviyorum ama bunu anlatmazsam içimde kalırdı.

aylar önce yurtdışından sipariş ettiğim yenebilen iç çamaşırlarım geçen hafta geldi. ülkemizde zor bulunduğu ve çeşit az olduğu için yurtdışından sipariş etmeniz gerekiyor. ben şeftalili, çilekli, limonlu ve elmalısından aldım. sevgilim gelen siparişleri gördüğü gibi çok sevindi. biliyorsunuz sevgilim var. hemen şeftalili olanı giydim. aşkım lüp lüp yedi iç çamaşırımı. ağız tadıyla bi güzel seviştik. biz çok memnun kaldık, size de tavsiye ediyorum. sevdiğin adam için gerekirse güzel bir ana yemek sonrası tatlı olacaksın ^^

üstteki yazar

türkiye'ye gelmiyordur umarım. türkiye'ye geliyorsa tehlikenin farkında mısınız???

oh my cenab-ı hakk!!!

eşit ağırlık ap

matematik ve türkçeden sınava hazırlanan eşcinseldir.

ap

game of thrones

sonunda bitti ve dünya dizi tarihinin en toksik izleyici grubu tarihe karıştı. o kadar toksik bir gruptur ki got izlemeyen herkesi dışlarlar ve izlemeye zorlarlar, adeta bir mahalle baskısı yaratırlar. diziyi öve öve bitiremezler. spoiler vermek için birbirleriyle yarışırlar. diziyi aklınıza gelebilecek her yerde konuşurlar, izlemeseniz bile diziyi ezbere bilirsiniz. çoğu popüler olduğu için muhabbetlere uzak kalmamak amacıyla başlamıştır. cinsel ihtiyaçlarını gidermek için izleyenler var hele evlerden ırak.

sıradan bir got izleyicisinden duyabileceğiniz replikler şu şekilde:
-dünyanın en iyisi dizisi abii vala bak
-jon snow çok yakışıklı yhaaa
-khaleesi, ejderyalar falaan uçuyolar
 spoiler!
dizinin finalini beğenmemenize hiç şaşırmadım, sonuçta toksiksiniz.

ramazan ayıyla ilgili en nefret edilen şeyler

hoşgörüsüzlük. ekşi sözlükte başlık ramazan ayıyla ilgili en sevilmeyen detay şeklinde açılmış ama bizim sözlüğe geliş şekli "en nefret edilen şeyler". biri diğerinin dinine tahammül edemiyor, diğeri onun dışarıda yemesine içmesine tahammül edemiyor.

benim ramazan ayında sevmediğim detaylar: maliyeti 30 lira olmayan ramazan menülerini 70 liradan satan esnafımız, yemeklerin oldukça şatafatlı olması, fakirlerin halini anlamak için tutulan oruçların asla amacına ulaşamaması, televizyondaki din tüccarları.

16 mayıs 2019 namusuma dil uzatılması rezaleti

ben aşık olduktan sonra yemin ediyorum disipline girmiş bir namus kumkuması olarak, sen kimsin beni yargılıyorsun? sen kimsin?

sana bir tavsiyem, yazık o git kocana sahip çık önce. inşallah allah seni o kocanla terbiye etmesin. inşallah allah seni, o geride bıraktığın kolilerinle terbiye etmesin. sen çok alçak bir adamsın, çok alçak. insanlara belden aşağı vuracak kadar.

dört dörtlük yaşayan, bu memlekette çalışıp, köpek gibi çalışıp kraliçe gibi yaşamaya çalışan, kocasını ailesini en iyi derecede yaşatmaya çalışan, aslan gibi vergisini veren, yardımlarını yapan. ne yaptınız ulan siz? ne yaptınız! nerde ne yaptın! pis! yediği kapıya pisleyen şerefsiz adam. onu bile bir adamlık sayıyorsun, o bile bir adamlık değil. git intihar et be. yediğim kaba pislemem be ne olursa olsun. git ulan kendini as.

benim yirmi yaşındaki kocama sen kimsin? sen onu üzebilir misin? ben onun tırnağına taş değdirir miyim? hele senin gibi bir soytarıya. soytarı. sende eş mevhumu olsa kocanı barlar... git kocanı barlardan topla. ben aslan gibi ortadayım bak. aslanım be. valla. senden daha şerefliyim. bi de namus kumkumasıyla uğraşıyorsun. çok üzülüyorum, hayır ne gibi bir sorunun var, bir sorunun var senin? var, hep benimle. yazık. midem bulanıyor benim. midem bulanıyor.

astral (#404182), karşındayım, bir namus kraliçesi olarak. gel konuşalım, gel. gidip başka yerlerde soytarılık yapma. sen zaten soytarısın, seni sözlük halkı soytarı olarak tanıdı. soytarı olarak tanıdı? e soytarısın, devam ettiriyorsun. bunlar soytarı. bunlara prim vermeyiniz. bunların yazdığı söylediği her şey yalan. bütün namus kumkumalarına kurban ol sen kurban ol!

özet: namusuma dil uzatacağına gel başka yerlerime uzat, soytarı ^^

gülben ergen

yılların serencisi olan ben, gülben ergen'in #herşeyçokgüzelolacak etiketli tivitini gördükten sonra gülbenci oldum çıktım. bütün kocalarım senin için feda olsun gülben. gülüşüne kurban olayım.

odtü pride 2019

polis yürüyüşe müdahale edip 17 öğrenciyi gözaltına almış. müdahalede plastik mermi ve biber gazı kullanılmış.

https://mobile.twitter.com/odtulgbti/sta...

yazarların bugün nasılsın sorusuna verdikleri cevaplar

yıllarca adnan bey'i beklemiş matmazel gibi

kel olmanın avantajları

profesyonel bir portre fotoğrafçısı olabilirsiniz.

kompleks haline getirdiğiniz kelliğinizin fotoğraflarda gözükmemesi için büyük bir uğraş verirsiniz. selfielerinizi olabildiğince alttan çekersiniz. gıdınızın da gözükmemesi için o açıyı çok iyi ayarlamanız gerekecektir. böylece fotoğrafçı oluverip çıkarsınız. gıdının belli olmaması için sakal da bırakabilirsiniz.

bebek gibi konuşan sevgili

sevimli görüneyim derken iticilikte sınır tanımayan sevgili çeşidi. ağzını her açtığında vurulması gereklidir. "benim namuş kumkumaşım nasııymış bakiim" sözünü duyduğum an hissettiklerimi tarif edemem. şiddete karşı bi insan olduğum için "şana pamuğk şekey alıycam" diye kandırıp kendisini bi parka bırakıp kaçtım. düşük zekalı olduğu için henüz evin yolunu bulamadı.

yazarların şu anki ruh halleri

dokuz çocuğunun dokuzunu da kız doğurmuş aşiret gelini gibi... sanırım türk dizisi izlemeye bi son vermem gerekiyor.

astral

neyse ki sadece bana hakaret etmiyormuş. onu da böyle kabullenelim arkadaşlar. takılsın kendince.
  • /
  • 27

eşcinselim kan veremiyorum

bırakın bu samimiyetsiz duyar kasmayı. avm, cami tuvaletinde sex yaptım diye entrylerle dolu bu sözlük. ben de escinselden kan almam mk. faydan dokunsun istiyorsan kan verme gitsin. dünyada senden başka 7 milyar insan var.

thepillars ve vaporwave dinleyen adam'ın aynı kişi olup troll olması

oooh yine popüler olmuşum.*

ayı sözlük itiraf

#404896
toplanın sözlük anlatıyorum.
dışarda buluşuldu. akşam vaktiydi ne yapalım ne yapalım derken "gel 2 bira içelim" deme gafletinde bulundum. gaflet diyorum çünkü hiç ama hiç alışkın değilmiş alkole. bildiğin 2 biraya gitti ama aşırı tatlı oldu sormayın (tabii yorgonuz ağırbaşlılığını korudu).
zaten önceden konuşmuştuk biraz vakit geçirip eve gecicektik öyle de yaptık. geçen süre zarfında topladı kendisini. izletmek istediği bir film varmış onu izledik vs. dedim içelim böyle olmaz devamı gelsin şunun. yine şişeler açılmaya başlandı baktım gidici, önünü kesip yorgonuz içmeye devam etti.
tabii siz buralara kadar okuyup devamında cool seks storysi arayacaksınız ama olmadı öyle birşey. geçip yatağa sadece uyuduk. ne o ne ben bir hamlede bulunmadık. neden diye soracak olursanız sohbet, muhabbet o kadar güzeldi ki sanki seks yapınca olay tamamen yapay bir hale gelecek gibi hissettim (sanki bu aksiyonların hepsi seks içinmiş gibi algısı).
sabah uyandığımda mükellef bir kahvaltı masası hazırlanmış, sevdigimi bildiği için masanın ucuna gazetelerimi koymuş, camımı açıp uyandırdı beni. belki ilk defa bu kadar iyi hissettim kendimi o anı anlatamam..
kahvaltı yapıldı tam sigara keyfi diyecekken telefon geldi çıkmak zorunda kaldım.
hala irtibat halindeyiz. birbirimizi tanıma çabası, ufak ego yarışmaları, beyin fırtınaları o kadar güzeldi ki seks yapmanın çok ama çok ötesindeydi.

ama sanırım kendisi biraz kaptırdı. ben uyurken tişörtumu koklaması, ufak tricklerimi öğrenip hep beni şasırtması ve bana duyduğu hissiyatın aşk olduğunu söylemesi korkuttu beni açıkcası. aşk bana göre zaman isteyen, kolayca ağıza alınmaması gereken bir kavram ve bunu ona da belirttim. bakalım zaman ilerledikçe neler göreceğiz. şimdilik hoşçakalın.

edit piaf: adam ruh hastası çıkti sözlük. takıntı haline getirdi beni zaten balık baştan kokar anlamalıydım. bi zamanda duvara toslamayalım be sözlük.

üstteki yazar

aşık olmak

adam game of thrones dizisindeki night king gibi ölüyü diriltti be daha ne yapsın!

sevgi neydi? sevgi emmekti. aman emekti. bütün emeklerim feda olsun sana.

game of thrones

sen senelerce bu diziyi izle, kitaplarını oku. izlemek için ayrı, okumak için ayrı para öde. üzerine bir ton kafa yor ve mantık arama. eleştirme. size ne? bir eser fantastik dahi olsa kendi mantık çerçevesinde bir evren yaratır. ama kendi yarattığı çizgilerin dışına yine kendisi çıkarsa ortaya böyle bir şey çıkar. sen bu sezonu beğenmiş olabilirsin, mantıklı bulabilirsin ama beğenmeyenlere, mantıksız bulanlara bir şey diyemezsin. "tahtların oyunu abi bu ya, bir ben mi rahatsız oluyorum" gibi gayet içerikle alakasız bir şeye takılan sen jon'un, jamie'nin, bran'in piç edildiği bir senaryoyu mantıklı bulup bu hatalardan rahatsız olan insanlara boş boş eleştiriyorsunuz diyemezsin*. biz de çok şaşırdık. yazılabilecek en son senaryoyu yazmalarına baya şaşırdık. şaşırtmak için şaşırtanlara, boş boş şeyler yazan insanlara sen bir şey deme. sonra gel burada bu diziyi gerçekten seven, bu seriye gönül vermiş insanlara boş boş eleştiriyorsunuz de. bu bizim hakkımız ve bunu asla kabul edemem. tek derdin bu olsun da diyebilirsin. evet tek derdim bu olsun.

edit: @kuasar dünyanın en güzel dizisiydi 6.sezona kadar. 6 diyorum çünkü asıl 7'de sıçmışlar da ben anlamamışım.

eurovision 2019

gecenin olayı kesinlikle madonna'nın sahne alması vs değildi. izlanda'lı anti-kapitalist, distopik-tekno, bdsm grubu hatari'nin televote oylarını aldıktan sonra filistin atkıları açmalarıydı. ekrandan o kadar hızlı gitti ki görüntüleri ne olduğunu şaşırdık. kesinlikle gecenin önüne geçen bir olaydı.onun dışında yarışmaya gelirsek italya'ya baya üzüldüm. ama işte anadilde katılan şarkılarda hep böyle oluyor. ki italyanca olmasına rağmen akılda kalan bir nakaratı ve alkışlı ritmi vardı. mahmood kalp kalpgelelim isviçre'ye. aslında birincilik beklemedim ama çok keyifliydi şarkı. bence hak ettiği sırayı kazandı. ne fazlası ne azı. ayrıca luca hanni oldukça sempatik ve tatlı bir adamdı.bir diğer güzel adam da azerbaycan'ı temsil eden chingiz. şarkı kesinlikle çok iyiydi. ayrıca robotik kollarla yapılan showa bayıldım. şarkısı da sesi de çok güzeldi. dinlerken seneye azerbaycan'da mı yoksa demedim değil. ama yine hak ettiği puanı alamayan bir şarkı oldu.bana göre en en güzel şarkıya sahip olan ülke kıbrıs'tı. geçen sene eleni foureira ile 2. olan kıbrıs bu sene çok benzer bir şarkıyla katılmıştı. geçen sene de favorim kıbrıs'tı bu sene de öyle oldu. aslında tam kıbrıs da denemez çünkü hepsi yunan şarkıcı ama yine de en başarılı şarkılar hep onlardan çıkıyor. bu şarkı sanki şey gibydi kanka ödevini alabilir miyim? al ama biraz değiştir belli olmasıngenel olarak organizasyon çok başarılıydı. çok güzel ev sahipliği yaptılar bence. şarkılardan önce şarkıcıların da dahil olduğu küçük tanıtım videoları çok güzeldi. şarkılardan çok "acaba ne çıkacak sırada?" diye merakla onları bekledim. birinci olan hollanda'nın şarkısına vasat diyebiliriz. ama belki dinledikçe güzelleşir bilemiyorum.

yazmaya değer görmediğim ama yine de beğendiğim ülkeler ise; malta, rusya, estonya, belarus,fransa, ispanya.

game of thrones

sürekli got 'un son sezonundan şikayet ettiğinizi görüyorum.
bir dizi sizi her saniyesiyle şaşırtmak zorunda değil bence. onlarca bölüm zevk aldığınız dizide karakterlerin dingin bir şekilde sonları anlatılabilir.
geliştirilen karakterlerden siz çok şey bekliyorsunuz.
büyük beklentilere girmek yerine çok coşkun bir şekilde ilerlemiş karakterlerin gayet basit ve ya ana dönüşebildiğini görüp buna da şaşırabilirdiniz.
ama yapmıyorsunuz.
siz zevk almak için değil, boş boş eleştirmek için izliyorsunuz.
daha iyisini yapacağını düşünenler lütfen yapsınlar biz de gururla izleyelim.
o insanlar öyle ya da böyle bizi bir şekilde şaşırttılar.
açık aramak için bakarsanız bulursunuz.
hayattan zevk almayı öğrenmenizin zamanı geldi bence.
gayet insanı şaşırtabilecek ve naif bir bitişti.

kim kardashian

yeni çocuklarına koydukları "psalm" hz. davut'a gönderilen 4 büyük kitaptan birisi olan zebur demekmiş. ilginç bir isim seçimi yapmışlar.

kim kardashian

eveet merakla beklenen haber geldi. taşıyıcı anne ile doğan 4. çocuklarına "psalm" ismini vererek beni çok şaşırttılar. anlamı nedir ne değildir şimdilik bilmiyoruz.

haberi instagramdan kanye west'in attığı anneler günü mesajını screenshot alarak paylaştı. daha güzel bir yol bulmalıydın kim screenshot ne*

keeping up with the kardashians'ın bir bölümünde çocuklarına hemen isim vermek istemediğini, doğumdan sonra bir süre sadece "girl" "boy" diye seslendiğini söylemişti. ismini sonradan seçiyormuş. bence mantıklı bir hareket ama "psalm??" bilemedim bu sefer. umarım "chicago" da olduğu gibi sonradan pişman olmaz.

Toplam entry sayısı: 528

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

sevgilimle marvel fantezimizi gerçekleştirmek için ekip arkadaşları arıyoruz ^^

tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
fantezi konusunda 5-10 yıl tecrübeli,
esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
fantezi kıyafetlerini ve oyuncaklarını kullanmada uzman,
hızlı, pratik, ekip çalışmasına yatkın,
istanbul'a ulaşım engeli olmayan kişiler özel mesaj ile özgeçmişini -referanslarıyla birlikte- gönderebilir.

16 mayıs 2019 namusuma dil uzatılması rezaleti

ben aşık olduktan sonra yemin ediyorum disipline girmiş bir namus kumkuması olarak, sen kimsin beni yargılıyorsun? sen kimsin?

sana bir tavsiyem, yazık o git kocana sahip çık önce. inşallah allah seni o kocanla terbiye etmesin. inşallah allah seni, o geride bıraktığın kolilerinle terbiye etmesin. sen çok alçak bir adamsın, çok alçak. insanlara belden aşağı vuracak kadar.

dört dörtlük yaşayan, bu memlekette çalışıp, köpek gibi çalışıp kraliçe gibi yaşamaya çalışan, kocasını ailesini en iyi derecede yaşatmaya çalışan, aslan gibi vergisini veren, yardımlarını yapan. ne yaptınız ulan siz? ne yaptınız! nerde ne yaptın! pis! yediği kapıya pisleyen şerefsiz adam. onu bile bir adamlık sayıyorsun, o bile bir adamlık değil. git intihar et be. yediğim kaba pislemem be ne olursa olsun. git ulan kendini as.

benim yirmi yaşındaki kocama sen kimsin? sen onu üzebilir misin? ben onun tırnağına taş değdirir miyim? hele senin gibi bir soytarıya. soytarı. sende eş mevhumu olsa kocanı barlar... git kocanı barlardan topla. ben aslan gibi ortadayım bak. aslanım be. valla. senden daha şerefliyim. bi de namus kumkumasıyla uğraşıyorsun. çok üzülüyorum, hayır ne gibi bir sorunun var, bir sorunun var senin? var, hep benimle. yazık. midem bulanıyor benim. midem bulanıyor.

astral (#404182), karşındayım, bir namus kraliçesi olarak. gel konuşalım, gel. gidip başka yerlerde soytarılık yapma. sen zaten soytarısın, seni sözlük halkı soytarı olarak tanıdı. soytarı olarak tanıdı? e soytarısın, devam ettiriyorsun. bunlar soytarı. bunlara prim vermeyiniz. bunların yazdığı söylediği her şey yalan. bütün namus kumkumalarına kurban ol sen kurban ol!

özet: namusuma dil uzatacağına gel başka yerlerime uzat, soytarı ^^

2050 yılından ayı sözlük başlıkları

namus koruma duası

benim gibi dillere destan bi güzelliği olan hz. sare'nin duasıdır. bu duayı her sabah yola çıkmadan önce okuyorum.

hz. sare'nin başından geçenler: - alıntı -
 spoiler!
hz. sare saraya girince, hemen abdest aldı ve iki rekât namaz kılmak üzere huzûr-i ilâhîye durdu. namazı bitirince cenâb-ı hakk’a şöyle ilticâ etti: «ey allâh’ım! ben, sana ve sen’in peygamberine inanmış, iffetimi de zevcimden başkasına karşı titizlikle korumuş bir kulun isem, şu kâfiri bana musallat etme!»”. firavun, sâre’nin yanına yaklaşmak istedi. birden nefesi kesildi. felç oldu. çünkü allâh, sâre’yi onun şerrinden korumaktaydı. bu, birkaç defâ tekrar etti.firavun, korkusundan onu serbest bıraktı. câriyesi hâcer’i de hediye olarak ona verdi. buna hayret eden etrâfına: “–bu kadın bir cinnîdir. yakınımda biraz daha kalsa, neredeyse helâk olacaktım. zararından korunmak için ona hâcer’i verdim!” dedi.

otobüste, minibüste bana yan gözle bakanlar, namusuma göz dikenler helak olacak inşallah.

ramazan ayıyla ilgili en nefret edilen şeyler

hoşgörüsüzlük. ekşi sözlükte başlık ramazan ayıyla ilgili en sevilmeyen detay şeklinde açılmış ama bizim sözlüğe geliş şekli "en nefret edilen şeyler". biri diğerinin dinine tahammül edemiyor, diğeri onun dışarıda yemesine içmesine tahammül edemiyor.

benim ramazan ayında sevmediğim detaylar: maliyeti 30 lira olmayan ramazan menülerini 70 liradan satan esnafımız, yemeklerin oldukça şatafatlı olması, fakirlerin halini anlamak için tutulan oruçların asla amacına ulaşamaması, televizyondaki din tüccarları.

16 mayıs 2019 namusuma dil uzatılması rezaleti

ben aşık olduktan sonra yemin ediyorum disipline girmiş bir namus kumkuması olarak, sen kimsin beni yargılıyorsun? sen kimsin?

sana bir tavsiyem, yazık o git kocana sahip çık önce. inşallah allah seni o kocanla terbiye etmesin. inşallah allah seni, o geride bıraktığın kolilerinle terbiye etmesin. sen çok alçak bir adamsın, çok alçak. insanlara belden aşağı vuracak kadar.

dört dörtlük yaşayan, bu memlekette çalışıp, köpek gibi çalışıp kraliçe gibi yaşamaya çalışan, kocasını ailesini en iyi derecede yaşatmaya çalışan, aslan gibi vergisini veren, yardımlarını yapan. ne yaptınız ulan siz? ne yaptınız! nerde ne yaptın! pis! yediği kapıya pisleyen şerefsiz adam. onu bile bir adamlık sayıyorsun, o bile bir adamlık değil. git intihar et be. yediğim kaba pislemem be ne olursa olsun. git ulan kendini as.

benim yirmi yaşındaki kocama sen kimsin? sen onu üzebilir misin? ben onun tırnağına taş değdirir miyim? hele senin gibi bir soytarıya. soytarı. sende eş mevhumu olsa kocanı barlar... git kocanı barlardan topla. ben aslan gibi ortadayım bak. aslanım be. valla. senden daha şerefliyim. bi de namus kumkumasıyla uğraşıyorsun. çok üzülüyorum, hayır ne gibi bir sorunun var, bir sorunun var senin? var, hep benimle. yazık. midem bulanıyor benim. midem bulanıyor.

astral (#404182), karşındayım, bir namus kraliçesi olarak. gel konuşalım, gel. gidip başka yerlerde soytarılık yapma. sen zaten soytarısın, seni sözlük halkı soytarı olarak tanıdı. soytarı olarak tanıdı? e soytarısın, devam ettiriyorsun. bunlar soytarı. bunlara prim vermeyiniz. bunların yazdığı söylediği her şey yalan. bütün namus kumkumalarına kurban ol sen kurban ol!

özet: namusuma dil uzatacağına gel başka yerlerime uzat, soytarı ^^

ayı sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

sevgilimle marvel fantezimizi gerçekleştirmek için ekip arkadaşları arıyoruz ^^

tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
fantezi konusunda 5-10 yıl tecrübeli,
esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
fantezi kıyafetlerini ve oyuncaklarını kullanmada uzman,
hızlı, pratik, ekip çalışmasına yatkın,
istanbul'a ulaşım engeli olmayan kişiler özel mesaj ile özgeçmişini -referanslarıyla birlikte- gönderebilir.

eşit ağırlık ap

matematik ve türkçeden sınava hazırlanan eşcinseldir.

salaş meyhanedeki yorgo'nun kedisinin hamile kalması

kızın hamileyse nasıl baba oluyorsun? yoksa?!

başımıza taş yağacak.

kuasar

benim adım kuasar. bunca zaman boyunca sözlüğe tek bir amaç için girmedim: intikam. şimdi sözlüğü bir ateş çemberine çevirmeyi planlıyorum. hazırladığım listeyi kullanarak sözlüğümü zehirleyenleri alaşağı edeceğim. bunu yapabilmem için bambaşka biri olmalıyım, bambaşka bir şey olmalıyım.

kuasar - intikam meleği

uzun ilişki yaşayanların asıl amacı

iki tane ilgi manyağının kendilerini eksik hissettikleri ve duygusal olarak dayanıklı olmadıkları için bir araya gelip birbirini avutmasıdır.

ap'lerin asıl amacı

lgbti camiasında ikilik yaratmaktır. bi karar ver arkadaşım aktif misin pasif mi? bi duruşun olsun be hayatta. bi öyle bi böyle olmuyor.

makat daraltma ameliyatı

merhaba kızlar,

beni bilen bilir motorumdur. istanbul'da olduğum için kolay oluyor böyle şeyler. sözlükte bile elden geçirmediğim adam kalmadı, dört sevgili eskittim. e haliyle genişliyor. artık hissetmiyorum bile ufak olanları, zevk alamıyorum. giriyorlar "girdin mi?" diye soruyorum, anlayamıyorum. daralttırmaya karar verdim. böylelikle yıllarca dar kalacağım. hem kendim çıldıracağım hem de partnerimi çıldırtacağım. fiyatı uygunmuş, sürekli daralttırıp dururum.

artık ayı sözlük aşk kokmuyor

ayı sözlükten bulduğum dördüncü sevgilime az önce yazdığım mesaj. evet ayı sözlük sayesinde tanıştım ve aşık oldum. tabii ilk üçünü unutturdu bana. onunla birlikteyken ayı sözlük aşk kokuyordu. sözlüğe girdiğimde ekranda kelebekler uçuşuyordu fakat bir yanlış anlaşılma sonucu ayrıldık ve artık ayı sözlük aşk kokmuyor. çok üzülüyorum ve bugün ona bu mesajı attım. lütfen geri dön ayı sözlük aşk koksun.

dark bear'ın ayı sözlüğü despotca yönetmesi