uzun ilişki yaşayanların asıl amacı

iki tane ilgi manyağının kendilerini eksik hissettikleri ve duygusal olarak dayanıklı olmadıkları için bir araya gelip birbirini avutmasıdır.
bir insan niye mi uzun süreli ilişki ister? bir sorunun birden çok cevabı olduğu gibi bir cevabın da birden çok sorusu olabilir. misal: cinsel hastalıklar neden en fazla eşcinseller içinde yaygın olur? eşcinseller arasında neden güven sorunu var? eşcinsellerin neden çivisi çıkmış? eşcinseller neden cinayet kurbanı olur? eşcinseller neden hırsızlığa maruz kalır? eşcinseller neden şantaja maruz kalır? ve aklıma gelmeyecek bir sürü şey. neden ? çünkü uzun süreli işkiinin amacını ilgi manyaklığı ve bir biriyle avutmak olarak gören zihniyetler olduğu için. eğer bir tanrı varsa şayet bizi böyle yarattığı için değil bu tarz zihniyetlerle aynı kaderi yaşattığı için adalet isterim. bu toplumun huzurunu bozan sizlersiniz...
yaşayabilenleri tebrik etmek lazım.uzun süreli ilişki yürütmek hiç kolay değil.hele ki ülkemiz şartlarında.günü birlik takılmaksa eğer genel olarak beğenilen biriyseniz işin en kolayı.
(bkz: umut)
yüreğindeki umutları ne kadar hayatta tutabildiğine bağlıdır uzun bir ilişkiye teslim olmak.
ruhuna tenine kalbine iyi geliyorsa demek o anın tadını çıkarmak uzun sürdüğündendir.

(bkz:tecrübe)
uzun süreli ilişkinin amacı yoktur. bir amacın sonucudur. bu amaç kişiye göre değişir. aranıpta bulunabilen birşey de değildir. kendisi ortaya çıkar. hadi şimdi gidin ne demek istediğimi düşünün.
ben uzun ilişkim olmadı ama 2 kez aldatıldım kandırıldım ağzım yandı çok yıprandım.kısa ve uzun ilişkilere saygım sonsuz insan sevmek sevilmek kavuşmak istiyor...benim sevgilim flörtüm yok malesef sevdikçe kaybettim ben çünkü cinsel isteğim var 6 ay geçti bunu dindirmeye çalışıyorum ama kalbimde boş belkide böyle kalıcak bilmem final zamanı gibi


aklıma kısa ve öz bu videoyu getiren başlık. “anlayamazsınız.”
gözlerinin içinde kaybolmuyorsanız,
anlayamazsınız.