orko

Durum: 1034 - 15 - 12 - 0 - 29.03.2020 20:34

Puan: 17216 - Sözlük Kaşarı

9 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 52

başlık açmak

ilk olmak. severim. söyleyeceklerin söylenmemiş ve sen bunu dilediğince yazabiliyorsun.

evde oturmaktan sıkılmak

oturursanız sıkılırsanız dedirten başlık. harekete geç hobi yap tabu yık çiçek ek kedi sev vs vs

the platform

nekşflişte her izlediğinizden sonra öneri olarak çıkan ve bir süre sonra herkese izletilen şu an az popüler film. vahşetin bol konusunun çok basit olup finalinin dandik olduğu anlaşılmayan filmdir. tok karna izleyin. ya da izlemeyin.

yazarların karantinadayken yüzleştiği sıkıntılar

kimseyle görüşemiyor olmak kedim dışında derdim yok. evde bu kadar vakit geçirmekten rahatsız değilim. aksine dışardakiler eğlenmiyor üstelik ben evdeyken. ya işte ya riskteler. sıkıntım yok sanırım benim evde yüzleştiğim ya da yüzleşemediğim. siz de mecbur kalmadıkça çıkmayın.

messiah

ben bayılmıştım konusuna oyuncularına oluşturduğu kaosun gerçekliğine de inanmıştım. inanmak istemeyenler sevmemişti diziyi. üzüldüm ama belli olmaz seneye başka ortamda devam eder belki.
hatta şöyle bir benzetme yaparım. geçenlerde çıkan on yaşında beş ayda ikiyüzelli kitap okuyan çocuğa yaptıkları muameleyi ve dizideki mesih sahnelerini düşünün çok benzemiyor mu?

san sebastian cheesecake

ispanya san sebastian şehrinde la vina restorandan çıkmış yanık cheesecake. dışarda biraz pahalı porsiyonu. evde yaptım baya kolaymış deneyin derim karantina günlüklerinde.

cheesecake

kiloluların zayıflara oranla daha zevkli dakikalar yaşatması

hem kilolu hem zayıf şahıslarla birlikte olabilecek birey karşılaştırması.

(bkz:çorbacı)*

cheesecake

yunanistanın samos adasında dört bin yıl önce tarifi olduğunun kanıtları varmış. enerji verici ve düğün pastası olarak yapılırmış. tabi böyle oreolu frambuazlı değil daha basittir elbette. tarifi için gogıllayabilirsiniz çokbir çeşidi mevcuttur.

yemek yapan erkek

hiç içimden gelmedi yıllardır tek yaşarım hala iki yumurtayı zor kırarım. ama karantina da tatlı yapmaya başladım. **
özet olarak yemek yapan erkek candır.

ayı sözlük

#evdekal ayı sözlük

misafir odası

kapıyı açınca sert bir soğuk yüze çarpar. vitrin olurdu boydan boya. içindekiler ve çekmeceleri karıştırmak çocukken define bulacakmış hissi verirdi.

avrupa yakası

yaşlanmak

geçenin zaman değil ömür olduğunu anlamak.

gözlerinin içi gülen adam

bear

yalnız yaşayan gay

evi her ortama müsaittir. rahattır özgürdür bir nevi. ilişkileri iyiyse çevresinde her etkinlik onun evinde olur. koli kesmek isteyen evi olmayanların bir numaralı dostudur. kötü bir yanı yoktur yani benim başıma gelmedi en azından.

190 boyunda zeki yakışıklı başarılı türk erkeği

tüh bir santimle kaçırdım

alttaki yazara soracaklarım var

şöyle göstereyim bu kadarcık.

yazın çok sıcak diye kışı seven biri nasıl yapabiliyor bunu? ve bu kimsenin umrunda mıdır?

hastası olunan sözler

  • /
  • 52

the platform

tavsiye iyi oldu. bir yandan da şu netflix filmlerinin daha doğru dürüst bir sona sahip olanına rastlamadım. adamlar bazı işleri güzel kotarsalar da, sonu hep bir hüsran.

yalnızlık

günümüz için bunun bir avantaj olacağı kimin aklına gelirdi?
arkadaşım dr ve mesai sonrası evi yerine bir otele gidiyor. başka bir hemşire arkadaşım sevgili ile odalarını ayırdı ve neredeyse aynı evin içinde görüşmüyorlar uzaktan uzağa selam kelam sadece. yalnız yaşayanlar virüs konusunda biraz daha avantajlı ve aynu anda tehdit ettikleri başka birisi yok

messiah

gelen tepkiler üzerine olsa gerek yeni sezonun gelmeyeceği ve dizinin iptal edildiği açıklanmış.merak edilen adamın mesih olup olmadığıydı.zaten bunu da hiç net olarak açıklamayacaklardı ve muhtemelen sonunda çıkarımı bize bırakacaklardı.merak uyandırdığı konulara cevap bulmaktan da öte dini bir liderin ortaya çıkış hikayesini etkileyici ve gerçekçi bir biçimde işliyordu.iyi kurgulanmış ve rahat 4-5 sezon gidebilecek bir diziydi.yazık olmuş.

misafir odası

çekirdek aile veya fazlasını barındıran evlerin en atıl, en yaşanmışlıktan mahrum odası. örtülerle kapatılmış koltukların bulunduğu, ayak basılmasına müsaade edilmeyen el pençe divan olmanın adresi. hani şu x artı 1in artı 1i misali. mobilyalar da konuyla bağlantılı olarak klasik tarzda seçilir ki rahat edilemesin, kullanılmasın, o hep sağlanmaya çalışılan ciddiyeti korusun. buralarda yatsan yatılmaz, bu odayı kaldırıp atsan atılmaz. anne diye bir engel var sonuçta.

(bkz: misafir sigarası)

şahika koçarslanlı

sabah sabah iki doz izleyin güne iyi başlayın. harika karakter.

survivor

cemal adlı arkadaşta bir lubunyalık seziyorum. hakkısında hayırlısı seni tutuyorum piremses.

şahika

fiziki cinsellik olmadan bir ilişki mümkün müdür

frappe

yunanistanda şekersiz ve sütsüz versiyonu yazın yormadan ferahlatanlar listesinde ilk sıralarda yer alabilir. içerken hazır kahveden yapıldığını farkettirmemesiyse bonusu. frape olarak da telaffuz edilmektedir.

seks oyunları

dil atma, yağsız- hiç olmadı kayganlaştırıcılı- güreş, tek kale maç gibi oyunlardır. tabi yenilen mi pasiftir yoksa güreşe doymayan mı orası size kalmış.

Toplam entry sayısı: 1034

ali koç

bugün 20bin oyun 16binini alarak fenerbahçenin 37.başkanı seçilmiştir. tebrikler sarı saçlı mavi gözlüm.

telefonun ön kamerasında kendini gören nine

samimiyeti şaşkınlığı çok iyi geliyor insana.
seneler sonra aklımın almayacağı ve benzer durumlara düşüp ‘napıyosun bak sen kimin ne sen burdasın? kime geldin sen?’ gibi soruları sorabileceğimiz teknoloji robot hologramlar vs olması muhtemeldir.

naringergedan

kendisini tanımam muhtemelen hiç sohbetimiz de olmadı ama zamanında beğendiğim aklımda olan ve yeniden sözlükte görünce sevindiğim yazarkişisi.

23 haziran 2018 muharrem ince istanbul mitingi

fotoğraflar abartı değil belki fazlası bile vardır böyle güzel kalabalıkta olmak ayrı bir keyifti.

ölü sözlük

çıkmadık candan ümit kesilmez. sözlüğün son nefesini vermediğini gösteren başlık olmuş. pamuk tıkamaya pek bi hevesli milletiz. *

katranı kaynatsan olur mu şeker cinsini siktiğim cinsine çeker

söylenen canlının özünün, genetiğinden gelenin ne yapılırsa, söylenirse değişmeyeceği gerçeği karşısında söylenen özlü sözldür. kibar olanlar içün cinsine tükürdüğüm ya da sevimli olması açısından cinsini sevdiğim de denilebilendir.

yerken mutlu eden şeyler

hepiniz künefesiniz dışınız şeker içiniz kaşar

laf sokmalı sıcaklı tatlılı söz.

ayı sözlük yazarlarının fantezileri

çıkacam üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı.*

at

binilen bir hayvandır sürat yapanlardandır. yavrusuna tay denir, dişisine kısrak, erkeğine aygır denir. genel olarak at da denir.* yarışları vardır en ünlüsü veli efendidir.
atmak fiilinin mastarsız hali. ali at la şu topu.
ingilizce de edattır. look at the pictures.
at gibi kadınlara denir.*

ayı sözlük

daş düşebülü ayu çıkabülü pehhh

alttaki yazara soracaklarım var

ne zaman sevişeceğinizi sor bence net cevap alırsın.

katlanmak iyi mi kötü mü?

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

alttaki yazara soracaklarım var

kadıköyde pilavcı bir de gözlemeci var. istiklalde bir ara sokakta hamsi tava yapan bir yer vardı duruyor mu bilmiyorum sene olmuştur gitmeyeli vazgeçmiş de olabilirim bu durumda. maltepe çınaraltı dürümcü. içmeye gelince mekan yerine sahiller vazgeçilmezim.

alttaki yazar sonunu bildiğimiz filmi izleriz bazen defalarca. bundan duyulan hazzın açıklaması nedir beğeni dışında?

okan bayülgen

tv8 de haftanın beş günü izlettirendir kendileri. bu adamı tavırlarından dolayı itici bulanları da çoktur elbette. lakin sadece eğlenceli değil hayata dair gerçeklerle ilgili, izlenilebilir ve bilgi alabileceğiniz programların da yapılacağının ispatlamıştır. seviyoruz.*