orko

Durum: 990 - 0 - 0 - 0 - 24.09.2018 00:37

Puan: 16340 - Sözlük Kaşarı

8 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 50

hayatın aslında baştan kaybedilen bir oyun olması

yemeğin biteceğini bilmiyor musunuz yemeye başlamadan önce? ama iştahla zevkle yiyor ve bazende beğenmiyorsunuz değil mi? hayatta böyle sonu var diye aç kalmaya değmez. bence tuzunu biberini tadını ayarlayıp keyfini çıkarmaya bakın işi aşçıya bırakmayın hepten.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

en gay şarkılar

vj bülent - candamarımsın
katy perry - e.t.

eşcinsel egosu

egonun eşcinsel için olanı da başka mı oluyormuş dedirten başlık. ayrıştırın siz de bizi aferin ne güzel.

alttaki yazara soracaklarım var

hangisi derken tür olaraksa heralde romantik komedi tarzında başlar maceralı ve dramı da olur, aksiyon hiç eksik olmaz, sonuda şu an için savaş filmine dönerdi. devamını yaşayıp göreceğiz.

insan hiç duygularını kontrol edebilir mi? peki neden?

bankacibear

seni tanıdığım için ve güzel anılar yaşadığım için çok mutluyum güzel gülen adam. bu kadar eğlenmeyi hayal bile edemezken birkaç ay da olsa öyle güzel yaşadık ve birbirimize ilaç gibi geldik ki iyi ki dedim. gönlü güzel kalbi güzel kendi güzel yazar mucx

uyuyamamak

bu aralar acısını çıkarttığımı düşündüğüm hede. asker olacak olmam etkili oldu sanırım. uyuyamadığım anlarda yatakta dönmek kadar işkence bir durum yoktur dön dön sonu yoktur uyku boktur.

lig maçları sırasında periscope'a erişimin engellenmesi

takip edebildiğim kadarıyla olan şudur. periscope ilk çıktığında arkadaşlarım için canlı maç yayını yapıp ilk periscopetan atılan kişilerdenim hemde tehdit maili almıştım mahkemelerde sürünürsün tarzı. daha sonra tabi bu baya yaygın hale geldi ve digitürk periscope beyi dava etti fakat kaybetti. benim üyeliğimde aktif hale geldi bu kararla.tabi hukukun ne kadar etkili olduğu bir ülke olduğumuzu burdan da anlayabiliriz. periscope geçtiğimiz senelerde kazandığı dava nedeniyle bu sene lig maçları başladığında komple yasaklanıyor. kesin çözüm diye buna derim. hukuk böyle birşey biz pek anlamıyoruz galiba.

tekken

lei, hwoarang, eddy ve alice favorilerimdir. bu ara pek sık oynadığım gerek yeğenime gerek manitama acımadığım oyundur. alice varsa sıkıntı yoktur.

sansürsüz atasözleri

hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin

ayakkabılarını kapımın önünde görmek istiyorum

zorlama romantizm cümlesi gibi geldi. çok zorlamış zorlanmış hemde.

türkiye'de eşcinsel evliliğin yasal olduğu gün

bu ülkede imkansız gibi. olsa da göremeyiz zaten. bu yasayla beraber eşcinselleri linç etmek yasaktır gibi bir yasa da çıkmalı ki eli palalı sopalı binlerce sokakta eşcinsel avcısı olması çok muhtemeldir.
ayrıca ilişkilerde de bir kıyıma da yol açacağını düşünüyorum. hani evlenmek istiyordun? benimle gönül mü eğlendiriyorsun? senin için seks objesinden farkım yokmuş! gibi klasik evlilik muhabbetlerinin de olması çok yüksek ihtimaldir kanımca.

bedelli askerlik

ah bir de duyar kasmıyorlar mı orda burda. çükünden dolayı adam olduğunu zannedenlerle, askerlik yaptım diye vatansever olduğunu zannedenler ölümüne kapışır. zorundalık olmasa aslında belki yapılabilir ama işte o zorunluluk varya tüm herşeyi mahvediyor. çıksın da artık o vatani kutsal göreve kaç tl biçecekler öğrensek.
(bkz:fuck the system)

marlenka

ballı karamelli cevizli pasta olarak da marketlerde çakması satılıyor. ülkemizde yeni yeni yaygınlaşan bir bombastik tatlı. büyük üçgen pasta dilimi hafiften ısıtılır karamel şelalesine döner ve üzerine ılık süt dökülüp yenir muazzam bir tatlıdır.orgazmik yiyeceklerdendir benim için. deneyin derim.

naringergedan

kendisini tanımam muhtemelen hiç sohbetimiz de olmadı ama zamanında beğendiğim aklımda olan ve yeniden sözlükte görünce sevindiğim yazarkişisi.

bankacibear

insanın hayatında olmasını hep isteyeceği eğlenceli aksiyonlu vurdulu kırdılı yazar. verdiği elektrik o kadar iyi ki ve öyle iyi zamanda denk geldik ki teşekkürler, çarpılmaya devam yakışıklı sevimli esprili yazar.

istanbul'a taşınmak

istanbula taşınmak ve bu keşmekeşe alışmak yorucu olsa da asıl konu istanbuldan taşınmak olurdu heralde. malum buraya gelip geri dönen nadirdir.

(bkz:oraya gidenler birdaha geri dönmediler evlat)

genç sevgili vs olgun sevgili

öğrenmeye hevesliyse olgun, öğretmeye hevesliyse genç sevgili tercih edilebilir. bu da bir bakış açısı. olamaz mı olabilir.

bıkmıyordu insanoğlu kendini her şekilde her koşulda kategorileştirmeye!

etrafında olup biteni anlayamamak

bazen işe yarar iyidir salağa yatmak da denebilir bilerek yapılıyorsa. bilerek yapmıyorsa alıktır.

nick altına entry girilince mutlu olan yazar

gündem olmak, popülerlik, beğenilmek, ciddiye alınmak, değer görmek vs gibi hoş hisler verir bazısına. bazı nick altlarında da atışmalar gördü bu gözler o da tuhaf geldi bana.
  • /
  • 50

dünyanın 43. havalı semtinin kadıköy olması

habere göre, "britanya merkezli gezi dergisi dünya genelinde ziyaret edilmesi gereken ‘en havalı 50 semt’ arasında 43’üncü sırada kadıköy’e yer verdi. belirlenen liste, ziyaretçilerin ‘turist gibi hissetmeden, oranın yerlisi gibi yeyip içip takılabileceği havalı yerler’den oluşuyor.

listede 43’üncü sırada yer alan kadıköy için “istanbul’un asya tarafında, marmara denizi’nin kıyısında bulunan kadıköy son birkaç senede popülerlik kazandı. burada yüzlercesi açılan kafeler, restoranlar, yeni barlar, tasarım stüdyoları ve dükkanlar, burayı avrupa yakasının keşmekeşinden ziyade, şehrin nasıl takıldığını daha sakin bir ortamda görmek isteyenler için gidilmesi gereken bir yer yapıyor” dendi."

kadıköy cidden istanbul'un o garabet kalabalığından, hengamesinden kurtulup huzurlu hissedeceğiniz yegâne ilçe. daha söğütlüçeşmede metrobüsten indiğiniz anda sahil kasabasındaymış havasını hissediyorsunuz. sokakları, caddeleri öyle güzel öyle temiz ki, saatlerce hiç sıkılmadan her bir sokağını dolaşıp terapi niteliğinde bir gün geçirebilirsiniz. bazen kalabalık olsa bile o kalabalık misal taksim'deki kuru ve boğucu kalabalığa hiç benzemiyor. çoğunlukla insanlar birbirlerine yol vererek yürüyorlar. yürürken stres olmuyorsunuz. en iyi barlar, kafeler bu semtte zaten. bir kere doğu kültürü buraya yerleşmemiş. ikamet edenler ve takılan insanlar genelde entelektüel ve eğlenmeyi bilen tiplerden oluşuyor. hiç kimseden yobazca tepkiler almadan dilediğiniz gibi dolaşabileceğiniz modern bir semt. iki eşcinsel el ele yürüse bile kimsenin tepki vereceğini sanmam. iyi reklam yaptık da umarım çomarlar gelip de zehirlemez bu güzelim semti. gerçi çomarlar bu semti kaldıramazlar.

https://twitter.com/kadikoybelediye/stat...
https://www.timeout.com/coolest-neighbou...

ece üner

showtv ana haber sunucusu olup, son dönemde angara’nın merkezi haberi ile gündeme gelmiştir. http://m.medyaradar.com/ece-unerden-ang...

sözlükçülerin en sevdiği sözlükçüler

entrylerinin içinde veya cümlelerinin sonuna :d, :), :p, :o vb. gibi ifadeler kullanmayan yazarları seviyorum. kullananların hiçbir okuma zevki yok, sözlük yazım kurallarına da aykırı.

en gay şarkılar

murat boz ile soner sarıkabadayının 2010 yılı çıkışlı iki medeni insan şarkısının gireceği grup. öyle iki adam neden birbirine bakarak şu belini bi saramadım ya, şu kelini bi öpemedim ya (burayı ben uydurdum) der. 2010 yılının en gay şarkısı buydu.

en gay şarkılar

teoman: bana öyle bakma

beyin yakan ihanet sorusu

bence ikisinin de ihanet ettiği durum. kadın organize bir şekilde hazırlanmış olsa da ikisi de ihanet etmiş sonuçta. ha kadın daha suçlu ama.

bedelli askerlik

köfte dudaklımın bulunduğu grup gidiyormuş ekim ayında.... 21 gün zor geçecek

2018 yazının bitmiş olması

şaka maka geç gelen yaz ile çok hızlı biten dönemdir. benim için en güzel yanı 24 haziran 2018 tarihinde köfte dudaklım ile tanışmış olmaktır.

serel yereli

daha düne kadar kim olduğunu bilmezken bugün
ile takibe aldığım hatun kişi...aynı zamanda oyunculuk da yapıyormuş

ayı sözlük itiraf

şu anda mr. köfte dudak yatağımızda uyuyor ve ben onu izliyorum

Toplam entry sayısı: 990

ali koç

bugün 20bin oyun 16binini alarak fenerbahçenin 37.başkanı seçilmiştir. tebrikler sarı saçlı mavi gözlüm.

telefonun ön kamerasında kendini gören nine

samimiyeti şaşkınlığı çok iyi geliyor insana.
seneler sonra aklımın almayacağı ve benzer durumlara düşüp ‘napıyosun bak sen kimin ne sen burdasın? kime geldin sen?’ gibi soruları sorabileceğimiz teknoloji robot hologramlar vs olması muhtemeldir.

naringergedan

kendisini tanımam muhtemelen hiç sohbetimiz de olmadı ama zamanında beğendiğim aklımda olan ve yeniden sözlükte görünce sevindiğim yazarkişisi.

23 haziran 2018 muharrem ince istanbul mitingi

fotoğraflar abartı değil belki fazlası bile vardır böyle güzel kalabalıkta olmak ayrı bir keyifti.

ölü sözlük

çıkmadık candan ümit kesilmez. sözlüğün son nefesini vermediğini gösteren başlık olmuş. pamuk tıkamaya pek bi hevesli milletiz. *

katranı kaynatsan olur mu şeker cinsini siktiğim cinsine çeker

söylenen canlının özünün, genetiğinden gelenin ne yapılırsa, söylenirse değişmeyeceği gerçeği karşısında söylenen özlü sözldür. kibar olanlar içün cinsine tükürdüğüm ya da sevimli olması açısından cinsini sevdiğim de denilebilendir.

hepiniz künefesiniz dışınız şeker içiniz kaşar

laf sokmalı sıcaklı tatlılı söz.

ayı sözlük yazarlarının fantezileri

çıkacam üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı.*

at

binilen bir hayvandır sürat yapanlardandır. yavrusuna tay denir, dişisine kısrak, erkeğine aygır denir. genel olarak at da denir.* yarışları vardır en ünlüsü veli efendidir.
atmak fiilinin mastarsız hali. ali at la şu topu.
ingilizce de edattır. look at the pictures.
at gibi kadınlara denir.*

eşcinsel

her doğan insanın bir eşcinsel olduğunu, sonradan çevrenin standart olarak kabul ettiği cinsel tercihi ve bunun baskısı ile baskın hale gelip hetero olanları varsayarsak. aslında yönelim yapanların eşcinseller değil diğerlerinin olduğunu da düşünebiliriz. ve bu da eşcinsel olan çoğu insanların daha geniş görüşlü bağnaz olmayan, daha bilgi kültür donanımlı, araştırmacı hemen kabullenmeyen ve en önemlisi baskılara daha bebe iken karşı çıkıp yönelmeyen, istediğimi yaşarımcı insan tiplerinden oluştuğunun göstergesi olabilir. olamaz mı dersiniz? bu da bir ihtimaldir ve olasılığı vardır..

ayı sözlük

daş düşebülü ayu çıkabülü pehhh

alttaki yazara soracaklarım var

ne zaman sevişeceğinizi sor bence net cevap alırsın.

katlanmak iyi mi kötü mü?

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

okan bayülgen

tv8 de haftanın beş günü izlettirendir kendileri. bu adamı tavırlarından dolayı itici bulanları da çoktur elbette. lakin sadece eğlenceli değil hayata dair gerçeklerle ilgili, izlenilebilir ve bilgi alabileceğiniz programların da yapılacağının ispatlamıştır. seviyoruz.*

cinselliği öldüren şeyler

hayalindeki biri olunca ne çorap ne tavır kimse öldüremez o cinselliği diye düşündüren başlık. cinsellik ölmez libidoda yaşar beyler.
(bkz:evlilik)