orko

Durum: 984 - 1 - 0 - 0 - 11.09.2018 20:45

Puan: 16024 - Sözlük Kaşarı

7 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 50

uyuyamamak

bu aralar acısını çıkarttığımı düşündüğüm hede. asker olacak olmam etkili oldu sanırım. uyuyamadığım anlarda yatakta dönmek kadar işkence bir durum yoktur dön dön sonu yoktur uyku boktur.

lig maçları sırasında periscope'a erişimin engellenmesi

takip edebildiğim kadarıyla olan şudur. periscope ilk çıktığında arkadaşlarım için canlı maç yayını yapıp ilk periscopetan atılan kişilerdenim hemde tehdit maili almıştım mahkemelerde sürünürsün tarzı. daha sonra tabi bu baya yaygın hale geldi ve digitürk periscope beyi dava etti fakat kaybetti. benim üyeliğimde aktif hale geldi bu kararla.tabi hukukun ne kadar etkili olduğu bir ülke olduğumuzu burdan da anlayabiliriz. periscope geçtiğimiz senelerde kazandığı dava nedeniyle bu sene lig maçları başladığında komple yasaklanıyor. kesin çözüm diye buna derim. hukuk böyle birşey biz pek anlamıyoruz galiba.

tekken

lei, hwoarang, eddy ve alice favorilerimdir. bu ara pek sık oynadığım gerek yeğenime gerek manitama acımadığım oyundur. alice varsa sıkıntı yoktur.

sansürsüz atasözleri

hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin

ayakkabılarını kapımın önünde görmek istiyorum

zorlama romantizm cümlesi gibi geldi. çok zorlamış zorlanmış hemde.

türkiye'de eşcinsel evliliğin yasal olduğu gün

bu ülkede imkansız gibi. olsa da göremeyiz zaten. bu yasayla beraber eşcinselleri linç etmek yasaktır gibi bir yasa da çıkmalı ki eli palalı sopalı binlerce sokakta eşcinsel avcısı olması çok muhtemeldir.
ayrıca ilişkilerde de bir kıyıma da yol açacağını düşünüyorum. hani evlenmek istiyordun? benimle gönül mü eğlendiriyorsun? senin için seks objesinden farkım yokmuş! gibi klasik evlilik muhabbetlerinin de olması çok yüksek ihtimaldir kanımca.

bedelli askerlik

ah bir de duyar kasmıyorlar mı orda burda. çükünden dolayı adam olduğunu zannedenlerle, askerlik yaptım diye vatansever olduğunu zannedenler ölümüne kapışır. zorundalık olmasa aslında belki yapılabilir ama işte o zorunluluk varya tüm herşeyi mahvediyor. çıksın da artık o vatani kutsal göreve kaç tl biçecekler öğrensek.
(bkz:fuck the system)

marlenka

ballı karamelli cevizli pasta olarak da marketlerde çakması satılıyor. ülkemizde yeni yeni yaygınlaşan bir bombastik tatlı. büyük üçgen pasta dilimi hafiften ısıtılır karamel şelalesine döner ve üzerine ılık süt dökülüp yenir muazzam bir tatlıdır.orgazmik yiyeceklerdendir benim için. deneyin derim.

naringergedan

kendisini tanımam muhtemelen hiç sohbetimiz de olmadı ama zamanında beğendiğim aklımda olan ve yeniden sözlükte görünce sevindiğim yazarkişisi.

bankacibear

insanın hayatında olmasını hep isteyeceği eğlenceli aksiyonlu vurdulu kırdılı yazar. verdiği elektrik o kadar iyi ki ve öyle iyi zamanda denk geldik ki teşekkürler, çarpılmaya devam yakışıklı sevimli esprili yazar.

istanbul'a taşınmak

istanbula taşınmak ve bu keşmekeşe alışmak yorucu olsa da asıl konu istanbuldan taşınmak olurdu heralde. malum buraya gelip geri dönen nadirdir.

(bkz:oraya gidenler birdaha geri dönmediler evlat)

genç sevgili vs olgun sevgili

öğrenmeye hevesliyse olgun, öğretmeye hevesliyse genç sevgili tercih edilebilir. bu da bir bakış açısı. olamaz mı olabilir.

bıkmıyordu insanoğlu kendini her şekilde her koşulda kategorileştirmeye!

etrafında olup biteni anlayamamak

bazen işe yarar iyidir salağa yatmak da denebilir bilerek yapılıyorsa. bilerek yapmıyorsa alıktır.

nick altına entry girilince mutlu olan yazar

gündem olmak, popülerlik, beğenilmek, ciddiye alınmak, değer görmek vs gibi hoş hisler verir bazısına. bazı nick altlarında da atışmalar gördü bu gözler o da tuhaf geldi bana.

oğlun eskisi kadar masum değil anne

internette dns değiştirmeyi öğrendiğimde hissedip söyleyemediğim cümle.

eski entry'leri okuyup ben bu muymuşum demek

bende durum tam akisidir. kaç yıl önce neyse bugün de aynı şeyleri düşünüyorum dedirtir. sadece o toz pempe hayallerle yazılanlara gülümsüyorum.

(bkz:oğlun eskisi kadar masum değil anne)

ant-man and the wasp

öncelikle film komik hızlı aksiyonlu fakat konular havada. bir süper kahraman filminden çok amerikan pastası ya da polis akademisi tadında komedi filmi gibi olmuş. yüzeysel geçmiş konuları ve karakterleri. marvelın yaptığı diğer filmlerin çok altında ve farklı bir kategorisinde olmuş.

ayrıca filme screenx yani 270 derece perdeli salona fazla ücret ödeyip gitmeyin 1-2 basit sahne dışında birşey yok.

(bkz:ant-man)

2018 dünya kupası tahminleri

sürpriz olarak final belçika-ingiltere ve şampiyon belçika derim.

(bkz:hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

ayı sözlük üç film birden zirvesi

bilim kurgu, fantastik, aksiyon derim

seks sonrası sendromu

ben gülerim abi ne sendromu. sendromsa da yine gülerim. gülme sendromu olur. of ne çok sendrom dedim.*
  • /
  • 50

beyin yakan ihanet sorusu

bence ikisinin de ihanet ettiği durum. kadın organize bir şekilde hazırlanmış olsa da ikisi de ihanet etmiş sonuçta. ha kadın daha suçlu ama.

bedelli askerlik

köfte dudaklımın bulunduğu grup gidiyormuş ekim ayında.... 21 gün zor geçecek

2018 yazının bitmiş olması

şaka maka geç gelen yaz ile çok hızlı biten dönemdir. benim için en güzel yanı 24 haziran 2018 tarihinde köfte dudaklım ile tanışmış olmaktır.

serel yereli

daha düne kadar kim olduğunu bilmezken bugün
ile takibe aldığım hatun kişi...aynı zamanda oyunculuk da yapıyormuş

ayı sözlük itiraf

şu anda mr. köfte dudak yatağımızda uyuyor ve ben onu izliyorum

beylikdüzü

dün samatya’dan evime yaklaşık 2.5 saatte geldiğim eşsiz yer. istanbul’a çok yakın o ne lan canım ciğerim köfte dudaklım bile taaaaaaaaa maltepe’den 2 saatte geliyor

sevgiliyle banyo yapmak

benim gibi soğuk su seven birisi ile kolay kolay yapılmayacak aktivite.... bakalım bu aralar ciddili düşündüğümüz köfte dudakla bu hafta sonu değerlendireceğiz bu durumu

sevgilinin takım elbise giymesi

mesleğim gereği haftanın 4 günü takım giyen biri olarak bundan 2 sene önceki ciddi ilişkimde ne zaman ex sevdicekle buluşulsa karşısına takımla çıkmıştım. sonra bir cuma günü ilk defa kot üzeri gömlekle geldiğimde eeee neden takım giymedin sen eyyy bankacı demişti. sonra da sen nasıl bankacısın yahu bence bankacı değilsin triplerine girmişti. olayın nedenini anlattığımda cuma günler serbest kıyafet dediğimde sen yine takımla gitsene yahu şeklinde bir yorum gelmişti.mkısaca takım elbise iyidir. takım elbiseyi tamamlayan en az bir çift klasik ayakkabı ve ona eşlik edecek iyi bir saat (ki bu ikisinin iyi olması pahalı olacağı anlamına gelmemektedir) sizi bazı durumlarda 1/2 level öteye taşıyacaktır.

sevgilinin takım elbise giymesi

men at play fantezisinin doruklarına çıkmayı amançlayan eylem. hele birde ofisteyseniz tam yeri ve zamanıdır. mesailer başlamasın aman.

sevgiliyle banyo yapmak

romnatizmin doruklarına çıkmanın en kolay yolu. seksten önce ve sonrası ile seks sırasındakiler diye ikiye hatta üçe bile ayrılır.

Toplam entry sayısı: 984

ali koç

bugün 20bin oyun 16binini alarak fenerbahçenin 37.başkanı seçilmiştir. tebrikler sarı saçlı mavi gözlüm.

telefonun ön kamerasında kendini gören nine

samimiyeti şaşkınlığı çok iyi geliyor insana.
seneler sonra aklımın almayacağı ve benzer durumlara düşüp ‘napıyosun bak sen kimin ne sen burdasın? kime geldin sen?’ gibi soruları sorabileceğimiz teknoloji robot hologramlar vs olması muhtemeldir.

sevilmemeyi zerafetle kabullenmek

iki seçenekten mantıklı olanıdır. ya bu durumu kabullenip el mahkum oturur hayallerinle yaşarsın. ya da üstüne tüner pisleşir siktiri yer engellenir oturursun götünün üstüne. sonuçta hepimiz aklı başında insanlarız olmuyorsa zorlamayacaksın. olacaksa da olur zaten böyle şeyler. kimsenin bunu sevesin var mı diye soran kalbi beyni olduğunu zannetmiyorum.

naringergedan

kendisini tanımam muhtemelen hiç sohbetimiz de olmadı ama zamanında beğendiğim aklımda olan ve yeniden sözlükte görünce sevindiğim yazarkişisi.

23 haziran 2018 muharrem ince istanbul mitingi

fotoğraflar abartı değil belki fazlası bile vardır böyle güzel kalabalıkta olmak ayrı bir keyifti.

katranı kaynatsan olur mu şeker cinsini siktiğim cinsine çeker

söylenen canlının özünün, genetiğinden gelenin ne yapılırsa, söylenirse değişmeyeceği gerçeği karşısında söylenen özlü sözldür. kibar olanlar içün cinsine tükürdüğüm ya da sevimli olması açısından cinsini sevdiğim de denilebilendir.

hepiniz künefesiniz dışınız şeker içiniz kaşar

laf sokmalı sıcaklı tatlılı söz.

ayı sözlük yazarlarının fantezileri

çıkacam üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı.*

at

binilen bir hayvandır sürat yapanlardandır. yavrusuna tay denir, dişisine kısrak, erkeğine aygır denir. genel olarak at da denir.* yarışları vardır en ünlüsü veli efendidir.
atmak fiilinin mastarsız hali. ali at la şu topu.
ingilizce de edattır. look at the pictures.
at gibi kadınlara denir.*

eşcinsel

her doğan insanın bir eşcinsel olduğunu, sonradan çevrenin standart olarak kabul ettiği cinsel tercihi ve bunun baskısı ile baskın hale gelip hetero olanları varsayarsak. aslında yönelim yapanların eşcinseller değil diğerlerinin olduğunu da düşünebiliriz. ve bu da eşcinsel olan çoğu insanların daha geniş görüşlü bağnaz olmayan, daha bilgi kültür donanımlı, araştırmacı hemen kabullenmeyen ve en önemlisi baskılara daha bebe iken karşı çıkıp yönelmeyen, istediğimi yaşarımcı insan tiplerinden oluştuğunun göstergesi olabilir. olamaz mı dersiniz? bu da bir ihtimaldir ve olasılığı vardır..

ayı sözlük

daş düşebülü ayu çıkabülü pehhh

alttaki yazara soracaklarım var

ne zaman sevişeceğinizi sor bence net cevap alırsın.

katlanmak iyi mi kötü mü?

okan bayülgen

tv8 de haftanın beş günü izlettirendir kendileri. bu adamı tavırlarından dolayı itici bulanları da çoktur elbette. lakin sadece eğlenceli değil hayata dair gerçeklerle ilgili, izlenilebilir ve bilgi alabileceğiniz programların da yapılacağının ispatlamıştır. seviyoruz.*

cinselliği öldüren şeyler

hayalindeki biri olunca ne çorap ne tavır kimse öldüremez o cinselliği diye düşündüren başlık. cinsellik ölmez libidoda yaşar beyler.
(bkz:evlilik)

naringergedan

kendisini tanımam muhtemelen hiç sohbetimiz de olmadı ama zamanında beğendiğim aklımda olan ve yeniden sözlükte görünce sevindiğim yazarkişisi.