orko

Durum: 1046 - 0 - 0 - 0 - 05.05.2022 11:39

Puan: 17492 - Sözlük Kaşarı

13 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 53

kıbrıs

alkolün sigaranın ucuz, direksiyonun sağda, insanları ata demirer filmindeymişsin gibi hissettirdiği, istersen hemen kumar oynayabildiğin, denizi doğası güzel memleket olarak kaldı bende.

taşak

small talk

katy perrynin bir şarkısının adıdır. şarkıda da konuyu; daha önce beni çıplak görmüş olman, teninin her yerine dokunmuş olmam ne tuhaf şu an sadece havadan sudan konuşuyoruz gibi bir bakış açısıyla anlatmış ablamız.

masterchef türkiye

izlemesi keyifli de sürekli acıkıyoruz canımız bişeyler çekiyor o sıkıntı.

doğru bilinen yanlışlar

köpük partisindeki köpük koronadan korumaz.

çok yediği halde kilo alamayan gay

hastalığım yok istediğimi yer içerim kilo yapmıyor bünye eritiyor demek. öyle böyle değil baya yiyorum gerçekten kıskanılacak seviyede haklısınız. biliyorum hastalık olmasını istersiniz çoğunuz bunun ama değil napalım. bence sizde şikayet etmeyin kilo almaktan sağlıklı olun da tonton olun ne güzel işte seviyoruz sizi öyle biz.

hornet premium satın aldıktan sonra sevgili yapmak

yazar burada verdiği paranın ekmeğini yiyememe kaygısından bahsediyor sanırım. sevdiceğine yol ver ekmeğini ye bence herkes için daha iyi sanki.

kuaförüm sensin

saç makyaj yaparak yarışılan program ama her yarışma programı gibi tartışma kaos burda da mevcut seviyoruz demek ülkecek. saçını kısa kesince gözüme tamamen farklı gözüken adnan serter için bakarım denk geldikçe.

tamam

eksiksiz yarım olmayan anlamında ya da daha çok onaylama kelimesidir.

soft mu hard mı

sanal da mı klavyede mi diye sorular gelmedi değil aklıma.

(bkz:aynen öyle)
(bkz:tabi tabi)
(bkz:evet)
(bkz:tamam)
(bkz:sana öyle geliyor pantolonun üstünden)

alttaki yazara soracaklarım var

bence süreç panik halde yönetiliyor tüm dünyada. fakat çok bir eleştirim yok. zira ölmeyecek gibi yaşayan devlet büyüklerinin böyle bir olaya önlem almış ve hazırlıklı olmalarını beklemiyordum. o yüzden beklediğim gibi mi geçiyor evet ve daha da kaos stresin sinirlerin yükseldiği günleri de bekliyorum açıkcası.

kafanı dağıtmak için ne yaparsın yoksa kafanın seni dağıtmasına mı göz yumarsın?

the platform

 spoiler!
oraya girenler ne derecesi almak için katlanıyorlar neden gönüllü girenler var ya da içerde mahkumlar da mı var silah vs neden izin veriyorlar anlayan biri yazsın ayar oldum mevzuyu anlayamayınca

başlık açmak

ilk olmak. severim. söyleyeceklerin söylenmemiş ve sen bunu dilediğince yazabiliyorsun.

evde oturmaktan sıkılmak

oturursanız sıkılırsanız dedirten başlık. harekete geç hobi yap tabu yık çiçek ek kedi sev vs vs

the platform

nekşflişte her izlediğinizden sonra öneri olarak çıkan ve bir süre sonra herkese izletilen şu an az popüler film. vahşetin bol konusunun çok basit olup finalinin dandik olduğu anlaşılmayan filmdir. tok karna izleyin. ya da izlemeyin.

yazarların karantinadayken yüzleştiği sıkıntılar

kimseyle görüşemiyor olmak kedim dışında derdim yok. evde bu kadar vakit geçirmekten rahatsız değilim. aksine dışardakiler eğlenmiyor üstelik ben evdeyken. ya işte ya riskteler. sıkıntım yok sanırım benim evde yüzleştiğim ya da yüzleşemediğim. siz de mecbur kalmadıkça çıkmayın.

messiah

ben bayılmıştım konusuna oyuncularına oluşturduğu kaosun gerçekliğine de inanmıştım. inanmak istemeyenler sevmemişti diziyi. üzüldüm ama belli olmaz seneye başka ortamda devam eder belki.
hatta şöyle bir benzetme yaparım. geçenlerde çıkan on yaşında beş ayda ikiyüzelli kitap okuyan çocuğa yaptıkları muameleyi ve dizideki mesih sahnelerini düşünün çok benzemiyor mu?

san sebastian cheesecake

ispanya san sebastian şehrinde la vina restorandan çıkmış yanık cheesecake. dışarda biraz pahalı porsiyonu. evde yaptım baya kolaymış deneyin derim karantina günlüklerinde.

cheesecake

kiloluların zayıflara oranla daha zevkli dakikalar yaşatması

hem kilolu hem zayıf şahıslarla birlikte olabilecek birey karşılaştırması.

(bkz:çorbacı)*
  • /
  • 53

dirk caber

pasif rolde izlemesi daha bi keyifli olan gay porno star.

en yazar ayı sözlük kaşarları

başlığı okuyunca beynim yandı.

russell crowe

kendisine bu yıl altın küreyi getiren the loudest voice dizisindeki perfor ansı için aldığı kilolarla tam bir daddybeara dönüşmüş.zaten normal haliylede çok tatlıydı.

russell crowe

dünya üzerinde yaşadığına inandığım en seksi erkektir. bilhassa gözleri gülünce ayrıca bir güzeldir.

http://www.imdb.com/name/nm0000128/

the platform

tavsiye iyi oldu. bir yandan da şu netflix filmlerinin daha doğru dürüst bir sona sahip olanına rastlamadım. adamlar bazı işleri güzel kotarsalar da, sonu hep bir hüsran.

yalnızlık

günümüz için bunun bir avantaj olacağı kimin aklına gelirdi?
arkadaşım dr ve mesai sonrası evi yerine bir otele gidiyor. başka bir hemşire arkadaşım sevgili ile odalarını ayırdı ve neredeyse aynı evin içinde görüşmüyorlar uzaktan uzağa selam kelam sadece. yalnız yaşayanlar virüs konusunda biraz daha avantajlı ve aynu anda tehdit ettikleri başka birisi yok

messiah

gelen tepkiler üzerine olsa gerek yeni sezonun gelmeyeceği ve dizinin iptal edildiği açıklanmış.merak edilen adamın mesih olup olmadığıydı.zaten bunu da hiç net olarak açıklamayacaklardı ve muhtemelen sonunda çıkarımı bize bırakacaklardı.merak uyandırdığı konulara cevap bulmaktan da öte dini bir liderin ortaya çıkış hikayesini etkileyici ve gerçekçi bir biçimde işliyordu.iyi kurgulanmış ve rahat 4-5 sezon gidebilecek bir diziydi.yazık olmuş.

misafir odası

çekirdek aile veya fazlasını barındıran evlerin en atıl, en yaşanmışlıktan mahrum odası. örtülerle kapatılmış koltukların bulunduğu, ayak basılmasına müsaade edilmeyen el pençe divan olmanın adresi. hani şu x artı 1in artı 1i misali. mobilyalar da konuyla bağlantılı olarak klasik tarzda seçilir ki rahat edilemesin, kullanılmasın, o hep sağlanmaya çalışılan ciddiyeti korusun. buralarda yatsan yatılmaz, bu odayı kaldırıp atsan atılmaz. anne diye bir engel var sonuçta.

(bkz: misafir sigarası)

şahika koçarslanlı

sabah sabah iki doz izleyin güne iyi başlayın. harika karakter.

survivor

cemal adlı arkadaşta bir lubunyalık seziyorum. hakkısında hayırlısı seni tutuyorum piremses.

Toplam entry sayısı: 1046

ölü sözlük

çıkmadık candan ümit kesilmez. sözlüğün son nefesini vermediğini gösteren başlık olmuş. pamuk tıkamaya pek bi hevesli milletiz. *

ali koç

bugün 20bin oyun 16binini alarak fenerbahçenin 37.başkanı seçilmiştir. tebrikler sarı saçlı mavi gözlüm.

olgun erkeklerden hoşlanan genç erkek

gayet normal bir durumdur tam tersinin de olabileceği gibi. ne baba şefkati ne hayat kaygısı ile alakalı değilidir en azından benim için. o zaman genç sevenler çocuk şefkati mi arıyor gibi saçma yerlere gider öyle düşüncelere girmeyin. tamamen beğeni ile alakalı. örnek olarak olgunlaşmış meyvelerden alınan haz olabilir. cennet hurması, kış armutu, kivi gibi biraz olgunu daha makuldür. tabi bu da zevk meselesi.

tanım:zevkler ve renkler tatışılmaz, tartışılsa da sonuç değişmez.

23 haziran 2018 muharrem ince istanbul mitingi

fotoğraflar abartı değil belki fazlası bile vardır böyle güzel kalabalıkta olmak ayrı bir keyifti.

ilişki

en az iki şey kişi arasında oluşan bağ.
en basiti arkadaşlık.
en güzeli dostluk.
en özeli sevgili.
en heyecanlısı cinsel.

bağ benim belletirim göt benim elletirim

umursamaz insan ifadesi.
bağ benim belletirim mal benim dilletirim
tarla benim kazdırırım mal benim azdırırım

gurur

fazla gurur göte vurur derler. o götünde başına neler gelir meçhul. gurur, kibir, ego bunlar kötüdür kötü.

katranı kaynatsan olur mu şeker cinsini siktiğim cinsine çeker

söylenen canlının özünün, genetiğinden gelenin ne yapılırsa, söylenirse değişmeyeceği gerçeği karşısında söylenen özlü sözldür. kibar olanlar içün cinsine tükürdüğüm ya da sevimli olması açısından cinsini sevdiğim de denilebilendir.

yerken mutlu eden şeyler

yastığa sarılmak

dün gece yatarken dikkatimi çekti yattığım yastıkların birindeyken diğeri öyle bana bakıyor gibi geldi ve aldım sarıldım, kokladım. ben kokuyordum, kendimle yattım sanki.. kendim yattım zaten.

ayı sözlük

daş düşebülü ayu çıkabülü pehhh

alttaki yazara soracaklarım var

ne zaman sevişeceğinizi sor bence net cevap alırsın.

katlanmak iyi mi kötü mü?

parmak izi

parmak izi de dil izi gibi her insanda farklıdır, imzasıdır. *

alttaki yazara soracaklarım var

kadıköyde pilavcı bir de gözlemeci var. istiklalde bir ara sokakta hamsi tava yapan bir yer vardı duruyor mu bilmiyorum sene olmuştur gitmeyeli vazgeçmiş de olabilirim bu durumda. maltepe çınaraltı dürümcü. içmeye gelince mekan yerine sahiller vazgeçilmezim.

alttaki yazar sonunu bildiğimiz filmi izleriz bazen defalarca. bundan duyulan hazzın açıklaması nedir beğeni dışında?

okan bayülgen

tv8 de haftanın beş günü izlettirendir kendileri. bu adamı tavırlarından dolayı itici bulanları da çoktur elbette. lakin sadece eğlenceli değil hayata dair gerçeklerle ilgili, izlenilebilir ve bilgi alabileceğiniz programların da yapılacağının ispatlamıştır. seviyoruz.*