hornet premium satın aldıktan sonra sevgili yapmak

geçtiğimiz ay 118 tl vererek premium hesaba geçmiştim.
profilime bakıp bakıp mesaj atmayanlara beni beğendiğini biliyorum itiraf et temalı mesajlar olsun mesajımı okuyup cevap vermeyenleri darlamak olsun baya eğlendim allah var ama şimdi tinder da tanıştığım bir çocukla sevgili olmak üzereyim.
118 tl de vermiş bulundum. hesabımı silsem mi silmesem mi kararsızım. müstakbel sevgilime tabi ki hornet asla kullanmadığımı söyledim.
bakalım nolucak kararsızlıklar içinde kıvranıyorum. bir yandan yalan söylemek istemiyrum ama bir yandan da ortada bir yatırım var 118 tl kolay kazanılmıyor.
sizi gerçekten sevecek bir insan bulduysanız o para nedir ki?
kurlara bakarsak 118 tl nin bugünler de çok da bir şey etmediğini hatırlatarak içini biraz rahatlatabilirim belki. tl olmuş a4 kağıdı.
hornete 118 tl verip tinder'dan sevgili yapmak ayrı bir başlık olmalı
sevgililik ömrünün hornet premium hesabından daha uzun olabileceği potansiyeli varsa iptal düşünülebilir. ancak yeni tanışılan birinin hayal kırıklığı olma ihtimali de göz önüne alınmalı.
yazar burada verdiği paranın ekmeğini yiyememe kaygısından bahsediyor sanırım. sevdiceğine yol ver ekmeğini ye bence herkes için daha iyi sanki.
herkese destekleri için teşekkür ederim. iptal etmicem.
bu arada şunu da farkettim ki hornet'in müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız gibi bişe ve aşırı umarsızlar, kesinlikle dinlemiyorlar insanların problemlerini.
profilimdeki yüz fotoğraflarımı kaldırdım. sanırım bu ciddi bir ilişkiye başlamak için yeterli bir sacrifice. ilerleyen dönemlerde ilkişkinin gidişatına göre xx fotolarımı da kaldırabilirim özel kısımdan. şimdilik sadece private key i takipçilerim dışına kaldırdım.
hornet premium aldıktan sonra sevgili yapmak deliliktir. bence açık ilişki teklif etmelisin. buradaki sevgili fetişizmine bakma. hornette ne kadar keyifli vakit geçirdiğini kendin de yazmışsın. sevgili olmak kıskançlık, trip ve sürekli tartışmak demek. hornetin sana verdiği keyfi sana sevgilin veremeyecek.

öteki taraftan hornet kullanmadığını söyleyerek ilişkini bir yalanın üzerine kuruyorsun. başlıkta çoğu yorum horneti silmen gerektiğini söylese bir zıt yorumu destekleyerek iptal etmeyeceğini söylemişsin. ve hala çıplak fotoğrafların duruyor. kesinlikle açık ilişki teklif etmen lazım. karşındaki kişi seninle birlikte ciddi şeyler düşünüyor olabilir. onu kırma lütfen, cavit.
@kuasar, ya tabi normalde öyle yapardım ama 357 tane takipçim var şu an. düzenli nude görmezlerse bırakırlar takibi.

ayrıca ben ilişkimin merkezine cinselliği oturtmamışım. benim için aşk çok daha derin cinselliğin çok üzerinde bişe. o yüzden vücudumu başkalarının görmesini yaşadığım aşka bir ihanet olarak görmüyorum. yine de teşekkür ederim <3