çok yediği halde kilo alamayan gay

gözüme görünmesinde dediğim geydir.tamam kıskanç falan değilim ama napalım yani kilo alamıyorsan ölelim mi?
benim gibi bırak su içmesini nefes alsa kalori olarak geri dönen metobalizmaları sinirlere gark eder.
durduk yere kilo alabilen bir bünyeye sahip olan biri olarak "bunu nasıl başarıyosun cınım, anlatsana biraz .s .s" demek istediğim gay. helal olsundur. bravodur.
kesinlikle inanmadığım başlık, yok öyle bir dünya! kendisini birkaç gün benimle takılmaya davet ediyorum, ona rağmen (epey imkansız) kilo alamazsa bu işlerden elimi ayağımı çekerim sözlük. bir kakaolu kek üzerine muzlu danette, çilek + muz ve çikolata parçaları veya kek-dondurma-ceviz triosu yapsın da bakalım kilo al-a-mıyor mu görürüz.

kilo alamayan insan yoktur; içten içe sözde ''kilo almak'' istese de aslında istemeyen, bu sebeple de fütursuzca dilediğini yiyebilen insanlar vardır. onların mk.

kendileri en iyi cevabı nicki minaj ablamız vermiştir anaconda şarkısında:
sanırım bu benim. hep daha fazla kilo almak istemişimdir, ama bir türlü başaramıyorum. belkide çok fazla hareket ettiğimden dolayı bilemiyorum. ama hedefimde kilo almak var ve bunu başaracağım.
sigara içiyorsa bıraksın. kilo almazsa yazarlığı başladığım gibi bırakırım. *
kutsanmış bir fanidir. çünkü, metabolizması çok hızlı çalışmaktadır.
sanırım bu kişi benim. hem de hayvan gibi yediğim halde. hatta arada bir gece yarısı dışarıda yemek yemeye çıktığım bile oluyor.
tiroidi vardır o şıllığın
''su içse yarayan gey'in eline geçmesin.
tiroid ya da paratiroid bezleri dahil vücudumda hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen ben de bu kategorideyim maalesef.
hastalığım yok istediğimi yer içerim kilo yapmıyor bünye eritiyor demek. öyle böyle değil baya yiyorum gerçekten kıskanılacak seviyede haklısınız. biliyorum hastalık olmasını istersiniz çoğunuz bunun ama değil napalım. bence sizde şikayet etmeyin kilo almaktan sağlıklı olun da tonton olun ne güzel işte seviyoruz sizi öyle biz.
kendinizi sadece bir yönelim ile sınırlamayın.
gelin birleşelim arkadaşlar, bu işe bir dur diyelim.
dürüm filan iteleyelim, hamburger kaktıralım...
valla yalan yok, acayip kıskanıyorum böyle bünyeleri.
sen her yediğine dikkat ederken karşındaki ne bulursa pervasızca yiyecek ve aynı kiloda kalacak...büyük haksızlık, büyük.