russell crowe

dünya üzerinde yaşadığına inandığım en seksi erkektir. bilhassa gözleri gülünce ayrıca bir güzeldir.

http://www.imdb.com/name/nm0000128/
isim yapmış filmlerinin yanı sıra agresif kişiliğiyle de gündeme gelen sinema oyuncusudur.
bu aralar ardı ardına film yapan yakışıklı insan.. bkz:

winter's tale (pre-production)
pearly soames

2014 noah (filming)
noah

2013 man of steel (post-production)
jor-el

2012 les misérables (post-production)
javert

2013 broken city (completed)
mayor nicholas hostetler

2012 the man with the iron fists (completed)
istanbul gezisinden sonraki twiti @russellcrowe "istanbul is perhaps the most intriguing city on this planet...i think this is the beginning of a love affair." kendisi gaydir malumunuz, kimlere aşık oldu acaba.
james ellroy'un los angeles dörtlemesi'nin 3. kitabı olan " l.a. confidential" adlı romanının uyarlamasında rol almış ve güzel bir oyunculuk sergilemiştir.
itici güzellik. gladyatör'de dibim düşmüştü ne yalan söyleyeyim ama ikinci kez izlediğimde çok uğraşsam da aynı etki oluşmadı bende. a beautiful mind'taki performansı şapka çıkartılacak cinsten. iyi oyuncu; oscar, bafta, golden globe dahil bir çok ödülü almıştır, aday gösterilmiştir.
nuh büyük tufan filminde sakallı ve orta yaşlarda olmasından dolayı daha bir etkileyici bir herif haline gelmiş. birde özellikle filmin ortasından sonra saçlarını kazıttığı görüntüsü. tavsiyem hep sakallı ve saçları tıraşlı olsun.
akıl oyunlarında bile seksiydi lan bu adam. düşün artık nasıl bi adam.
birazdan kanal d haber stüdyosunda çanakkale savaşını anlatan filmini konu edecek habere katılacak.
programa cem yılmaz, olga, yılmaz erdoğan katılmış fakat russell gecikmiştir. tam gelip koltuğa oturmuştur ki cüneyt özdemir sürenin kalmadığını söyleyerek iyi geceler dilemiştir. koltuğa oturduğu anda elinde kulaklığını sallıyordu iplemez tavırlarıyla, bu durumu gören cüneyt güzel kapak yapmıştır.
cem yılmaza kendini ipletememiş adam ex gladyatör
the sum of us filminden sonra yeniden bir eşcinsel temalı filmde yer alıyor. gay çocuğun babası rolünde çok tatlı olmuş. anneyi de nicole kidman oynuyor. tabi homofobik anne babayı oynuyorlar, gay onarım terapisi konusu işlenmiş.

(bkz:boy erased)

kendisine bu yıl altın küreyi getiren the loudest voice dizisindeki performansı için aldığı kilolarla tam bir daddybeara dönüşmüş.zaten normal haliylede çok tatlıydı.
ben bu adama aşığım.
en iyi hali cinderella man filminde oynadığı dönem.
ulan russell gel yanıma limon satar yine ikimize bakarım ben.
(bkz:rüyaya yatmak)
bu adam halvet olmak en büyük hayallerimdendir.