kamyoncu

kamyon şoförü. eşcinsel dünyasında ise ayılarla benzeşen özelliklere sahiptirler; tek yön semalarında denk gelebilmek mümkündür. o tukaka edilen beyaz atletleri, yoğunlaştırılmış sakalları, kaslı ya da göbekli vücutları, bol kıllı görüntüleriyle klasik bir erkek imajından farksızdırlar. öldürücü darbeyi ise bıyıklarını burduklarında, sakallarını sıvazladıklarında, kıllı bağırlarını okşadıklarında yaparlar.
beğendiğim erkek tiplerinden biridir, lakin sadece görünüş itibariyle, yoksa sohbet esnasında sıkça sorunlar yaşamanız olasıdır.
muhabbetleri sıkıcı yatakları ateşlidir.
çok sık gezdikleri için her şehirde pompiş yapabilme kabiliyetleri vardır. nefes alsın yeter felsefesi ile her gördükleri cisimle ilişkiye girebiliteleri vardır. o yüzden ağızlarının tadını genelde bilirler çünkü her şehirde farklı bir arkadaş veya yemeklerden tatmaktadırlar genelde.

yurdum kamyoncuları genelde abazyan ve full aktiflerdir. gayler için genelde biçilmiş kaptanlardır, neden mi dediğinizi duyar gibiyim. tek gecelik yaşasan bile adam en geç bir hafta sonra şehirden gider. böyle olunca yurdum abazan gayleri kendilerini pür pak masum zannetip, bir zamanlar hülya avşarın filmlerinde gösterilen hamamlarda taslarca su ile temizlenirler. kullan at ilişkiler yaşanır bu tiplerle.

bear tipler genelde kamyoncuları sevebilir, göbekli ve kıllıdırlar. *

hani gay değilim aktifim diye bir durum var ya, işte bu da aktif değilimden sonra gelinecek level bence. her türlü yönelimin de üzerinde bir tür kamyoncular.
amerikan gey pornolarında gayet iyiler ama korunma diye bişey olmadığı için hiv kaparsınız buralarda ona göre * *
bana hitap eden kişiler değiller, hele bunlardan iki tanesini öpüşürken görmek, kusura bakmayın da, beni eşcinselliğimden soğutuyordu valla. ve ben bunları valla dünya gözlerimle burnumun dibinde izledim, mekan aksaray paşam bar idi, bütün o saykodelik sanatsal filmler o ortamın yanında halt etmiş kalırlardı, öyle de hem sıradan hem gerçeküstüydü.
o kirli görünüşleri nedeniyle ve tavırları nedeniyle hiç beni tutmayan erkek türü. yalnız yolların yolcusu olarak, her deliğe girme azminde ve isteğindedirler *.
yeni sözlük yazarı. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
birileri benden bahsetmis ama akli basinda bir kamyoncuyum siyasetten sanata her dalda fikrim zikrim vardir..
hosgeldin diyenlere hosbulduk demiyenlerede caniniz sagolsun.
yazar için önereceğim platform wattpaddir.
platform önerenler acaba kendine neyi dert etmiştir.
amca yanıyor. erotik anılarını anlatsın da dinleyelim. kamyonculardan güzel şeyler çıkabilir.
istisnalı sapıklıkları ile meşhurdurlar.
  • /
  • 3