oglak

Durum: 374 - 0 - 0 - 0 - 07.10.2018 17:02

Puan: 5176 - Sözlük Kezbanı

14 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Asla dediğin yerden yiyeceksin kazığı, bu hayatın sana götüyle gülme felsefesi çünkü..
  • /
  • 19

sevgiliyle uyumak

ayı sözlük itiraf

ne kadar ilginç itiraflar..şaşırıp kaldığımı itiraf ediyorum

ayı sözlük

hala erkek arkadaşlarımızın egemenliği altında mı merak ettiğim sevgili sözlük

cenazemde çalınmasını istediğim şarkılar

geylerin genelde kronik yalancılık hastalığından muzdarip olması

bazi durunlatda kendini veya bir yakınını arkadaşını sevdiğini korumak amaçlı söylenen ve söyleyenleri ki bu kişileri (hetero ya da gay olarak ayırmaya gerek yok herkes yapar) tenzih ederek,en yakınımdaki bir gay arkadaşımda maruz kaldığım olay.ancak ne yazık ki psikoloji okuyan bir arkadaşımın bu gay arkadaşıma teşhisi "borderline" dır. bazen sinirimin ve sabrımın sınırlarını zorlasa da maalesef güvenimi kaybetmiş eğlenememe baktığım kaale almadığım insandır. genelleme yapmadığım tanımımdır.

kedi besleyen sözlük yazarları

ben.ölüp bitiyorum,bayılıyorum ona. hatta ben aslında kedi sahibi değil kedi insanıyım. ben onun insanıyım yani beni parmağında oynatır. mama yerken sırtı okşanmaktan çok hoşlanır ve ayağa kalktığım her an mama kabının başında çılgın tacizleriyle "önce benim mama,sonra senin işin" yaptırımını uygular. oynamak ve sevilmek istediğinde yanına oturup patisiyle bıkmadan usanmadan dürte dürte miyavlar,görmemezlikten duymamazlıktan gelemezsiniz sapık gibi taciz eder ama çok seviyorum çok. bu günlerde ona bir kaç gün bakacak birileri yok ya hayatımda tek derdim bu sözlük :))

pre-pride partileri 2017

no.6 nın gerçekleşeceği 3 haziranda kalabalık geliyorum hahaha

yazın geldiğinin anlaşıldığı anlar

bence ten rengi naylon çorap/babet kombini <3 ben

bu arada haziran 20 den sonra kedi arkadaşlarınız için misafir odamı açıyorum tatile gidenler düşünebilir.

sevgilimle rahat rahat alanya'da gidebileceğimiz bir yer/mekan tavsiye edecek var mı canım sözlük arkadaşlarım ?

lezbiyen ilişkilerde partnerine karıcım diyen kadın

"karıcım" hitap şeklini biri bana açıklasın sonra normal olup olmadığına karar vereyim,roller,dayatmalar, öğretilmişliklerden bir sıyrılın lütfen ya

katar emiri'nin atına erdoğan ismini vermesi

kısrak mıymış? sorusunu aklıma getirmiştir. :))

2017 istanbul lgbti onur haftası ve gay pride

bu sene kadıköy'de olsa on numara olacak etkinlik

ayı sözlük yazarlarının pahalı zevkleri

lüks restaurantlarda yiyip içmek,hayır içmek ile de çok aramak yoktur ama o masa donatılsın en taze en değişik en alengirli ismi olan yemekler mezeler salatalar aperatifler gelsin gitsin tadılsın öküz gibi yenilmese de olur dediğim pis bir huyum var masaya bıraktığım paralarla iyisinde jip falan alırdım şimdiye kadar.

ayı sözlük iş ilanı

hafta sonu için 2 saatliğine çocuklarla eğlenceli vakit geçirebilecek tecrübeli animatör bir arkadaş aramaktayım,palyaço kıyafeti gibi saçmalıklar giymek zorunda değil,yüz göz boyasın şarkılar söyletsin çocuklar bir parça mutlu olsun yeter.
ilgilenen öğrenci,ek iş arayan vs mesaj atsın
sevgiler

ayı sözlük yazarlarının ilişki durumları

orospuseyhan

yıldız tilbe sayesinde üzerine yapışan ve ölene kadar kurtulamayacağı etiket

dekupe

fotoğrafı photoshop ile kenarlarından düzgün bir şekilde kırpıp arka plandan ayırmak işidir.sabır ister,uğraştırır, sağlam göz ve boyun gerektirir.ancak benim gibi ayrıntıcı,titiz ve takıntılılar için eğlencelidir bındık bındık uğraşırken kafamı boşaltırım. bir de dolma sararken

ayı sözlük ilanlar

küçük ya da büyük herhangi bir firma sahibi iseniz ya da yetkilisi iseniz firmanın ba-bs ve tam mutabakat işlemlerinizi freelance olarak yapmaya talibim,her türlü referans verebilirim, hali hazırda zaten çalışıyorum ancak ek iş yapmak ve bildiğim iş üzerine bu ek işi yapmak istiyorum.ilgilenenler,ilgilenebileceği kişileri tanıyanlar bir el atsın sözlük sevgiler..

duyulan en tuhaf isimler

  • /
  • 19
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 374

cinsel seks sırasında erken boşaldığı için özür dileyen acemi erkek seksiliği

belalım

"belalım yaabaan çiçeeğiim,belalım aaşkıım gerçeğim" diye mahsun kırmızıgül şarkısı da vardı.*

aspendos antik tiyatrosu'na mutfak mermeri döşenmesi

bakanlığın açıklamasına göre 2000 yıl sonra eski mermerlerle aynı renge sahip olacak olan mermerdir.abartmayın,çamur atmak için bahane bulmayın, şükredin, biat edin, what can i do sometimes?

ibrahim ve eser o ses skeci kostümleriyle onur yürüyüşüne katılsın kampanyası

sözlüğün varlığından haberi olmayan binlerce veya milyonlarca gay varken genel tanıtım için iyi pr yapılması gerektiğini burdan boş enrty lerden bir cacık olmayacağını düşündüğüm kampanya

akp'nin tek başına iktidar olması

oy veren lgbti lerin keklik gibi şemsiyeyle götünden dürtülmelerini hakettiği durumdur.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

gerizekalı sevgilim benim - mustafa topaloğlu

ibrahim ve eser o ses skeci kostümleriyle onur yürüyüşüne katılsın kampanyası

sözlüğün varlığından haberi olmayan binlerce veya milyonlarca gay varken genel tanıtım için iyi pr yapılması gerektiğini burdan boş enrty lerden bir cacık olmayacağını düşündüğüm kampanya

ayı sözlük

hala site yavaş,hala entry girişi yavaş,hala hareketsiz yazarlar..iç karartıcı ve sıkıcı oldu

ayı sözlük profiline çıplak fotoğraf koymak

çıplak fotoğrafın koyulup koyulmaması herkesin tasarrufuna kalmış bir durum.koyan arkadaşların yargılamasını da ortaya saçılmadan kendi dünyanızda yapmanız kişinin özgür iradesine saygıdandır diye düşünüyorum.haa saygı göstermiyorsan kendi içinde çelişen sen olursun.tasvip etmeyebilirsin,estetik bulmazsın,"aranıyor,ay bu sözlük date app değil ne yapmaya çalışıyor buu" diye delirebilirsin..
ancak fotoğraf ifşası ileri boyuttaysa kendi içinde uyararak,fotoğrafı kaldırarak müdahale etmen daha mantıklı geliyor bana.yoksa böyle ortalığa dökülüp toplumun ahlak bekçisi,normların kurucusu gibi yorumlar yapman komik.o kişiye ön yargın olacaksa,"aman ben bunla arkadaş bile olmam teşhirci" diye düşünürsen,"hıı değil arkadaşım adam yerine koyup muhatap bile olmam" dersen, seni ilgilendirir bananee bananeee.belki benim yorumum başka..


(bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)

armut

galiba aşk acısı çeken yazar
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.