oglak

Durum: 374 - 0 - 0 - 0 - 07.10.2018 17:02

Puan: 5136 - Sözlük Kezbanı

9 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Asla dediğin yerden yiyeceksin kazığı, bu hayatın sana götüyle gülme felsefesi çünkü..
  • /
  • 19

sevgiliyle uyumak

ayı sözlük itiraf

ne kadar ilginç itiraflar..şaşırıp kaldığımı itiraf ediyorum

ayı sözlük

hala erkek arkadaşlarımızın egemenliği altında mı merak ettiğim sevgili sözlük

cenazemde çalınmasını istediğim şarkılar

geylerin genelde kronik yalancılık hastalığından muzdarip olması

bazi durunlatda kendini veya bir yakınını arkadaşını sevdiğini korumak amaçlı söylenen ve söyleyenleri ki bu kişileri (hetero ya da gay olarak ayırmaya gerek yok herkes yapar) tenzih ederek,en yakınımdaki bir gay arkadaşımda maruz kaldığım olay.ancak ne yazık ki psikoloji okuyan bir arkadaşımın bu gay arkadaşıma teşhisi "borderline" dır. bazen sinirimin ve sabrımın sınırlarını zorlasa da maalesef güvenimi kaybetmiş eğlenememe baktığım kaale almadığım insandır. genelleme yapmadığım tanımımdır.

kedi besleyen sözlük yazarları

ben.ölüp bitiyorum,bayılıyorum ona. hatta ben aslında kedi sahibi değil kedi insanıyım. ben onun insanıyım yani beni parmağında oynatır. mama yerken sırtı okşanmaktan çok hoşlanır ve ayağa kalktığım her an mama kabının başında çılgın tacizleriyle "önce benim mama,sonra senin işin" yaptırımını uygular. oynamak ve sevilmek istediğinde yanına oturup patisiyle bıkmadan usanmadan dürte dürte miyavlar,görmemezlikten duymamazlıktan gelemezsiniz sapık gibi taciz eder ama çok seviyorum çok. bu günlerde ona bir kaç gün bakacak birileri yok ya hayatımda tek derdim bu sözlük :))

pre-pride partileri 2017

no.6 nın gerçekleşeceği 3 haziranda kalabalık geliyorum hahaha

yazın geldiğinin anlaşıldığı anlar

bence ten rengi naylon çorap/babet kombini <3 ben

bu arada haziran 20 den sonra kedi arkadaşlarınız için misafir odamı açıyorum tatile gidenler düşünebilir.

sevgilimle rahat rahat alanya'da gidebileceğimiz bir yer/mekan tavsiye edecek var mı canım sözlük arkadaşlarım ?

lezbiyen ilişkilerde partnerine karıcım diyen kadın

"karıcım" hitap şeklini biri bana açıklasın sonra normal olup olmadığına karar vereyim,roller,dayatmalar, öğretilmişliklerden bir sıyrılın lütfen ya

katar emiri'nin atına erdoğan ismini vermesi

kısrak mıymış? sorusunu aklıma getirmiştir. :))

2017 istanbul lgbti onur haftası ve gay pride

bu sene kadıköy'de olsa on numara olacak etkinlik

ayı sözlük yazarlarının pahalı zevkleri

lüks restaurantlarda yiyip içmek,hayır içmek ile de çok aramak yoktur ama o masa donatılsın en taze en değişik en alengirli ismi olan yemekler mezeler salatalar aperatifler gelsin gitsin tadılsın öküz gibi yenilmese de olur dediğim pis bir huyum var masaya bıraktığım paralarla iyisinde jip falan alırdım şimdiye kadar.

ayı sözlük iş ilanı

hafta sonu için 2 saatliğine çocuklarla eğlenceli vakit geçirebilecek tecrübeli animatör bir arkadaş aramaktayım,palyaço kıyafeti gibi saçmalıklar giymek zorunda değil,yüz göz boyasın şarkılar söyletsin çocuklar bir parça mutlu olsun yeter.
ilgilenen öğrenci,ek iş arayan vs mesaj atsın
sevgiler

ayı sözlük yazarlarının ilişki durumları

orospuseyhan

yıldız tilbe sayesinde üzerine yapışan ve ölene kadar kurtulamayacağı etiket

dekupe

fotoğrafı photoshop ile kenarlarından düzgün bir şekilde kırpıp arka plandan ayırmak işidir.sabır ister,uğraştırır, sağlam göz ve boyun gerektirir.ancak benim gibi ayrıntıcı,titiz ve takıntılılar için eğlencelidir bındık bındık uğraşırken kafamı boşaltırım. bir de dolma sararken

ayı sözlük ilanlar

küçük ya da büyük herhangi bir firma sahibi iseniz ya da yetkilisi iseniz firmanın ba-bs ve tam mutabakat işlemlerinizi freelance olarak yapmaya talibim,her türlü referans verebilirim, hali hazırda zaten çalışıyorum ancak ek iş yapmak ve bildiğim iş üzerine bu ek işi yapmak istiyorum.ilgilenenler,ilgilenebileceği kişileri tanıyanlar bir el atsın sözlük sevgiler..

duyulan en tuhaf isimler

  • /
  • 19
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 374

cinsel seks sırasında erken boşaldığı için özür dileyen acemi erkek seksiliği

aspendos antik tiyatrosu'na mutfak mermeri döşenmesi

bakanlığın açıklamasına göre 2000 yıl sonra eski mermerlerle aynı renge sahip olacak olan mermerdir.abartmayın,çamur atmak için bahane bulmayın, şükredin, biat edin, what can i do sometimes?

istanbul'da metrolar için bomba uyarısı

halkı iyice sindirmek,korkutmak,zayıflatmak,panik yaratmak için bilinçli olarak medyaya yansıtıldığını düşünüyorum.sen koskoca t.c. yöneten hükümet 12 yıl boyunca temeli zayıf bir güvenlikle mi,istihbaratla mı,teşkilatla mı yoluna devam çağrıları atıyordun,ben gidersem bak bu hale gelirsiniz demek için mi bu kadar karmaşa,ölümler,bu gözü kara cezalandırılmalar; yoksa sen beceremedin hacı yönettiğin ülkenin güvenlik açığının somali'den bir farkı yokmuş pabucumun dünya lideri diye mi yorumlayalım düşünmüyor değilim.

ayı sözlük itiraf

hayat bana vaykiki vay vay derken mendil sallayıp halay çekesim geliyor

zikirmatik

iki tane kadın kısmısının bu zikirmatik denilen aletle "senin yerine ben çektim","yok bu da dedenin canına gitsin al sana bilmem kaç tane zikir" gibi bir muhabbetle birbirlerine sayı pasladıklarını görmüşlüğüm vardır.

engincan ural'ın giydiği kıyafet

adam maç yapmış,üzerini de giymemiş, totosunu dondurmaktan yana belki, öyle seviyor,bacaklarını teşhir etmekten hazz ediyor,böyle de boş işlerle ilgilenen konuşan kafa yoran çene yoran kuru gürültü yapan insan potansiyelinin farkında akıllıca bir reklam yapıyor belki,size nee abi size ne!!! çok normal.şortla da çıkar taytla da.

yar yar

01:55 şarkıya erken girmemek için beklemiş. sıkıntı yok

ekmeleddin ihsanoğlu

88 yaşında meclise girmeye çalışarak z kuşağını temsil edeceğini düşünen zihni..

sevgilisinin yanında rahatça osuran insan modeli

boku çıkmış ilişki

en yakın arkadaşın aşırı zengin olması

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.