ayı sözlük iş ilanı

iş arayışındakilere faydalı olabilecek bir başlık:

mimarlık, iç mimarlık alanında 3dsmax görselleştirme yapacak, render alacak biri aranıyor, ilgilenen olursa.
iş/işçi ilanı olarak değil de, bir fikrimi paylaşmak istediğim başlık. anadolu yakasında takılınabilecek düzgün bir gay cafe ihtiyacını karşılamak üzere, muhtemelen kadıköy'de... nasıl olur sizce?
ayılarock lgbti temalı video portalına gönüllü editörler aranıyor.
hafta sonu için 2 saatliğine çocuklarla eğlenceli vakit geçirebilecek tecrübeli animatör bir arkadaş aramaktayım,palyaço kıyafeti gibi saçmalıklar giymek zorunda değil,yüz göz boyasın şarkılar söyletsin çocuklar bir parça mutlu olsun yeter.
ilgilenen öğrenci,ek iş arayan vs mesaj atsın
sevgiler
sanat alanında bir bölümde yüksek lisans yapıyorum. haftanın 4 günü boşum. bu boş günlerde harçlığımı çıkartabileceğim yarı zamanlı bir iş arıyorum. sigara içmiyorum, ingilizce başlangıç seviyesinin biraz üstünde. bir yaştan sonra aileden para istemek zor oluyor, zaten olmayan paranın nesini isteyeceksin. özetle iş arıyorum. fakat kariyer.net'deki gibi kapitalist önce okuluna saygı duyuyoruz, çalışma saatleri ona göre ayarlanacak deyip haftada 40 saatlik bir çalışma planı çıkartmayacak yerler olursa müteşekkir olurum.
grafik tasarım konusunda evden çalışan biri olarak 7/24 hizmet vermekteyim. * ayrıca siz sözlükçülere özel indirimlerim de söz konusu olabilir. o an ki ruh halime bağlı.