ayı sözlük ikinci heybeliada zirvesi

bazılarınızla çok ayrı kaldık, bazılarınızla görüşmelere doyamadık. bu yüzden havalar da güzelken daha önce düzenlenen heybeliada zirvesinin ikincisini düzenlemeye karar verdik. önceki zirvedeki gibi piknik zirvesi olsun istiyoruz. yiyecekleri kendimiz getirelim yine. herkesi bekliyoruz.

bu çok önemli: zeytinyağlı yaprak sarması, zeytinyağlı dolma ve patlıcanlı böreğe bayılırım.

tarih: 12.07.2015
saat: 10.00 *
buluşma yeri: kabataş iskelesi veya alternatif olarak kadıköy iskelesi

önemli edit: arkadaşlar bu zirve aynı zamanda ayı sözlük dergisi için toplantı niteliğindedir. görev alan arkadaşları bekliyoruz.
istanbul'da yaşamak varmış. baksana heybeliada zirvesi, kafe zirvesi, taksim zirvesi.

bir de çorum, kırşehir zirvesi falan yapalım artık. *
sözlüğün ikinci piknik zirvesidir. *
bayram tatili için burada olmayacağım. ne zaman dönerim onu da bilmiyorum. gitmeden yapmak istedim.
bana ada olsun, ben gelirim. ancak ilk ada zirvesi gibi kalabalık olamayacaksa ağustos sonuna doğru ertelenmesini önerdiğim zirvedir.
şu ana kadar hiç bir zirveye katılmamış , katılmayı düşünmemiş biri olarak katılmayı düşünebileceğim zirve . * amma ve lakin ramazan dolayısıyla yazıldığı tarihte katılma ihtimalim yoktur .
oruç tutan arkadaşlara müjde! 1 günlük oruçlarının fitresini zekatını ben ödüyorum. *
kazaya tutulur bir gün de yahu. benden okeydir. ağustos ayında fırsatı olanlar için üçüncüsü de yapılır. natureli alıp gelirim ben.
mercimek köftesi ve çikolatalı kek yapıp getirmeyi düşünüyoruz. hiç kadın yazar gelmezse naturel de gelmeyeceğini bildirdi. evde resmen cinsiyetçilik yapıyor bana. ehehehe
bu hafta sonu şehir dışında mink bir tatil kaçamağım olmasaydı mercimekli köfte,çikolatalı kek yemek için koşa koşa geleceğim zirvedir.*
patlıcanlı börek ve kurabiye yapacağım zirvedir. yaprak sarmasını bu kadar istiyorsanız bir egeli olarak onu da yapmaya hazırım. *
eğer el becerisi olmayanlar da kabul edilirse katılacağım zirve. biliyorum bana *yedirmek için herkes sıraya girse de söz kendi ellerimle yiyeceğim. en azından elim değsin, elim alışsın.
vegan arkadaşlar için vegan tatlılar yapacağım zirvedir. üç ve daha fazla çeşit ;)
ankara yorgunluğu üzerine katılabileceğim zirve olacaktır. o sebeple maalesef bir şeyler hazırlamam zor olacak, sosisli börek yapabilirim belki, bilen bilir. harika yaparım.
ayı sözlük ikinci heybeliada zirvesi aynı zamanda dergiyi konuşacağımız zirve olacak. o sebeple dergi ekibinden müsait olanların katılımlarını rica edeceğim.
gelirsem dövülürüm herhalde diye düşünmüyor değilim.
ayrıca kolaları kim alacak???
la bebelere ankara simiti mi getirsem napsam, bilemedim?
mercimekli köfte,çikolatalı kek,dolma,patlıcanlı börek *,kurabiye sözü verenler sözünü tutacaksa geleceğim zirve *
ulrike meinhof gelseydi, katılabileceğim zirve olacaktı. gelmeyecekmiş!**
dergi ile ilgili çalışmalar ve bol sohbetten fırsat kalırsa pisiklet de sürelim nolooor dediğim zirvedir.
  • /
  • 2