orospuseyhan

yeni sözlük yazarı hoş geldin. yıldız tilbe az ilerde aman ha.*

(bkz: orospuyu şaka olarak kabul ediyorum)
hoşgelmiş yeni yazar. alt devrem olur.
pokemon olsaydı, evrim geçirmemiş haline allah şifa versin nicki verilecek yazar.
gerçekten orospu mu diye merak ettiğim yeni yazar. gerçi hangimiz değiliz ki hihihihii
ben ceyhan. ibne cehyan. umarım iyi anlaşırız *

hoşgeldin tatlım. *
hoşgeldin umarım mutlu olursun...
(bkz:#288730) entrysinde görüleceği gibi sözlüğe tasını tarağını toplayıp gelmiş. arkasında mahalle yangınını bırakmış ve premsesliğe adaylığını koymuş gacı.
(bkz: mahalle yanarken orospu saçını tararmış)
orospuyu şaka olarak mı kabul ediyosun? *
hoşgeldin,ateşin iradesi seninle olsun.
en etkileyici kadın yazarlardan. geylere "hetero muyum yoksa lan ben" derdirten cinsten. tanıştığıma çok sevindim.
gayleri hetero, heteroları gay yapar bu kadın arkadaş! allahım o stil, tarz, yüksek bel pantolon! tam doksanlardaki emrah ve seren serengil'in entrikalı dizilerindeki orospu kötü kadın! havanı ve tavrını yerler senin!
çok güzel lan bu kadın... öyle böyle değil. dün akşam gelip merhaba ben orospu seyhan diyince anammmm para mı isteyecek şeklinde afallamam ve sözlük yazarı olduğunu öğrenmemle saçma sapan bir konuşma yapmış olabileceğim #thekadın taş ulu manitu.... bankacı senin sevenin de çok nefret edenin de diyerek açık sözlülüğünü gösteren efsane kadın... çok güzel lan valla bak... bak yani... dön dön bi daha bak....
yıldız tilbe sayesinde üzerine yapışan ve ölene kadar kurtulamayacağı etiket
zirvede bir ara fonda seksi görüntüde yüksek perdeden şarkı söyleyerek üzerime gelen bir kadın gördüm. şarkıya elimden geldiğince kötü sesimle eşlik ettim ama yan gözle bile bakamayacağımı söyleyerek hemen reddettim. sadece aşk şarkılarına ve kıyafetime yapılan iltifatlara tav olamayacağımı bilmeni isterim. çünkü bebeğim seksi ve havalı olabilirsin ama ben senin bildiğin erkeklerden değilim. *
çok kısa bi muhabbet etme şansı yakalayabaildiğim ama izlenimimin, çok içten şahane bir insan olduğu yönünde olan, sevgili arkadaş..
gece boyunca kendisinden seksi ve alımlı bir kadın olmaya çalıştığım ama başaramadığım yazar.memelerin benimkilerden büyük olabilir ama ben sen daha seksi kucak dansı yapıyorum.
kendisi ile neredeyse 10 yılı devirdik. iş,okul ve özel hayatımızı birbirimize danışarak geçirdik. beni ben yapan insanlardan biri.yüreğinde olanı hiç degiştirmeden olduğu gibi yansıtan arkadaştan öte yakinim. en son dun gece bir meyhanede güzel vakit geçirdiğim ve bir kez daha kendisine hayran bırakan insan.seni sadece ben değil bütün ailem seviyor bunu sen de biliyosun.gel evlenek,hem sizinkiler hem bizimkiler memnun olacak...
tek bu kocama nickaltı gireceğim. beni sahiplenip korudu sütyensiz dik büyük memeleriyle. erkeksi kollarıyla sarmalayıp beni minik masum pasif bakire bir ceylan gibi hissettirdi. ne kadar büyülediyse artık birasını devirdim o şaşkınlıkla. beni ifşa etmesine de kızamadım, canı sağolsun, öpüyorum pürüzsüz yüzünden.
deli kadın.. güzel kadın... çok eğlenceli çok deli çok komik. balon yapmayın lan onları bana lazım onlar diyerek ok peşinde koşması efsaneydi
dün gece bir kez daha hayran olduğum kadınların ilahı hatun.hayatımı kurtarması cabası :) ayrıca ilk defa birisi ağzıma parmak attı o neydi gız :)
çok sevdim ben bu kızı.. mutlu ol hep
ne tatlı bi şey bu kız yahu.. gecenin nadide güzellerinden..
  • /
  • 2