hprs

Durum: 303 - 0 - 0 - 0 - 30.01.2017 07:44

Puan: 4178 - Sözlük Kezbanı

8 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

çok müstehcen olmadığı müddetçe kendinizi sevebilirsiniz..
  • /
  • 16

yazarların seksi bulduğu insan tipi

brain fucker nedir bilir misin?

yazarların şu anki ruh halleri

uyku desem. kısa ve net.

yazarların en hoşlanmadığı insan tipi

yazarların en hoşlanmadığı şeyler

mutsuzluk. huzursuzluk. belirsizlik. götlük.

homojen dergi 7. sayı

herkesin emeğine sağlık. umarım çok daha başarılı işlere imza atarsınız.

yazarların şu anki ruh halleri

sıcak çikolata ve lgbt filmleri izlemek istiyorum tüm gün.

westworld

herkesin çıplak sorgulanması çok seksi değil mi..

yazarların şu anki ruh halleri

sabah 10 30 itibari ile bira ile güne başladım. kahvaltı yapmadım. depresyonda değilim. isyanım geldi. bağırarak şarkı söylemeyi istemek suç mu? duş alırken sigara içmeyi istemek de mi? sınır kapısına gidip merhaba ben sadece buralardan siktirip gitmek istiyorum ama sizin ülkenizde de durmayacağım diğer sınır kapısından çıkıp gideceğim taa ki yörünge dışına fırlyıncaya kadar demek istemek suç mu?before i cross the line..

ayı sözlük'ün başkanlık sistemi ile yönetilmesi gerekliliği

anarşizim iyidir. yönetilmek kötüdür. sınırları kaldırın.. tabuları yıkın.. haklarınızı savunmak için bir lidere ihtiyacınız yok.kendi bayrağınızı kendiniz taşıyın.

ayı sözlük yazarlarının hayat fonunda çalan şarkılar

vermicem vermicem

içimden gelmedikçe vermicem.

gay dude

filmi izlerken bira içmeyin. bazı yerlerde burnunuz sızlıyor ve o esnada soluk borunuza kaçan bira etrafa püskürüyor.. bilginize. he film dramatik değil ben ağlakım.

gay dude

ayı sözlük yazarlarının okuduğu kitaplar

okumam gerekenler diye başlık olaydı iyiydi..

ayı sözlük hoş geldin 2017 zirvesi

bu kadar kapris olmaz yahu. yok neymiş yılbaşı partisine onunla gitme şerefine nail olmak istiyorsam limuzin istermiş. smokin giymezsem koluna bile takmazmış. şampanyası fransa dan havyarı rusyadan olmalıymış..

sayın nam-ı değer çapkın ve karizmatik bankacibear 23 aralık 2016 cuma akşamı bigudi clup da gerçekleşecek olan yılbaşı partisine kavalyem olarak eşlik eder misiniz?

ara sokaklardaki yalnızlık

ara sokaklardaki yalnızlık..

amaçsız gibi gelen 8 saatlik çalışmanın sonunda kendinizi attığınız sokakta da bir amacınız olmamasını hissetmek. en can acıtan ve kalbinizi yerinden çıkaracak gibi anksiyete krizine sokan durum; “şimdi ne yapacağım?” sorusu değil midir?
kendinizden başka sizi düşünecek birileri var mı evde?
akşam yemeği tek kişilik yapmak ve kimbilir kaç akşam hem vakit geçer diye yıkadığınız bulaşıklara hasret mi makine?
duş başlığının bozulduğunu farkettiğinizde etrafa sıçrayan sulara bakarken tek başınıza mı kahkaha atıyorsunuz?
dizi izlerken şaşkınlık seslerinizi saksıdaki çiçekler mi dinliyor?
el alışkanlığından yarısı lavaboya mı gidiyor demli çayın?
peki doğumgünlerinizde sürpriz partilerden sonra en son doğum gününüzü yastığınız mı kutluyor yanağınız da?
sorulara devam edersem gözyaşlarınız akacak mı yanaklarınızdan? yoksa zaten soğudu mu teniniz artık beraber uyumanın sıcaklığından?
eve giderken yolu hep uzatıyorsanız ve biraz da yavaşlıyorsa cebinizden anahtarı çıkarmak hala hissizleşmemişsiniz demektir.
ancak, mecbur o eve girilecek!
saksıdaki çiçekler sevinecek bir yudum su verecek biri geldi diye.
tencere tava sesleri ile akşam müziğinin tadını çıkaracak mutfak.
camı açtığınızda canlanacak rahat bir nefes alacak havasızlıktan yorgun düşmüş yağlı,akrilik,digital tuvaller.
kurumuş ayna duştaki buhar ile nemlenip cildini tazeleyecek.
zor biliyorum çok zor hem de ama gülümseyin, kendinize olmasa bile aynanın güzelliğine..

01.12.2016

ayı sözlük itiraf

özgürlüğümü istiyorum ey hayat. senden alacaklarım var. artık hesap kesme vakti gelmedi mi? bu ay 36 oluyorum gözü çıkasıca hayat. biraz da bana çalış ulan..

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

maria mena just hold me

yazarların şu anki ruh halleri

korkuyor. gelecekten.. gerçekten

evrim doğruysa bugün neden maymunlar insan olmuyor

tamamlanmış gibi durmuyor ki evrim. çoğu neandartel halen öküz.
  • /
  • 16
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 303

sihirli değneğiniz olsa ne yapardınız

kimse harry potter olmak istemez. ama bir değnek bir süpürge olsa iyi giderdi hani. benim sihirli değneğim olsa yapacağım ilk büyü .bi sus amk. dediğim insanların çenesini tutturmak olurdu. süpürge zaten görevi belli; içimi şişiren insanların yanından eeh diyip uçar giderdim.

bel çevresindeki yağlar

oklava veya bastonu omuza koyarak günde 100 tekrar yaptığında 1 ay içerisinde sonuç alabilirsin. ben yapıyor muyum, hayır.

laf ebesi

zeki insanlarda görünür. olaya hep farklı açıdan bakabilirler ve göründüğünden farklı durumlar olduğuna insanı ikna edebilirler.

orgazmik yiyecekler

4 peynirli pizza, carpacio, ıspanaklı börek, lazanya, browni.

şanssızlık

şans-siz-lık

no need to argue albümünden deffodil lament ı dinleyebilirsiniz bu yazıyı okurken.
tartışmasız kabul etmem gereken gerçekler var hayatta. eğer size de uygun gelirse siz de kabul edin. belki yararı olur. bana günde bir paket sigaraya bir şişe şaraba mal oldu. çok dirensem de bunu bir kaç dostumla paylaştığımda “la bi siktir git!” deseler de psikoloğum alttan alttan aynı lafları daha akedemik laflarla söylese de mabetim haline gelmiş bir düşünce yıllardır aklıma yapıştı. gitmeyecek ve ben sonunda bunu kabul edeceğim ki yüzde doksandokuza vardım bile. bunu kendime ve bu sosyal ortamda paylaşmak ve sizlere itiraf etmek için sarhoş olmam gerekmiş. hayırlısı..
bildiğiniz şanssızım. öyle böyle değil. acayip beğenerek aldığım gömleğin ilk yıkamada makineden hatalı çıkmasından tutun da ( kuru temizleme ) beğendiğim hiç bir ayakkabının numarasının olmasından tutun, beğendiğim adamın benim olamasına kadar. kafanızı çok da seksüel amaçlı kullanmadan ( keza bu yazıyı benimle yakinen ilgilenen (bkz: bankacibear)haricinde kaç kişi okur bilemem ) kısaca özet geçeyim;
hayatımın en olmaması gereken noktasındayım. 6 . yılıma girdiğim hayatımda yer olan ve artık eski sevgilim olan kişinin başkasına aşık olması yüzünden bitse de onunla aynı evi paylaşmak zorundayım şu an çünkü; girmemem gereken bir sürü sorumluluğun altına kocama hope rose imzası attım. böylece hprs nin komik açılımını da öğrenmiş oldunuz. dalga geçmeyin hemen kuzum ben de gençtim.
materyel zıkkımların şanssızlığını bir kenara siktir ediyorum. manevi halim yerle bir. yanında olmaktan mutluluk duyduğum yıllar önce karşıma çıkan ama bazı özel sorunlar yüzünden yürümeyen ve doğal süreç biten bir ilişkiden biri gerisin geriye döner.bir şekilde sizi 7 yıl sonra tekrar bulur. bulduğu zaman aralığı ise yukarda yazılı.
ben şu an; kimseye güvenecek, inanacak, geleceğin hayallerine kapılamayacak bir haldeyken; takdir ettiğim, sevgi ile kucakladığım bir inatla ben de diretmesini belkide şansım döndü lan diye düşünerek bir iki gün gülümsedikten sonra.. evet bundan sonra benim lanetli olduğumun kanıtı geliyor.. hayatında hiç yaşamadığı bir sorunu benle irtibata girdikten 3 gün sonra yaşadı. ve bu beni bana kanıtladı. öncekilerine tesadüf derken; girdiğim şirketlerin batması, kıyafet muhabbeti yukarda var ( bir arkadaşım inanmadı benim yerime yeni sezon bir ayakkabının numarasını sordu, numarasını sordu, yoktu! bilmem kaçıncı kanıt ) kenarda parsı olduğunu hep bildiğim ablamın tam ihtiyacım olduğunda tüm parasını dolandırıcıya kaptırması, eski sevgilimin bende ayrıldıktan son a ( ki diğer çıktıklarım da buna dahil) işlerinin düzelmesi mali açıdan rahata ermesi, hatta tuttuğum takımı desteklerken sürekli kaybetmesi ( bu aralar beşiktaş takımına sempati duyuyorum sırf başlarına benim uğursuzluğum çöker diye destekçisi olamıyorum ), mali durumumu düzeltecek haberi bankadan aldıktan 1 saat sonra faizlerin yükselmesi...
sanırım o filmlerde izlediğiniz ve hep aranan lanetli çocuk bendim.
hayat beni çok zorluyor. belirtmekten utanç duyduğum bir yaşta bana yıllarca tecavüz eden adamların düğünlerinde göbek atmak zorunda kaldım ben.
neyin itirafı bu.
senden çok hoşlanıyorum de adam. ama bana bulaşan mutsuz, umutsuz ve şanssız oluyor. bana elimde sadece yeniden umut etmek ve hayal etmek kalır. git kendini lanetlemeden.
öykülerimle, tablolarımla, müziklerimle, intahara meyilli halimle yalnız kalmaya itildiğim bu hayatımda bir şiirimle son veriyorum yazdıklarıma..

küflü günah.

günah gelirim ben sana..
tenimde çiftleşmiş rakıyla buz.
kışın soğuğu ellerimde kalmış benim.
kuyruğundan korkan bir kediyim ben.
kendime yeksenak acılarımla,
yarattığım dertlerimle boğuşurum ben,
seninkiler basit kaçar bana.
aynaya bakan bebeğin şaşkınlığı var üzerimde
her gördüğümde feri biraz daha sönen gözlerimi
inancını yitirmeden tanrı’ya her gün küfreden insanların arasında büyüdüm ben.
ne onlar farkındaydı küfrettiklerinin
ne ben farkındaydın küflendiğimin.
umudumun üzerinde sigara söndürdüm kül tablasında.
kendimi koyverip asılsam dudaklarına
ağır gelirim
kaldıramazsın.
günaha kaçar benim duygularım sana,
daha çocuksun anlayamazsın….

tarih bugün
alkol dercesi bir şişe şarap dört yudum viski bir paket sigara

bitiş cranberries empty.

genç eşcinsellere tavsiyeler

genç olun; sevgili edineceğim diye kendinizden çok büyük birini bulup gözüne girmek için olgun ve oturaklı kalıba sokmayın kendinizi yani.
hata yapın.
empatinizi yüksek tutun.
satranç öğrenin. hayat satranç gibidir. şahı kurtaracağım derken kıçınıza fil kaçar haberiniz olmaz.
dil öğrenin.
üniversiteyi doğru yaşta bitirin.
yukarıda saydığım bana ait olan hataları siz yapmayın..
bu arada hata yapın derken; canınıza kastetmeyin sağlığınıza dikkat edin.

eşcinsel olunduğunun ilk fark edildiği an

17 yaşında stajyerdim. noterde bir işi halletmiş şirkete gidiyordum. neden bilmem hep başım yerde ayaklarımı izleyerek yürüdüm o zamanlar. ne oldu ise birden başımı kaldırım. iki adım ötemde hiç tanımadığım önümde yürüyen bir adam. sadece çene sakalını görüyorum. gözlerimin karardığını başımın döndüğünü ve ayaklarımın bağının çözüldüğünü hissettiğimi hatırlıyorum. sadece sarılmak isteği deli gibi ve kalbim inanılmayacak hızda atıyordu. bir sokak direğine tutunmak ve biraz soluklanmak zorunda kaldım. adam giderken bir kez daha kaldırıp başımı baktığımda sakinlemiş ve onun sakalına dokunmak istemiştim. hala unutamadığım bir sahne. o sırada anladım..

iç ses

dış ses : herşey güzel olacak
iç ses : he amk. he

sevgiliyle yapılacak en güzel eylemler

klasik adamım ben.

kış sıcak şarap- battaniye
yaz soğuk şarap- cıbıl ten
ilk bahar alerji ilaçları - pike
son bahar sıcak şarap - battaniyeye dönüş.

ayı sözlük hoş geldin 2017 zirvesi

bu kadar kapris olmaz yahu. yok neymiş yılbaşı partisine onunla gitme şerefine nail olmak istiyorsam limuzin istermiş. smokin giymezsem koluna bile takmazmış. şampanyası fransa dan havyarı rusyadan olmalıymış..

sayın nam-ı değer çapkın ve karizmatik bankacibear 23 aralık 2016 cuma akşamı bigudi clup da gerçekleşecek olan yılbaşı partisine kavalyem olarak eşlik eder misiniz?

kolinin eve çantayla gelmesi

çok kullanırım. hayat bu ne olacağı belli olmaz. yedek çorap, iç çamaşır diş macunu gibi şeyler her an lazım olabilir. ama kendimden şüphe ettiğim bazı şeyleri neden taşıdığımı bilmediğim meteryallerde yok değil yani.

eski sevgiliyi hatırlatan şarkılar

hiç bir şarkıya bu şekilde anlam yüklememeyi tercih ediyorum. esengül den nerde trak orda bırak isimli şarkıyı da hepiciğinize armağan ediyorum.

uykusuzluk

işte bu yüzden sevmiyorum rüya görmeyi. o kadar gerçekti ki rüya hala hüznün içimde yaşıyorum. gel de uyu şimdi..

zeki yakışıklı ve zengin bir eşcinsel olmanın zorlukları

bazı dönemlerde aşk acısı ile kendimi 30 dönümlük arazi ortasındaki malikaneye kapattığım olmuştur. orada bana hizmet eden koliler olmasa bu acıları nasıl atlatırdım bilmiyorum. çok sık olmasa da bazen okyanus kenarındaki yazlığa gidiyorum. tabii ki sahili satın aldım. lütfen saçmalamayın aşk acımı el alem benim kumlarımın üzerinde dolaşırken çekemem..
aşk acısı deniz tarağı yemeden günü bitirmek gibi bir his benim için. iyi ki arada yatımla okyanus üzerindeki el değmemiş adalarıma kaçabiliyorum. egzotik balık yemeden atalamıyorum depresyonlarımı. yazık bana..
Henüz takip eden biri yok.