himbil

Durum: 80 - 0 - 0 - 0 - 28.11.2016 18:47

Puan: 1204 - Sözlük Kezbanı

9 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 4

ayı sözlük birinci tekyön club fethi

her şey hepberabear ın 'yılbaşında olay çıkarıp karakolda sabahlamak istiyorum' demesiyle başladı bence.nasıl içten diledi ise anında kabul oldu.mekana ilk giren ben olduğum için dışardakiler aslında pek de umrumda değildi.fakat sürekli telefonla rahatsız ettiklerinden onları içeri alabilmek için plan yaparken; orospuseyhan ve benli meryemi karşımda buldum.biz sarılıp dans ederken çevremiz güvenlik görevlileri ile doldu ve tabi şamata adamların kollarında başladı.tartışmalar, gülmeler,eğlenmeler ve polislerle mekana gelmek...orospu seyhanın lgbti+ adına çektiği nutuk! en son her şey tatlıya bağlandı ve uzlaşı sağladık.aramızdan biri ömür boyu men yese de diğer üçü kombine sahibi oldu.bu dörtlünün unutulmaz gecelerinden biri daha tozlu sayfalarda yerini aldı.biz bi müddet görüşmesek mi?

dark bear

her partide hem eğlenip hem ciddili konularda birkaç kelam ediyoruz.böyle bir ortamı hazırlayıp,böylesine güzel insanlarla tanışmamı sağladığı için kendisine teşekkürlerimi iletmiştim.burdan da yazayım istedim.

naringergedan

mekana girilince ilk farkedilen kişidir kendisi.bi insanın giydiği taktığı şeyler bu kadar yakışır ve orijinal olur.bi de twerk meselesi var di mi.kendimi tamamen sana bıraktım o enerjiye kapılmamak zaten mümkün değil.ayrıca fermuarlar yarasa kolları falan diyoola,ben kaçırdım o şovu orospuseyhanın anlattıkları ağzımı sulandırdı. yılbaşı partisi olursa beklentiler yüksek bunu bil.

benlimeryem

ona deli diyorlar neyini gördüler bilemem.sadece bir roka uğruna mekanı birbirine katabilir,sevdikleri için her türlü plana ortak olabilir.onunlayken eğlenmemek mümkün değil.haftaiçi 5 gün birlikteyiz, yetmiyor haftasonlarımı da işgal ediyor.

faredir fare

kapıda karşılaştık aynı masada soluğu aldık.içtikçe açıldık,dans ettik boy boy fotoğraf çekildik.doyamadık bi de bunun kadıköy çıkarmasını yapmak için planlar yaptık.top sende.

smellycat

ay parçası.dansıyla tavrıyla hemen kendini belli ediyor ve seviliyor.gözümün içine baka baka özel hayatım hakkında yaptığın yorumlara da bi sonraki görüşmemizde cevap vereceğim şimdilik saklı tutuyorum.en kısa zamanda tekrar bi karaoke yapalım.

hprs

yazılarını severek okuyordum kendisini tanıdığıma da çok sevindim.çok samimi ,yakışıklı sanki biraz da nazlı mı ne.

pierrot

sabahlar olmasın lafının baş kahramanı olma yolunda ilerliyor kendileri.en güzel gecelerin sabahını çıkarıyoruz, hep de böyle olsun.muhabbeti,dansı,utanması her şeyiyle tatlı insan.

bankacibear

her karşılaştığımızda bi selamdan ötesine geçmemek kayıpmış.iş hayatına dair ortak noktalarla başlayan muhabbet daha da ilerledi ve masadan kahkahalar hiç eksik olmadı.şişirdiğin balonlar kucağımda patladı.bi sonraki partide kons ücretimi hazır et, tıpki bi önceki partide benden tuvalet ücreti istediğin gibi.masada yerim hazır olsun.

ilk insanların cinsel organlarını yaprakla kapatmaları

tek tanrılı dinlerde adem ve havva cennetten kovulup dünyaya düştüğünde artık masumiyetleri de kalmamıştı.yaratıcı onların gözündeki perdeyi kaldırdı ve günahkar kullar birbirinin avret mahaline göz dikti. o devirde terzi yamagi bulamadıkları için tabiat anadan faydalandilar. ben görmüş gibi anlatanlarin yalancisiyim. yaprak hakkında güzel mitler var yani.

hepberabear

müge ablaaa ben bunu cook seviyorum.öyle böyle değil yani anlıyorsun di mi müge abla. içim içime sığmiyor onu görünce;kıvrak zekası, tatlı sert dili,oynak beli,herkesi güldüren palyaço modu.zirveler yetmiyor onu görmek için. sabahlara kadar eglenmenin yanında dertlerimi de paylaştığım nadide insan.şimdi daha da yakiniz ve her fırsatta sabahlayalim.iyiki dogurmussun bee.bundan sonra yazacaklarim damara bağlamak olur okuyanlara yazık. kalp.

hayatında hiç grup seks yapmamış eşcinsel

yine dışlandık kardeş. kendimi kötü hissettiren bir başlık daha.birgün denersem bu başlık altında tecrubelerimi anlatacağım.

ciwan

sözlüğün bana kattığı en büyük değerlerden biri kendisi.haftaya sana misafir geleceğim bunu burdan duyuruyorum. sunumunu ona göre hazırla,seni burda rezil etmeyeyim.bu aralar ruyalarima girmeye başladın caanim.özledindin...

orospuseyhan

kendisi ile neredeyse 10 yılı devirdik. iş,okul ve özel hayatımızı birbirimize danışarak geçirdik. beni ben yapan insanlardan biri.yüreğinde olanı hiç degiştirmeden olduğu gibi yansıtan arkadaştan öte yakinim. en son dun gece bir meyhanede güzel vakit geçirdiğim ve bir kez daha kendisine hayran bırakan insan.seni sadece ben değil bütün ailem seviyor bunu sen de biliyosun.gel evlenek,hem sizinkiler hem bizimkiler memnun olacak...

çekişmeli boşanma davası

anlaşmalı olarak başlayıp,cekismeliye dönen boşanmalar düşman başına...protokol bile tarafların isteğine göre hazırlanmıştır;fakat mahkeme de şaşmişlardir.siz siz olun baştan miktarda anlaşin sonrası sarpa sarabilir.

imam hatipli merve ve şeytan

sırf böyle absürd komedi izleyebilmek için imamhatipler kapatılmasın (!)yine kendinize güldürmeyi başardınız helal olsun.

pazartesi sendromu

ev arkadasim cumartesi günleri de çalıştığı için, hiçbir zaman böyle bi sendromu kafasına takmamistir. bende ondan etkilenerek pazar gecesini daha rahat atlatiyorum.zaman geciyor ufak tefek şeyleri dert etmeye gerek yok.raaaat olun.

ikinci taksim gezi parkı direnişi

havalar ısındıkça malum şahsın kanı kaynıyor. gelenekselleştirmek için elinden geleni yapacak gibi.illa geziye öykünmeye gerek yok.kompozisyonu yazıp başlığı sonra koyabiliriz.

çektiği selfiede götü gözüken insan

tam açısını yakalayıp çekersin ve yüzün de görünmüştür.olabilir yani.yüzümden hayır görmediler ki !

son horoz bukucu

kendileri ay tanrısının oğludur. konum itibari ile arş ı âlâ da olmasi gerekirken,bu kutsal babalar gününde ay dedemizi kızdırdığı için dünyaya postalanmistir. zeus la girdiği vücut yarışmasında kendilerine yardimci olmak için gittiği spor salonunda teşrik i mesai de bulunacağım doğrudur. bekle beni
  • /
  • 4
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 80

ayı sözlük 2016 erken yılbaşı zirvesi

ilk katıldığım, memnuniyetin hat safhada olduğu zirveydi. .başta tebessümlerle başlayan sohbet, gelenler oldukça kahkahaya dönüşmeye başladı,her gelen kendi sıcaklığını getirdi.kalabalık olduğundan mütevellit muhabbet kuramadıklarım oldu,olsun onlarla da başka zirveye dedik.saat ilerledikçe ortam kaynadı resmen.bağğzılarıyla muhabbeti daha da ilerlettik ki en son çorbacıdaydık teşekkürler sözlük ..

lgbti destekçisi ünlüler

sabah kalkar kalkmaz düşünülen ilk şey

dark bear

her partide hem eğlenip hem ciddili konularda birkaç kelam ediyoruz.böyle bir ortamı hazırlayıp,böylesine güzel insanlarla tanışmamı sağladığı için kendisine teşekkürlerimi iletmiştim.burdan da yazayım istedim.

kürdistan'da savaş var

tarih tekerrurden ibarettir lafının hakkı yine veriliyor.toplumsal dinamiklere zamanında reaksiyon gösteremeyen kürt halkı ve baskı altında olan tum halklar zaman zaman bu şekilde sindiriliyor.ne yazık ki tüm ezilen halklar bu vahsete alistiriliyor,diğerlerine de kaniksatilmaya çalışılıyor.bir şeyler yapmalı ve yapılmalı ..geç olmadan..

kürdistan'da savaş var

tarih tekerrurden ibarettir lafının hakkı yine veriliyor.toplumsal dinamiklere zamanında reaksiyon gösteremeyen kürt halkı ve baskı altında olan tum halklar zaman zaman bu şekilde sindiriliyor.ne yazık ki tüm ezilen halklar bu vahsete alistiriliyor,diğerlerine de kaniksatilmaya çalışılıyor.bir şeyler yapmalı ve yapılmalı ..geç olmadan..

ayı sözlük itiraf

oncelikle şu hususu belirteyim ve sonra taşlayın ;sosyal ve sanal mecralarda pek aktif değilim çünkü teknoloji bana hep ayrımcı bi politika güttü. bikaç ay oldu ayisozluk ten haberdar olalı ve birazcık incelemeden sonra katilmak istedim ve en nihayetinde üye olmayı basarabildim (bnm için büyük bi adim).girdikten sonra mesaj geldi entry girmelisin diye; fakat bnm aklımda hep başlık açmam gerekiyormuş gibi izlenim uyandi, saatlerce sayfada gezindim aradim taradım basligi nasil acacagimi bulamadım. online olan birine yazayım dedim yediremedim.sanırım şimdi ne yapmam gerektiğini anladim. çok kisa sürdü ya. umarım doğru yapıyorum. zaten burda herkeşler çok anlayışlı çok tatlı diye de duydum .biraz cahilim bu konularda arkadaşlar.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.