bankacibear

  • /
  • 13
yeni sözlük yazarı. aramıza hoş geldin.
nakite sıkıştığımda kur yapmaktan kendimi alamayacağım, bu nedenle hemen hoşgeldin demem gerektiğini düşündüğüm sözlük kişisidir. hoşgeldin.
artık bir bankacımızda var dememize neden olan babe yazar. <br> <br>fon mu, altın mı alsak lan.
bankacı denince akla gelen slim tarz kıyafetler giyen, göbeksiz erkekler olunca, gelişiyle farkını gösterecek yeni yazarımız.. * hoşgelmiş..
okurken banka cibear diye okuyasım gelen yazar hoşgelmiş.
kısa zamanda çok popüler olmuştur, özel mesajlara cevap vermekten sözlüğe entry girmeye zamanı kalmamasından şikayetçidir.
özel mesajlara cevap vermek için sekreter tutacağını söylemiş babe yazar. <br> <br>yavrum sana tek sekreter yetmez!
bizatihi tanımaktan şeref duyduğum, yemek kültürü ve sinema kültürümüzün ortak olduğunu gördüğüm, kaş ve alın orantısını çok beğendiğim ve kendi evinin dekorasyonundan çok etkilendiğim ayıcandır. burda kalması gerektiğini düşünerekten, ayısözlüğün bütün imkanlarını kendisi için ayaklarının altınba sermişimdir. gitme gitme, şirket senin!!!
zirvelerden herhangi nöronda tanımak icin sabirsizlandigim yazar
son günlerde çok yakından izlediğim sözlük kişisi. *
sözlüğe alışmış olmasından memnuniyet duyduğumuz yazarımız.
tatlıdır bu adam. hep bir gülümseme yaratıyor bende.
sabahları uyanmamak için alarmını her 5 dakikada bir erteleyen, bana beni hatırlatan sözlük yazarı. umarım uyuyakalmamış, işine geç kalmamıştır.
sekreteri olayım... şu dosyaları alıp geleyim... tam giderken yanlışlıkla elimdeki dosyaları düşüreyim yere... tam eğilmişken... neyyyyseee... bankacılara zaafım var napıyım?
bugün bankaya gittiğimde acaba bu mu lan bankacibear diye düşünmeden edemediğim yazardır.
(bkz: her sakallıyı dedesi sanmak)
gidecem gidecem deyip gitmeyen yazardır.

ayrıca adnan şensen gibidir. o da müziği bırakacam dedi, 11 kaset yaptı üstüne. sen gitme bankacibear. sohbetin çok güzel, alnın kaşın, evin, kirpiğin güzel. şu gideceğim lafını kullanma artık.
bankacı oluşuyla aranılan zengin koca imajına cuk diye oturan yazar. zengin değilse bile şöyle hortumlayıp, hüp diye içine çekse paraları. hem zengin, hem eğlenceli.
hem bankacı, hem yakışıklı, hem de ayı. ohhh miss gibi
bugün kendisinden tüketici kredisi çektiğim yazardır, haberi yok benim o karizma adam oldugumdan...
son dönemin en popüler yazarı. her başlığın altından ya kendisi çıkıyor ya da kendisinden bahsediliyor. az zamanda çok ve büyük işler yapmıştır. istatiksel veriler vermek gerekirse; sözlüğe giriş tarihinden itibaren 18 gün geçmiştir. an itibari ile girdiği entry sayısı 561 dir. yani günlük 31.16667 entry girmektedir. tam bir entry makinesi. *
  • /
  • 13