bankacibear

  • /
  • 16
1 entriyi 667 kez girmesinin nedenini, sitenin hatalı olmasına bağlamıştı. ama sözcük koinleri ile araba satın almak için entiri girmiş olabilir.
kendisinin 6lı entryleri binlerce. bu durumun bir hata sonucu oluştuğu düşünülüyor. bu yetmiyormuş gibi bazı yerlerde iki veya üç defa hatalı olarak tekrarlı girmiş. bu durumda hatanın oluşmasından sonra 12 veya 18 adet "aynı" entry oluyor.

sanırım kendisi de bir ara silmeye kalkmış ama sonunda bırakmış. aynı başlık altında 10 tane farklı entry girdiyse 60 tane entry ortaya çıkıyor. o başlıkta bolca entry var gibi görünüyor ama durum öyle değil. bildiğim kadarıyla sözlükte yetkisi olan yazarlar arada sırada temizliyorlar. ben şu ana kadar, bir tanesini bırakıp 5ini silerek, tahminen 3000den fazla entrysini sildim. bunun kaç katı var belli değil. kendisinin gelip bunları temizlemesini bekliyoruz.

edit: vallahi gelmiş sözlüğe. fazlalıkları arada sırada gelip silerse çok iyi olacak.
yaklaşık 1 yıldır sözlüğe girmemiş bugün dur la neler oluyor diye bakmaya geldiğimde sol tarafta adımı görünce öldüm mü lan acaba diye düşünmüş olan yazardır. evet arkadaşlar sistemsel bir sorun olması sebebiyle entrylerim 10lı öbekler hallinde girilmiş gözüküyor. tamam biraz dengesiz olabilirim de o kadar da değil. vakti zamanında çok silmeye çalıştım ama bıraktım başınızı ağrıttığım göz zevkinizi bozduğum için özür dilerim. neyse sözlük kendinize iyi bakın. bankacibear lanet yer osmaniye den bildirdi. söz sende merkez.... patlıyor herkes... bu arada ilk geldi yine tipini s... diyen yazara 2 bira benden....
kendi şahsi tarihimde yüz yıl önceki bir koliyi hatırlatan nicktir.
merak edenler varsa 28 ekim ve 30 ekimde tv360da ben bilirim adlı yarışmada görebileceğiniz eski yazar.
yavrum siz hiç mi erkek görmediniz bu adama azıyorsunuz aq? şöyle bi arada kahveye falan göz atıyor musunuz? he işte, orada bile daha bear en az 3-5 adam bulursunuz.

hem (bkz:yüksek uymaz uyuşturucu kullananlar yazmasın)
şuraya gülmeye eğlenmeye gelmişken yıllar sonra yine ne şantajcılığı ne bu adama mı azıyorsunuz pardon bu adama mı azıyorsunuz amk durumuna düşmüştür. kime ne zaman neyle şantaj yapmışım iddiayı atan tanımadığım etmediğim arkadaş lütfen açıklasın. bu ne yahu sabah sabah yine sözlük gergin... not: duyanlar duymayanlara söylesin kendimi hiç bir platformda yakışıklı görmediğim gibi benden yakışıklı milyonlarca inasan olduğunu her yerde söyledim. kaldı ki yakışıklılık güzellik görecelidir bunu kendimi bildiğimden beri söylerim. ama şantajcı denilecek kadar karaktersizce bir yaklaşımı asla kabul etmem... şimdi bir üstteki entry yi şikayet etsem zaten yönetim bunlara karşı sürekli prim veriyor silmeyecek o yüzden buradan anlatayım meramımı.... (bkz: götüyle gülmek)
doğru dürüst tanışıklığımız olmasa da yıllardır aynı sözlükte yazarız. kimseye bir zararı olduğunu duymadım. biraz çapkın bir arkadaş diye biliyorum sadece.
dün mutanta da ne gerek var kalp kırmaya niye böyle yazdın diye mesaj atmıştım. beni asıl şaşırtan birini dış görünüşüyle gömen bir entrinin bide 5 kişiden like alması. çok acımasızsınız amk. kimse sizin güzellik standartlarınıza uymak zorunda değil.
lan öylesine yazmıştım niye 5 kişi upvote atmış aq?
özür dilerim alındıysan. gel sarılalım.
sözlüğün ilk yazarlarından biriyim. silinenler dahil 1000lerce entry girmişimdir. kendi isteğimle sözlükten atılıp kendi isteğimle geri dönmüşlüğüm vardır. zaten aynı girilen entrylerin sebebi de budur. dediğim gibi 1000lerce entry girmiştim ve sözlük yazarlarının altına çok girmişliğim vardır. kimseye ama kimseye öylesine girdim bunun tipi ne ya dememişimdir. ilk zamanlar buradan laf dalaşına girdiğim insanlar harici kimsenin kalbini kırmamaya çalışmışımdır ama yııhaaa abi bu ne ya kimseye demedim demem. abi sen beğensen neee beğenmesen de konu o değil. benim sevdiğim beni sevsin beğensin yeter. la yaşım gelmiş 46ya bu yaştan sonra kime beğendireyim kendimi ki seven sevmiş beğenen beğenmiş zaten... ama cidden şu şekilcilik, sosyal medya zorbalığı çok olmuyor mu? adım gibi eminim bana çirkin diyen. şantajcı diyen -ki bunun cevabını bekliyorum kimse kimseye b.k atamaz- hani var ya bir laf atılan ok; harcanan zaman, kaçan fırsat söylenen söz geriye alınmaz diye lütfen 2 kere düşünüp 1 kere yazın... yoksa insan kırmak çok kolay. sen çirkinsin, kilolusun, yaşlısın diye... unutmayın her topal malın bir kör alıcısı vardır... kör alıcılara selam olsun ve lütfen unutmayın... kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama herkes herkese saygı göstermek zorunda....
mutantın girdiği entriye şaşırmıştım zaten. şimdi biraz daha konuşunca niyetinin gömmek olmadığını anladım. zaten adam çirkin seviyor. ben sadece yanlış anlayan bir sürü yazarın bullying amaçlı layklarına şaşırdım.
bide şantaj olayı çıktı piyangodan.

hatta mutantla bankacı bir gün kıraathane de karşılaşsalar büyük bir aşk filizlenebilir benden söylemesi.
abi ben sana ne çirkin dedim ne tipsiz dedim ne bir şey dedim amk. sadece nasıl azıyosunuz bu adama, hiç seksi değil demişim. ki seksi değilsin zaten.

bu çirkin veya tipsiz olduğun anlamına gelmiyor.
ben zaten çirkin, maço tiplerden hoşlanan biriyim. bir şey dedik konu nereye geldi kafayı bozucam.
kırathane nedir bilmem ben hep starbucks... tamam gençler güldük eğlendik sözlüğe normal entry girelim...
666 kez olsa ilüminatici derdim.
  • /
  • 16