bankacibear

  • /
  • 16
1 entreyi en az 10 defa gidiyor nedeni merak etmekle birlikte akıllara, sözlük puanını artırmak için mi yapıyor sorusunu getirten yazar
1 entriyi 667 kez girmesinin nedenini, sitenin hatalı olmasına bağlamıştı. ama sözcük koinleri ile araba satın almak için entiri girmiş olabilir.
kendisinin 6lı entryleri binlerce. bu durumun bir hata sonucu oluştuğu düşünülüyor. bu yetmiyormuş gibi bazı yerlerde iki veya üç defa hatalı olarak tekrarlı girmiş. bu durumda hatanın oluşmasından sonra 12 veya 18 adet "aynı" entry oluyor.

sanırım kendisi de bir ara silmeye kalkmış ama sonunda bırakmış. aynı başlık altında 10 tane farklı entry girdiyse 60 tane entry ortaya çıkıyor. o başlıkta bolca entry var gibi görünüyor ama durum öyle değil. bildiğim kadarıyla sözlükte yetkisi olan yazarlar arada sırada temizliyorlar. ben şu ana kadar, bir tanesini bırakıp 5ini silerek, tahminen 3000den fazla entrysini sildim. bunun kaç katı var belli değil. kendisinin gelip bunları temizlemesini bekliyoruz.

edit: vallahi gelmiş sözlüğe. fazlalıkları arada sırada gelip silerse çok iyi olacak.
yaklaşık 1 yıldır sözlüğe girmemiş bugün dur la neler oluyor diye bakmaya geldiğimde sol tarafta adımı görünce öldüm mü lan acaba diye düşünmüş olan yazardır. evet arkadaşlar sistemsel bir sorun olması sebebiyle entrylerim 10lı öbekler hallinde girilmiş gözüküyor. tamam biraz dengesiz olabilirim de o kadar da değil. vakti zamanında çok silmeye çalıştım ama bıraktım başınızı ağrıttığım göz zevkinizi bozduğum için özür dilerim. neyse sözlük kendinize iyi bakın. bankacibear lanet yer osmaniye den bildirdi. söz sende merkez.... patlıyor herkes... bu arada ilk geldi yine tipini s... diyen yazara 2 bira benden....
  • /
  • 16