bankacibear

  • /
  • 16
neden uçurulduğunu anlamadığım, bana özelden motive edici mesajlar atan sözlük yazarı. özleyeceğim.
merak edenler ve özleyenler için söyleyeyim. edepsiz kadın sözlüğünde yazıyor. hatta 2 gün önce katıldığı sözlükte seri eksi oy verdiği için 2 hafta oy verme hakkı elinden alınmış.

http://www.edepsizsozluk.com/entry/865866/

hep diyorum etrafındakilere iftiralar savurmadan önce dönüp bir kendine bakmalı insan. ne kadar dürüst insanlar olduğunuz gittiğiniz, yazdığınız, bulunduğunuz her yerde belli oluyor.
sözlükte olmamasına rağmen dillerden düşüremediğimiz, bu nedenle de gözümde efsaneleşmiş eski sözlük yazarıdır. baksana bitiremediniz çekiştire çekiştire. yeter da adam burada değil artık.
sıkılmadınız mı artık muhabbetlerden.
çekirdeğim de bitti izlerken. ordan o laf atıyor buradan siz. dönem dönem hep yaşanan şeyler lakin farklı yazarlar.
ortada sıkıntı varsa oturup konuşulmalı bu şekilde sadece içinizdeki nefreti kusuyorsunuz ve bizde olmaması gereken bir şey bu.
bir de kırmızı elma neden kötüleniyor onu da anlamış değilim.
yapmayın. ayı sözlükte kırmızı elma sözlükte iki rengin farklı tonu sadece.

tanım; sevdiğim takip ettiğim yazardı.


hakkında o kadar entry girilince öldü sandım.
bana numarasini veren, istersen ara konusuruz diyen ama benim aramadigim ama bir kac kez becerdigimi hayal ettigim eski sozluk yazari. cok terbiyesizce ve guzel sevistigini dusunuyorum nedense.
özünde harbiden mükemmel bir abimizdir. her ne kadar bana sözlük muhabbetinden bazen haklı olarak kızmış olsa da ben kendisini cidden severim. hayatındaki her şey gönlünce olması dileğiyle. iyi insandır. buradan sevgiler olsun..
aklıma gelmiştir canım abim be.

iyi insandı, buraları okuyorsan saygılar sevgiler abim. seni unutmadık. umarım hayatında her şey yolunda ve güzeldir. sağlıcakla kal..
neden uçurulduğunu , hakkında yapılan geçmiş yorumları okuyunca anlamış bulundum sanırım.çok rahatsız edici gerçekten.başlık adama yalakalık yapma ve ego pompalama platformuna dönüşmüş.öyle bir kişi düşüncelerini yazıp orda bırakmamışta resmen ben adama hepinizden daha iyi iltifat ederim yarışına girilmiş.
kendisi gayet kanlı canlı bir şekilde hayatına devam etmektedir.
genel af mı gelmiş anlamadım diye düşünen yazar... dur bakalım hayırlısı... bileğisin olan yazarlar dönerse sevinirim.
ayı sözlüğe gelmeme vesile olan yazardır.
olum bu adamın her başlık altında neden aynısından 10 entrysi var? biri bana bunu açıklayabilir mi? hani sistemsel bir hata ise neden sadece bu arkadaşa piyango vurmuş? eğer sistemsel değilse bu arkadaşın bir sorunu mu var aynı entryden 10 tane döşüyor her başlığa? vallahi siliyorum bak sonra benim entry sayım neden düştü demesin kimse...
meslektaşım saygılar sunuyorum kendisine
entry girdiği zaman 6 kere peşpeşe aynı entrysi olan yazardır
bugün tavlada kendisini hüsarana uğrattığım yazardır. zar tutmasını öğrenecektir ve verecektir elime eminim.
sözlükte bulunan hata sebebiyle eski entryleri 3er 5er olan yazar... lan ne yazmışım sil sil bitmiyor ve çok sıkıldım yahu yok mudur bunun kolay bir yolu
bu sana verilmiş bir sözlük cezasıdır. silecen uleeennnn. tek tek silecen. ilk yazdıklarından başla eskilerde daha çok var. kıps. adsfaddfdfad.
insanın hayatında olmasını hep isteyeceği eğlenceli aksiyonlu vurdulu kırdılı yazar. verdiği elektrik o kadar iyi ki ve öyle iyi zamanda denk geldik ki teşekkürler, çarpılmaya devam yakışıklı sevimli esprili yazar.
ne zaman eksilensem son çevrimiçi olan yazarlara bakıyorum ve bankacibear 1 dakika önce çevrimiçi oldu diyor.

(bkz:başkaları adına utanmak)
  • /
  • 16