bankacibear

  • /
  • 16
özünde harbiden mükemmel bir abimizdir. her ne kadar bana sözlük muhabbetinden bazen haklı olarak kızmış olsa da ben kendisini cidden severim. hayatındaki her şey gönlünce olması dileğiyle. iyi insandır. buradan sevgiler olsun..
aklıma gelmiştir canım abim be.

iyi insandı, buraları okuyorsan saygılar sevgiler abim. seni unutmadık. umarım hayatında her şey yolunda ve güzeldir. sağlıcakla kal..
neden uçurulduğunu , hakkında yapılan geçmiş yorumları okuyunca anlamış bulundum sanırım.çok rahatsız edici gerçekten.başlık adama yalakalık yapma ve ego pompalama platformuna dönüşmüş.öyle bir kişi düşüncelerini yazıp orda bırakmamışta resmen ben adama hepinizden daha iyi iltifat ederim yarışına girilmiş.
kendisi gayet kanlı canlı bir şekilde hayatına devam etmektedir.
genel af mı gelmiş anlamadım diye düşünen yazar... dur bakalım hayırlısı... bileğisin olan yazarlar dönerse sevinirim.
ayı sözlüğe gelmeme vesile olan yazardır.
olum bu adamın her başlık altında neden aynısından 10 entrysi var? biri bana bunu açıklayabilir mi? hani sistemsel bir hata ise neden sadece bu arkadaşa piyango vurmuş? eğer sistemsel değilse bu arkadaşın bir sorunu mu var aynı entryden 10 tane döşüyor her başlığa? vallahi siliyorum bak sonra benim entry sayım neden düştü demesin kimse...
meslektaşım saygılar sunuyorum kendisine
entry girdiği zaman 6 kere peşpeşe aynı entrysi olan yazardır
bugün tavlada kendisini hüsarana uğrattığım yazardır. zar tutmasını öğrenecektir ve verecektir elime eminim.
sözlükte bulunan hata sebebiyle eski entryleri 3er 5er olan yazar... lan ne yazmışım sil sil bitmiyor ve çok sıkıldım yahu yok mudur bunun kolay bir yolu
bu sana verilmiş bir sözlük cezasıdır. silecen uleeennnn. tek tek silecen. ilk yazdıklarından başla eskilerde daha çok var. kıps. adsfaddfdfad.
insanın hayatında olmasını hep isteyeceği eğlenceli aksiyonlu vurdulu kırdılı yazar. verdiği elektrik o kadar iyi ki ve öyle iyi zamanda denk geldik ki teşekkürler, çarpılmaya devam yakışıklı sevimli esprili yazar.
ne zaman eksilensem son çevrimiçi olan yazarlara bakıyorum ve bankacibear 1 dakika önce çevrimiçi oldu diyor.

(bkz:başkaları adına utanmak)
kanka senin en son evlenip çoluk çocuğa karıştığını söylüyorlardı. sen sözlüğe gelmişsin ya. beni şaşırttın vallahi. hani şu yöneticisine iftiralar attığın sözlük, oraya gelmişsin yine. ben unutmadım olanları. "bi entryim 5 kere gidiyr yha.s" tarzı şebekliklerle empati kazanmış olabilirsin ama sıfırsın. biraz gurur, lütfen.
seni tanıdığım için ve güzel anılar yaşadığım için çok mutluyum güzel gülen adam. bu kadar eğlenmeyi hayal bile edemezken birkaç ay da olsa öyle güzel yaşadık ve birbirimize ilaç gibi geldik ki iyi ki dedim. gönlü güzel kalbi güzel kendi güzel yazar mucx
sanırım ya ağında sorun var ya kullandığı tlf,pc her neyse.çünkü yazdıkları çoklu kaydoluyor.
ben bu adamın art arda girilmiş aynı entrylerine bayılıyorum. sanırım ayı sözlük’ün kastığı zamanlardan kalma, aynı butona birden fazla basma olayından dolayı birkaç kere girilen entry’lerini asla silmiyor bu arkadaş. “ne uğraşcam yeaa” gibi bir izlenim alıyorum. çok komik. keşke yine art arda 4 5 tane entry girebilse.. haha.
sözlükte epey sevilen yazarlardan.
hiç tanımam, etmem fakat aklıselim, eğlenmeyi bilen, güldüren fakat ağır top olan abileri andırıyor.
  • /
  • 16