bankacibear

  • /
  • 16
halletmesi gereken işleri sebebiyle bir müddet yazılarına ara vermiş yazardır. o zamana kadar(3 vakte kadar) herkes kendisine iyi baksın...sizleri özleyeceğim. özlenmek dileğiyle...
bugün bankaya gittiğimde acaba bu mu lan bankacibear diye düşünmeden edemediğim yazardır.
(bkz: her sakallıyı dedesi sanmak)
gidecem gidecem deyip gitmeyen yazardır.

ayrıca adnan şensen gibidir. o da müziği bırakacam dedi, 11 kaset yaptı üstüne. sen gitme bankacibear. sohbetin çok güzel, alnın kaşın, evin, kirpiğin güzel. şu gideceğim lafını kullanma artık.
bankacı oluşuyla aranılan zengin koca imajına cuk diye oturan yazar. zengin değilse bile şöyle hortumlayıp, hüp diye içine çekse paraları. hem zengin, hem eğlenceli.
hem bankacı, hem yakışıklı, hem de ayı. ohhh miss gibi
bugün kendisinden tüketici kredisi çektiğim yazardır, haberi yok benim o karizma adam oldugumdan...
bugün işçıkışı kendisinden kredi kullanan karizmatik adamı evine kadar takip etmiş yazar..ancak takip ettiği karizmanın henüz bundan haberi yok. ilave olarak evlilik teklifi askıda kalmış yazardır ama en azından msnde tavla oynamış yine msnde snickers marka dondurma özlemini gidermiş; growlerda köprüler arası konuşma yapmıştır. pisuvardaki bir tutam siyah kılını alıp kardan adamına bıyık yapmış; cinnamonlu sakız çiğnemiş ve heman ve orko nun maceralarını izlemiştir. tüm bunları koyu yazamamış ama dark bear çikolata yemiştir.
son dönemin en popüler yazarı. her başlığın altından ya kendisi çıkıyor ya da kendisinden bahsediliyor. az zamanda çok ve büyük işler yapmıştır. istatiksel veriler vermek gerekirse; sözlüğe giriş tarihinden itibaren 18 gün geçmiştir. an itibari ile girdiği entry sayısı 561 dir. yani günlük 31.16667 entry girmektedir. tam bir entry makinesi. *
kendisini severek takip ediyoruz.
bugün itibariyle sözlükte listelere girdiğini görmüş ve sözlükte sevenim yok derken aslınca ciddi anlamda seveninin olduğunu öğrenmiş bu başarısını şu anda smirnoff mojitosu ile kutlayan yazar.
en popüler 20 başlık: 19) bankacibear
en çok entry giren 20 yazar: 13) bankacibear
en çok hoş alan yazarlar: 18) bankacibear
en çok hoş alan yazar olma yolunda yardımlarını esirgemeyen yazarlarla smirnoff mojitosunu paylaşması gereken yazar.
bana kısmet buldu yaw, yerim ben onun kırlaşan saçlarını dediğim yazardır.

daha sevişecektik...
"şeyy.. bennnn.. şu giriş katındaki 101 numaralı dairede oturan, o tatlı cocuğum bi kez bakmıştınız falan hani... kahve bitmişte bi fincan alsam?, duvardaki fotograf size mi ait? güzelmiş... yanınızda ki de eski sevgiliniz olsa gerek( hafiften kur yaparak), sevgili demişken sevgiliniz varmı? ne garip benimde... " dememle saçımdan başımdan olmamın muhtemel olduğu yazar. herneyse saçlarımı seviyorum...
zirvede uzak bye diyerek evine götürmediği bir ben kaldım sanırım, en geç gelip zirveden ilk ayrılan da kendisi oldu, bankacı karizmatiğini konuşturarak koyuyazarın bile aklını çelmeyide başardı helal olsun,yakında daha da fenomen olacak kendisi,önünü alamayacağız o derece.
önünü alamayayın ilk pony slaystation olmadığı yazardır. *
bankacı maaşı da iyi dememe sebep olan yazar.. babe mi benim gibi ayı olmayan biri daha buldum.
sözlüğe üye olduğundan beri muhabbetini benden esirgemeyen, her türlü konuda yardımı olabileceğine inandığım, dün akşam reelde tanıştığım, yeşilçam jönlerine benzettiğim güzel insan. dün fazla muhabbet edemedik belki ama acısı çıkar merak etme.
sözde zirveye ilk o gelecekti hesapta adamı beklerken kıçımız buz tuttu resmen dip köşelerde. ama bir assolist edasıyla geceye en son geldi*. kendisi george clooneynin türkiye şubesi adeta. son derece keyifli espritüel bir insan. tanışmaktan büyük mutluluk duydum. hep beraber daha nice zirvelere diyorum.

(bkz: durmak yok yola devam)
  • /
  • 16