hepberabear

yeni yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
hayatının tüm alanlarında başarılar onun olsun dediğim yazar * canım ya. yan dal meslektaşım. ekürim. kullanıcı adından da anlaşılacağı üzere esprili ve renkli bir kişilik. ayrıca akıllı da. üstelik benzer yanlarımız da çokça fazla. sanki kayıp ikizim gibi. iyi ki gelmiş sözlüğe, iyi ki tanımışım kendisini.
ışıl ışıl hiperaktif yazar. coşku ve heyecan dolu. muhabbeti desen çok çılgın, insana enerji verici. hep olsun isterim. lakiiin; dün geceki bizi satıp xlarge'a gitmeni ve seyhan ile olan selfieni unutacağımı sanıyorsan yanılıyorsun. 40 yıl kafana kakacağım haberin olsun.
bu yazarla öyle bir dans ettik ki en kısa zamanda can't remember to forget you klibini çekmeliyiz. aradığım rihanna'yı sonunda buldum.
kendisi tam bir sevgi pıtırcığı tam bir sarılalım sıkı sıkı cı bir yazarcan. pozitif enerjisi, gülen suratı, sesli kahkahaları ve yürek hoplatan ateşli dansları umarım hiç eksilmez. herkesin gönlünü hos tutacak herkesle iletişim kuracak dayımla da dedikodu yapacak vakti ve özveriyi sağlamıştır kendileri. umarım istedikleri de sırayla gerçekleşir gönlünce olur da üstüne bi kutlama yaparız hepberabear.
zirvenin adeta gezici timi gibi adeta masayı hatmetmiştir. kah arvellianı ablukaya almış, kah smellycatin yakışıklı arkadaşını sözlüğe kazandırma girişimlerini hayata geçirmiş, kah kucak dansı yapmış, kah popo darbeleriyle beni pistin dışına itmeye çalışmıştır. kendisiyle pop ağırlıklı bir parçada halay çekerek de globalleşmenin ne demek olduğunu cümle aleme gösterdik. ara ara insanların şaşkın bakışlarına aldırmadan seksi danslarımızı sergilemekten de çekinmedik. hele yağmurda ıslanırken seksiyim havalarındaki rahatlığı yok mu, e tabi kadın birazdan kulüpte üstünü mecburmuş gibi çıkaracak ya, tamamen onun hesabında.
zirve boyunca bana adeta annelik yapan yazar. bağrına bastı, kanatlarına aldı, yalnız olmadığımı onlarca kez vurguladı. ayrıca enerjisiyle ve muhabbetiyle kırdı geçirdi ortamı. bir de naringergedan'dan sonra sözlüğün en iyi dansçısı, belirtmeden geçmeyelim.
sana yazıklarım olsun evlat! misafirim geldi diye katılamadığım gecede neler yapmışsın. nerelerden öğreniyorum. toprak alsın ahımı! başka da bir şey demem. (işin şakası, yazdıklarınızın çok daha fazlası, enerji bombası, hüzünsavar, 15 yıllık dosttur.) berhudar ola.
bizim kocaman, bir ada kadar kocaman bir ortak noktamız var onunla!*

sözlükteki bir entrysi sayesinde başlayan sohbetimizden ne kadar sıcakkanlı ve enerjik birisi olduğunu hissetmemek elde değil. ayrıca nickini ilk başlarda sürekli "hep beraber" olarak okurken sonradan başlığını arayıp da bulamadığımda nickinin sonunun"...ber" değil de "...bear" olduğunu fark ettim!*
ömrümü bu yazarla dans ederek geçirmek istiyorum.
ben acayip diyorum bu adam, siz harika anlayın bu lafımı. allahım onunla yaşlanmak istiyorum o net...
sevimli. psişik destek alacak olursam çalacağım kapı kendileri.

(bkz: çok fenasın)
komik, neşeli, eğlenceli..... birebir tanışmasalar kısa zamanda kendisine bağlayan yazar olmuştur. enerjisi hiç bitmesin, içindeki yıldız tilbe hiç ölmesin, yüzü hiç asılmasın, gupse'den önce barış'ı ona kalsın diye dua etmekteyim kendisine....
komik, neşeli, eğlenceli..... birebir tanışmasalar kısa zamanda kendisine bağlayan yazar olmuştur. enerjisi hiç bitmesin, içindeki yıldız tilbe hiç ölmesin, yüzü hiç asılmasın, gupse'den önce barış'ı ona kalsın diye dua etmekteyim kendisine....
şirret, sünepe, çirkin, aşırı kıskanç yazar.**kendi çöp gidersiz halini görmeyip beni yaşlı olarak tanımlaması baya güldürdü. * * o değil de ben bu yazarı çok seviyorum ya böyle sıka sıka kemiklerini kıra kıra yer yer derin lezyonlar oluşturacak şekilde sevilesi bir şey bu. ne dadlu şeysin len.
kendini avrupanın en yavşuklu psiko-elemanı ilan eden yazar.** sözlük profil fotoğrafından esinlenerek kendi profil fotoğrafımda ona güzelleme yaptım umrm srn olmz cnm.sss *
canım benim ne güzel yazmış , just in biber adlı yazısını tavsiye ederim.

http://homojen.ayisozluk.com/just-in-biber/
kendisine sadece uzaksın bye ve yaşlısın bye demek istiyorum. yaşlısın!
  • /
  • 4