pierrot

yeni sözlük yazarımız. hoş geldin.

(bkz: askk)
zorlanmış debelenmiş hatta bir donem sözlüğe küsmüş ama sonunda gelebilmiş, elinde rose şarabı, önünde croissant, diğer elinde sigarası ile bu yazar fransız kültürüne, coğrafyasına adeta aşık. çok güzel hayalleri var ayrıca. sözlüğe katacak çok şeyi olduğunu düşünüyorum. iyi ki gelmiştir, çok çok yazsındır.
küçük pierre küçük pierre animen nerede
animem yok animem yok ağlarım sessizce
pierre loti sırtlarına uzanma hissi yaratan nickli yazar.
bu bana hiç yabancı gelmiyor.

aceba eski nicki başka bir şey miydi. aceba.
doymak bilmeyen sözlük yazarı .o kadar yemek yiyor nereye gidiyor bilmiyorum :) ama zarafet akıyor üstünden tutamıyoruz :)
sabahlar olmasın lafının baş kahramanı olma yolunda ilerliyor kendileri.en güzel gecelerin sabahını çıkarıyoruz, hep de böyle olsun.muhabbeti,dansı,utanması her şeyiyle tatlı insan.
nasıl naif, nasıl tatlı inanamazsınız. bir utanıyor ki tutar öpersin sonra yine utanır. çok tatlısın canım benim.
profilinde hayrani oldugum, asik oldugum , her an takip ettigim kadinin en en en begendigim fotolarindan bir var,ben bu yazari tuttum ;)
tanımayı, tanışmayı çok isterim
öff bath and body works fetişisti olduğumu söylediği entrysi güldürmüştür. teşekkür ediyorum. gerçekten öyleyim.
kendisini çok sevmiyordum(neden bilmiyorum), ama discord grubunda tanıştığım anda şoke oldum. neden mi? bu kadar harika bir kişilik olamaz. oturdu, beni tanımadığı halde dertlerimi falan dinledi. çok sevdim kendisini. siteme gelmemesi çok büyük kayıp olacak benim için.
bende kendisini çok merak ediyorum, neredeyse tüm entrylerini okudum.benim saçma sapan bi huyum var insanları kafamda canlandırıyorum ve sonra hayalime uymayınca çocuk gibi üzülüyorum. ve bu yazara takmış durumdayım. yok mu instasını ne bileyim twitterını bilen , tanıyan biri.????
zirvede sigarayı kim unuttu acaba sorusunun cevabıdir. sima olarak bir yerlerden tanıdık geliyordu meğersem ınstagramdan imiş. yanlış anlamadiysam gezme tozma açısından oldukça sosyal, gün içerisinde benim gibi insanların aksine bir yere oturup çakılı kalmaktan ziyade birden fazla mekanda vakit geçiriyor. gullüm yapmalik bir arkadaşa benziyor. bilmedim tanımak lazım.