nstrgt

Durum: 395 - 17 - 14 - 0 - 13.10.2018 23:22

Puan: 5718 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Instagram : gereksizfotograflar
  • /
  • 20

şiir okuyan erkeklerin sekste kötü olması

duygulara cinsellikten daha çok önem veren bir insanın sekste daha düşük bir performans sergilemesi çok da şaşırmalık bir durum değildir.

uzayda bu kadar kaos varken nasıl oluyor da dünya yok olmuyor

çünkü cehennem kaostan beslenir.

aynı dili konuşmadığın biriyle sevişmek

seks yaparken konuşmayı seven birisiyle olmadığınız sürece sizi etkilemeyecek zımbırtıdır. hem konuşup ne yapacaksınız yahu? iki işi aynı anda yapmayın. hele bi sevişin de sonra soluklanır konuşursunuz.

gay hikaye okurken boşalmak

kitap okurken yaratılan dünyayı zihnimizle kendi istediğimiz gibi şekillendirerek her şeyi bize göre en güzeliyle canlandırabilmemizin bize yaşattığı hazzın cinsel boyutta bize orgazmı yaşattığı versiyonudur. seks hikayelerinde karakterleri tam tipimiz olacak şekilde hayal eder kendimizi de bu maceralara ekler, fantezilerin kapılarını açık tutar, sınırsız oluruz ve en özgür biçimde cinselligimizi yaşayarak hem beyin orgazmını hem de fiziksel orgazmı tadarız.

ayı sözlük zirvelerinin yapılma sebebinin koli bulmak olması

birisine yamanmak adına, ancak çaresiz kalınarak girilebilecek bir niyetle düzenlenebilecek zirvedir ki ancak bu kadar vizyon fakiri olunabilirdi.

çok fav alacağını düşündüğünüz entryinin hiç fav almaması

muhtemelen samimi düşüncelerinizi paylaşmaktan ziyade girdileriniz favoriye alınsın da beğenilme arzunuz karşılık bulsun niyetiyle girdiğiniz için zoraki bir kategoriye düşmüş içerikler olduğunu düşündüğüm durumdur.

aksiyon filmlerinde durduk yere havaya uçan araç

boşalırken böğüren partnerin sinematik versiyonudur.

gece crusing yapmaya uygun parklar

birini baştan çıkarmanın egonuza yaşayacağı haz ile ilgilenmiyorsanız, uygulamalar ile oturduğunuz yerden sonuca ulasabildiginiz için bilmenizin gerekmedigi parklardir.

cinsiyetin olmadığı bir dünya

kimsenin kimseyi sikmedigi bir distopyadir.

çocukken hayal edilen tanrı şekli

cami minaresi şeklinde düşünürdüm. hayalimde cami minaresine göz ağız falan ekler onla konuşurdum. ibadet edilen yerin başında cami kutsal bir yer olarak geldiği, tanrı da en yüksek kutsallık mertebesinde olduğu için, cami + camiden daha yüksek bir yere sahip olarak minare ( caminin en yüksek yeri olarak)=yani tanrı tasavvuruna uygun gibi bir denkleme sahiptim sanırım. sonra yaratici mefhumuna yer, zaman, şekil adledemeyecegimizi öğrenince baya bi kotu hissettim uzun süre onu minare siluetinde hayal ettiğim için.

hayatın aslında baştan kaybedilen bir oyun olması

melankonize attırayım demek istediğim önermedir. bölümü gecemeyince oturup ağlamak yerine size yeniden verilen şansı kullanarak ikinci, üçüncü canınızla devam edin. oyun ulan sonuçta bu! hiç olmazsa eğlenmenize bakın. ayrıca bölüm sonu canavarları her zaman olacak, onları geçtiğimizde de oyun bitirmiyor, yeni bölüme geçiyoruz ve başka bir bölüme, sonra başka bir bölüme ... ayrıca yalnız oynamak zorunda olmadığımızi da hatırlatmak isterim. ama o canavarlara galip gelmek için oynamayı istemek gerekiyor, o yüzden oynamak istemeyen çıksın, kasiyorsunuz.

sevişmeden önce selamün aleyküm diyen tip

sadakallahul azim dediğinde bosalacagini anlayacagimiz abidir.

sözlükçülerin 15 yaşındaki haline vereceği öğüt

hataların sayesinde şuan istediğin her şeye sahipsin. hayallerin bir bir gerçek oluyor küçük adam. bu yüzden daha az üzülmeye çalış. hatalarına bu kadar takılıp kendine yüklenerek yıpranma.

virgülü doğru yerde kullanmak

sen belli bir zeka kapasitesine sahip ol, bu zekayla diğer insanlarla iletişim kurabildiğin bir dil bil, o dili kullanarak dünyaya açılabileceğin bir platformda, bir sözlükte adı yazarlık olan bir icraatı gerçekleştir ama yazma eylemine gelince işin hukukunu görmezden gel. komikmiş.

seks yerine sex yazan insan

seks yazanla sex yazan insan aynı eyleme müdahil olduklarından haticeyi kenara bırakıp neticeye bakarak o insanı rahat bırakmak gerekir ki ister seksini yapsın ister sexini. ancak x ile yazıldığında türkçe'ye de zarar verdiğini unutmamak lazım.

cinsel hayatınızı bir şarkı ile anlatın

tanrım bana üç tane! üç de yetmez beş tane! beş de yetmez yedi tane! ver ver ver! ver allahım ver!

madonna'nın en iyi şarkısı

kesinlikle girl gone wild, çünkü dinlerken nstrgt gone wild.

ayı sözlük istanbul zirvesi

uzun zaman oldu gerçekten. detaylari yazın da gelelim. gelmeyeni catlatalim.

otogardan adam kaldırmak

sözlükçülerin bildiği veya öğrenmek istediği diller

ingilizce oldukça iyi, fransızca eh işte , ispanyolca ,almanca, arapça başlangıç seviyesinde ama devam eder miyim bilinmez. önümüzdeki aylarda asya kıtasına yerlesecek olursam japonca hata muhtemelen çince öğrenmek zorunda kalacağım, istemiyor da değilim . sans yüzüme guler de avrupa kıtasında bi yere gidersem onu o zaman düşünürüz. uluslararası ilişkilerci yazarınız onlayn.
  • /
  • 20

sözlükten soğuma sebebi olan yazarlar

aynı zamanda diğer yazarları beğenmediğini belirtmek için başlık açmaktan çekinmeyip onlara entryleriyle saldırarak sözlükten soğutabilen yazarlardır.bu şekilde zaten kendileriyle de çeliştikleri için fazla dikkate alınmamalıdırlar.iki entry okuyup sözlükten soğuduğunuzu iddia ediyorsanız insanların farklı düşüncelerine saygınız olmamasından kaynaklanır.bırakın nefret söylemi ve hakaret içermediği sürece herkes düşüncelerini dile getirsin.kimse de sözlükten soğumasın.neyi paylaşamıyorsunuz.

7. nesil

kendimi pokemon gibi hissettim. 7. nesil pokemon benim efenim.

7. nesil

bir kış temizliği yapalım diyorum, yeni geleceklere temiz nevresim falan serelim. dantelleri de yıkayıp,camları da sildik mi şahane olur. cıcıık olsun sözlük ki misafirlerimizi temiz sözlüğümüzde karşılayalım.

ayh, yine telaş yaptım. hadi çabukk nerede deterjanlar hani domestos?

hem kaslı hem kıllı olmak

iki muhteşem özelliğin birlesiminden daha muhteşem birsey cıkar mı?

kürt erkekleri

minibüs durağının yakınlarında oturduğumdan her gün bolca gördüğüm erkeklerdir koruyucu ve seksi olduklarını söyleyebilirim ve çoğu gercekten yakışıklıdır.

kel ve kıllı erkek

kel erkekleri çok çekici buluyorum kıllı erkekleride çok maço ikisini birleştirdiğimizde ortaya güzel birşey çıkıyor gibi.

tebrikler kızınız hamile

anne adayı
-eyvah annem beni öldürecek
karındaki sabi
-eyvah annem beni öldürecek

ayı sözlük zirvelerinin yapılma sebebinin koli bulmak olması

zirveye katılmaya cesareti olmayan trolllerin doğru olmasını diledikleri kaynak götüm olayı. evet belki de koli bulmak için katılanlar var. sana ne? zirvenin oluşturulmasının amacı da tanışmak, dostluk kurmak, sevgili bulmak, ayrıca koli bulmak bile olabilir. yine tekrardan sana ne? kimse senden zorla bir şey almıyor. kimse seni koliye zorlamıyor. kimse sana rahatsızlık da vermiyorsa, sana ne?

çok fav alacağını düşündüğünüz entryinin hiç fav almaması

ilgi orospularının ilgisiz kalması.

çok fav alacağını düşündüğünüz entryinin hiç fav almaması

entry ve fav cümle içinde ne kadar da itici duruyor. umarım konuşma dilinizde de böyle entry , fav gibi kelimeler kullanmıyorsunuzdur.
* entryim fav almadı falan yani.

Toplam entry sayısı: 395

pasif bir direnis

yukarıdakilerin tamamına ters düşecek ama ben yazar arkadaşımıza nedense kayıt olduğum günden beri en çok önyargı topladığım kişi diyerek başlayacağım. altını çiziyorum kendisini tanımadan bende oluşan önyargılar yığını var bunlar sadece teorik iddialar olarak sıralanacak. dolu dolu yazdığını düşünmüyorum bu yüzden fırtına öncesi sessizlik savının üzerini çizdim, çok aktif olduğu doğru ama sürekli kendi açtığı başlıklarda yazıyor gibi geliyor, başlıklara bakıyorum devamını getiren kimse yine çoğu zaman yok, getiren üç beş kişi de yine karşılıklı pohpohlaştığına inandığım sabit yazarlar. alternatif yazdığı çok şey göremedim çünkü yazdıkları hep aynı tonda ilerliyor ve çizgi olarak çoktan tekrara düşmüş gibi geliyor. girdisini görünce kesin yine okunacak bir şey yazdı demeyi çok istiyorum ama şimdilik bu sefer önyargılarım yıkılacak mi acaba diye okuyorum ki bu negatif bir yaklaşım dahi olsa sonuç olarak merakla takip ediyorum. bu kesinlikle karalama kampanyası değil dediğim gibi kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok. iletişim dahi kurmadık, bu yazdıklarım belki çok eksi tepki alacak bilemiyorum ama dediğim gibi bende istemsiz oluşan önyargıları belirtmek istedim ki içimde kalmasın. nefret etmediğim ama sevmeyi çok istediğim bri yazar. başarılar diler saygılar sunarım.

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir usulu vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

eşcinsellerin sürekli seks düşünmediğini iddia eden eşcinsel

eşcinselleri geçtim herhangi bir insan sürekli cinsellik düşünüyor ise bu bir sorun gibi geliyor bana. bir şeyi sürekli düşünmek onu takıntı haline getiriyor olmakla neredeyse aynı gibi geliyor. takıntı ise o tatlış beynimizi çeşitli duygu ve davranışlar açısından yönetememek olduğuna göre dolaylı da olsa bi bir sorun oluşturuyor. seks dünyanın en güzel şeylerinden birisi elbette. bunu düşünmek, konuşmak, tartışmak ya da yaşamak utanılacak bir şey olmaktan çok uzak ama sürekli düşünmek... herhangi cinsel kimlikten birisi için eksi bir durum değilse bu süreklilikle ona kolaylıklar dilerim.

düşünce özgürlüğü

özgürlüğü çizgisiz zannetmek özgür olmanın önündeki en büyük engeldir. özgürlük başlı başına bir çizgidir ve başka bir çizgi ile kesişemez. kesiştiği an pozitif özgürlük olmaktan çıkıp negatif hale gelir. o kesişen çizgiler ise karalamalara sebebiyet verir. düşünce ve ifade özgürlüğü de çizgilerin şekil alarak harflere,ondan kelimelere ve cümlelere evrildiği bir çizgiye sahiptir. ses olarak gün yüzüne çıkarlar ve hayat çizgimizi belirler. karalama diye bahsettiğim pozisyona geçer ise gürültüden ibarettir. sadece baş ağrısı yapar. fazla metaforik olsa da ufak bir ayrım yolu sağlamıştır umarım.

laf ebesi

laf ebesi olmak ile hazır cevap olmak baya bir karıştırılmış gibi duruyor. çok konuşan, her halta karışan, ha bire laf yetiştiren birisi iseniz tebrikler siz tam bir ebesiniz, laf ebesisiniz yani. gerektiğinde ve tam yerinde cevaplar veren kişi iseniz hazırcevap bir arkadaşımızsınız demektir ve genellikle hiçbir lafın altında da kalmıyorsunuzdur. zaten lafın altında kalmayın, altında kalınacak daha güzel şeyler var.

pasif bir direnis

yukarıdakilerin tamamına ters düşecek ama ben yazar arkadaşımıza nedense kayıt olduğum günden beri en çok önyargı topladığım kişi diyerek başlayacağım. altını çiziyorum kendisini tanımadan bende oluşan önyargılar yığını var bunlar sadece teorik iddialar olarak sıralanacak. dolu dolu yazdığını düşünmüyorum bu yüzden fırtına öncesi sessizlik savının üzerini çizdim, çok aktif olduğu doğru ama sürekli kendi açtığı başlıklarda yazıyor gibi geliyor, başlıklara bakıyorum devamını getiren kimse yine çoğu zaman yok, getiren üç beş kişi de yine karşılıklı pohpohlaştığına inandığım sabit yazarlar. alternatif yazdığı çok şey göremedim çünkü yazdıkları hep aynı tonda ilerliyor ve çizgi olarak çoktan tekrara düşmüş gibi geliyor. girdisini görünce kesin yine okunacak bir şey yazdı demeyi çok istiyorum ama şimdilik bu sefer önyargılarım yıkılacak mi acaba diye okuyorum ki bu negatif bir yaklaşım dahi olsa sonuç olarak merakla takip ediyorum. bu kesinlikle karalama kampanyası değil dediğim gibi kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok. iletişim dahi kurmadık, bu yazdıklarım belki çok eksi tepki alacak bilemiyorum ama dediğim gibi bende istemsiz oluşan önyargıları belirtmek istedim ki içimde kalmasın. nefret etmediğim ama sevmeyi çok istediğim bri yazar. başarılar diler saygılar sunarım.

eşcinsellerin intihar nedenleri

yalanlar sayesinde yaşamayı kendine yedirememek, olmadığın birisi gibi davranmak zorunda kalmak, reddedilmek, kabul görememek, dışlanmak, saklanmak zorunda olmak, saygı duyulmamak, sevgi görmemek, itilmek, kakılmak, ezilmek, aşağılanmak, hor görülmek, kınanmak, kötü gösterilmek, ahlak dışı olarak itham edilmek diye uzayıp gidebilecek bir liste oluşturan, insanlığa kayıp yaşatan nedenlerdir. bunlar yaygın ve genel olarak bilinen nedenlerdir ayrıca herkesin kendi hayatı özelinde sonucu yürek burkan milyonlarca çeşidi olan nedenler de vardır.

trt'nin metroseksüel imamı

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir usulu vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

finansal köle

bir süredir konuşup yepyeni umutlarla yeniden bir ilişkiye başlamak üzereydim ki... bakın buraya dikkat! çok dikkat! daha ilişkide hiçbir şey oturmamışken ve ilerleyeceğimizin bir garantisi yokken beyefendinin borçları sebebiyle, kendi hattıyla alamadığı yeni telefonu benim faturama ek alıp alamayacağımız tarafıma soruluyor. ben de geri çevirince bu finansal konu nasıl oluyorsa bir şekilde güven ve samimiyete geliyor. bir de bakmışım ki ikimizin aynı ilişki mantığı ve düşüncesinde olmadığımızı öğreniyorum ve oracıkta o gemi batıyor. hay allah! o beni böyle kişisel çıkar ve amaçları için finansal kölesi olarak kullanmayacağına göre ( ki ben istediğimi anlayabilirmişim çünkü onu allah biliyormuş, önemli olan oymuş),ben bencil olmalıyım değil mi sözlük?!

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir usulu vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

laf ebesi

laf ebesi olmak ile hazır cevap olmak baya bir karıştırılmış gibi duruyor. çok konuşan, her halta karışan, ha bire laf yetiştiren birisi iseniz tebrikler siz tam bir ebesiniz, laf ebesisiniz yani. gerektiğinde ve tam yerinde cevaplar veren kişi iseniz hazırcevap bir arkadaşımızsınız demektir ve genellikle hiçbir lafın altında da kalmıyorsunuzdur. zaten lafın altında kalmayın, altında kalınacak daha güzel şeyler var.

erkek deyince aklınıza gelen ilk üç şey

kimi zaman zarar ziyan zorba.
kimi zaman saran soran seven.
kimi zaman hepsi birlikte.

deri ceket

maymuna giydirsen tarz duran bir parça.

dar kaldırımda teyzelerin arkasında kalmak

nasıl anlatsam? tek kisilik yatakta dakikalarca sevismissinde iş son aşamaya gelince o noktada şuan istemiyorum demişler gibi...
Henüz takip ettiği biri yok.