nstrgt

Durum: 265 - 14 - 1 - 0 - 13.01.2018 00:35

Puan: 2878 - Sözlük Kezbanı

1 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Instagram : gereksizfotograflar
  • /
  • 14

black mirror

4. sezonu üzdü. zevk almıyorum.

ayı sözlük itiraf

gençlikten kaynaklı bazı konulardaki tecrübesizliğim ve bilgisizliğim geleceğimle alakalı olağanüstü bir korku yaratıyor bende son zamanlarda. bu da aşırı hırs yapmama sebep oluyor ve bu hırs başka bireyler için kötü eylemlerde bulunmamı sağlayabiliyor. gelecek kaygısı ve başarılı olma takıntısı, kafeslediğim bir canavarı özgür bırakıyor. bu da beni daha çok korkutuyor.

askerliğe elverişsiz raporu alma yöntemleri

ya askerliği hapis cezasına çevirmenin bir yolu yordamı yok mu ey ayı sözlük? vallahi yatar çıkarım.

çıkarılması keyifli olan şeyler

kalpteki haset, art niyet, şiddet arzusu, nefret kısacası kötülük.

erkeklerde neden meme ucu vardır

kadınlardan eksiğimiz yok fazlamız var diyebilmek için ama bazı erkeklerdeki meme de gerek kas olarak geliştirilmiş olsun gerek kilo sebebiyle tombik bir kütle olarak olsun ; kimi kadınlarda yok yani. ona da pes. ancak her türlüsüne benden helalinden +1

seksten ölmek

bir de sekssizlikten ölmek vardır ki rabbim düşmanıma vermeye.

eşcinsel olduğunu belirtmenin yolları

tutucu ailelere belirtilince arka planda şu şarkı çalmaya başlıyor: sana sevdanın yolları, bana kurşunlar...

mother!

darren aronofsky'nin (ki kendisi black swan başta olmak üzere bir çok başarılı filme imza atmıştır) yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı filmin başrollerinde jennifer lawrence ve javier bardem oynuyor. film tamamen ilhamın alegorisi üzerine kurulu. alışılmış bütün film kalıplarının dışında deniyor ki bence de öyle. film üçüncü çeyrekten sonra hareket kazanıyor. ilginç bir şekilde geriyor, bazen mide bulandırıyor, heyecan ve korku yaşatıyor, sinir krizi ine sokuyor, bazı karakterlerden nefret ettiriyor ama bu film nasıl bitecek abi,olayı ne bunun? sorularıyla sonuna kadar izletiyor. seyirci ; beğenip adeta bir şaheser diyen ve nefret edip boş bir film diyen şekilde ikiye bölünmüş deniyor. ben araftayım. izleyin, yorumunu siz yapın,tarafınızı seçin.

nefret

nefrete karşı duyduğum en güzel sloganı paylaşmak istedim. sevgi kalpten gelir, nefret ise tercihtir. herkese nefret kusmak aciziyetin en büyük göstergesidir ve kimseye faydası yoktur, yok eder ve yıkar,kapıları kapatır. sevgi eksikliğidir. sevmek ise kendini sevmek ile başlar. kendini seven herkesi sevebilir. sevgi yapıcıdır, bütün kapıları aralar.

gücü kötüye kullanmak

burnundan kıl aldırmamak

japon pipişi boyutunda bir eleştiriye dahi gelemeyen, muhtemelen burnu havada güneş sistemine en yakın mesafede olan ve her şeyin en iyisini ben bilirim, asla yanılmam, sadece en doğruları ve gerçekleri söylerim insanı olup yapılan her eleştiriyi olumlu anlamda dahi olsa kendine sadece tehdit olarak görüp varsa hatası, yanlışı, eksiği bu sayede düzeltme ve tamamlama şansını bu elem özelliği ile kaybeden, başkalarını yermesi kendisine tatlı ve kolay gelen ama kendisine temas eden bir eleştiriye yönelik dünyayı ayağa kaldıran şovmen bozması kategorisiz insan çeşidinin klasik eylemidir.

laf ebesi

laf ebesi olmak ile hazır cevap olmak baya bir karıştırılmış gibi duruyor. çok konuşan, her halta karışan, ha bire laf yetiştiren birisi iseniz tebrikler siz tam bir ebesiniz, laf ebesisiniz yani. gerektiğinde ve tam yerinde cevaplar veren kişi iseniz hazırcevap bir arkadaşımızsınız demektir ve genellikle hiçbir lafın altında da kalmıyorsunuzdur. zaten lafın altında kalmayın, altında kalınacak daha güzel şeyler var.

düşünce özgürlüğü

özgürlüğü çizgisiz zannetmek özgür olmanın önündeki en büyük engeldir. özgürlük başlı başına bir çizgidir ve başka bir çizgi ile kesişemez. kesiştiği an pozitif özgürlük olmaktan çıkıp negatif hale gelir. o kesişen çizgiler ise karalamalara sebebiyet verir. düşünce ve ifade özgürlüğü de çizgilerin şekil alarak harflere,ondan kelimelere ve cümlelere evrildiği bir çizgiye sahiptir. ses olarak gün yüzüne çıkarlar ve hayat çizgimizi belirler. karalama diye bahsettiğim pozisyona geçer ise gürültüden ibarettir. sadece baş ağrısı yapar. fazla metaforik olsa da ufak bir ayrım yolu sağlamıştır umarım.

eşcinsellerin sürekli seks düşünmediğini iddia eden eşcinsel

eşcinselleri geçtim herhangi bir insan sürekli cinsellik düşünüyor ise bu bir sorun gibi geliyor bana. bir şeyi sürekli düşünmek onu takıntı haline getiriyor olmakla neredeyse aynı gibi geliyor. takıntı ise o tatlış beynimizi çeşitli duygu ve davranışlar açısından yönetememek olduğuna göre dolaylı da olsa bi bir sorun oluşturuyor. seks dünyanın en güzel şeylerinden birisi elbette. bunu düşünmek, konuşmak, tartışmak ya da yaşamak utanılacak bir şey olmaktan çok uzak ama sürekli düşünmek... herhangi cinsel kimlikten birisi için eksi bir durum değilse bu süreklilikle ona kolaylıklar dilerim.

gülse birsel

yeni filmi olan aile arasında bugün itibari ile vizyona girdi. ilk fırsatta izlemeye gideceğim.

kavimler göçü

az daha öteye göçeydiniz ya be eyyyyyy atalar! göçtüğünüz yerlerde göçüm göçüm yaşıyoruz.

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir usulu vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

markalar reklamlarında gerçekçi sloganlar kullansaydı ne olurdu

prezervatif markaları: sikine sahip çıkamayan malların soylarını devam ettirmesine engel olmaya çalışıyoruz.

stranger things

bugün 2. sezona başlayıp an itibari ile bitirdiğim klasik korku ile gerilimi daha baharatlı senaryolar ile tatlandırarak merak içinde ve sabırsızlıkla bölümden bölüme hızlıca atlamanıza neden olan netflix dizisidir.

tek seferde 7 çeşit yemek yapabilen flört

misafir ağırlarken en az on çeşit yemek, atıştırmalık, tatlı, tuzlu kısacası allah ne verdiyse yapma zorunluluğu hissediyorum. neden mi? çünkü yapabiliyorum.
  • /
  • 14

çıkarılması keyifli olan şeyler

her şeyin keyfini çıkarmak.

çıkarılması keyifli olan şeyler

kullanmak için can atılan replikler

"balbazar, jilet yaprak saldırısı!"

aşk

hep busefer aşık oldum galıba dedıgım ,farklı hıssettıgımı sandıgım ama bir sure sonra sebebini bilmeden kaçtığım ( sanırım götüm kalkıyor) ilişki türü.

açık ilişki

biraz akli olgunluk gerektiren bir gerçek. özellikle uzak mesafelerde bir ilişki yaşamaya çalışan çiftlerin aslında kaçınılmaz gerçeği. hele uzun süreli ayrılıkların..geri kalan her seçenek sadece kendini kandırmak oluyor. özellikle genç ve idealist arkadaşların şiddetle red ettiği hatta aşşaıladığı ilişki modeli. kabul etmek lazım. büyümek lazım.

açık ilişki istiyorum deyip kıskançlık yapan insan

hem karnım doysun hem pastam dursun insanıdır.

loving vincent

bugun vizyona giren, 1s 35dk uzunlugundaki film. dorota kobiela ve hugh welchman tarafindan yonetilen film, bir ingiltere ve polonya yapimi. basrollerinde douglas booth, chris o'dowd ve saoirse ronan yer aliyor. animasyon seklindeki film, vincent van goghnun biyografisi niteliginde. konusu, "van gogh'un 17 yaşındayken tablosunu yapmış olduğu armand roulin üzerinden ilerliyor. van gogh'un fransa, auvers'te öldüğü haberi, eskiden yaşadığı arles kasabasına ulaşır. van gogh ile yakın arkadaş olan emektar postacının oğlu armand, babasının ısrarları sonucu taziye mektubunu van gogh'un ağabeyi theo'ya götürmeye razı gelir. paris'e vardığında theo'nun da kardeşinin ardından vefat ettiğini öğrenince mektubu verebileceği bir akraba aramaya başlar. bu yolculukta ünlü ressamın son günlerini ve ölümünün esrarını da aydınlatmaya başlayacaktır..."

gunleri saymistim bu film icin. uzun zamandir boylesine aglamamistim. sadece filme degil, istanbulun populer bir sinema salonunun, vincent icin tiklim tiklim olmasina da agladim... 2010dan beri yalniz basima sinemaya giderim ve istanbulda gitmedigim sinema kalmadi. farkli turde filmler izledim. hicbir salonun agzina kadar doldugunu gormedim, saatle alakasiz olarak da. ayrica, muzikleri de clint mansellin elinden cikmadir. ızleyiniz, izlettiriniz efendim. ki, diger ressam ve sanatcilarin biyografilerini de boylece uyarlayabilsinler.

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

rüzgar erkoçlar’a bula bula bunu mu buldun demek

az önce bizim yakışıklı neler yapmış diye instagramını stalklarken fotoğraflarından birinin altında gördüğüm ve gülerken düşünmeme sebep olmuş bir yorum.

“bula bula onu mu bulmuş. bence o kadın hiç güzel değil. makyaj güzeli.”

resmen rezillik. neresinden tutsan elinde kalıyor. bu hayatta geç de olsa öğrendiğim bir şey var, kimsenin ne düşündüğünü zerre sikine takma. senden hoşlanmayan kişi her türlü seni yerecek bir şey bulur. bulmasa bile götünden sıkar.

süt

bazı erkeklerden sağıp içmeyi seviyorum.

bazı erkeklerden sağıp dökülmesini izlemesini seviyorum.

bazı erkeklerininkini görmek bile istemiyorum.

Toplam entry sayısı: 265

pasif bir direnis

yukarıdakilerin tamamına ters düşecek ama ben yazar arkadaşımıza nedense kayıt olduğum günden beri en çok önyargı topladığım kişi diyerek başlayacağım. altını çiziyorum kendisini tanımadan bende oluşan önyargılar yığını var bunlar sadece teorik iddialar olarak sıralanacak. dolu dolu yazdığını düşünmüyorum bu yüzden fırtına öncesi sessizlik savının üzerini çizdim, çok aktif olduğu doğru ama sürekli kendi açtığı başlıklarda yazıyor gibi geliyor, başlıklara bakıyorum devamını getiren kimse yine çoğu zaman yok, getiren üç beş kişi de yine karşılıklı pohpohlaştığına inandığım sabit yazarlar. alternatif yazdığı çok şey göremedim çünkü yazdıkları hep aynı tonda ilerliyor ve çizgi olarak çoktan tekrara düşmüş gibi geliyor. girdisini görünce kesin yine okunacak bir şey yazdı demeyi çok istiyorum ama şimdilik bu sefer önyargılarım yıkılacak mi acaba diye okuyorum ki bu negatif bir yaklaşım dahi olsa sonuç olarak merakla takip ediyorum. bu kesinlikle karalama kampanyası değil dediğim gibi kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok. iletişim dahi kurmadık, bu yazdıklarım belki çok eksi tepki alacak bilemiyorum ama dediğim gibi bende istemsiz oluşan önyargıları belirtmek istedim ki içimde kalmasın. nefret etmediğim ama sevmeyi çok istediğim bri yazar. başarılar diler saygılar sunarım.

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir usulu vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

interaktif sözlükler ekim 2017 sıralaması

canlarim yanlış bakmissiniz. 11 değil o, bir kere birincilik yetmemiş iki tane birincilik vermişler. yanyana duran birincilik onlar. yakinda normal birinci oluruz, hiç merak etmeyin.

sürekli cinsel içerikli başlık açıp koli bulamayınca ayrılan yazarlar

yanlış binilen otobüste basılan akbil misali içleri yanar ve sonra inmek zorunda kalırlar . sex aramaya gelmişler(otobüs), vakitlerin harcamışlar(akbil) ama sonuç olarak yanlış otobüsteler. ne yapacaklar? mecbur inecekler. kaptaağğğn! orta kapı!

eşcinsellerin sürekli seks düşünmediğini iddia eden eşcinsel

eşcinselleri geçtim herhangi bir insan sürekli cinsellik düşünüyor ise bu bir sorun gibi geliyor bana. bir şeyi sürekli düşünmek onu takıntı haline getiriyor olmakla neredeyse aynı gibi geliyor. takıntı ise o tatlış beynimizi çeşitli duygu ve davranışlar açısından yönetememek olduğuna göre dolaylı da olsa bi bir sorun oluşturuyor. seks dünyanın en güzel şeylerinden birisi elbette. bunu düşünmek, konuşmak, tartışmak ya da yaşamak utanılacak bir şey olmaktan çok uzak ama sürekli düşünmek... herhangi cinsel kimlikten birisi için eksi bir durum değilse bu süreklilikle ona kolaylıklar dilerim.

pasif bir direnis

yukarıdakilerin tamamına ters düşecek ama ben yazar arkadaşımıza nedense kayıt olduğum günden beri en çok önyargı topladığım kişi diyerek başlayacağım. altını çiziyorum kendisini tanımadan bende oluşan önyargılar yığını var bunlar sadece teorik iddialar olarak sıralanacak. dolu dolu yazdığını düşünmüyorum bu yüzden fırtına öncesi sessizlik savının üzerini çizdim, çok aktif olduğu doğru ama sürekli kendi açtığı başlıklarda yazıyor gibi geliyor, başlıklara bakıyorum devamını getiren kimse yine çoğu zaman yok, getiren üç beş kişi de yine karşılıklı pohpohlaştığına inandığım sabit yazarlar. alternatif yazdığı çok şey göremedim çünkü yazdıkları hep aynı tonda ilerliyor ve çizgi olarak çoktan tekrara düşmüş gibi geliyor. girdisini görünce kesin yine okunacak bir şey yazdı demeyi çok istiyorum ama şimdilik bu sefer önyargılarım yıkılacak mi acaba diye okuyorum ki bu negatif bir yaklaşım dahi olsa sonuç olarak merakla takip ediyorum. bu kesinlikle karalama kampanyası değil dediğim gibi kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok. iletişim dahi kurmadık, bu yazdıklarım belki çok eksi tepki alacak bilemiyorum ama dediğim gibi bende istemsiz oluşan önyargıları belirtmek istedim ki içimde kalmasın. nefret etmediğim ama sevmeyi çok istediğim bri yazar. başarılar diler saygılar sunarım.

eşcinsellerin intihar nedenleri

yalanlar sayesinde yaşamayı kendine yedirememek, olmadığın birisi gibi davranmak zorunda kalmak, reddedilmek, kabul görememek, dışlanmak, saklanmak zorunda olmak, saygı duyulmamak, sevgi görmemek, itilmek, kakılmak, ezilmek, aşağılanmak, hor görülmek, kınanmak, kötü gösterilmek, ahlak dışı olarak itham edilmek diye uzayıp gidebilecek bir liste oluşturan, insanlığa kayıp yaşatan nedenlerdir. bunlar yaygın ve genel olarak bilinen nedenlerdir ayrıca herkesin kendi hayatı özelinde sonucu yürek burkan milyonlarca çeşidi olan nedenler de vardır.

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir usulu vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

nstrgt

işin aslı şudur ki adı enes olan bu yazarın adı ve soyadınin sessiz harflerinden oluşan mahlastir.

su kaynamasına rağmen inatla durmayan kettle

canlı hali : yeter dedikten sonra bir kepce daha yemek koyan anne.

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir usulu vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

laf ebesi

laf ebesi olmak ile hazır cevap olmak baya bir karıştırılmış gibi duruyor. çok konuşan, her halta karışan, ha bire laf yetiştiren birisi iseniz tebrikler siz tam bir ebesiniz, laf ebesisiniz yani. gerektiğinde ve tam yerinde cevaplar veren kişi iseniz hazırcevap bir arkadaşımızsınız demektir ve genellikle hiçbir lafın altında da kalmıyorsunuzdur. zaten lafın altında kalmayın, altında kalınacak daha güzel şeyler var.

deri ceket

maymuna giydirsen tarz duran bir parça.

zırıl zırıl kadınsı olup sadece aktifim diyen gay

bunun ne kadar salakça bir yargı olduğunu gün gelecek anlayacağız. kendimizi üstün görmeye çalışma durumumuz son bulup egomuz tatmin olunca elbet. kırıtık bir tipte olsa bu insanın da siz aksine inansanız da bir pipişi var. aktif rol ile zevk almasının nesi garip?

eşcinsellerin sürekli seks düşünmediğini iddia eden eşcinsel

eşcinselleri geçtim herhangi bir insan sürekli cinsellik düşünüyor ise bu bir sorun gibi geliyor bana. bir şeyi sürekli düşünmek onu takıntı haline getiriyor olmakla neredeyse aynı gibi geliyor. takıntı ise o tatlış beynimizi çeşitli duygu ve davranışlar açısından yönetememek olduğuna göre dolaylı da olsa bi bir sorun oluşturuyor. seks dünyanın en güzel şeylerinden birisi elbette. bunu düşünmek, konuşmak, tartışmak ya da yaşamak utanılacak bir şey olmaktan çok uzak ama sürekli düşünmek... herhangi cinsel kimlikten birisi için eksi bir durum değilse bu süreklilikle ona kolaylıklar dilerim.
Henüz takip ettiği biri yok.