nstrgt

Durum: 307 - 38 - 4 - 1 - 23.03.2018 20:26

Puan: 3389 - Sözlük Kezbanı

1 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Instagram : gereksizfotograflar
  • /
  • 16

kaş almak

doğal yapısından çıkarılıp boya, kalıcı dövme ya da kalemle çizerek yapıldığında ne kadın ne erkek, bir allahın kuluna dahi yakismadigini düşündüğüm eylemdir. erkeklerde sadece orta kısım alınıp teklikten çıkarıp doğal sayısına kavuşturma işlemi çoğu kişi için gereklidir zannımca da. ama alttan üstten alınıp kalemle çizilmiş gibi bir görüntüye ulaştığı an "aradığınız erkeğe şuanda ulaşılamıyor lütfen cimbizlar yok olduğunda tekrar deneyiniz " sesiyle karşı karşıya kalıyorum. kadında da aynı şey geçerli. güzel göremiyorum sizleri yapılı kaş kafilesi mensupları. bırakin dağınık kalsın, tek kalmayıp eşleri olsun yeter be. valla bak.

ev arkadaşının eşcinsel olduğunu öğrenmek

yani bende çok da farklılık yaratmayan durum ama flört edilen kişilerce :
-ev arkadaşın da gey mi?
-aa harbi mi, tercihi ne?
-birlikte oluyor musunuz?
-neden olmuyorsunuz?
-her gün sevisirdim sizin yerinizde olsam, siz her gün sevisiyor musunuz?
-onunki kaç cm?
-grup yapar miyiz?
-fotoğrafı var mı?
-o nasıl biri?
..... diye uzuyan sorular sorduran durumdur. gavata bak benimle mi ilgileniyorsun ev arkadaşımla mi?! hayır öyleyse soyle aradan cekileyim. ama yok kizinca da iyi ya vur şey demedim oluyor. neyseki artık böyle bi derdi kalmadı çünkü tek yaşamaya başladım.
not: hiç sevişmedik çünkü iki yakın arkadastik.

ayı sözlük doğu ekspresi yataklı vagon zirvesi

seyahat nerde ben orda. instagramima yeni gönderiler doğar. çok çalışmaktan kurudu gitti hesabım. bana da renk olur.

sevişirken çoraplarını çıkarmayan insan

korunan insandır. nasıl ki cinsel yolla bulaşan hastalıklar için pipişimize prezervatif takiyorsak, bulaşıcı ayak hastalıklarindan da çorapları çıkarmayarak korunabiliriz. ayrıca emin olun, her ayak görülesi bir organ değildir. ayiciklarin da ayaklarının temiz ve estetik olduğu genel, bilinen ve ortak bir özellik değil bence.

cumhuriyet savcısının polislerle nişanlısının yurdunu basması

oturarak işeyen erkek

neye oturacagina ve nereye iseyecegine dair bir bilgi göremedigim erkek türüdür. yetersiz bilgi.

kendi entrynizi favorileyemezsiniz

okuyup okuyup yazilanlara tepki vermeyen pasif mi pasif konumdaki yazarlarin yazarı çaresizlik içinde kendi girdisini favlatarak gorulmesine sebep olunan bildirimdir. okuyup da beğendiği halde artilamayan, favlamayan yazarlara yazıklar olsundur, aşk olsundur.

e-devlet miras sorgulama

fakir misiniz? diye soru yöneltildiginde belgelerle konuşmayı seven siyaset uzmanı halkımıza verilen buyuk amme hizmettir. yoğunluk sonrası "asgari maaş" ve "diğer" seçenekleri bulunan "aylık geliriniz ne kadar?" sorusuna cevap verilerek giriş yapılacak bir güncelleme geleceğini tahmin ediyorum. asgari maaş seçeneğine tıklayanlarin yönlendirildigi sayfada " siteyi boş yere kasma,bsg " yazılı ekran çıkacaktır. bsg için (bkz:bı siktir git).

soğan doğrarken gözü yaşaran erkek seksiliği

götü yasaracak değil ya gözü yasaracak tabi denilesi önermedir.

toplumdaki polis nefreti

çoğu fiziksel yeterlilik ile memuriyet kafasında iş edinip işinin hassasiyetinin farkında olmadan pozisyonunu ve barındırdığı gücü suistimal derecesinde kullanıp durduğu için halkta içten içe bir gıcıklık duygusu oluşturmuş ve bu da birikerek nefrete kadar ulaşmış olabilir elbette diye düşündüğüm hissiyattir. yozlasmaya en müsait meslek grubu zannimca. restoranda polise bizden olsun denir, minibuste eyvallah abi gerek yok denir, kahvede, sinemada, yolda, kuytu köşede neresi varsa polis yuceligi hatrına para istenmez kendilerinden. ama zaten mesleğinin karşılığı olarak aldıkları bir maaş olmasına rağmen olur mu öyle şey deyip o kişinin hakkını vermek yerine ekmeklerine biraz saha kaymak sürdürürler. bu senaryolsrdan sadece bir tanesi tabi; roller,sahneler,diyaloglar değişebilir, illaki olumlu örnekleri de vardır. ama şu gencecik yaşımda en çok karşılaştığım durum bu olunca, bu nefreti kavramak çok da zor gelmiyor.

olası islam güncellemesinde düzeltilmesi talep edilen şeyler

cehennemin duvarları kirilip cennetin salonuna katilabilsin. ısledigimiz günahlarin cezası maasimizdan kesilebilsin. sorular inanılan dinin kitabından calismadigimiz yerden cikmasin. sirat koprusunden ücretsiz geçilebilsin. seferler tek yönlü değil gidiş dönüş olabilsin. cehenneme tayin olunursa eş durumundan cennete aldirilabilsin. yaratilirken bize de bi insan mı hayvan mi, melek mi şeytan mi olmak istersin? diye sorulsun. sınav süresi belli olursa daha iyi olabilir. bi de belki fazla olacak ama türklerin korku filmi çekmesi haram olsun.

fisting seven yazarlar veritabanı

(parmak kaldırma emojisi)

metrobüsten adam kaldırmak

şok içindeyim. az önce açık bir şekilde metrobüste tacize uğradım. insanların cesaret boyutları inanılmaz yükselmiş. en arka kapı önünde kapıya paralel duruyordum, benden sonra binen birisi de yüzü kapıya dönük sekilde duruyordu ve kapı açılınca mecburen öne doğru hareket etmek zorunda kaldım. aramızda mesafe olmasına rağmen fermuar bölgem o kişinin eline temas etti. çarptı zannettim ama üç bes durak boyunca giderek yaklaşıp daha sert bir baskı hissetmeye başlayinca tesadüfi bir çarpma olmadığı gerçeği dank etti. metrobüs dolmaya başladıkca bu arkadaş kalabalıktan istifade edip en son -cesaretine sağlık - baya alenen avucladi ve sıktı. kıpkırmızı oldum. kalabalıktan ilerleyip kacamadim. yer değiştiremedim. ifşa etmek istemedigim için bir şey de diyemedim çünkü bunu mesele haline getirip tüm yolcuları da bu olaya dahil etmek ardından çıkacak hengame ile de akşam 7 haberlerine konuk olma gibi senaryolar kafamda cirit atiyordu. kim bilir millet nelere sebep olacaktı. usulca kacinmaya çalıştım. bi yandan da birisi beni beğenip ileri seviyeye geçebilecek cesareti gösteriyor diye egom oksaniyor falan. fena bir tip de değildi ayı. çılgın çılgın kafa karışıklığı var yani bende de.neyse bir boşluk bulup arkaya doğru kacayim dedim. nasreddin hoca da durur mu yapıştırmis cevabi! peşimden geldi. ya ben gülsem mi ağlasam mi bilemez haldeyim. eli ayağı birbirine karışmış halde ne yapacağımı bilemeden adım adım kaçıyorum o da adım adım bana yaklaşıyor. kurtulamadim. en son naber dedi. bakabildim sadece ama ses de çıkaramiyorum diye yüz bulup hala eliyle aşağıda bir şeyler yapmaya devam ediyor bir yandan da. iki durak sonra indim. arkamdan indi. artık durdurulamaz bir cigin ortasında idim. herif gurledikce gurluyor, arkasında koca bir cig ile bana doğru 400 km hızla geliyor. "tanışmak isterim çok tatlısın, numaranı alabilir miyim?" diye soruyor. tabi nstrgt inince bu macera bitecek sanmıştı ama -bu aşk böyle bitemez, bırakma terketme beni....- şarkısı eşliğinde fortcu abi cevap bekliyor. e dışarıda da şarıl şarıl yağmur yağıyor. nstrgt şaşkın, nstrgt korkmuş, nstrgt bugün yorgun ,üzgün ve yaşlanmış,biraz kilo almış ,ağlamış yine, rimelleri akıyor. neyse teomani boşverin de ben yağmurda da islanmis olmanın siniriyle "mitribis kilibilik diyi bişi dimidim imi ilmiz bini rihit birik litfin " deyip kaciveriyorum. fortcu ayı arkamdan bakakaliyor. bi yandan da içimden " allahım ya bu kadar tatlı yakışıklı yaratirsan olacağı bu, hehehe " diyerek hafif tirsak hafif zevk almış bir şekilde böyle manyak duygularla evimin yolunu tutuyorum. kusura bakma fortcu ayı ilk defa başıma böyle bişey geldi, o yüzden kezbanligimdan kaciverdim. belki de hayatımın aşkı olacaktın. olamaz mı? olabilir. bu da böyle bir anı oldu işte sözlük. ay ben şok.

şimdi sen gidiyorsun ya herkes sana benzeyecek

sorularla eşcinsellik

ilkin günahı olmaz derler. bir kereye mahsus olmak üzere erkek s*ksem eşcinsel olur muyum hocam?
-bir abaza

eşcinseller hakkında yanlış bilinenler

her zaman çok narin, kırılgan ve psikolojik olarak zayıf oldukları/ o ya da bu sebepten farketmez bir şekilde sonradan bu kimlikte oldukları / standartları ve zevkleri yokmuşcasına tüm hemcinslerine yürüme potansiyelinde olmaları/ geyler için kızlarla, lezbiyenler için erkeklerle çok iyi anlaşabildikleri/geyler için feminen,lezbiyenler için maskulen huyda olunduğu inanci/ her ilişki de bir karı koca ayrımı olduğu inancı....

bunlar klasiklesmis, başı çeken, akla en kolay gelenler . gelmeyen daha nice önyargı ve yanlış inanış vardır, kim bilir?

akp gerçeği

yer çekimi

annelerimizin çocukluktan itibaren zihinlerimize özenle aşıladığı bilimsel gerçekliktir.
(bkz: evladım yere oturma yer çeker)
teşekkürler anne. newton mirasını yaşattığın için sana minnettar.

hiçbir yere ait olamamak

ait olacak bi yer bulamamayi gectim bir yere uyum sağlayabilmemizin de o yere ait olduğumuz anlamına gelmediği gerçeğini farketmemiz gereken durumdur. her ikisi de insanı mutsuz edebilecek şeylerden birisi. meslekler üzerinden örnek vereyim. mühendislik yapabiliyor olman o meslek hayatını senin ait olduğun yer haline getirmiyor. belki de öğretmen olmak istiyorsun ve ait olduğun yer orası. bu sebeple yapabiliyor, uyum sağlayabiliyor olmak da ait olmak demek olmuyor ne yazık ki. o yüzden ait olamamak mi yoksa ait olduğunu zannetmek mi daha kötü bilemedim.

sevgiliyle yemek yapmak

ilk üç hazırlama romantizm, gerisi antroposantrizm.
(bkz: insaniçincilik)
  • /
  • 16

kedi sahibi ayı sözlük yazarları

artık kedi sahibi olup bir de kedilerimden bir minnak kız torun sahibi bile oldum. kulakları kıvrılıyor yavaştan scottish fold olacak sanırım bu da annesi gibi. rengi de tortieshell, 4 renkli ve nadir rastlanan bu çirkin evimizin yeni üyesi.

sonuna çünkü bok vardı denilesi cümleler

sifonu çektim, çünkü bok vardı.

olmadı mı? tamam. gittim.

sevişirken çoraplarını çıkarmayan insan

insan sevişirken çoraplarını kendi çıkarmak zorunda kalmamalı.

feci entelektüelim

er yada geç gerçeklerin ortaya çıktığını farkedememiş cahil insan ifadesi,çok konuşup az dinlemeleriyle bilinirler çünkü her konuda aşmış oldukları için dinleme ihtiyacı hissetmezler.farklı fikirlerle karşılaştıklarında agresifleşirler.yeni bir ortama girdiklerinde hemen dikkat çekmek isterler.sözlükte de iletişime ve farklı düşüncelere kapalı olduklarından ,bunu belirtirken de saldırganlaştıklarından ömürleri kısa olur.böyle insanlarla karşılaşınca bizede aşağıda ki başlıktaki yazarın belirttiği gibi başkasının adına utanmak düşüyor.
(bkz:funda özkalyoncuoğlu'nun kürk mantolu madonna gafı)

eşcinsel temalı deyimler

-ekmek soğan yerik ete para vermek, birbirimizi sikerik göte para vermek

-kulamparanın tespihi ibnesinin sikidir

-am çatlaktır hem patlaktır başa bela getirir, göt derindir hem serindir sike şifa verir.

aşık olacağını sezdiğin biriyle araya mesafe koymak

keşke 4 yıl önce yapsaydım diyeceğim hareket

oturarak işeyen erkek

kuma işeyip üstünü de örtüyorsa en iyisi odur.

oturarak işeyen erkek

merhaba arkadaşlar. eğer uzun süreli ilişki düşünüyorsanız bu başlıktaki tarzda bir sevgili tercih etmenizi öneririm çünkü bu sevgili prostat olmaz. prostat olsa ameliyat sürecini ve bu süreçte neler yapamayacağınızı bir düşünün derim. bunun yanı sıra oturarak işeyen bey daha hijyeniktir. evinizde sağa sola çiş sıçratmaz. evinizi pisletmez. oturarak işeyen erkek belki de sadece yorulmuştur, oturuyordur ya da keyif yapıyordur. belli olmaz bu işler. beni dinleyin kızlaar by.

tek gecelik elemanın horlaması

ay siz tek gecelik elemanları bir de yanınızda mı uyutuyorsunuz

ders çalışmak

belli bir yaştan sonra adama feci koyan olay. okursun anlamazsın, anlarsın unutursun. deli eder adamı.

Toplam entry sayısı: 307

pasif bir direnis

yukarıdakilerin tamamına ters düşecek ama ben yazar arkadaşımıza nedense kayıt olduğum günden beri en çok önyargı topladığım kişi diyerek başlayacağım. altını çiziyorum kendisini tanımadan bende oluşan önyargılar yığını var bunlar sadece teorik iddialar olarak sıralanacak. dolu dolu yazdığını düşünmüyorum bu yüzden fırtına öncesi sessizlik savının üzerini çizdim, çok aktif olduğu doğru ama sürekli kendi açtığı başlıklarda yazıyor gibi geliyor, başlıklara bakıyorum devamını getiren kimse yine çoğu zaman yok, getiren üç beş kişi de yine karşılıklı pohpohlaştığına inandığım sabit yazarlar. alternatif yazdığı çok şey göremedim çünkü yazdıkları hep aynı tonda ilerliyor ve çizgi olarak çoktan tekrara düşmüş gibi geliyor. girdisini görünce kesin yine okunacak bir şey yazdı demeyi çok istiyorum ama şimdilik bu sefer önyargılarım yıkılacak mi acaba diye okuyorum ki bu negatif bir yaklaşım dahi olsa sonuç olarak merakla takip ediyorum. bu kesinlikle karalama kampanyası değil dediğim gibi kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok. iletişim dahi kurmadık, bu yazdıklarım belki çok eksi tepki alacak bilemiyorum ama dediğim gibi bende istemsiz oluşan önyargıları belirtmek istedim ki içimde kalmasın. nefret etmediğim ama sevmeyi çok istediğim bri yazar. başarılar diler saygılar sunarım.

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir usulu vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

interaktif sözlükler ekim 2017 sıralaması

canlarim yanlış bakmissiniz. 11 değil o, bir kere birincilik yetmemiş iki tane birincilik vermişler. yanyana duran birincilik onlar. yakinda normal birinci oluruz, hiç merak etmeyin.

sürekli cinsel içerikli başlık açıp koli bulamayınca ayrılan yazarlar

yanlış binilen otobüste basılan akbil misali içleri yanar ve sonra inmek zorunda kalırlar . sex aramaya gelmişler(otobüs), vakitlerin harcamışlar(akbil) ama sonuç olarak yanlış otobüsteler. ne yapacaklar? mecbur inecekler. kaptaağğğn! orta kapı!

eşcinsellerin sürekli seks düşünmediğini iddia eden eşcinsel

eşcinselleri geçtim herhangi bir insan sürekli cinsellik düşünüyor ise bu bir sorun gibi geliyor bana. bir şeyi sürekli düşünmek onu takıntı haline getiriyor olmakla neredeyse aynı gibi geliyor. takıntı ise o tatlış beynimizi çeşitli duygu ve davranışlar açısından yönetememek olduğuna göre dolaylı da olsa bi bir sorun oluşturuyor. seks dünyanın en güzel şeylerinden birisi elbette. bunu düşünmek, konuşmak, tartışmak ya da yaşamak utanılacak bir şey olmaktan çok uzak ama sürekli düşünmek... herhangi cinsel kimlikten birisi için eksi bir durum değilse bu süreklilikle ona kolaylıklar dilerim.

pasif bir direnis

yukarıdakilerin tamamına ters düşecek ama ben yazar arkadaşımıza nedense kayıt olduğum günden beri en çok önyargı topladığım kişi diyerek başlayacağım. altını çiziyorum kendisini tanımadan bende oluşan önyargılar yığını var bunlar sadece teorik iddialar olarak sıralanacak. dolu dolu yazdığını düşünmüyorum bu yüzden fırtına öncesi sessizlik savının üzerini çizdim, çok aktif olduğu doğru ama sürekli kendi açtığı başlıklarda yazıyor gibi geliyor, başlıklara bakıyorum devamını getiren kimse yine çoğu zaman yok, getiren üç beş kişi de yine karşılıklı pohpohlaştığına inandığım sabit yazarlar. alternatif yazdığı çok şey göremedim çünkü yazdıkları hep aynı tonda ilerliyor ve çizgi olarak çoktan tekrara düşmüş gibi geliyor. girdisini görünce kesin yine okunacak bir şey yazdı demeyi çok istiyorum ama şimdilik bu sefer önyargılarım yıkılacak mi acaba diye okuyorum ki bu negatif bir yaklaşım dahi olsa sonuç olarak merakla takip ediyorum. bu kesinlikle karalama kampanyası değil dediğim gibi kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok. iletişim dahi kurmadık, bu yazdıklarım belki çok eksi tepki alacak bilemiyorum ama dediğim gibi bende istemsiz oluşan önyargıları belirtmek istedim ki içimde kalmasın. nefret etmediğim ama sevmeyi çok istediğim bri yazar. başarılar diler saygılar sunarım.

eşcinsellerin intihar nedenleri

yalanlar sayesinde yaşamayı kendine yedirememek, olmadığın birisi gibi davranmak zorunda kalmak, reddedilmek, kabul görememek, dışlanmak, saklanmak zorunda olmak, saygı duyulmamak, sevgi görmemek, itilmek, kakılmak, ezilmek, aşağılanmak, hor görülmek, kınanmak, kötü gösterilmek, ahlak dışı olarak itham edilmek diye uzayıp gidebilecek bir liste oluşturan, insanlığa kayıp yaşatan nedenlerdir. bunlar yaygın ve genel olarak bilinen nedenlerdir ayrıca herkesin kendi hayatı özelinde sonucu yürek burkan milyonlarca çeşidi olan nedenler de vardır.

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir usulu vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

nstrgt

işin aslı şudur ki adı enes olan bu yazarın adı ve soyadınin sessiz harflerinden oluşan mahlastir.

su kaynamasına rağmen inatla durmayan kettle

canlı hali : yeter dedikten sonra bir kepce daha yemek koyan anne.

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir usulu vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

laf ebesi

laf ebesi olmak ile hazır cevap olmak baya bir karıştırılmış gibi duruyor. çok konuşan, her halta karışan, ha bire laf yetiştiren birisi iseniz tebrikler siz tam bir ebesiniz, laf ebesisiniz yani. gerektiğinde ve tam yerinde cevaplar veren kişi iseniz hazırcevap bir arkadaşımızsınız demektir ve genellikle hiçbir lafın altında da kalmıyorsunuzdur. zaten lafın altında kalmayın, altında kalınacak daha güzel şeyler var.

feminen gaylerden hoşlanmayan gay

ayrımcılığı,otekilestirmeyi,dışlanmayı en cok yasayan ve bunu icinde bir yerlerde kendine yediremeyip acisini aklinca hor ve kendinden daha az iyi gördüğü bir baskasini ayrımcılığa,otekilestirmeye,dışlanmaya maruz birakan bir baska acinasi, bilincsiz, cehaletinin farkinda olmayan nefret yanlisi insandir.

deri ceket

maymuna giydirsen tarz duran bir parça.

zırıl zırıl kadınsı olup sadece aktifim diyen gay

bunun ne kadar salakça bir yargı olduğunu gün gelecek anlayacağız. kendimizi üstün görmeye çalışma durumumuz son bulup egomuz tatmin olunca elbet. kırıtık bir tipte olsa bu insanın da siz aksine inansanız da bir pipişi var. aktif rol ile zevk almasının nesi garip?
Henüz takip ettiği biri yok.