nstrgt

Durum: 362 - 39 - 15 - 0 - 20.07.2018 13:44

Puan: 3920 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Instagram : gereksizfotograflar
  • /
  • 19

her pazardan sonra pazartesinin gelmesi sorunsalı

zar mi lan bu her atışta başka sayı gelsin. * cıldırtmayın beni yaşayın işte.

işçi

en çok çalışan en az alan, asgari sınırın bekçisi, her işin en emekçisi ama kıymet bilinmezi.

iki kaşının ortasını alan erkek

ben iç sesim mahiyetinde şunu şuraya bırakayım siz de izleyin.
https://www.dailymotion.com/video/xj07g...

türkiye'de eşcinsel evliliğin yasal olduğu gün

güçler ayrılığı rayına oturtulmuş ve gücün kötüye kullanımı engellenmiş, insan hakları en önemli verilen ve taviz verilmez bir yer edinmiş, ayrımcılık ve nefret söylemleri en ağır cezalar ile kuşatılmış, insan dışındaki canlılar ve doğa için sıfır zarar seviyesinde bir işleyiş geliştirilmiş, trans bir başkan tarafından yönetilen mecliste gökkuşağı renklerinde makaronlarla tatlı tatlı kutlamalar yapılmış, eşcinsel çift olan milletvekilleri o güne özel gökkuşağı kravat ve fularlar takmış elele kutlamalara katılmış ve çalışmalarının sonuclarinı almaktan son derece mutlu şekilde gülümser halde , intizar ve sinem gedik ilk evlenen çift olmuş, mustafa ceceli -nihat doğan -alişan elele tutusmus feryat filan ağlıyor. bunlar benim için yeterli valla şimdilik.

irreversible

onlarca sitede yazılan korkunc yorumlardan dogan merakımdan izlediğim ve bir adet kafa ezme sahnesi ve uzun soluklu denebilecek tecavüze uğrama gerçekliğinin acı ve korkunç yüzünü anbean göstermesinin insana verebileceği rahatsızliktan başka bir korkuncluğu oldgunu dusunmediğim filmde. sanatsal boyutunu değerlendirerek izlemiyor dünyanın çoğunluğu şuanda filmleri. sanatı çıkartıp alt metinleri okumaya calışmadan bakınca sabit kalmayıp dönen kamera açısı insanı yoruyor, kafa ezme sahnesi adam ölmesine rağmen devam ettiği için abartılı, tecavüz sahnesi bir insana bunun ne kadar kötü olduğunu öğretir nitelikte ancak zihin olarak yorumlayamayacak yaştaki bir çocuğun izleme ihtimali düşünülürse travmatik olabilir ve gereksiz uzun ancak bunun ne kadar aşağılık bir hareket olduğu konusunda tüm gerçekliği ile çekildiği için eğitici bir anlatım olduğunu dusunuyorum bunu kabul edeyim. koyu katolik olduğunu okuduğum yonetmen eşcinsel dünyasını cehennemvari bir tasvirle sadece kötülüklerden ibaret göstermiş, gay bar olan mekanın adı bile rectum yani kalın bağırsağın makatla olan bağlantı yeri, son kısmı. yani şair burda aklında demişki pisliğe giden yoldur efenim eşcinsellik demiş. götüm. kısacası bence o 1.5 saatte daha guzel seyler yapılabilir, daha guzel insanların daha güzel işleri ile meşgul olunabilir.

kılıçdaroğlu'nun yerine chp'nin başında olması gereken şahıs

aleyna tilki'nin "o sen olsan bari" klibindeki ayıcık. eşdeğerde ünlüler hatta ayıcık daha çok izlenmiştir.en azından sempatisi var.

türkiye'de kadın olmak

cehennemin provasını yaşamak gibidir.

ayı sözlük yazarlarının seks dışındaki hobileri

en buyugu seyahat, beraberinde gelen amatör fotoğrafcılık, senaryo uzunluğunda olmasa da hikayeler,oykuler, bir takım kurgular yazmak ve içerik üretmek, okul yıllarında yapılan mağazacilik ile edinilen modayı takip etmeye çalışma çabasında olmak, ev eşyaları ve mobilyalya ve de dekorasyona yoğunlaşmak, mutfakta ozellikle tatlı kategorisinde hünerlerini sergilemek ve hobi sayılır mı bilmiyorum misafir ağırlamak, hızlı ilerleyen ingilizce şarkılarını ezberlemeye calismak.

yaşamayanlar

beyaz soluk teniyle başrolde olmasa bile dizide kesinlikle farah zeynep abdullah yer almalıydı zannımca. çok başarılı bir vampir olurdu.

sen daha iyilerine layıksın

o zaman daha iyi ol,denilesidir.

mavi saç

saçlarımı griye boyarken karıstırdıgım renklerden moru fazla kacırınca yanlışlıkla mavi olmuştu. renk olarak çok guzel olup begenilmişti ama ben kendime hiç yakıştırmayıp bi cesaretle tekrar acip griye cevirmştim. zor zamanlardı vesselam.

aşk

tek hece her gece, söylemesi kolay bulması zor, gözü kördür ama bir ömürdür.

ayakkabılarını kapımın önünde görmek istiyorum

"seni s**kmek istiyorum."un romantik versiyonudur.

acıyor ama devam et

ayrılığı kabullenenin gidene söylediğidir,
aslında eleştiri kaldıramayıp eleştiriye açığım algısını oluşturmaya çalışanın kendisini eleştirene söylediğidir,
dövme hevesinin kurbanı olup dövmesinin yapımı daha yarılanmamış olanın dövmeciye söylediğidir,
totodan yapılan iğne için hastanın hemşireye söylediğidir,
yalan söyleyen kişinin yalanını farkedip kalbi kırılmasına rağmen bilmiyor gibi davrananın yalancıya söylediğidir.

izlenilesi yabancı diziler

(bkz: the 100) gelecek dünya distopyası üzerinedir. aksiyon bitmek bilmeyen bela ve sorunlar yüzünden bitmiyor.
(bkz: suits) okuduğunu unutmayan bir süperzekinin yasadışı avukatlığa başlamasını konu alıyor.
(bkz: stranger things) paralel evrenden kötü varlıklar, doğaüstü yeteneklere sahip bir kız cocugu, gelişen olaylar falanlar filanlar.
(bkz:2 broke girls) biri dar gelirli diğeri çok zenginken fakirleşmiş iki kızın hayatlarının kesismesi sonucu yeni başlanan bir hayat mücadelesinin anlatıldığı muazzam komikli dizi.
(bkz: desperate housewifes ) aynı banliyöde yasayan ev hanımlarının birbirlerine caresizce hayatlarını çok guzel ve mutlu olduğunu gösterme cabası cercevesinde yaşanan cesitli olaylar dahilinde kendini zorla izlettiren eskilerden çok hoş bir dizi.

siz şimdi bunları izleyin, zaten anca biter, ara ara yazarız boyle olur mu ayıcıklar?

sandalet giyen erkek

o zaman kendimden bir görselle örnek vereyim size :
https://instagram.com/p/BlNC4cHhLnt/

sandalet giyen erkek

ayaklari ince, uzun, düzgün birisi olarak söylüyorum, yakan yaz sıcağında en rahat ettiren şeydir sandalet giyen erkek olmak.

nick altına entry girilince mutlu olan yazar

bkz : kendini ünlü hissettiren şeyler.

türk geylerindeki yabancı erkek zaafı

global,sınırsız bir aga sahip olduğumuz dünyamızda niye umrumda olmayan sınırlarla çevrili alandaki insanlara takılı kalayım ki!?

tatil öncesi çanta hazırlamak

teknolojinin acilen daha çok gelişip bu sürece "skip" seçeneği eklemesi gereken evre. . çünkü ben böyle süreci "skip" = "geçmek" istiyorum.
  • /
  • 19

türkiye'de eşcinsel evliliğin yasal olduğu gün

insan sevgisinin dev boyutlara ulaştığı gün. bu ülkede önce çocuklar, kadınlar ve hayvanlar hakettikleri değeri görsünler de ben evlenmesem de olur. zaten bu üç grubun şiddet görmediği gün biz de kazanmış olacağız.

türkiye'de eşcinsel evliliğin yasal olduğu gün

rimming yaparken taşakları da yalayan partner

işini bilen, becerikli, sevilesi partnerdir. eğer aktifse pasifin gücünü sonuna kadar görmelidir. <3

golden shower

''erkekler çiçektir, çiçekler su ister'' fantezisinin hayat bulmuş hali. daha protein içerikli olsun dersen üzerine boşal.

genç eşcinsellere tavsiyeler

ilişkilerinizde yaşadığıınız kötü anları anlatarak yeni girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmeye çalışmayınız. ayrıca her ciddi ilişkinizi de ulu orta her ortamda anlatmayınız. yine de anlatmayı seçtiyseniz eğer size tavsiye verecek olan sizden daha tecrübeli ve iyi niyetli arkadaşlarınıza, onları kıracak boyutta ve seviyesizlikte cevaplar vermeyiniz. zira bu kişiler sizi ve sizin içinde bulunduğunuz durumu ciddiye alarak iyi niyetleriyle tavsiye vermişlerse onları dinleyiniz. onlara çemkirerek, sen ne bilirsin ki edalarıyla höykürerek bir yere varamazsınız. eğer bunu yaptıysanız insanlar sizin zaten yollu olduğunuz düşünerek bir daha muhattap dahi olmazlar ve siz kaybedersiniz. madem bu kadar ukala ve bilmişsiniz, ilişkilerinizi kendi içinizde de pekala kimseye anlatmadan da yaşayabilirsiniz.
ha çok mu anlatmak istiyorsunuz bunun için başka mecralar da mevcut gidip oralarda da siftinebilirsiniz.
ya da hiç bir şey sizi kesmiyorsa gidin başka biriyle sevişin. çivi çiviyi söker yavrucum. aşk meşk işleri zırvalıktan ibarettir. kendinizi çok kaptırmayınız.
ayy bu gençler... neyse öğrenecekler işte ne tavsiye vermek için uğraşıyonuz bunlara be. parmak kaslarınıza yazık. bak benimkine de yazık oldu adsfadsfdas.

genç eşcinsellere tavsiyeler

ysb223 kardeş kaç yaşındasın sen? boyle zorla ya da çocukça hareketlerle birini kazanacağını mi düşünüyorsun? bilsen karsidakine bu tavırlarla ne kadar itici görünüyorsun emin ol utanirsin yaptığından. seni kotulemiyorum tecrübesiz olabilirsin. biraz da başlıkla paralel olarak sana bi kaç tavsiye vereyim.

içinde yaşadığın acı birilerine dokunur hissi yanıltıcı bir his kesinlikle umrunda olmuyordur. yoksa kimse fantezi olsun diye böyle bir şeyi yaşatmaz .

birine aşırı bağımlı hissediyorsan kendini direk yalvarma moduna geçme. hayatını sorgular biraz. bu hisler genelde boşlukta olduğun zamanlar geliyor ya da bir sürü şey. hepsini görmezden gelip tek bi nedene bagliyorsun.


insanlar an'a odaklı olabilir, yaşadığın anda acı çekiyorsan bu durumu unursama demiyorum ama yarın öbürgün ne kadar boş bir şeye üzüldüğünü farkedeceginin bilincinde olup ta üzül. şayet bileğini de kesersin beşinci kattan da atlarsin.

şunu da bilmeni isterim en sevdiğin insan bile olsa sana iki adım atti mi kendin farkında olmadan üç adım geri kacarsin. insanoğlu hayatında macera olmadan duramiyor. kaldı ki iki günlük tanistigin birine böyle yaklasman değerini düşürmekten ve itici durama sokmaktan başka ise yaramaz.


gay camiası bazı konularda çok hassastır. görüştüğü kişi güvenilir olacak, ağır başlı olacak, yersiz aramicak , sıkmicak bunaltmicak. bunlardan birini sezdirirsen eğer yapacağı tek şey senden kaçmak olacak.

hayata geniş çerçeveden bakmaya çalış. kimsenin hayatı başkasına adicak kadar ucuz değildir.umarım en kısa zamanda kurtulursun bu saplantidan.

keşke penisim olmasaydı denilen anlar

kalçaları çok hoş olan birine giyinikken arkadan sürttüğünde ereksiyon olması. aşağı indiriyon olmuyor, yukarı kaldırıyon yine olmuyor. hep bi acı. o an aynı zevki alıp orda olmamasını isterdim.

ünlü insanların sözlükte yazıyor olma ihtimali

konu ünlü olması değil; ünsüzlerin benzeşmesi, daralması, yumuşaması, sertleşmesi gibi aktivitelere uygun olmasıdır.

hırsızların tecavüzcü ev sahibine yakalanması

tam bir trajedi. abd florida'da gayet iri, güçlü bir gay tecavüzcünün evinde giren 2 hırsız ev sahibine yakalanıyor. 5 gün boyunca tecavüze uğrayan 54 ve 36 yaşındaki hırsızların ağlama seslerini duyan komşular, hırsızları kurtarıyorlar.

partnerinin yüzüne attırarak uyandıran adam

Toplam entry sayısı: 362

pasif bir direnis

yukarıdakilerin tamamına ters düşecek ama ben yazar arkadaşımıza nedense kayıt olduğum günden beri en çok önyargı topladığım kişi diyerek başlayacağım. altını çiziyorum kendisini tanımadan bende oluşan önyargılar yığını var bunlar sadece teorik iddialar olarak sıralanacak. dolu dolu yazdığını düşünmüyorum bu yüzden fırtına öncesi sessizlik savının üzerini çizdim, çok aktif olduğu doğru ama sürekli kendi açtığı başlıklarda yazıyor gibi geliyor, başlıklara bakıyorum devamını getiren kimse yine çoğu zaman yok, getiren üç beş kişi de yine karşılıklı pohpohlaştığına inandığım sabit yazarlar. alternatif yazdığı çok şey göremedim çünkü yazdıkları hep aynı tonda ilerliyor ve çizgi olarak çoktan tekrara düşmüş gibi geliyor. girdisini görünce kesin yine okunacak bir şey yazdı demeyi çok istiyorum ama şimdilik bu sefer önyargılarım yıkılacak mi acaba diye okuyorum ki bu negatif bir yaklaşım dahi olsa sonuç olarak merakla takip ediyorum. bu kesinlikle karalama kampanyası değil dediğim gibi kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok. iletişim dahi kurmadık, bu yazdıklarım belki çok eksi tepki alacak bilemiyorum ama dediğim gibi bende istemsiz oluşan önyargıları belirtmek istedim ki içimde kalmasın. nefret etmediğim ama sevmeyi çok istediğim bri yazar. başarılar diler saygılar sunarım.

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir usulu vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

interaktif sözlükler ekim 2017 sıralaması

canlarim yanlış bakmissiniz. 11 değil o, bir kere birincilik yetmemiş iki tane birincilik vermişler. yanyana duran birincilik onlar. yakinda normal birinci oluruz, hiç merak etmeyin.

sürekli cinsel içerikli başlık açıp koli bulamayınca ayrılan yazarlar

yanlış binilen otobüste basılan akbil misali içleri yanar ve sonra inmek zorunda kalırlar . sex aramaya gelmişler(otobüs), vakitlerin harcamışlar(akbil) ama sonuç olarak yanlış otobüsteler. ne yapacaklar? mecbur inecekler. kaptaağğğn! orta kapı!

eşcinsellerin sürekli seks düşünmediğini iddia eden eşcinsel

eşcinselleri geçtim herhangi bir insan sürekli cinsellik düşünüyor ise bu bir sorun gibi geliyor bana. bir şeyi sürekli düşünmek onu takıntı haline getiriyor olmakla neredeyse aynı gibi geliyor. takıntı ise o tatlış beynimizi çeşitli duygu ve davranışlar açısından yönetememek olduğuna göre dolaylı da olsa bi bir sorun oluşturuyor. seks dünyanın en güzel şeylerinden birisi elbette. bunu düşünmek, konuşmak, tartışmak ya da yaşamak utanılacak bir şey olmaktan çok uzak ama sürekli düşünmek... herhangi cinsel kimlikten birisi için eksi bir durum değilse bu süreklilikle ona kolaylıklar dilerim.

pasif bir direnis

yukarıdakilerin tamamına ters düşecek ama ben yazar arkadaşımıza nedense kayıt olduğum günden beri en çok önyargı topladığım kişi diyerek başlayacağım. altını çiziyorum kendisini tanımadan bende oluşan önyargılar yığını var bunlar sadece teorik iddialar olarak sıralanacak. dolu dolu yazdığını düşünmüyorum bu yüzden fırtına öncesi sessizlik savının üzerini çizdim, çok aktif olduğu doğru ama sürekli kendi açtığı başlıklarda yazıyor gibi geliyor, başlıklara bakıyorum devamını getiren kimse yine çoğu zaman yok, getiren üç beş kişi de yine karşılıklı pohpohlaştığına inandığım sabit yazarlar. alternatif yazdığı çok şey göremedim çünkü yazdıkları hep aynı tonda ilerliyor ve çizgi olarak çoktan tekrara düşmüş gibi geliyor. girdisini görünce kesin yine okunacak bir şey yazdı demeyi çok istiyorum ama şimdilik bu sefer önyargılarım yıkılacak mi acaba diye okuyorum ki bu negatif bir yaklaşım dahi olsa sonuç olarak merakla takip ediyorum. bu kesinlikle karalama kampanyası değil dediğim gibi kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok. iletişim dahi kurmadık, bu yazdıklarım belki çok eksi tepki alacak bilemiyorum ama dediğim gibi bende istemsiz oluşan önyargıları belirtmek istedim ki içimde kalmasın. nefret etmediğim ama sevmeyi çok istediğim bri yazar. başarılar diler saygılar sunarım.

eşcinsellerin intihar nedenleri

yalanlar sayesinde yaşamayı kendine yedirememek, olmadığın birisi gibi davranmak zorunda kalmak, reddedilmek, kabul görememek, dışlanmak, saklanmak zorunda olmak, saygı duyulmamak, sevgi görmemek, itilmek, kakılmak, ezilmek, aşağılanmak, hor görülmek, kınanmak, kötü gösterilmek, ahlak dışı olarak itham edilmek diye uzayıp gidebilecek bir liste oluşturan, insanlığa kayıp yaşatan nedenlerdir. bunlar yaygın ve genel olarak bilinen nedenlerdir ayrıca herkesin kendi hayatı özelinde sonucu yürek burkan milyonlarca çeşidi olan nedenler de vardır.

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir usulu vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

nstrgt

işin aslı şudur ki adı enes olan bu yazarın adı ve soyadınin sessiz harflerinden oluşan mahlastir.

su kaynamasına rağmen inatla durmayan kettle

canlı hali : yeter dedikten sonra bir kepce daha yemek koyan anne.

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir usulu vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

laf ebesi

laf ebesi olmak ile hazır cevap olmak baya bir karıştırılmış gibi duruyor. çok konuşan, her halta karışan, ha bire laf yetiştiren birisi iseniz tebrikler siz tam bir ebesiniz, laf ebesisiniz yani. gerektiğinde ve tam yerinde cevaplar veren kişi iseniz hazırcevap bir arkadaşımızsınız demektir ve genellikle hiçbir lafın altında da kalmıyorsunuzdur. zaten lafın altında kalmayın, altında kalınacak daha güzel şeyler var.

feminen gaylerden hoşlanmayan gay

ayrımcılığı,otekilestirmeyi,dışlanmayı en cok yasayan ve bunu icinde bir yerlerde kendine yediremeyip acisini aklinca hor ve kendinden daha az iyi gördüğü bir baskasini ayrımcılığa,otekilestirmeye,dışlanmaya maruz birakan bir baska acinasi, bilincsiz, cehaletinin farkinda olmayan nefret yanlisi insandir.

deri ceket

maymuna giydirsen tarz duran bir parça.

zırıl zırıl kadınsı olup sadece aktifim diyen gay

bunun ne kadar salakça bir yargı olduğunu gün gelecek anlayacağız. kendimizi üstün görmeye çalışma durumumuz son bulup egomuz tatmin olunca elbet. kırıtık bir tipte olsa bu insanın da siz aksine inansanız da bir pipişi var. aktif rol ile zevk almasının nesi garip?
Henüz takip ettiği biri yok.