nstrgt

Durum: 249 - 27 - 7 - 0 - 17.11.2017 19:58

Puan: 2565 - Sözlük Kezbanı

11 ay önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Instagram : gereksizfotograflar
  • /
  • 13

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir adabı vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

markalar reklamlarında gerçekçi sloganlar kullansaydı ne olurdu

prezervatif markaları: sikine sahip çıkamayan malların soylarını devam ettirmesine engel olmaya çalışıyoruz.

stranger things

bugün 2. sezona başlayıp an itibari ile bitirdiğim klasik korku ile gerilimi daha baharatlı senaryolar ile tatlandırarak merak içinde ve sabırsızlıkla bölümden bölüme hızlıca atlamanıza neden olan netflix dizisidir.

tek seferde 7 çeşit yemek yapabilen flört

misafir ağırlarken en az on çeşit yemek, atıştırmalık, tatlı, tuzlu kısacası allah ne verdiyse yapma zorunluluğu hissediyorum. neden mi? çünkü yapabiliyorum.

uzak mesafe ilişkisi

elyafa benzer ilişki. tel teldir mesela elyaf, anılarınız gibi tek tek bir araya gelirler bir tutam olurlar. onu yakın mesafeden tutup çekin koparamazsınız. birbirine kenetlidir. iki elle tuttuğunuz mesafe açıldıkça elyaf süner ve tellerin açılıp kopması o kadar kolay olur. kopmaması için onu alıp bükmek, şekil vermek gerekir. bu da zaman ve emek gerektirir. şekil alan o elyaf artık tuttuğunuz mesafe farketmeksizin, kopması çok zor bir hal alır.

uzun entryleri atlamak

gözlemim yazılı halde uzun bir metin görünce okuması zor bulunduğunu ama yazılı halde muhakkak okuyun diye üstüne açıklama yazıp metni fotoğraflar halinde paylaşınca tıpış tıpış okunduğu konusunda ikna edici sonuçlar ortaya çıkarıyor.

karnabahar

kızartmasını yemekten saymayıp çerez niyetine 400 kilo yediğim ve asla tadına doyamadığım, uzak duramadığım beyazlardan.

pasif bir direnis

yukarıdakilerin tamamına ters düşecek ama ben yazar arkadaşımıza nedense kayıt olduğum günden beri en çok önyargı topladığım kişi diyerek başlayacağım. altını çiziyorum kendisini tanımadan bende oluşan önyargılar yığını var bunlar sadece teorik iddialar olarak sıralanacak. dolu dolu yazdığını düşünmüyorum bu yüzden fırtına öncesi sessizlik savının üzerini çizdim, çok aktif olduğu doğru ama sürekli kendi açtığı başlıklarda yazıyor gibi geliyor, başlıklara bakıyorum devamını getiren kimse yine çoğu zaman yok, getiren üç beş kişi de yine karşılıklı pohpohlaştığına inandığım sabit yazarlar. alternatif yazdığı çok şey göremedim çünkü yazdıkları hep aynı tonda ilerliyor ve çizgi olarak çoktan tekrara düşmüş gibi geliyor. girdisini görünce kesin yine okunacak bir şey yazdı demeyi çok istiyorum ama şimdilik bu sefer önyargılarım yıkılacak mi acaba diye okuyorum ki bu negatif bir yaklaşım dahi olsa sonuç olarak merakla takip ediyorum. bu kesinlikle karalama kampanyası değil dediğim gibi kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok. iletişim dahi kurmadık, bu yazdıklarım belki çok eksi tepki alacak bilemiyorum ama dediğim gibi bende istemsiz oluşan önyargıları belirtmek istedim ki içimde kalmasın. nefret etmediğim ama sevmeyi çok istediğim bri yazar. başarılar diler saygılar sunarım.

kuyudan su çekercesine gidip gelen adam

arka planda çalması gereken parça önerisi: çek tulumbayı çek çek çek....

erkeklerin prezervatif almayı bilmemesi

pipişe göre prezervatif alma problemine gelmeden önce prezervatif alamama problemini çözseydik önce a dostlar. ya adam bunun utanılacak bir şey değil aksine sağlığına dikkat ettiğinin göstergesi olarak o kasadan başı dik gururla ayrılması gereken bir durum olduğunu bilmiyor, hangisi tam pipişine göre nasıl bilsin?

evlenilecek şarkılar

lana del rey şarkılarının tamamı. konserlerine götürecek birisiyle de evlenebilirim.

sürekli cinsel içerikli başlık açıp koli bulamayınca ayrılan yazarlar

yanlış binilen otobüste basılan akbil misali içleri yanar ve sonra inmek zorunda kalırlar . sex aramaya gelmişler(otobüs), vakitlerin harcamışlar(akbil) ama sonuç olarak yanlış otobüsteler. ne yapacaklar? mecbur inecekler. kaptaağğğn! orta kapı!

whatsapp listesinde en alt sıralarda kalan profil

tasınınca uzakta kalan eski koliler.

zırıl zırıl kadınsı olup sadece aktifim diyen gay

bunun ne kadar salakça bir yargı olduğunu gün gelecek anlayacağız. kendimizi üstün görmeye çalışma durumumuz son bulup egomuz tatmin olunca elbet. kırıtık bir tipte olsa bu insanın da siz aksine inansanız da bir pipişi var. aktif rol ile zevk almasının nesi garip?

hayırlı cumalar

buna bakanlar buna da göz attı:
-kanayan güllü kandil mesajı
-uçan güvercin üstünde arapça allah ve muhammet yazılı bayram mesajı
-kâbe fotoğraflı ramazan tebriği

açılacaklara tavsiyeler

çok açılmayın annecim, boğulursunuz.

aktif olan tarafın hesabı ödemesi

bu durumda pasif taraf aslında bütün hesabı mabadıyla ödüyor manasına gelir.

3 numara saç

3'e 5'e bakmam. yakışmışsa koy sepete.

77 santimin kıymetini oturanlar bilir

" atlas jet havayolu şirketinin muazzam afişi." ay heralde atlas bey.

sik yalarken aniden gelen ben ne yapıyorum hissi

partnerin kafaya yaptığı basınç ile sıfırlanan düşünce. bir sonraki oral tecrübeye kadar unutturur bu hareket bu soruyu.
  • /
  • 13

çirkef gay

etrafındaki kimseye saygısı olmayan kendisi gibi düşünmeyeni dışlayan, girdiği ortamlarda ortama ayak uydurarak kendini ifade etmek yerine, ortamı direk kendi haleti ruhiyesine çevirip ilgi odağı olmaya çalışan kişilerdir.genelde uslüpları kırıcıdır bunu açıksözlülük olarak görürler.gelişine laf çakmayıda küstahlık değil hazırcevaplık olarak adlandırırlar.bol miktarda da dedikodu yaparlar yüzünüze kardeşim deyip arkanızdan demediklerini bırakmazlar.yıllardır arasından su sızmayan arkadaşların arasını tek çırpıda bozabilmek en büyük yetenekleridir. bencil ,küçük düşürücü ve kendini beğenmiş tavırlarından bu kişileri tanıyabilirsiniz.

reddedilen erkeğin çirkinleşmesi

tanıştıktan sonra kibar, nazik ve sevecen yaklaşan erkeğin, reddedilince veya reddedildiğini hissedince girdiği haleti ruhiyedir. nedeni veya nasılı tam olarak anlaşılamamakla birlikte böyle bir durumla karşılaşınca karşı tarafın bütün pasif-agresifliğini, saygısızlığını ve absürt hareketlerini görmezden gelmek, gelmek ve bu umursamaz tavırlarınızla onun sinirden kendisini sikmesine sebep olmanız yapılacak en doğru şeydir.

türk erkeklerinin seks hakkındaki yalanları

"tabi condom çok önemli"

yiyorum ben evet bunları. "condom'suz yapalım" desem anında atlayacak tiplerin şu tribe girmeleri beni o kadar tiksindiriyor ki direkt anlatamam.

pasif bir direnis

yazmayı bırakma kuzum sen, dilediğin gibi boşal. istediğin gibi gir çık. kimse hoşuna gitmediği şeyler gördüğünde kafasına göre kural koyamaz. sen belden aşağı yazarsın, ahmet belden yukarı yazar, ben ayak bileklerinden altını yazarım, mehmet baş üstünden yazar. buna editörler, moderatörler, adminler karar veremez. hakaret, karalama, nefret dili, nefret söylemi barındırmadığı sürece ve ayı sözlük formatına aykırı olmadığı sürece sözlükte tüm entrylere yer var.

seksin aşırı derecede iğrenç bir eylem olduğu gerçeği

77 santimin kıymetini oturanlar bilir

afrika ya seyahat etmek isteyenlere hitap etmek istemişler sanırım.

erkek deyince aklınıza gelen ilk üç şey

christopher cragg

namı diğer blibblobblib, metin düzenleme, metin yazarlığı, dijital içerik ve sosyal medya yönetimi konularında uzman ayıcan. e-ticaret, moda, sağlık, fitness ve eğlence içeriği oluşturma alanlarında da uzman. tabi benim için daha önemlisi tatlılığı. toronto'da yaşıyor.

sosyal hesapları;

facebook: https://www.facebook.com/cragg.christoph...
instagram: https://www.instagram.com/blibblobblib/
linkedin: https://www.linkedin.com/in/christopherc...
twitter: https://twitter.com/blibblobblib
youtube: https://www.youtube.com/user/blibblobbli...
tumblr: http://blibblobblib.tumblr.com/
web: http://christophercragg.com/

bir kaç fotoğrafıyla da başlığı şenlendirelim.yaprak dökümü'nden akılda kalanlar

necla'nın leyla'ya pembe mantoyu fırlattığı sahne.

yaprak dökümü'ndeki necla

ali rıza bey'in en sevdiğim çocuğu

kötü yola düştü, fuhuş baskınlarında karakollara alındı, ablasının kocasıyla kaçtı falan ama asla okumaktan vazgeçmedi. sürekli ders çalıştı. okulunu bitirdi. kariyer yaptı. orospuluk da yaptı ama kariyer de yaptı. doymadı. türkiye'nin evlenilecek kocaları yol haritası çıkardı. annesi hayriye manukyan, vajinimus ablası fikret, kaçakçı abisi şevket ve frijit ablası leyla'nın aksine sürekli onu bunu suçlamak yerine mücadele etti. dizi biteli 8-9 sene oldu, acaba bu sürede kaç zengin koca gömmüştür şimdi. hehe

Toplam entry sayısı: 249

pasif bir direnis

yukarıdakilerin tamamına ters düşecek ama ben yazar arkadaşımıza nedense kayıt olduğum günden beri en çok önyargı topladığım kişi diyerek başlayacağım. altını çiziyorum kendisini tanımadan bende oluşan önyargılar yığını var bunlar sadece teorik iddialar olarak sıralanacak. dolu dolu yazdığını düşünmüyorum bu yüzden fırtına öncesi sessizlik savının üzerini çizdim, çok aktif olduğu doğru ama sürekli kendi açtığı başlıklarda yazıyor gibi geliyor, başlıklara bakıyorum devamını getiren kimse yine çoğu zaman yok, getiren üç beş kişi de yine karşılıklı pohpohlaştığına inandığım sabit yazarlar. alternatif yazdığı çok şey göremedim çünkü yazdıkları hep aynı tonda ilerliyor ve çizgi olarak çoktan tekrara düşmüş gibi geliyor. girdisini görünce kesin yine okunacak bir şey yazdı demeyi çok istiyorum ama şimdilik bu sefer önyargılarım yıkılacak mi acaba diye okuyorum ki bu negatif bir yaklaşım dahi olsa sonuç olarak merakla takip ediyorum. bu kesinlikle karalama kampanyası değil dediğim gibi kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok. iletişim dahi kurmadık, bu yazdıklarım belki çok eksi tepki alacak bilemiyorum ama dediğim gibi bende istemsiz oluşan önyargıları belirtmek istedim ki içimde kalmasın. nefret etmediğim ama sevmeyi çok istediğim bri yazar. başarılar diler saygılar sunarım.

interaktif sözlükler ekim 2017 sıralaması

canlarim yanlış bakmissiniz. 11 değil o, bir kere birincilik yetmemiş iki tane birincilik vermişler. yanyana duran birincilik onlar. yakinda normal birinci oluruz, hiç merak etmeyin.

sürekli cinsel içerikli başlık açıp koli bulamayınca ayrılan yazarlar

yanlış binilen otobüste basılan akbil misali içleri yanar ve sonra inmek zorunda kalırlar . sex aramaya gelmişler(otobüs), vakitlerin harcamışlar(akbil) ama sonuç olarak yanlış otobüsteler. ne yapacaklar? mecbur inecekler. kaptaağğğn! orta kapı!

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir adabı vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

liseli eşcinsellere tavsiyeler

kendini herkesten dört adım öne geçirecek şekilde çalış ve eğit. çünkü sorun eşcinsel olmak değil, insanların seni bununla alakalı açıkça eleştirebilecekleri kadar zayıf bir noktada olmak ya da kalmak. lise dönemi ise senin ilk dönüm noktan. bu fırsatı değerlendir.

pasif bir direnis

yukarıdakilerin tamamına ters düşecek ama ben yazar arkadaşımıza nedense kayıt olduğum günden beri en çok önyargı topladığım kişi diyerek başlayacağım. altını çiziyorum kendisini tanımadan bende oluşan önyargılar yığını var bunlar sadece teorik iddialar olarak sıralanacak. dolu dolu yazdığını düşünmüyorum bu yüzden fırtına öncesi sessizlik savının üzerini çizdim, çok aktif olduğu doğru ama sürekli kendi açtığı başlıklarda yazıyor gibi geliyor, başlıklara bakıyorum devamını getiren kimse yine çoğu zaman yok, getiren üç beş kişi de yine karşılıklı pohpohlaştığına inandığım sabit yazarlar. alternatif yazdığı çok şey göremedim çünkü yazdıkları hep aynı tonda ilerliyor ve çizgi olarak çoktan tekrara düşmüş gibi geliyor. girdisini görünce kesin yine okunacak bir şey yazdı demeyi çok istiyorum ama şimdilik bu sefer önyargılarım yıkılacak mi acaba diye okuyorum ki bu negatif bir yaklaşım dahi olsa sonuç olarak merakla takip ediyorum. bu kesinlikle karalama kampanyası değil dediğim gibi kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok. iletişim dahi kurmadık, bu yazdıklarım belki çok eksi tepki alacak bilemiyorum ama dediğim gibi bende istemsiz oluşan önyargıları belirtmek istedim ki içimde kalmasın. nefret etmediğim ama sevmeyi çok istediğim bri yazar. başarılar diler saygılar sunarım.

eşcinsellerin intihar nedenleri

yalanlar sayesinde yaşamayı kendine yedirememek, olmadığın birisi gibi davranmak zorunda kalmak, reddedilmek, kabul görememek, dışlanmak, saklanmak zorunda olmak, saygı duyulmamak, sevgi görmemek, itilmek, kakılmak, ezilmek, aşağılanmak, hor görülmek, kınanmak, kötü gösterilmek, ahlak dışı olarak itham edilmek diye uzayıp gidebilecek bir liste oluşturan, insanlığa kayıp yaşatan nedenlerdir. bunlar yaygın ve genel olarak bilinen nedenlerdir ayrıca herkesin kendi hayatı özelinde sonucu yürek burkan milyonlarca çeşidi olan nedenler de vardır.

nstrgt

işin aslı şudur ki adı enes olan bu yazarın adı ve soyadınin sessiz harflerinden oluşan mahlastir.

su kaynamasına rağmen inatla durmayan kettle

canlı hali : yeter dedikten sonra bir kepce daha yemek koyan anne.

gaylerin yaşadığı mekanlar

yalanların gölgesinde, şiddetle ve aşağılanmayla komşuluk ilişkisiyle, korkuyla içiçe yaşamaktadırlar. açık adres isteyenler için : reddedilmişler mahallesi böyle evlat olmaz olsun sokak ibne misin sen oğlum apartmanı no aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor kendisi ya intihar etmekte ya da eşcinsel cinayetine kurban gitmekte lütfen daha sonra tekrar taciz ediniz kat ayaklar altı daire 4

sözlük yazarlarının durum güncellemeleri

bu başlığı ortaya çıkarmak istedim çünkü sözlük içinde en görmeyi sevmediğim şey ; hayatlarındaki ve günlük yaşamlarındaki otu boku başlık halinde durum güncellemesi gibi buraya sıçan yazarlar. değerlendirme yapabilen yazarlardan ricam son zamanlarda girilen başlıklara içeriklerine ve girilen girdi sayısına baksınlar. adeta kişi veya kişilerin can sıkıntısını giderme, içini boşaltmak için kullandığı bir kap görevi gören,çoğunlukla bel altı olup anlam barındırmayan, kalabalık oluşturan adeta çöplük yerine dönmüş bir hali var başlıkların. editör olarak çalıştığım süre boyunca sadece başlıklar ve girdilerdeki yazım hatalarını düzeltmek,benzer başlıklar açıldıysa oraya yönlendirip tekrara düşmemizi önlemeye çalışmak, gelen şikayet mesajlarını kontrol etmek istemedim. sözlüğe ziyarete gelenlerin heteroseksüel ve homoseksüel bireyler olarak bir araya gelerek oluşturduğu bu platformda bel altı zırvaların çoğunlukta olup sadece bir iki girdi ile sayfa dolduran başlıklardan ibaret olduğunu düşünmelerini istemiyorum.bizi sadece cinsellikten ibaret detaylar olarak görmelerini istemedim. başlıkların bir iki girdi ile kalmayarak, herkesin bir şeyler yazmak isteyeceği,paylaşabilecek bir şeyler bulabildiği içerikler üretilsin istiyorum. kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamak niyetinde değil,olamaz,olmamalı da. ama burası da beynimizin tuvalet alanı olmamalı, akıp başka beyinlerle karıştığı yer olmalı. her şeyin bir adabı vardır.yemenin,içmenin,oturup kalkmanın,gülmenin eğlenmenin hatta ağlamanın. her şeyin.... sözlüğün de sözlükte yazar olmanın da.... bunu bilmiyorsak önce bunu öğrenelim lütfen.

deri ceket

maymuna giydirsen tarz duran bir parça.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.