eayn

Durum: 292 - 0 - 0 - 0 - 21.02.2018 22:33

Puan: 4356 - Sözlük Kezbanı

6 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 15

en iyi çizgi roman karakterleri

aşk

aşk bir kez mi yaşanır? aşık olunan kişi daha önce birine aşık olmuş ve canı yanmışsa bu zincirlemeye, aşık olan o kişi de katılmak zorunda mıdır? aşık olan kişi, acıyla yaşamasını öğrenmesi mi gerekir? aşk bitebilir mi? biterse mutlulukta biter mi?
aşk üzerine o kadar soru sorulabilir ve bir o kadar farklı cevaplar alabilirsiniz ki bu his bu denli gizemli, boktan anlamsız bir histir.

aşık olduğun insanı sahiplenmek istersin, kimse dokunsun istemezsin, farkında olmadan özgürlüğüne dokunursun, fark edersin, er ya da geç düzeltmeye çalışınca da batarsın. kurtulamazsın aşk bataklığından. hayatını verebileceğin bir adam var önünde, anlamsız bir alttan alma duygusu, uzaktayken böyle olmuyor bir şeyler yapılmalı olmuyorsa bitmeli diyorsun onu görünce ise kem küm seni seviyorum diyorsun. aşk seni zayıf yapıyor ama umursamıyor kabulleniyorsun. bir çok şey görüyor öğreniyor büyüyorsunuz ama o zincirde yalnız başına son halkasındır. birliktesiniz, bazen mutlu bazen hüzünlü, sorunlarla boğuşuyorsunuz. sen bitmeyen bir enerji bitmeyen bir kara gözlülükle her şeyi çözmeyi çalışıyorsun, ruhundan hayatından vererek çünkü aşıksındır. sana ne olacağı önemli değil, düzelsin mutlu olsun her şey yoluna girsin istiyorsun. kurban olman umrunda değil ihtiyacın olan bir gülümseme bir sevgi. o da seni seviyor aşık değil biliyorsun ama seviyor lan yinede o da bir şey desen de sevgi yetmiyor biliyorsun. tüm bu zorluklar yıpratıyor, yıkıyor, öldürüyor sizi. sen her seferinde ayağa kalkıp tekrar taşları dizmeye çalışıyorsun ama seni seven kişi yoruluyor artık, zaten aşıkta değildi, kaybetmişti o duygularını.sevdi yanında olmaya çalıştı ama sorunlarla uğraşamayacak kadar yoruldu, kimin mutlu olduğunu umursamıyor kaçmak istiyordu. sonra evrenin sana anlatmak istediğini anladın.
aşık olduğun insan sensiz daha mutlu olacağını anladın. sen engeldin. sen sorundun. sen yolunda ki kaya parçasıydın. sen aşık olandın.

aşk can yakar. söylesene insan bir kere mi aşık olur?

ölmek

bu da ekşiden gelsin.

ne diyeceğim biliyor musunuz? madem bu kadar hızlıysa hayat, madem bu kadar keskinse ölüm. böylesine geçirgense duvarlar, çatılar, asfaltlar. böylesine bilinmezse akrep, yelkovan. aniden gelen bir fırtınaysa yokluk; sarılın sevdiklerinize. okşayın sevdiklerinizin gözlerini. yarım bırakmayacak, eğer ölürse kapanacak kadar okşayın... ne yarım kalın, ne yarım bırakın. sevin birbirinizi. yarın yok olabilmeye hazır olacak kadar sevin.

insana dokunan şarkı sözleri

ne uzanan biri kaldı elime
ne de erişilmez yorgun yüreğime
nasıl olur ölür hergün ve güller
yastığımda erir nefesim

sigara içenlerin katlanılmaz kokusu

o kadar alışığım ki neredeyse seviyorum bile diyebilirim. sevdiğiminle sigaradan sonra öpüşmenin verdiği hazla sigaraya başladım desem? . çok pis bi insanım be sözlük.

ayı sözlük chat

ben asıl anlamsız oy'u anlamsız buluyorum. aslında hepsi gereksiz. ne gerek var eksi artı oya beğendiğini belirtmek istiyorsan yorum yaz, en iyisi o çünkü. tanışırsın falan belki *

çıplak uyumak

yalnız yaşamakla başladığım ve ayrılamadığım alışkanlığım. verdiği rahatlık hissi kelimelerle anlatılamaz

para için götünü siktiren gay modeli

herkes o kadar ahlakın peşine düşmüşki kendi düşüncülerinin best olduğuna inanıyor. herkes herkesin hayatına o kadar karışmaya meyilli ki sonra kendi hakları için ortaya çıkmaya çalışıyorlar. senin başkaları için tanıdığın bir hak yokki kendine arayasın. son noktayı aigai koymuş gibi. bana kalırsa ahlak bekçiliği yapan herkes utanması gerekir dediklerinden. kimse dediğiniz o aşağılamaları böyle bir konu için hak etmiyor. kimse kimsenin ne yaşadığını ne zorluklarla karşılaştığını bilemez. ve buna rağmen toplumun bize yaşattığı o ön yargı, o nefreti böyle bir konu için kendi içimizde yaşatıyorsunuz.

para için götünü siktiren gay modeli

para için götünü siktiren gay modeli

para için götünü siktiren gay modeli

kimsenin söz söylemeye hakkı olmadığı gay modeli. bu işinde diğerleri gibi zorlukları ve tehlikeleri var. eğer yapan kişi bundan memnunsa yapmak istiyorsa yapabilir. pornoculuk sektöründen farksız. ahlak bekçiliğinin anlamı yok sonuçta. desteklediğim gay modeli. hayatın kime ne getireceği belli olmuyor. herkes ihtiyacı olduğunda ''kolay olmayan'' işler bulamayabiliyor. kimsenin sorgulamaya hakkı yok.

hocamla olan anım

detaylı anlatıma sahip, seks içerikli bir hikaye

ayı sözlük itiraf şu başlığı hakkı ile kullanabilir miyiz? günlük olarak kullanılan başlığı itiraflara çevirirsek her şey güzel olacak dünya da barış sağlanacak. herhangi bir itiraf değilsede fantezi hikayeleri adı altında yazılabilir. başlık açılacak bir entry değil *

vissmate'nin ırkçı reklamı

(bkz: black face) arap sabununa gönderme yapılmak amacı ile siyahi bir tipleme kullanmak, tabiki bunun yapılmaya çalışıldığı gönderme eskiye dayanıyor fakat black face her zaman komiklik unsuru değildir. tiplemede zaten farkında olmadan ırkçılık hareketi söz konusu. çizgi filmler de oluşturulan karakter yansıtılmaya çalışılıp komik bir hava katılmaya çalışılmış. reklam olduğu içinde black face mizahında olduğu gibi bir gönderme bir iğneleme ya da bir mesaj verme amacı gözükmüyor. kadın kılığına girmesi konusunada neden bu kadın imajı kullanılmış diyerekten uzunca tartışmalara girilebilir. başkalarına ırkçılık tortuları diye ittirme yapmadan sakin olup bence değil demek daha insancıl bir davranış.

taksi parası çıkışmayınca bakiyeyi oral seks yaparak ödemek

ayı sözlük itiraf şu başlığı hakkıyla kullanabilecek bir entry. bu arada olaydaki cesaret, işlerin iyi gitmesi ve yaşanan keyif. wow dedirtti. herşeye çözüm para değil seks olduğu kanıtıdır.

sözlük yazarlarının dış görünüşleri

2 haftada bir tip değiştiren genel olarak bıyıklı kalmayı tercih eden, inş gözlüğe sahip olacak kırmızı ve mavi tonlarını seven bir tipim var genelde

cumartesi sabahı

çalışanların nefret ettiği, erken kalkıp sabah seksi yapanların bayram ettiği zaman dilimi ile kategoriye girdiğim hem nefret edip hem de sevdiğim gündür cumartesi günü. belirsiz bir gün cumartesi. en hızlı geçen cuma ile pazar arasında kaynayan. kimisinin içini rahatlatan kimisinin içini saatler geçtikçe tedirgin eden ilginç bir gün

hornet'in sahte doktorları

sahte masörlerle yarışır

vissmate'nin ırkçı reklamı

hala böyle şeyler var mı ya? çizgi film etkisinden kurtulamamış bir reklamcı görmekteyim sadece. her konuda geriden geliyoruz kahretsin

ırkçı bir reklam barındıran video.

insana dokunan şarkı sözleri

ayrılık için olabilir huzur için olabilir o kadar yöne o kadar ruh haline hitap ediyor ki bu şarkı. şarkının hissiyat verebilmesi için tek ihtiyaç olan şey sevilen bir insan.
i know places we can go babe.
i know places we can go babe.
the high wont fade here babe.
no, the high wont hurt here babe.

i know places we can go babe.
i know places we can go babe.
where the highs wont bring you down babe.
no, the highs wont hurt you there babe.

don't ask me when, but ask me why.
don't ask me how, but ask me where.
there is a road. there is a way.
there is a place. there is a place.

i know places we can go babe
coming home. come unfold babe.
and, the high wont fade here babe.
no, the high wont hurt here babe.

so,
come lay... and wait...
now wont you lay... and wait... wait on me.

i know places we can go babe.
coming home. come unfold babe.
i know places we can go babe.
coming home. come unfold babe.

insana dokunan şarkı sözleri

watermarks on the ceiling
i can see jesus and he's frowning at me
i see a dead seal on the beach
the old man says he's already saved it three times this week

guess it just wants to die
i would wanna die too
with people putting oil into my air
but to be fair, i've done my share
guess everybody's got their different point of view

i was walking down sunset strip
phillip island, not los angeles
got me some hot chips and a cold drink
took a sandy seat on the shore

there's a paper on the ground, it makes my headache quite profound
as i read it out aloud
it said "the great barrier reef it ain't so great anymore
it's been raped beyond belief, the dredgers treat it like a whore"

i drank till i was sinking, sank till i was thinking
that i'm thankful for this view
i drank till i was sinking, sank till i was thinking
that i'm thankful for this view

we either think that we're invincible or that we are invisible
realistically we're somewhere in between
we all think that we are nobody
but everybody is somebody else's somebody

don't ask me what i really mean
i am just a reflection
of what you really wanna see
so take you want from me

don't ask me what i really mean
i am just a reflection
of what you really wanna see
so take you want from me

don't ask me what i really mean
i am just a reflection
of what you really wanna see
so take you want from me

so take what you want from me
so take what you want from me
so take what you want from me
so take what you want from me

so take what you want from me
so take what you want from me
so take what you want from me
so take what you want

satellites on the ceiling
i can see jesus and she's smiling at me
all i wanna say is
  • /
  • 15
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 292

en iyi çizgi roman karakterleri

her şeyin bitecek olduğu gerçeği

bazen yatağıma oturur 15 16 yıl içerisinde muhtemelen ölecek olan kedilerimi izlerim, o kadar vurdumduymazlar ki, ne olursa olsun o kısacık hayatlarında ufak tefek şeylerden bile zevk alırlar, bol bol uyurlar, her şeyin biteceği gerçeği ile kafayı yormazlar. neden ? çünkü her şey biteceği zaman bitecektir, ama şuan buradasın ve etrafında seni mutlu edebilecek, şaşırtabilecek, zevk verebilecek, üzebilecek kısacası yaşadığını hissettirebilecek onlarca şey var. o yüzden bazı gerçekleri zamanı gelene kadar görmezden gelmek en iyisi. sonuçta böyle bir gerçek için yapabilecek bir hazırlık yok.

ayı sözlük yazarlarının yattığı kadın sayısı

ailen seni biliyor mu

pasif olmadan önce söylenen son sözler

dayanamıyorum galiba alacağım! dedi. gözleri gözlerime kilitlenmişti, alnında oluşan ter damlacıkları yanaklarına doğru süzülüyordu...
(bkz: erotik hikayelere giriş)

10 adımda eşcinsel olmak

gök kuşağı işeyebilmen gerekiyor yoksa olmaz canım ya

örnek resim
edc1

ailen seni biliyor mu

ayı sözlük itiraf

ayı sözlük itiraf kısmında itiraf olmayan her entry i eksiliyorum. evet itiraf ediyorum.

ayı sözlük

dışarıda bir yerlere stand kurup reklamını yapmayı düşündüğüm sözlük. bu kadar boş olması çok korkutucu. bazen adımı fısıldayan sesler duyuyorum.

tek beni sevsin istediğiyle yatsa da olur'cu model

ilişkiyi yatak dışında da görebilenlerin düşünebileceği bir ''model''. ilişkide eğer iki tarafta bunun sağlıklı olacağına karar vermişlerse zaten başkasına laf düşmez. herkes tek ilişkiyi yaşamak zorunda değil. sevgi, aşk bunlar bir anlık zevkin ötesinde olan şeylerdir. bir kişiyi seversin ama başka insanlarında sana çekici geldiğini inkar edemezsin. sana çekici gelen kişilerden kendini soyutlayıp buna sadakat dersen kendini kandırmış olursun. sadakat yatakla ölçülebilecek bir şey değil. sadakat, ihtiyacı olduğunda onun yanında olabilme, gerekirse onun için fedakarlık yapabilme, kimle olursan ol, yatağa başını koyduğunda onu düşünebilmektir birini sikmek veya birinin seni sikmesi bunu etkilemez, etkilememeli. birbirini seven kişiler zaten gecelik bir ilişki ile sevgilerini veya sevdiklerini kaybedeceklerini düşünmezler. yıllarını alan ilişkilerde farklı kişilerle seks yapabilme olayı olması inanılmaz normaldir. bu şekilde yaşayan çiftleri kötü şekilde eleştirmek benim gözümde gerçek sevgiyi, aşkı tadamamış insanların yapacağı iş olarak gözüküyor. herkes kendi ilişkisini yaşar. tabi ki uzun yıllar birlikte olup hala tek eşli kalabilenler vardır ama çoğunluk göz önüne alındığında sonuç ortada

ayı sözlük itiraf

ayı sözlük itiraf kısmında itiraf olmayan her entry i eksiliyorum. evet itiraf ediyorum.

para için götünü siktiren gay modeli

herkes o kadar ahlakın peşine düşmüşki kendi düşüncülerinin best olduğuna inanıyor. herkes herkesin hayatına o kadar karışmaya meyilli ki sonra kendi hakları için ortaya çıkmaya çalışıyorlar. senin başkaları için tanıdığın bir hak yokki kendine arayasın. son noktayı aigai koymuş gibi. bana kalırsa ahlak bekçiliği yapan herkes utanması gerekir dediklerinden. kimse dediğiniz o aşağılamaları böyle bir konu için hak etmiyor. kimse kimsenin ne yaşadığını ne zorluklarla karşılaştığını bilemez. ve buna rağmen toplumun bize yaşattığı o ön yargı, o nefreti böyle bir konu için kendi içimizde yaşatıyorsunuz.

para için götünü siktiren gay modeli

para için götünü siktiren gay modeli

yazarların sevişmek istedikleri ünlüler