ayı sözlük secret pride party

g zone, curcuna, scorp, hornet, mynet ve ayı sözlük bir araya geldik ve onur yürüyüşü'nden hemen sonra sizlere bir party hazırladık. giriş ücretsiz. tüm yazarlarımızı bekliyoruz.


event: https://www.facebook.com/events/457447807749681/
afiş:

tarih: 28.06.2015
yer: curcuna (kafepi) evliya çelebi mahallesi refik saydam caddesi no: 15 taksim
saat: 19:30
giriş: ücretsiz
partynin '' secret '' kısmı açıklandı. yapılan açıklamada bir adet zeytinin bir ayının göbeğinde gizleneceği, zeytini ele geçirmek adına tüm ayıların gömlek ve tişörtleri sıyrılarak gerekli kontrollerin yapılacağı ve bulan kişinin doğru ayının göbeğinden o zeytini yiyerek ödülü kapacağı duyuruldu. haydi pamuk eller göbeğe, pardon zeytine.
partinin ücretsiz olması düşündürmüyor değil

ps.işte ücretsiz olduğu için düşündürüyor beni :))
ücretsiz olmasaydı katılacaktım. ilk kez katılacağım bir party nin ücretsiz olmasını istemiyorum :d
başlama saati 19:30'a çekilmiştir.
iş saatimden dolayı yürüyüşe katılamıyorum. o saate kadar birmiş olur zaten. ben de partiye geleceğim fakat nerede olduğunu bilmiyorum. bulabilirsem orada olacağım.
istanbulda olsam katılacağım parti
karaköy bankerhan'ı tercih ettiğim etkinlik
bugünün en güzel şeyiydi. cidden öyle. gün içinde öyle şiştik ve moral bozukluğu yaşadık ki, bu etkinlik biraz da olsa dibe vuran morallerimizi yerine yetirmede oldukça etkili oldu. araç direk yolda beklediği için aceleyle çıkmak durumunda kaldık, pistte dans eden arkadaşlarla vedalaşamadık, kusurumuza bakmayınız efendim.

not: çok eğlendim.
yonca evcimikin katılması ve karşı apartmandaki üstsüz gençlerin göstere göstere dans edişi ve partiyle senkronize oluşuyla zirve yapmış partidir. sonrasında onlar da melek kanatlarıyla partiye indiler.
işte o enfes partyden fotoğraflar;

http://gzone.com.tr/galeri-2015-gzone-secret-pride-after-pride-parti-fotograflari/