para için götünü siktiren gay modeli

(bkz: ağzın da pek bozukmuş gardaş)

(bkz: götünü siktiren gay)

yıkamadığımız dile yerleşmiş homofobinin, ibne uygulaması..

ücretli* birliktelikleri yermek isterken eldeki nefreti de sunmak..
öncelikle şunları vermekte fayda var;

(bkz: homofobik ibne)

(bkz: aterkil düzen)

(bkz: nefret söylemi)

sonra;

(bkz: para için ders anlatmak)

(bkz: para için tedavi etmek)

(bkz: para için sokakları temizlemek)

(bkz: para için şarkı söylemek)

yukarıda sıraladığım eylemlerin iki ortak özelliği var. ilki para için yapılıyor oluşu. diğer ise hepsinin zamanını verdiği. neredeyse temel ihtiyaçlardan suyun bile paralı olduğu şu dünyada elbette insanlar hayatta kalmak için zamanlarını, bedenlerini ve bilgilerini satacaklar. ama zaman tek ortak nokta.

nerede okuduğumu hatırlamıyorum. ancak bir orospu internet sitesine şunları yazmış;

"benim ücretimi ödediğiniz zaman bana değil, vaktime sahip oluyorsunuz."

işin para için kısmını açıkladığıma göre şimdi göt siktirmek kısmına geçebilir.

evet göt siktirmek esas mesele değil mi? bir kadın gibi, edilgen olmak istemesi. çünkü göt siktirmek aşağalıyıc bir şey. zaten sadece aktif geyler erkek, sadece pasif geyler farklı bir yaşam formu.

bir de şu açıdan bak;

senin paran olsa ve bu göt siktiren kardeşimizi kiralamış olsan bu kişi sırf karnını doyurmak için senin gibi homofobik zevkine hizmet etmek zorunda olacaktı.
kimsenin söz söylemeye hakkı olmadığı gay modeli. bu işinde diğerleri gibi zorlukları ve tehlikeleri var. eğer yapan kişi bundan memnunsa yapmak istiyorsa yapabilir. pornoculuk sektöründen farksız. ahlak bekçiliğinin anlamı yok sonuçta. desteklediğim gay modeli. hayatın kime ne getireceği belli olmuyor. herkes ihtiyacı olduğunda ''kolay olmayan'' işler bulamayabiliyor. kimsenin sorgulamaya hakkı yok.
seks edepsizlik değildir, para karşılığı seksten bahsediyoruz. bunun mide bulandırıcılığından söz ediyorum. ahlak bekçiliği vıdı vıdısı yapmayın.

lütfen başlığı bir daha okuyup ona göre entry girelim.
hakkında ahlakçılık yapanlar ağzının suyunu silerken, olay sonunda kıçını dolarlarla silip çıkan gaydir.
olmadığına inanmak istediğim bir model. kabul ediyorum bir çok konunun savunucusu oluyoruz, muhafazakar toplumda yetişmenin verdiği reflekslerimiz var. yani muhafazakar toplum uzerimize oyle bir çullanıyor ki, bir çok marijinal tutumu savunmak gibi bir dürtümüz var. fakat yine de bunu savunmak istemiyorum ben, hiç bir şekilde. ahlaksızlık mı değil mi bununla ilgilenmiyorum. ama bu akılsızlık. para kazanmak çok zor birşey değil. bir meslek yada iş illaki bulunur. para için cinsel ilişkiye giren kisi en büyük zararı kendine verir. en özel hayatını böyle kamuya açacaksa biri ile nasıl mutlu olur? hayatına nasıl devam eder ? yani marijinal duruyor ama kesinlikle hiç bir insanin bu mutsuzluğu yaşamasjnı istemem.
şu başlığa gelip espri kasacağım diye, iki prim yapacağım diye ilgi orospuluğunda level atlayan tipleri gördükçe cidden hayattan soğuyorum yemin ederim. interaktif sözlükler dünyasının olmazsa olmazlarından biri, biliyorum, trollük müessesesi -yahut komik-olayım-ehilehiliehili modu-; ama şu yapılan ciddi anlamda sinir bozucu bir hâl alıyor.

dileyen sahip olduğu vücut üzre dilediği fantezileri gerçekleştirmekte, hoşuna giden herhangi bir şeyi yerine getirmekte -pek tabii ki- özgür.
isteyen s&m partilerine meze olur, dileyen taksiciye ücretini deep throat ile öder, seven fanteziden fanteziye koşar, hoşuna giden götünü parayla siktirir, ihtiyacı olan parayla göt siker.
ancak, rica ediyorum, şu konuyu bu boktan espirilerinize, ıtenşın hoor'luğunuza mâl etmeyin.
rica ediyorum.

haaaa, (hiç zannetmiyorum ammaaaaa!)
götünü ciddi anlamda parayla siktiriyorsan, saati 50 liraya anlaşabiliriz.

ciddiyim.
kadın versiyonu var da erkek versiyonu neden olmasın dedirten başlıktır. gözardı etsen de hepsi arz talep meselesi ponçik.
işin içine para girince neden bu kadar işler karıştı anlam veremedim. para ile ekmek almaktan farkı ne? ihtiyaçlar, arzlar, talepler değil mi sonuç olarak. bir ticaret konu olarak seks içerince tukaka mı oldu? sik benim elletirim, göt benim belletirim. üzerine para alırım veya para da veririm belki. sana ne? ne göt senin, ne de para senin? sana ne?

ayrıca: (bkz:#311375)
para benim göt onun, mantığı ile gidilecek olursa; para benim eroin onun, para benim silah onun, para benim çocuk onun, para benim kanun onun gibi uzayıp gidecek konu başlığıdır.

edit: bu kadar beğenmeyen olduğuna göre, bu işi yapan çok ve destekleniyor. yapanlara kazançlarının bol olması, destekleyenlerede bu işlere ayırmak için paranızın çok olmasını dilerim. *
keşke para için yapmasa, zevk için yapsa, ama mecbur kalmıştır, eli başka iş tutmuyodur, narindir, kadın gibi eve temizliğe gidemezki. kadınsı diye belki garson da olamıyodur, orda burda sıkıştırıyolarsa.

yani öyle namus falan demeyin, kimbilir ne nedeni vardır, nedeni yoksa da vurmayın, lüksü sevmek de günah değil. hırsız değil, tam aksi ruhunun ferini veriyor, paraya değişmek için çok pahalı bişi yani.
herkes o kadar ahlakın peşine düşmüşki kendi düşüncülerinin best olduğuna inanıyor. herkes herkesin hayatına o kadar karışmaya meyilli ki sonra kendi hakları için ortaya çıkmaya çalışıyorlar. senin başkaları için tanıdığın bir hak yokki kendine arayasın. son noktayı aigai koymuş gibi. bana kalırsa ahlak bekçiliği yapan herkes utanması gerekir dediklerinden. kimse dediğiniz o aşağılamaları böyle bir konu için hak etmiyor. kimse kimsenin ne yaşadığını ne zorluklarla karşılaştığını bilemez. ve buna rağmen toplumun bize yaşattığı o ön yargı, o nefreti böyle bir konu için kendi içimizde yaşatıyorsunuz.
paraya muhtaç olduğu için götünü satanın bunu özgürlük için yaptığına inandıramayacak olan başlık. göt satmaya, almaya alışkanlıktan olacak ki konu özgürlüğe çekiliyor. geyin muhtaçlığını vurgulayan, bu sorunun nasıl çözüleceğini anlatan yok. aman yeter ki o göt, o ağız havada boş kalmasın. ha zevkten, hobi veya iş olarak vücudunu satıyorsa lütfen vergisini versin.
etiler'de ısmarlanan steak sonrası , avm'de de gezerken yanında "ay ne kadar güzelmiş ama biraz pahalı" diyerek edindiğin sürpriz hediye ayakkabılarınla geldiğin, doktorun boğaza karşı dubleksinin manzaralı balkonunda yüzün anadolu'ya dönük şekilde herifin kucağına oturursan adı seçici elit gaye;bağcılar meydanda tavuk döner yedikten sonra buluştuğun adamın evine yürüyerek gidip , apartman boşluğuna bakan karanlık odadaki çekyatta domalırsan da adın para için götünü siktiren gay modeline çıkar.oysa doktorumuzun cebinden taşeron işçimizinkinden daha çok para çıkmıştır.
(bkz: eşit işe eşit ücret)
akşama kadar patrona ve üstlerine ruhsal olarak domalan tiplerin hoşlanmadığı gey.para kazanmak için kimi ruhunu ve emeğini satar kimi de vücudunu.ayrıca bir ibnenin ahlakcılık yapması ayrıca komik.

(bkz: susma haykır seks işçileri vardır)
sözlüğe tesadüfen giren muhafazakar bir vatandaşın okuduğunda mavi ekran vereceği, gay modelini tanımlayan girdidir. yazar burada eşcinsellik ve para karşılığı seksi bir arada düşünmenin muhafazakar vatandaşın bünyesine fazla geleceğini belirtmektedir.
  • /
  • 2