ayimsi

Durum: 610 - 0 - 0 - 0 - 05.12.2020 09:25

Puan: 9504 - Sözlük Kezbanı

7 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 31

gaylerdeki fantezilerin lezbiyenlerde olmaması

burada gay kelimesi ile kastedilen erkek eşcinseller sanıyorum. zira gay iki cinsiyet için de kullanılır.

kayganlaştırıcı kullanmadan yapılan seks

netflix ve spotify kullanmayan entelektüel gay

entelektüel kısmını bilemeyeceğim ama benimdir. ne netflix ne de spotify kullanma ihtiyacı hissetmedim henüz.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

jeff buckley - hallelujah

erkeği en sorunlu burç

erkeği en sorunlu şeklinde bir genelleme yapamam ama benim sahiplenici yapım kovanın bağımsızlığına düşkün olmasıyla ters düşüyor. bir de her şeyi ben bilirim tavırları var ki, evlerden ırak. onun haricinde her şeyden çok çabuk sıkılan ve sevgisini göstermekte berbat olan ikizler erkeği ile ilişki yaşamak da yorucu olabiliyor.

tabi bu yazdığım özellikler yukarıda bahsi geçen burçlara mensup herkes için geçerli değil. sadece bizzat tanıdığım kişileri baz aldım.

pasif nasıl domalmalı

yukarıda tarif edilen şekilde domalabilen bir insanı sikmeyi bırak, kendisine plaket verirler bence.*

parayla götünü silmek

paranın* dokusu göz önüne alındığında silme işini iyi yapamayacağı için çok da iyi bir fikir olmadığını düşündüğüm eylem.

hele ki banknot yeniyse çizer falan. daha da iğrençleşmek istemem ama ayrıca tek banknotun yeterli olmayacağı durumlarda orta çaplı bir maddi zarara uğramaya da neden olabilir.

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme oyunu

üç numara saç

öncelikle kullanımı kolay saç kesimidir. hiç öyle tarayayım da düzgün bir hale getireyim derdi yoktur. yıkaması, kurulaması çok kolaydır. ayrıca sıcak havalarda hafiflik ve rahatlıktır. en güzel yanlarından biri de iyi bir makine edinip kendi saçınızı kesebilirsiniz. *

straight

straight kelimesinin türkçe karşılığının "düz" olmasından mütevellit benim de hetero yerine düzseksüel veya düzcinsel olarak kullandığım kelime.

en sevdiğiniz kitaplar

çok kitap okumamış biri olduğum için sevdiğim kitapların listesi de hayli kısa olacak maalesef.

richard matheson - i am legend*
jean christope grange - kızıl nehirler
rowling ablanın harry potter serisinin beşinci kitabı zümrüdüanka yoldaşlığı.

theladyinred

nicki bana nedense the matrix adlı filmdeki kırmızı elbiseli kadını hatırlatan yazar.

alttaki yazara soracaklarım var

tam hatırlamıyorum ama sanırım googleda bir şeyler ararken buldum sanırım.* *

hiç ünlü crush ın oldu mu? olduysa kim? olmadıysa sana göre ideal sevgili nasıl olmalı?

joe biden

kendisi biraz fazlaca sevgi dolu bir insan sanıyorum. tuttuğunu öpüp mıncıklamadan bırakmıyor maşallah. videoda konuştuğu her genç kadına yaşını sorup, eşlerine de "zevkli adamsın" gibi yorumlar yapması da ilginç. kesin sapıktır diyemeyeceğim ama o yönde bir intiba bıraktı bende.


sid

2003 yılında kurulmuş olan japon rock müzik grubu. iki şarkıları fullmetal alchemist-brotherhood adlı animede kullanılmıştır. "uso" ilk bölümden on beşinci bölüme kadar kapanış müziği olarak, "rain" ise kırk dördüncü bölümden son bölüme kadar açılış müziği olarak kullanılmıştır. rain en çok sevdiğim anime açılış müziklerinden biridir.

 spoiler!
rain ayrıca van hohenheim ın öldüğü bölümün kapanış müziği olarak kullanılmıştır.


among us

bu aralar epeyce popüler olan basit grafiklere sahip ancak çok eğlenceli bir oyun. bana eskiden masa etrafına toplanıp oynadığımız katil kim adlı bir oyunu hatırlatıyor.

oyunu kısaca anlatacak olursak; oyunda iki grup oyuncu mevcut. mürettebat* ve mürettebat kılığına girmiş canavarlar.* diyelim sekiz kişi oynuyorsunuz. bu durumda altı kişinin mürettebat ve iki kişinin de canavar olması ideal. her oyun başında kimin mürettebat, kimin canavar olarak oynayacağı rastgele belirleniyor. tabi mürettebattan hiç kimse aralarındaki düşmanların kim olduklarını bilmiyorlar.

mürettebat grubunun görevi bölüm içerisinde kendilerine atanmış olan basit görevleri yerine getirmeye çalışmak. bu sırada canavarların görevi de kimseye yakalanmadan mürettebattan olanları öldürmek.

tabi oyunu farklı ve eğlenceli kılan bu yukarıda yazıklarım değil. oyundaki toplantı özelliği. belirli durumlarda mürettebat grubundaki oyuncular toplantı başlatabiliyor. tabi bu arada oyuncular ile sesli iletişim halinde olmak lazım. * toplantılar, kısıtlı bir zaman dilimi içerisinde kimin mürettebattan olmadığına karar verip oy vererek onları oyundan çıkartmaya yarıyor.
tam bu noktada asıl eğlence başlıyor. toplantı esnasında mürettebat grubunun oyuncuları şüphelendikleri oyuncuları sorguluyorlar. diğer grubun oyuncuları da mürettebattaki oyuncuları suçlu gösterip oyundan çıkarılmalarını sağlamaya çalışıyor. tabi bunu yaparken kendilerini ele vermemeleri lazım.

genel olarak, oyun oynama becerisinden ziyade iletişim becerisi ve biraz da iyi yalan söylemeyi gerektiren bir oyun. o bakımdan hemen herkesin çok rahatça öğrenip keyifle oynayabileceğini düşünüyorum. ne yazık ki beş kişiyi bile bir araya getirip oynama fırsatı bulamadım. belki buradan ilgilenenler çıkarsa bir ekip kurup oynarız bir gün.


oyun hakkında yukarıda anlattığımdan daha fazla bilgi vereceği için şöyle bir video ekleme gereği duydum.

30 ekim 2020 izmir depremi

yabancı haber kanallarının şiddetini 7.0 olarak açıkladığı deprem. depremin şiddetini konusunda neden yalan söylüyorlar anlamıyorum.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

  • /
  • 31

sevgilinin aynı zamanda en iyi arkadaşın olması

sıkılmamak için olması gereken gibi sanki. seks ve romantizm dışında eğlenebilmek, konuşabilmek, birlikte arkadaşça vakit geçirmek sağlıklı olmalı bir ilişki için. zaten sevgili dediğin arkadaşlık üzerine seks ve aşk ekleyince oluşan bir formül değil mi? değilse de bilemem, benim algım bu şekilde.

kitap okumayan biriyle sevgili olmak

üstteki entriye katılıyorum. kitap okumamak bir insanı iyi yada kötü bir eş yada kötü bir insan yapmaz. hatta ben olayı daha da genelleyeyim.. onlarca kitap okumuş hakimler taraflı olabiliyor, doktorlar hastalarına kötü davranabiliyor, mühendislerin binaları çöküyor, öğretmenler çocukları dövüyor, eşler birbirini aldatıyor... kitap okumak size yeni kapılar, yeni ufuklar açabilir ancak bu durum sizi sadece daha bilgili biri yapar; daha iyi biri değil.

ayı sözlük’te tanışmak için atılan ilk mesaj

cevap verip vermemek elbette size kalmış. fakat, greenwille ilim yayma cemiyeti sözlüğü değil burası. insanların iletişime geçmek istemesi doğal.

mustafa kemal atatürk

büyük ölümlere matem gerekmez. fikirlerine sahip çıkılsın yeter.

kurucu babamız, unutmadık! cumhuriyetin bir genci olarak saygıyla anıyorum.

yaran yanlış okumalar

bana açılan hoşgeldin başlığında mahlasımın no straight ve no siktir git olarak okunmasıdır.

versatile

çoğu pasife göre "gizli pasiflik" ünvanı ile anılan, çoğu aktifin de olm bu sonradan "sıra bende" der korkusuyla yanaşamadığı, fakat eşcinsel seks birlikteliğinin bana göre en deli dizgin hakkını veren roldür.

partnerinle daha cinsel ilişkiye başlamadan rollere bağlı performans kaygısı gütmeden, akışına göre devam eden, sonucunda her ne şekilde rollenirse rollensin keyif aldığından süphe duymadığım esnek, kalıplar dışı seks eyleme biçimidir.

bu sebeplidir ki, aktiflerin * ya da pasiflerin * biraz kıskandığı ama hakkını verebilecek şekilde dengeli olanların sayısının da günden güne azaldığı versitale (bkz: ap) arkadaşları üzmeyelim.

ayı sözlük yazarlarının favori dolmaları

mumbar dolması ve kıymalı biber dolması

threesome dolandırıcılığı

iş yerinde başıma gelen kötü olay

#422715 nolu entrysinden de anlayacağımız üzere yazar hala iflah olmamışır. milletin telefonuna dadanmaktadır. hatta sözlükteki yazarların temiz dimağlarına da nasıl bakılacağını salık vererek bu hayasız harekete herkesi teşvik etmektedir.

ben başından beri bu başlıkta hep şiddetin karşısında oldum ama bu bardağı taşıran son damla oldu.

nush ile uslanmayanı etmeli tekdir
tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
ziya paşa

evet, (bkz:çare dayak) *

edit: *

threesome dolandırıcılığı

kesin yaşanmış olunan bir olaydır. *
dolandırıcı deyince ben de gasp falan var zannettim.

Toplam entry sayısı: 610

aktif olduğunu her fırsatta dile getiren yazar

imza misali entry'lerin sonuna iliştirmek için kasmak yerine baştan nicke veya bio bölümüne yazmaları daha iyi olurdu. en azından biz, full aktif olmayan zavallı(!) ibnelere sürekli olarak hatırlatmak zorunda kalmazlardı.*

yazarlardan bear fotoğrafları

threesome dolandırıcılığı

bir yakınının yoğun bakıma alınması sonucu boşalan evi seks yapmak için değerlendirmek de iyiymiş.

#422635 girisinde bana insanlara ahlak satan iki yüzlü göndermesi yapmış bir yazarın ahlaksızlıkta bir ekol olması da hayli ironik bir durum. muhtemelen sırf ev boş olacak diye cenazeleri de iple çekiyordur. *

yazarların en sevdiği enstrümantal müzikler

ayı sözlük yazarlarının profilleri

186/100/29 uzun süreli ilişki düşünen, kişisel temizliğe önem veren, arayışı seks olmayan ciddi beyler yazsın.

not: yer var.

özdemir

yahu yazmayayım diyorum. kendi haline bırak, zaten okuduklarını işine geldiği şekilde anlayan biri için yazılacak her kelime de ziyan olacak. ancak, görüyorum ki kendi haline bırakınca daha da bir sivrilmeye başladı.

ilk olarak ayı sözlük formatı konusunu ele alalım; elbette ki insanız, hepimiz yazarken ya formatın dışına çıkıyoruz ya da tanım ve bilgi içermeyen, eğlence amaçlı başlıklar açıyoruz. şimdi yazmış olduğu tanım içeren etry leri ayrı tutarak söyleyeceğim bunları. sözlük formatına çoğunlukla uymadığını gözlemliyoruz bu yazarın. olay sadece tanım yerine başlık ile ilgili bir hayat hikayesi içeren entryler yazması değil sadece. bunun yanı sıra bir çok entrysine iliştirdiği ve ayı sözlük formatı başlığında kullanılmaması gerektiği açıkça belirtilmiş olan chat ifadelerini de unutmamak lazım. ayrıca "yicem" tarzı ufak tefek yazım hataları da var. ancak o hatalar herkes tarafından yapılabilir.

şimdi gelelim. bu ortaya çıkardım ettim. tarzı atarlı yazılanlara. ne gizliydi ki ortaya çıkardın? sanırsın fbi ile iş birliği içinde gerçekleştirdiği bir operasyonla bulmuş yazdığımız entryleri. * bu neyin kafası dostum?* nasıl bir kurgu dünyası içerisinde yaşıyorsun? böyle bizim erişilmesi çok zor olan(!) kirli çamaşırlarımızı ortaya döküyorsun falan.*

(bkz:teksoy görevde)

bir de açtığım her başlıkta linç yiyorum serzenişi vardı. onu da unutmuş değilim. sen böyle yazılan her şeyi kişisel bir kan davasına dönüştürüp insanlara sataşırsan* ve ayrıca entrylerin içerisinde belirli gruptan insanları hakir gören ifadelere yer verirsen "ne anlar? allahın köylüsü." gibi. tabi ki buradaki yazarlar da seni antipatik bulacaktır. şunu hemen ekleyeyim. sakın şuranın adaleti buranın adaleti gibi lakırtılara başvurayım deme. burada tabi ki düşüncelerini ifade etmekte özgürsün. fakat, bazı yazdıklarından rahatsız olan insanlar da aynı ifade özgürlüğüne sahip. o yüzden yazdıklarının tepki görmesini normal karşılaman lazım.

bir diğer husus da "herkes ayağını denk alacak ulan."* ay nasıl korktuk anlatamam. neredeyse altıma kaçıracağım.* ayağımızı denk almazsak ne olacağını merak da etmiyor değilim hani. en fazla geçmişte yazılmış bir iki entryi "gün yüzüne çıkartarak." bizi rezil ettiğini falan hayal edip kendi kendini tatmin edersin.

son olarak sana şunu hatırlatmak isterim. sen şu sözlük içerisindeki bir çok yazardan sadece bir tanesisin ve sözlükten çıktığım dakikada yok oluyorsun. o yüzden hakkımda yazdıklarınla benim hayatıma olan etkin, sıcak yaz günlerinde tepemde uçuşup duran bir kara sineğin yarattığı etki kadar bile olamaz.

aktif olduğunu her fırsatta dile getiren yazar

imza misali entry'lerin sonuna iliştirmek için kasmak yerine baştan nicke veya bio bölümüne yazmaları daha iyi olurdu. en azından biz, full aktif olmayan zavallı(!) ibnelere sürekli olarak hatırlatmak zorunda kalmazlardı.*

threesome dolandırıcılığı

bir yakınının yoğun bakıma alınması sonucu boşalan evi seks yapmak için değerlendirmek de iyiymiş.

#422635 girisinde bana insanlara ahlak satan iki yüzlü göndermesi yapmış bir yazarın ahlaksızlıkta bir ekol olması da hayli ironik bir durum. muhtemelen sırf ev boş olacak diye cenazeleri de iple çekiyordur. *

para için götünü siktiren gay modeli

şu başlığa bakınca başkalarını anlamaktan veya empati kurmaktan ne kadar yoksun olduğumuzu bir kere daha görmüş oldum. entrylere şöyle bir göz atınca bir çoğumuzun para karşılığı seks yapma olayını çok kolay bir şeymiş gibi algıladığı aşikâr.*

ben bunu sadece eşcinsel erkek üzerinden de konuşmak istemiyorum. çünkü bunu yapmanın kadın için de erkek için de aynı derecede zor olduğuna inanıyorum.
gördüğüm kadarıyla para karşılığı seks yapmak denince aklımızda canlanan; taş gibi bir herifle zevkin şelale olup aktığı, iki tarafın da doruklara ulaştığı bir seks türü.

ancak gerçek hayat öyle değil be arkadaşım. bedenini satan/kiralayan kişinin müşterisini seçme şansı olmayacaktır. artık şansına çirkin, pis, manyak ne gelirse. burada yazıp çizerken acaba hiç kimse kendini, normalde yüzüne bakmayacağı birini tatmin etmeye çalışırken hayal etti mi? yurdum insanının seks işçilerine karşı tavrından bahsetmiyorum bile. hem bu hizmetten faydalanıp hem de bu insanları hor gören o kadar ikiyüzlü var ki.

olaya bu açıdan bakıldığında zaten bir insan için para karşılığında seks yapma kararı almanın hiç öyle düşündüğümüz kadar kolay olmayacağı da anlaşılıyor. böyle yaşamak göt ister bence. *

son olarak da, bu dışardan sözlüğü takip eden okuyucularımızın bu başlık yüzünden bizleri de seks işçisi, ya da olmaya meyilli gibi algılayacaklarından bahsedilmiş.
katılmıyorum bu düşünceye. akli dengesi yerinde bir insan bu başlığı okuduğunda, yıllardır insanların bize göstermiş olduğu ön yargıdan muzdarip olan bizlerin de o insanlardan çok farklı olmadığımızı düşünecektir.

seks sırasında partnere küfür etmek

sid

2003 yılında kurulmuş olan japon rock müzik grubu. iki şarkıları fullmetal alchemist-brotherhood adlı animede kullanılmıştır. "uso" ilk bölümden on beşinci bölüme kadar kapanış müziği olarak, "rain" ise kırk dördüncü bölümden son bölüme kadar açılış müziği olarak kullanılmıştır. rain en çok sevdiğim anime açılış müziklerinden biridir.

 spoiler!
rain ayrıca van hohenheim ın öldüğü bölümün kapanış müziği olarak kullanılmıştır.


kolay gibi görünen ama zor olan durumlar

threesome organize etmek.

edit: ne kadar zorunuza gidiyor böyle entryler amk. hiç seks yapmayan şairler gibisiniz.

bankacibear

sözlükte olmamasına rağmen dillerden düşüremediğimiz, bu nedenle de gözümde efsaneleşmiş eski sözlük yazarıdır. baksana bitiremediniz çekiştire çekiştire. yeter da adam burada değil artık.

karantinaya bir kitap film dizi önerisi bırak

kitap: olasılıksız - adam fawer, küre - michael crichton
film: the imitation game
dizi: fringe

bence oyun severleri de düşünmek lazım. *

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

bu sabah havanın aşırı rüzgarlı olması münasebetiyle noir desir* "rüzgar bizi alıp götürecek" desin.şarkının sonundaki obua soloyu günlerce dinleyebilirim.