ayimsi

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
tertemiz bi' neslin yeni üyesi.

(bkz: wn)
ayısözlük herkeşlere kucak açıyor, hoş geldin.
hoşgeldin. ateşin iradesi seninle olsun.
yeni üyeymiş, şimdi fark ettim ve hoş gelmiş diyorum. pek bir kaynaştık kendisiyle, pek bir kanım ısındı kendisine!* sohbeti hoş bir beyefendidir, sohbetimiz daimi olsun efenim!*
kimseyle polemiğe girmek ya da birine bulaşmak gibi bir kaygı gütmeyen yazardır aslında. fakat bariz olanı dile getirmekten de çekinmemeli insan. aynı zamanda kimseden korkusu olmayan ve görüşlerini entrylerine yansıtmaktan çekinmeyen bir adamdır kendisi. son olarak, birinin mesele çıkarabilme ihtimali hiçbir yazarı düşüncelerini yazmaktan alıkoymamalıdır. o yüzden kimseden çekinmeyerek düşüncelerini dile getirecek yazardır. *
kilometrelerce uzakta yaşadığı zor günleri atlatma gayretinde olan yazar. hepsi gelip geçince geçmişe bakıp bu günlere gulerek bakman dileğiyle arkadaşım
sözlükte tanışıp kaynaşıp vatsap üzerinden birbirimize diziler önerdiğimiz yazar arkadaşım
dost sözcüğünün gerçek tanımı.. bi tanısanız çok seversiniz.. ayrıca çok da tatlı hani
ankara - johannesburg arası telefonda bol gülmeli * muhabbeti yapılır.*
hakkımda bir yazı kaleme almış. ben ise işyerinde sabah gördüm okuyacak durumda değildim. şimdi bakmaya fırsatım oldu.
özetle söyledikleri: ben de sözlük kurallarına uymuyorum ama o daha çok uymuyor. yazım yanlışı yapıyor* başından geçenleri anlatmış bla bla bla.
pardon da kardeşim sen de formata uymuyorsan hangi yüzle insanları bu konuda uyarabiliyorsun ki ben elimden geldiğince fotmata uygun yazmaya özen gösteriyorum.
ekşi sözlük dahil tüm platformlarda insanlar başlarına gelen olayları bir başlıkta toparlayıp entri giriyorlar. formata uymasa zaten uyarılırdım yönetim tarafından. yine derdin varsa şikayet et.
edit: bazı yerleri silme gereği duydum.
türkiyeye geldiği zaman havaalanında davul çaldırarak karşılayacağım yazar. zurnacı getirmicem çünkü zurnacıya varma potansiyeli görüyorum kendisinde. sonuçta yıllardır canı türk erkeği çekiyordur. gerçi hemşeri hemşeriyi gurbette de şaapar derler ama demek bulunduğu yerde türk yokmuş.
neyse. karşılama komitesinde yer almak isteyenler irtibata geçsinler. güzel bir zirve olacak...
(bkz:sabiha gökçen ayimsinin vatana dönüş zirvesi)
karşılama komitesi +1. çok özledik ayımsı dön artık köyüne güney afrika senin neyine!
çete mısınız lan siz!!!!
elit+ yılanın başı bu. ayimsi değil yılansı olmalı nicki. lütfen düzeltin!!!
çok geçmişler olsun ayimsimıza.

yaşadığı zor günlerin geride kalmış olmasını diliyorum onun için. kalbi gibi temiz, mutlu sağlıklı haberleri eksik olmasın. bolca gülücükler gelsin ona.

bugün doğum günü olan yazar. sevmem böyle şeyleri ama canım yaş pasta çekti akşam yicem bu vesileyle iyi oldu.