pembe panjurlu ev

Durum: 1050 - 0 - 0 - 0 - 23.01.2017 01:36

Puan: 15036 - Sözlük Kaşarı

8 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

hepinizden nefret ediyorum ama tek başımayken canım sıkılıyo
  • /
  • 53

alttaki yazara soracaklarım var

insanlarda saf bir sevgi duygusu bence yok, bu bize sosyalizasyon sürecinde öğretiliyor. örneğin bebekler filan da sandığımız gibi annelerine karşı derin bir sevgi beslemez, anne bebek için ihtiyaç gidericidir ve ona ihtiyacı vardır. aralarında bir bağ var ama bence sevgi zaman geçirdikçe oluyor, tabi anne de çocuğu seviyorsa. utanma duygusunu bilemeyeceğim ama anal dönemde eğer tuvalet eğitimi esnasında kötü muameleye uğrarsak utanıyormuşuz, doğuştan değilse bile baya eskiden kazandığımız bi duygu sanırım.
alttaki yazar: totem yapar mısın?

kün fe yekün

aman ali rıza bey tadımız kaçmasın

yaprak dökümü dizisinde hayriye hanımın kocası ali rıza beye bir olay olduğunda sık sık sarf ettiği cümle. ama kaçtı.

sakarya'daki yatılı kuran kursunda çocuklara şiddet uygulanması

özellikle dini grupların yatılı kuran kurslarında bir rutin, bir eğitim metodudur dayak resmen. ailelerin şikayetçi olmamasının nedeni çocuğun terbiyesinde hocalarının da pay sahibi olduğunu düşünmesidir. böyledir bu ülkede. klişe olacak ama amerikada bi anne ve çocuğu biraz sesli tartışsın en az iki komşusu çocuğu korumak niyetiyle anneyi şikayet eder.

alttaki yazara soracaklarım var

okula bile yazıldı bu yıl abisi.
alttaki sinobi: fuuton kullanabiliyor musun?

ayı sözlük yazarlarının en garip rüyaları

bi kaç ay öncesine kadar sık sık görüyodum. rüyamda ölmüşüm ama orasını tam hatırlamıyorum. ruhum dünyada sıkışıp kalıyor, beni sadece ailem görebiliyor ve bir de eski bi arkadaşım. bana ruhumun dünyada sıkıştığını ve hayattayken yarım kalan bir işimi halletmem gerektiğini söylüyorlar. ailem ve arkadaşım bana yardımcı oluyor. çocukluğumdan beri vakit geçirdiğim her yere uğruyoruz ama ben hala dünyadayım. sonra arkadaşım bana yardım etmekten vazgeçiyor. ben hayattayken aramız bozuk olduğu için bu olayı ikinci şans olarak görüyor ve öbür tarafa gitmemi istemiyor beni ikna etmeye çalışıyor. zaten ben de olduğum yerde duruyorum. rüyayı bazen devamı olarak bazen de aynısını aylarca gördüm sonra geçti.

alttaki yazara soracaklarım var

siccin 3.
içlik giyiyor musun?

meclis anayasa görüşmelerinde milletvekilin bacağından ısırılması

koyunlar ısıramaz bence akp değil mhp li bi husky veya hdp li bi köpek ısırmıştır.

ayı sözlük yazarlarının gün ışığına çıkmayı bekleyen fantezileri

çay house veya hayalhanemden birini ayartmak. ayrıntıları yazarsam entry uçar.

çocuk gelinler

bu rakamların yaninda kayıtdışı olan denetlenemeyen çocuk gelin vakaları da vardır. rakamlar çok daha ucuk yani.

çoklu kişilik bozukluğu akımı

heroes de niki sanders vardı. gücü insanüstü güçtü ama aynı zamanda çoklu kişilik bozukluğu vardı. ikinci kişiliği jessica sanders nikinin aksine tam bir saykoydu.

akran zorbalığı

kinci bi insan olmamda etkili olandır. özellikle çocukluk ve ergenlik yıllarında bana zorbalık edenleri asla unutmadım ve zaman geçtikçe nefretimi daha da besliyormuşum. geçen bir tanesinin hapse girdiğini öğrendim ve sevindim. bunu hissetmem iyi mi kötü mü bilmiyorum.

karlı havaların romantik olması

romantik falan değildir. bir ben var benden içeri o bile üşüdü şu havalar sayesinde. buza basıp kaymak istemiyorum ama çamura da basıp çizmemi kirletmek istemiyorum, paçama sıçraması da çabası. yokuş inip çıkarken bi araba görürsem ödüm kopuyor. fear factor oynaya oynaya yaşıyorum şu günlerde.

yazarların şu anki ruh halleri

2017 yılından beklentiler

ne kaldı ki bekleyecek? bi kulağımızın arkası kaldı buyrun.

dostoyevski

kitapların baş karakteri genelde yoksul, asosyal, zeki, ukala, yalnızdır, dostoya benzer çoğu. olaylarin yarısı petersburgta geçiyor sanki. insanlardan tiksiniğini anlatır, karamsardır, romanlarında bol bol psikoloji ve felsefe tahlilleriyle sorularına yer verir, özelikle suç ve cezada çok ileri gitmiş gibi duruyor bana göre. dünyayı değiştirme gücü olan, farklı ve zeki insanlara suç işleme yetkisi verme düşüncesi... bilemiyorum.

iş yerinde gizlenmek zorunda kalmak

azaptır. özellikle pek çok insanla muhattap olduğunuz sosyal bi meslek sahibiyseniz işyerinden başlayarak, zamanla tüm hayattan sizi soğutacak bir sürecin başlangıcıdır. iş arkadaşınız size gelen sarışın ve uzun bacaklı kadının ne kadar seksi olduğunu ve bacağına tereyağı sürüp yalamak istediği anlatırken siz ona, ben onun yanındaki adamı yemek istiyorum diyemezsiniz. ayrıca bu buram buram heteroseksist fantezilere olan kayıtsızlığınız dikkat çekmeye başlayınca arkanızdan dedikodular da döner.

biseksüel

bi eli yağda bi eli balda olan kesimdir.

2016 yılının tek cümlelik özeti

begimay

hoşgeldin ateşin iradesi seninle olsun.
  • /
  • 53
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 1050

ayı sözlük yazarlarının gün ışığına çıkmayı bekleyen fantezileri

çay house veya hayalhanemden birini ayartmak. ayrıntıları yazarsam entry uçar.

bir erkeğin en güzel olduğu an

alsında anlardır. mesela sizi dikkatlice dinlediği an, size hararetli hararetli bir şey anlattığı an, elinin ayağının birbirine dolaştığı an, size bakarken gözlerini kaçırdığı an, utandığı an, vb... dattebayo

eşcinsel olduğunuzu bildiği için mesafeli duranlar

bünyamin'i çok seven çocuğun dramı

en çok dikkatimi çeken şey şerefsiz bi sınıf öğretmeni. o çocuk zaten bünyamini unutmayacaktı, bir de üzerine videosu çekildi ve sanal aleme yayıldı. artık bünyaminden başka unutamayacağı şeyler de olacak. bu öğretmenin görevden alınmalı ve tazminat ödemeli. şu an çok kinlendim. bi sınıf öğretmeni nasıl kendisine hem devlet hem ailesi tarafından emanet edilen bir çocuğu küçük düşürdüğü yetmezmiş gibi sınıfta ve sanal alemde bunu yayıp ondan kapanmayacak manevi yaralar açar? geceleri bebek gibi uyuyodur bu şerefsiz. uykuları kaçasıca, kör kuyularda ışıksız kalasıca!

a mısın p misin diye soran hetero arkadaş

ne güzel yani a mısın p misin diye sormuşlar. bana ise "yapıyo musun yaptırıyo musun?, en çok hangisi güzel?" diye sordular.

kişinin eşcinsel olup olmadığını anlama yolları

şüphelinin ağzına turnusol kağıdını tıkıyoruz, eğer turnusol gökkuşağı renklerini alırsa tebrikler bir eşcinsel daha kattınız sosyal sermayenize, şayet turnusolda değişiklik olmadıysa şüphelimiz eşcinsel değildir.

sevgiliyi cuma çıkışı sıkıştırmak

sevgili ayakkabılığa yönelirken aniden kolundan tutulur ve
-muhterem! farzı kılıp kaçıyorsun namaz daha bitmedi geç bakalım içeri.
denilerek hem kendinize, hem sevgilinize, hemde bu fikri size veren ppe?ye sevap point kazandırırsınız.

heteroseksüellere sorulabilecek sorular

-bence senin kendine güven sorunun var o yüzden böylesin. mesela seni çok yakışıklı bi arkadaşımla tanıştırsam ama çok yakışıklı bi kez olsun denemez misin?
-günah değil mi? allahtan korkmuyor musun?
-küçükken seni erkek çocuğu olduğun halde topla arabayla oynatmışlardır bu travma yüzünden mi heteroseksüelsin?
-böyle şeyler bi türk evladına ümmeti muhammede osmanlı torununa ters değil mi?
-bence her şey sende biter ben sana inanıyorum. avrupaya özenmek çok mu iyi sanki?

ayı sözlük'ün baya baya bitmiş olması

ayı sözlük yazarlarına şarkı armağan etmek


bu da benden dark bear, kuma, kurokuma, futurelavirs, hippicampus, horizonmersin, cikolatali kek ve askerdeki amcamın kızına gelsin.

sabah ezanı

bazı sözlük yazarlarının tamamen müslümanlara olan nefret * ve aşağılayıcı bakış açısını kustuğu başlıktır. ki bu yazarlara sorsan her hangi bi ayrımcılıkla ilgili fikirlerini "hoyor horkos ozgordor" diye yanıtlayacaktır. bazı şinobiler laik devlet kavramından sanırım "dinsiz insan, toplum" gibi bir mana çıkarıyor, çıkarmasınlar. halkın çoğunluğunu oluşturan bi dini grubun dini ritüel ve ibadetleriyle bu kadar sık karşılaşmak şikayet edilesi ve ağlanası değildir. bu nereye gitseniz böyledir. evet müslümanlar bu ülkede çoğunluktalar ve ibadet çağrıları ezandır camiler her yerdedir ve doğal olarakta sık sık ezan sesiyle karşılaşacaksınız ezanın arapça olmasına gelince de bu sizi hiç mi hiç ilgilendirmez * o ezanlar okunacak namazını kılan kılacak sizin içinde üzgünüm. * * *

ayı sözlük yazarlarının yaşları

21 eylül 1996 başak burcu 18 yaşında. kılsız parlak full p *

acun ılıcalı ile adriana lima'nın aşk yaşaması

milli gururumuzdur, helal olsun artık adriana lima gibi bi yengeye sahibiz, senin sayende acun ılıcalı...

biseksüel

bi eli yağda bi eli balda olan kesimdir.

onur yürüyüşünde iki kadının çırılçıplak soyunması

bunu yapan insanlar ardını arkasını olacaklarını hiç mi düşünmedi çok merak ediyorum. orda pek çok insanı, seninle aynı davaya sahip insanları temsil edecek, simge haline getirecek bir şey yapacaksınız bi düşünseydiniz ablalar? bu konu hakkında diyeceklerim bu kadar.
Henüz takip ettiği biri yok.