sevgiliyi cuma çıkışı sıkıştırmak

sevgili ile yapılabilecek erotik temelli,zaman gözetmeksizin yapılan etkinlikler içinde, mü'min çiftlerin haftalık cum'a namazı dahilinde, gerçekleştirme ihtimali olan, kalabalık cum'a cemaati içinde kaş ile göz arasında mıncıklama, birlikte tespih çekme, ayakkabısını giyerken dayama gibi alt fantezi dallarında gözlemlenebilecek sevişmeli/çaktırmamalı cilveleşmelerdir..

sevgili ayakkabılığa yönelirken aniden kolundan tutulur ve
-muhterem! farzı kılıp kaçıyorsun namaz daha bitmedi geç bakalım içeri.
denilerek hem kendinize, hem sevgilinize, hemde bu fikri size veren ppe?ye sevap point kazandırırsınız.
sevgilim ateyis olduğu için ancak rüyamda yapabileceğim eylem. şöyle dini bütün bi sevdiceğim olaydı da varaydım cuma çıkışı sıkıştırıp sevgili.avi formatına sokaydım. özel bir klasör içine atıp gece gündüz elcayızlarımnan beslerdim onu.*
sorunluydu sanırım... cumaları yanaşmazdı müminim. hayırlı cumalar der geçerdi.
olayın sadece islami usüllere göre koli kesimi olarak algılanmaması ve global olması açısından farklı varyasyonlarını da sıralamak mümkün:
(bkz: sevgiliyi pazar ayini çıkışı sıkıştırmak)
(bkz: sevgiliyi tu bişvat ayini çıkışı sıkıştırmak)
etc. etc..

ha atayiz arkadaşlar için de şöyle bir haykırış söz konusu olabilir (bkz: sevgili bulmuşsun da mü'minini arıyorsun)
hastası olduğum bir abi vardı yıllar önce. tanımıyordum kendisini. onlarca platoniğimden biriydi işte. işyerinin yakınındaki camide her hafta görürdüm. gördükçe erirdim. yanar tutuşurdum. birgün göz göze geldik. "allah kabul etsin" dedim cilveli ve huşû dolu bir sesle. gülümsedi. sonra ara ara selamlaştık. muhabbet biraz ilerledi. anladım ki dış güzellik sadece one stand night için çekilebilir. adam çekilmez derecede bağnaz, yobaz, itici, geveze ve kendini fazla öven biri çıktı. çok sinir oldum tanıdıkça. görmek için can attığım adamdan köşe bucak kaçar oldum.
bu da böyle bir anıdır.
ooo fatih camii bugün kalabalık olur ben bir kaç kişiyi sıkıştırmaya gidiyorum. bakalım şansıma bugün hangi molla düşecek. ahuahuahh.