halklailiskilerci

Durum: 587 - 0 - 0 - 0 - 18.09.2015 00:05

Puan: 5584 - Sözlük Kezbanı

4 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 30

selin karacehennem

evlilik terapisti olan çok komik kadın. soyadı da korkunç.
gözünün üstünde kaşın var deyince çok sinirleniyor ayrıca.
denize atılmış kullanılmış prezervatif

şile'de küçükken denk geldiğim iğrenç şey. denizin içindeki kumu kazıp define ararken bu çıktı işte. balon falan sandım. arkadaşım balon değil demişti. * iğrenç bile değil. iyrenç bu. o derece seviyesi düşük bir şey.

onur yürüyüşünde çıplak yürüdüğü için öldürülmeyi hak eden eşcinsel

ne kadar doğru konuşsan da seni inan ki dikkate alamıyorum gofgof. denedim ama olmuyor

kıl dönmesi ameliyatından sonra doktora ne zaman anal seks yapabileceğim demek

ihtiraslı bir sevgili gerektirir.

bearhairy

vay be neler olmuş böyle. konuyu bilmiyorum ancak dutchbear kadar nefret kusmadığı sürece kimsenin uçurulmaması, bunun fikirlere karşı tahammülü olmayan bir ortadoğu düşüncesi olduğunun kanaatindeyim. bilmiyorum gerçi ne yazdığını. bearhairy anladığım kadarıyla dominant ve sivridilli biri gibi. yanlış anlaşılmış olabilir ancak dutchbear kadar tahammül gösterilebilirdi. neyse olan olmuş artık napalım.

bir eşcinselin sırt çantasında olması gerekenler

biber gazı ve hukuk hocama göre her gururlu türk gencinin taşıması gereken güncel bir anayasa kitapçığı.

sait faik abasıyanık

eşcinsel olduğu pek bilinmeyen yazar.

ayı sözlük'ten sevgili yapacak yazarlara tavsiyeler

yapmayın. yıllar boyunca sevgilisiyle ayrılan arkadaşlarıma tavsiyelerde bulunup telkin ettim. bu ilişkinin bir sonu olacak ve o son geldiğinde kendinizi nasıl hissedeceğinizi düşünün. sevgili yapmak yerine annenize,kardeşinize,arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırın. onlar size daha merhametli davranacaklardır.

ülkelere göre yakışıklı erkek standartları

bir buzzfeed videosu. avustralya'ya eridim. türkiye'ninki resmen murat başaran! yuh yani

alttaki yazara soracaklarım var

amaan çok da umrumdaydı.

depresyona girdiğinde en çok neyi yapmaya üşenirsin?

hiç sevgilisi olmamış ayı sözlük yazarları

bugün başımdan geçenler

gece mr robot'u izleyerek gelinlik danteli işledim ve uyumadım. sabah ders seçtim. güvenlik için kamera falan takıcaklardı eve. anne gidersen evde yokmuş taklidi yaparım bak dedim. gitti tabi dinler mi hiç? uyuyup kapıyı açmadım ben de

akşam da dışardan hamsi yedim.

cartman2

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

şarkı dinlemiyorum ama lerzan mutlu ile (bkz: söylemezsem olmaz)'ı izliyorum şu anda. dedikodu fena dönüyo

abbas güçlü ile genç bakış

gençlerin görüşlerini tahlil etmek için üniversitelere giden,orada misafir olan ancak üniversitelilerin konuştuğunun ağzına tıkıldığı belki de azarlandığı bir program. yetkili biri olsam hayatta sokmam bu programı üniversiteme. kim oluyor da üniversiteli koca adamların lafını ağzına tıkıyorsa bilemiyorum.

kuşbaşılı kaşarlı pide

mutluluğun maddeye bürünmüş hali.

yazarların şu an duymak istediği söz

"limonata ve kek getireyim mi? yer misin?" (annemden)
"dikişlerini aldırmak için gelmene ve o kadar acıyı tekrar çekmene gerek yok. yüksek teknolojikli ip kullandık ve vücudun zamanla acı çekmeden kendiliğinden dışarı atacak." (doktorumdan)

mustapha

arap asıllı bob azzam'ın bir şarkısı.

ruslar

yıllar önce izlediğim andrew marr'ın belgeselinde rusların ekonomik olarak güçlenmesinin nedeni kürk ticaretine bağlanmıştır. hızlı gelişme nedenlerinden biri budur.

dutchbear'ın sözlükten uçurulması kampanyası

fikir özgürlüğü altında kitlelere hakaret ettiği için ani olarak girdisinin silinmesi ve uyarılması gerekiyor bence. fikir özgürlüğü diye nefret söyleminde bulunamazsınız. ben de küfür edeyim o zaman adı fikir özgürlüğü olsun.
kimsenin uçurulmasını istemiyorum. evet farklı ve bulanık bir renk. ancak uyarılara rağmen mum söndürmek gibi başlıklar açacaksa rica edicem uçurulsun. sözlüğün kalitesi çıksın biraz.
  • /
  • 30
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 587

yakışıklı ama göbekli erkek

benim gibi göbekseverler için artısı olan bir şeydir.

göbekli erkeklerin abartılmış bir balon olması

göbekli erkeklerin çekici olması sadece öne doğru yönelen bir et öbeğinden ibaret değildir. göbekli erkeklerin sahip olduğu bir imaj vardır.
göbekli erkekler sevecen ve içtendir,tatlıdır. kaslı erkekler ise egosu yüksek,kendini bişey zanneden ve etinden başka bir şeyi olmayan insanları aklıma getiriyor malesef. kaslı erkeklerin sahip olduğu bu imajdan dolayı anında uzaklaşıyorum ve itici buluyorum açıkçası. göbekli erkek bizdendir,içimizdendir. göbekli erkeği şahsen bu yüzden çekici buluyorum. herkes bulmayabilir.

ayrıca ben de tavuk göğsü gibi yürüdükçe bıngıl bıngıl sallanan göbeği sevmem. bira göbeğini severim çünkü çok tatlı

ayı sözlük oyun takımı

bence oluşturulması gereken takımdır. hem ayı sözlüğün tanıtımına fayda sağlar hem de sözlük yazarlarının kaynaşmasını sağlayabilir. ayrıca eğlenceli de olur yani.

edit:online bilgisayar oyunu dedim anam.

türkiye'de kürt olmanın zorlukları

bu ülkede "kürt" kelimesi bir hakaret olarak kullanılıyorsa ayrımcılığın daniskası yapılıyor demektir. cezmi kalorifer veya kemal ekşioğlunun paylaşımlarını karıştırın ve en beğenilen 10 yorumu okuyun. içlerinde kürtlerle ilgili mutlaka bir şeyler göreceksiniz. asla da bu iğrençliğe tahammül etmemi kimse söylemesin.

dutchbear

bundan bir adet de okulumda bulunmakta. "türk islam birliyiiiiiii" diye gezerler ama daha türkçeyi bile düzgün konuşamaz,yazamazlar. vatanını çok seviyorsan gelip burada yaşayacaksın hayatım. dilini çok seviyorsan biraz imla hatalarını gidereceksin. sözcüklerle uğraşacaksın biraz. türkçe kitaplar okuyacaksın. vatanını ve milletini çok kutsayıp dutchbear nickini almayacaksın. bari fanatikliği doğru düzgün yapın.*

subjugator

ağzımı açıp hayretler içinde izlediğim olay. bir insan homofobik olsa heteroseksüel olduğu halde,bir eşcinsel sözlüğüne girip zamanını orada geçirir mi? böyle insanları kucaklamamız gerekirken kendimizden itmemiz onlara değil bize bir şeyler kaybettirir.

ayı sözlük

ayı sözlük'ün gerçekten çok potansiyeli olduğunu düşünüyorum. bir halkla ilişkilerci olarak dark bear'e önerim vizyonunu çok daha fazla genişletmesi ve birtakım halkla ilişkiler çalışmalarıyla ve birtakım kurumların yardımlarıyla sözlüğü tüm türkiye'de tanıtıp * eşcinsellerin facebook'taki et pazarı yerine ayı sözlük'e yönlenmesini sağlayıp(özellikle 15-16 yaşlarındaki eşcinsellerin) daha kaliteli bir eşcinsel camiasının olmasını sağlamasıdır.

nefret söylemi

nefret söylemi veya nefretli konuşma; belirli bir grubu ya da kişiyi, ırk, cinsiyet, yaş, ulus, din ya da cinsel yönelim gibi konularda aşağılar veya tehdit eder tarzda konuşmadır. ancak çok duyarlı moderatörlerimiz eşcinsellere karşı nefret söylemi olunca yazarları uçururken kürtlere karşı olunca uçurmuyorlar nedense. oldukça interestink.

cikolatali kek

itici entrylerini görmemek için ekranı aşağıya kaydırırken gözlerimi kapattığım, hiçbir şeye saygısı olmayan ölse üzülmeyeceğim insanımsı.

31 çekmek

bu eylemin türkçesi çok itici. masturbasyon diye gayet güzel lakin uzun bir kelime varken bu argo kelimeyi niye tercih ediyorsunuz sayın sözlük yazarları. ıyyyyyyyyyy

türkiye'de ensest gerçeği

kişilerin rızası varsa kimseyi ilgilendirmeyen şeydir. bir kardeş abisine aşık olabilir veya bir anne oğluna aşık olabilir. burda mühim olan şey reşit olmaktır. ayrıca kişilerin rızası olmalıdır.bizim yatağımıza kimse karışamayacağı gibi biz de kimsenin yatağında ne yaptığına, kime aşık olduğuna karışamayız.

ayı sözlük profiline çıplak fotoğraf koymak

aranmaktır. ben de popomu koyayım o zaman. komik ve iğrenç

not: ben kendi fikrimi dile getirdim size göre öyle olmayabilir tabiki. bana göre düşüncelerimizi paylaştığımız bu platformda birinin düşünceden ziyade etiyle ön plana çıkıp avlanmaya çalışması davranış olarak iğrenç.

ermeni soykırımı

türkiye tarafından objektif olarak konuşulamayan ve araştırılamayan soykırımdır. bu soykırımın kabullenilmesi türkiye'yi büyük bir zarar uğratacaktır evet. ancak bir gün tanımak zorunda kalacaklardır. gerek toplu mezarlar,gerekse bir halkın "varını yoğunu bırakarak" sürgün edilmesi bir soykırımdır (bu mallar yağmalanarak cumhuriyet döneminin ilk türk sermayesi ortaya çıkmıştır.) bunu reddediyorsanız milliyetçiliğinizin vicdanınızı yokettiğini düşünüyorum. öncelikle tehcir olayları ilk defa osmanlı'da görülmedi. ermeni soykırımından 100 yıl önceye kadar kızılderililer abd tarafından tehcir ediliyordu.bu tehcirler sonucunda büyük kayıplar veriliyordu.( http://tr.wikipedia.org/wiki/K%C4%B1z%C4... ) yani denenmiş ve ölümlerle sonuçlanmış bir şeyi osmanlı bilerek yapıyorsa bu bir soykırımdır kusura bakmayın.