halklailiskilerci

Durum: 717 - 38 - 5 - 1 - 17.07.2018 15:05

Puan: 6866 - Sözlük Kezbanı

4 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 36

bedelli askerlik

şu bedelli askerliği neden 22-23 yaşa indirmiyorlar anlamıyorum. kimse zorla askerlik yapmak zorunda değil. zorunlu askerlik sistemi çağ dışı bir sistemdir. okumuş cahiller bunun çağ dışı bir uygulama olduğunu göremiyor, insanları zorlamayı vatani görev olarak görüyorlar. o askerlik yaptıysa herkes askerlik yapmak zorunda. tam bir ezik psikolojisi.

ayak fetişizmi

midemin kaldırmadığı fetişizm türü.

şimdi ayak dediğimiz uzvumuz biliyorsunuz ki yere basıyor. istediğiniz kadar ayağınızı yıkayın ayaklarınızla yere basa basa yatağa geliyorsunuz. sonuçta ellerinizin üzerinde yürümüyorsunuz. sonra o ayaklar yalanıyor. çok iğrenç değil mi ya? anlatırken bile kötü oldum. git yeri de yala bari. böğğ

semt yaş yer var mı üçlüsü

leş geylerin kullandığı sorulardır. önce bi adımı sor adımı. nasıl bir kudurmuşluksa adamın kiminle seks yapacağı umrunda değil. et olsun yeter diyor. bunu diyen olduğunda direk troller ve haddini bildiririm.

haspalarımın yaptığı muameleye bak.

yer var mı

çok leş bir soru bence. "yer var mı?" diye sormak geylerin "ar yu kola?"sıdır.

adnan oktar ve müritlerinin gözaltına alınması

adnan oktar ve kedicikleri bu ülkenin hatta bu dünyanın renklerinden biriydi. islam'ı daha önce böyle yorumlayan olmamıştı. haklarındaki iddialar gerçek değilse ve sırf "islam dinini korumak" adına böyle bir hamle yapmışlarsa gerçekten üzülürüm. iddialar doğruysa cezalarını çeksinler. tabii biz bu iddialar gerçek mi değil mi asla bilemeyeceğiz. iki tarafı da pek güvenilir bulmuyorum.

üvey kardeş

aradaki zayıf kan bağı nedeniyle muhatap olunmak zorunda kalınan akrabalar. bunlara güvenceğinize gidin sokaktaki insana güvenin, sevgi besleyin daha iyi. hep bi kıskançlık ve nefret beslerler. beş üvey kardeşi olan biri olarak söylüyorum. (istisnalar kaideyi bozzzmaaaaaaaaaz)

üvey kardeş, pişmanlıktır.

sizi taciz edip cevap hakkınızı kullanamadan engelleyen insan

ayı sözlük yazarlarının burçları

cevapsız tınlama

o neydi kız * cevapsız tınlama ney?

bu sphynxinator benim annem galiba. annem de böyle uyduruyo kelimeleri.

(bkz:cevapsız çınlama)

eşcinsel bir arkadaşın hetero evlilik haberini almak

genç sevgili vs olgun sevgili

açılın bu başlığa önyargılarımla geldim.

olgun geylere gıcık oluyorum öncelikle. neden oluyorum? çünkü akılları hep şeylerinde. o babacan, sakin görüntünün altında arzular şelale. bu çok kötü bir şey. çünkü sevgili dediğinle konuşmak, başka şeyler paylaşmak istersin. olgunlarda ise bu yok. sürekli bir arzulama hali. yaşı olduğu için terslenmeyi de kaldıramıyor. oysaki yeri geldiğinde kavga da edilmeli, atarlanılmalı bence. sağlıklı olan bu diye düşünüyorum.

genç sevgili ise arzular şelale olsa bile uyardığında kendine bi ayar çeker. ustaca saklamaya çalışmaz. seninle sadece seks için ilgileniyorsa olgunlar gibi numara yapmaz. aşıkmış taklidi yapmaz ve yapamaz. (istisnalar da kaideyi bozmaz)

ant-man and the wasp

"şu salak avengers filmleri yerine x-men filmleri çekseler de bi kendimize gelsek" diyerek izleyeceğim filmdir.

sınıftaki en ön sıra

lise yıllarımda oturduğum sıralardır. neden? çünkü hocanın anlattığı her şeyi arkadakilere göre daha rahat duyabilir, anlayabilirsiniz. okula gitmenin amacının bir şeyler öğrenmek olduğunu düşündüğüm için arka sırayı tercih edenleri anlayamıyorum.

hornet olmasaydı

çark parklarına geri dönülürdü.

ömer seyfettin

ömer seyfettin'in kitapları çocukların okuyabileceği kitaplar değildir. içinde bol bol ırkçılık ve cinsellik barındırır. çocuklara milliyetçiliği aşılamak için yıllarca okullarda okutulmuştur. mesela beyaz lale kitabında fırınlara atılarak yakılan bulgarların sarımsak, sırpların yanmış patates, türklerin ise süt koktuğunu anlatır. aynı zamanda ayrıntılı ve uzunca bir tecavüzü anlatır. bulgar tecavüzcünün işgal ettiği köydeki türk kadını intihar ettiğinde ölüsüne de tecavüz eder.
bomba adlı öyküsündeyse grup halinde bir türk kadınına tecavüz edilir.

öykülerinde istediğini anlatabilir ancak bu öyküleri okullarda çocuklara "zorla okutmak" büyük bir çocuk istismarıdır. günümüzde dindar nesil yetiştirilirken geçmişte milliyetçi nesil yetiştiriliyordu. kin dolu ve çocuklar için uygunsuz bu hikayeleri asla okutturmayın.

seksin çok klişe olduğu gerçeği

insanoğlunun bin yıllardır çocuk oyuncağı gibi bi ileri bi geri gitmesi ve bu izlemesi komik eylemden zevk alması kabak tadı vererek seksi oldukça klişe ve sıkıcı bir hale getirdi.
bıktım artık yeter. biraz yaratıcı olun.

kocanın sırtındaki sıkılmış sivilceden aldatıldığını anlayan kadın

bir insan neden sevgilisine sırtındaki sivilceleri sıktırır ki ya. iğrenç bir durum.

b12 vitamini ve eksikliğinde görülen semptomlar

lassie bize bir şey anlatmaya çalışıyor.

"ben doktorum herkes bilsin" diyor galiba.

aysun kayacı

demokrasiyi eleştiren büyük düşünür.

oto boka illuminati diyen güruh

mağduriyet oluşturmaya çalışan ve cadı avı yapan örümcek beyinli gerizekalılardır. kliplerde veya diğer çalışmalarda medeniyetlerin bize miras bıraktığı sembolleri kullanmak kadar normal bir şey yoktur.
merakıma yenilip yine ne saçmalayacaklar diye youtube'dan her açtığımda altındaki gerilim dolu müziği koymaları da cabası. niye geriyosun sen beni durduk yere ya gerizekalı. evde tekim herhalde:@
şu videoda paganistik bir unsur yok bile. buna bile illuminati demişler.
  • /
  • 36

yazarlardan bear fotoğrafları

pasif eşcinsellerden soğuma sebebi

reçetesi '' aktif eşcinseller '' olan problem. sonra da pasif eşcinsel olup çıkarsın ve kendinden soğursun.

lgbti+ hakları taahhütnamesi

genç lgbti+ derneği'nin milletvekilleri için hazırladığı taahhütname. seçim öncesi bir çok milletvekili adayının imzaladı taahhütnamenin içeriği şöyle;

“milletvekili seçilmem hâlinde;

eşitlikçi ve özgürlükçü bir anlayışla, lgbti+ hak ve özgürlüklerinin korunması ve iyileştirmesi amacıyla sivil toplum örgütleriyle karşılıklı fikir alışverişinde bulunacağıma,

ayrımcılık karşıtı bir mevzuatın hazırlanması için çalışmalar yürüyeceğime,

nefret söylemi ve nefret suçları ile mücadeleye destek olacağıma;

toplumsal cinsiyet eşitliğine duyarlı bir bütçe için çabalayacağıma;

lgbti+'ların yaşam, eğitim, barınma, sağlık, çalışma, adalete erişim, ifade özgürlüğü ve diğer hak taleplerini ve sorunlarını meclis gündemine taşıyarak görünür kılacağıma;

yapacağım konuşmalarda ayrımcı veya ötekileştiren bir dil kullanmayacağıma,

lgbti sivil toplum örgütleri nezdinde, tüm lgbti+ yurttaşlara söz veriyorum.”

ve imzalayanlardan 17 aday milletvekili seçildi. bu milletvekilleri kimler bir göz atalım.

ahmet şık (hdp istanbul)

erkan baş (hdp istanbul),

filiz kerestecioğlu (hdp ankara)

kani beko (chp izmir)

kemal peköz (hdp adana)

murat çepni (hdp izmir)

oya ersoy (hdp istanbul)

ömer faruk gergerlioğlu (hdp kocaeli)

özcan purçu (chp izmir)

pervin buldan (hdp istanbul)

selin sayek böke (chp izmir)

serpil kemalbay (hdp izmir)

sezgin tanrıkulu (chp istanbul)

tacettin bayır (chp izmir)

tuncay özkan (chp izmir)

tülay hatimoğulları (hdp adana)

züleyha gülüm (hdp istanbul)

the carters

günlerdir birçok yerde hakkında yazılıp çizilen ve dilime de dolanmış şarkıyı söyleyen çift:

genel olarak, klip ve şarkı için şöyle deniyor: de-kolonizasyon. yani, baskı altında tutulmuş zenci ırkın hesap soruşu. bunu da sanatın da beyaz olduğu vurgusu yaparak, beyazların sanatının mekkesi olan louvre müzesi’nde yapıyorlar. beyazların gerisinde resmedilen zenciler (eğer resmedildilerse tabii) artık resmin dışına taştı (yani bir anlamda toplumda “var”lar), bu yüzden resimler önünde dans ediliyor.

klipte gösterilen her resmin şarkıyla bir bağı var. mona lisa ile başlayan klip, ünlü tablo aracılığıyla zencilerin toplumdaki konumuyla kardeşlik kuruyor çünkü mona lisa soylu değildir.

şunu da belirtmek lazım: beyonce’nin geçen albümündeki manifestoyu karı-koca olarak duyuyoruz bu sefer. ve bence cidden iyiler. birçok eleştiri bir yerde toplanmış. mesela; ten rengi kıyafet. dansçıların üzerindeki kendi ten renklerine göre olan giyim kuşam, modadaki ırkçılığa bir referans. çünkü ten rengi, beyazların teninin rengidir. bir diğer eleştiri de saç üzerinden. biliyoruz ki, zenciler beyaz topluma ayak uydurmak için saçlarını düzleştirir. ve beyonce geçen albümündeki ünlü şarkısında “çocuğumun negro burnunu seviyorum” demektedir. kendisi de zamanında babasının onu kuaföre götürüp saçlarını düzleştirttiğinden bahsetmişti.

kısaca, artık çift diyor ki: biz toplumunuzda hakettiğimiz yeri aldık, artık saygı duyun. bu sınıf atlama ve gösteriş odaklı klipte de envai çeşit ünlü markayı ve tasarımı görüyoruz. çünkü modern zamanda marka kıyafetler bir nevi zırh statüsündedir.

louvre fikri kimden çıktıysa da, tebrikler. görsel açıdan inanılmaz bir iş olmuş. öne çıkan ve sivri olan sanatsal işlerden biri olduğu kuşkusuz. alkışlıyorum.

astral

3. yaş gününün üzerinden tam 1 ay geçmişti, böbrekleri ile ilgili sorunlarından dolayı bayramın ilk gününden beri halsiz yatıyordu.. hekimler yapacak bir şey olmadığını söyleyip eve geri gönderiyordu..
bu sabah oğlum astrali kaybettim..

self determinasyon

steam

sızdırılan bilgiye göre yaz indirimleri 22 haziran-5 temmuz arası olacakmış.

Toplam entry sayısı: 717

penisin çok estetik olduğu gerçeği

kaç gündür üzerinde düşündüğüm konu...
ebat önemli değil, hepsi o kadar güzel ki. baştan aşağı uzanan zarif kıvrımları özellikle. saatlerce michelangelo'nun davut heykelini yapışını izler gibi izleyebilirim, gıkım çıkmaz. neredeyse derdimi tasamı anlatacağım karşıma alıp. her derde deva. ilaç gibi mübarek.
pörfekto...
teşekkürler allah

astral

2015'ten beri bu sözlüğe girmiyordum. bu yazarla 3 yıl önce kapışmıştık. 3 yıl sonra bile nickimi hatırlayıp benim yazdığım başlıklara nefretini kusarak cevap verecek ne yaşamış olabilirsin sen ya? bu kadar kin ve nefret duymanın sebebi ne yani anlayamıyorum ben artık? kaldı ki bu yazar kim oluyor da beni ve sözlükteki yazarların çoğunu cahil olarak tanımlayabiliyor anlayamadım.

bu kadar yıl sonra bile sanal ortamda ne yaşatmış olduğumu anlayamadığım yazar.

ayrıca yok nick altıma yazıyor da falan filan demesin. o kadar hakaretinden sonra (özellikle köpeklerle ilgili olan) hakkımdır artık.

taktı yaa!

kibirli eşcinsel modeli

son derece itici olan eşcinsel modeli. bir boku beğenmezler bu kaltaklar. dünyadaki en mükemmel varlıklar sanki. başkalarının giyinişlerini yargılarlar, aksanlarını yargılarlar, müzik zevklerini beğenmezler, ıyyyy ingilizcen yok mu derler...

her bok bu kaltaklarda. üstelik eşcinseller arasında da çok fazla. azıcık iyi olmaya çalışın iyi. o boktan karanlık kalbinizi biraz aydınlatmaya çalışın da insanların hayatına karabasan gibi çökmeyin. isterse yıldız tilbe gibi giyinir gelir sanane.

sinirlendim yine yazarken kendi kendime bak.

sözlükte de var bunlardan.

bu arada bu boktan tepkilerini de kendilerini savunamayan kişilere yaparlar genelde. o zaman iyice çileden çıkıyorum. bir gün dövcem birini inşallah.

cevapsız tınlama

o neydi kız * cevapsız tınlama ney?

bu sphynxinator benim annem galiba. annem de böyle uyduruyo kelimeleri.

(bkz:cevapsız çınlama)

yakışıklı ama göbekli erkek

benim gibi göbekseverler için artısı olan bir şeydir.

penisin çok estetik olduğu gerçeği

kaç gündür üzerinde düşündüğüm konu...
ebat önemli değil, hepsi o kadar güzel ki. baştan aşağı uzanan zarif kıvrımları özellikle. saatlerce michelangelo'nun davut heykelini yapışını izler gibi izleyebilirim, gıkım çıkmaz. neredeyse derdimi tasamı anlatacağım karşıma alıp. her derde deva. ilaç gibi mübarek.
pörfekto...
teşekkürler allah

astral

2015'ten beri bu sözlüğe girmiyordum. bu yazarla 3 yıl önce kapışmıştık. 3 yıl sonra bile nickimi hatırlayıp benim yazdığım başlıklara nefretini kusarak cevap verecek ne yaşamış olabilirsin sen ya? bu kadar kin ve nefret duymanın sebebi ne yani anlayamıyorum ben artık? kaldı ki bu yazar kim oluyor da beni ve sözlükteki yazarların çoğunu cahil olarak tanımlayabiliyor anlayamadım.

bu kadar yıl sonra bile sanal ortamda ne yaşatmış olduğumu anlayamadığım yazar.

ayrıca yok nick altıma yazıyor da falan filan demesin. o kadar hakaretinden sonra (özellikle köpeklerle ilgili olan) hakkımdır artık.

taktı yaa!

türkiye'de kürt olmanın zorlukları

bu ülkede "kürt" kelimesi bir hakaret olarak kullanılıyorsa ayrımcılığın daniskası yapılıyor demektir. cezmi kalorifer veya kemal ekşioğlunun paylaşımlarını karıştırın ve en beğenilen 10 yorumu okuyun. içlerinde kürtlerle ilgili mutlaka bir şeyler göreceksiniz. asla da bu iğrençliğe tahammül etmemi kimse söylemesin.

dutchbear

bundan bir adet de okulumda bulunmakta. "türk islam birliyiiiiiii" diye gezerler ama daha türkçeyi bile düzgün konuşamaz,yazamazlar. vatanını çok seviyorsan gelip burada yaşayacaksın hayatım. dilini çok seviyorsan biraz imla hatalarını gidereceksin. sözcüklerle uğraşacaksın biraz. türkçe kitaplar okuyacaksın. vatanını ve milletini çok kutsayıp dutchbear nickini almayacaksın. bari fanatikliği doğru düzgün yapın.*

subjugator

ağzımı açıp hayretler içinde izlediğim olay. bir insan homofobik olsa heteroseksüel olduğu halde,bir eşcinsel sözlüğüne girip zamanını orada geçirir mi? böyle insanları kucaklamamız gerekirken kendimizden itmemiz onlara değil bize bir şeyler kaybettirir.

cikolatali kek

itici entrylerini görmemek için ekranı aşağıya kaydırırken gözlerimi kapattığım, hiçbir şeye saygısı olmayan ölse üzülmeyeceğim insanımsı.

31 çekmek

bu eylemin türkçesi çok itici. masturbasyon diye gayet güzel lakin uzun bir kelime varken bu argo kelimeyi niye tercih ediyorsunuz sayın sözlük yazarları. ıyyyyyyyyyy

türkiye'de ensest gerçeği

kişilerin rızası varsa kimseyi ilgilendirmeyen şeydir. bir kardeş abisine aşık olabilir veya bir anne oğluna aşık olabilir. burda mühim olan şey reşit olmaktır. ayrıca kişilerin rızası olmalıdır.bizim yatağımıza kimse karışamayacağı gibi biz de kimsenin yatağında ne yaptığına, kime aşık olduğuna karışamayız.

sevgilinin göğsüne yatmak

yaz aylarında yatılırsa terlenir ve birtakım kokular yayılmaya başlayarak iğrenç bir hal alır. haydi bunu da eksileyin. güzelim kelkit girdimi eksileyen buna neler yapar bilemiyorum.

ayı sözlük profiline çıplak fotoğraf koymak

aranmaktır. ben de popomu koyayım o zaman. komik ve iğrenç

not: ben kendi fikrimi dile getirdim size göre öyle olmayabilir tabiki. bana göre düşüncelerimizi paylaştığımız bu platformda birinin düşünceden ziyade etiyle ön plana çıkıp avlanmaya çalışması davranış olarak iğrenç.