halklailiskilerci

Durum: 729 - 0 - 0 - 0 - 20.09.2015 19:37

Puan: 6963 - Sözlük Kezbanı

4 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 37

sigara içen erkekle öpüşmek

tek kelime ile iğrenç bir durum olduğunu düşünüyorum. şu ana kadar dudaklarıma değen tek canlı sevgili kaplumbağam ferdi oldu. dudaktan öpmeyi çok severim ferdiyi. neyse efenim. çok sigara içen bir tanıdığım var ve kokusundan yanında bile duramazken o soba bacasını öpmeyi düşünemiyorum bile.
kişiden kişiye değişir tabiki.

green apple dutchbear ve rtelover'ın aynı kişi olması

bilinen bir gerçek.

edit: popomun kenarları

koç burcu

en nefret ettiğim burçlardan biridir. aslan ve akreple de hiç anlaşamaz. kaç tane koç tanıdıysam takıntılı,psikopat,hırslı çok kötü bir burç. bu burçtaysanız geçmiş olsun arkadaşlar. keşke biraz daha erken veya geç doğsaydınız. üzgünüm

selin karacehennem

evlilik terapisti olan çok komik kadın. soyadı da korkunç.
gözünün üstünde kaşın var deyince çok sinirleniyor ayrıca.
denize atılmış kullanılmış prezervatif

şile'de küçükken denk geldiğim iğrenç şey. denizin içindeki kumu kazıp define ararken bu çıktı işte. balon falan sandım. arkadaşım balon değil demişti. * iğrenç bile değil. iyrenç bu. o derece seviyesi düşük bir şey.

onur yürüyüşünde çıplak yürüdüğü için öldürülmeyi hak eden eşcinsel

ne kadar doğru konuşsan da seni inan ki dikkate alamıyorum gofgof. denedim ama olmuyor

türk kızı yerde sürükleyip tekmeleyen pkk'lı

ekşi'de daha öncesinde (bkz: bern'de kürtlerin üzerine araba süren ülkücü) başlığı açılmıştı. ancak video başka bir perspektiften çekildiğinden kız gözükmemişti. yeni videoda kızın dövüldüğü görülüyor. kadına şiddete asla müsamaha gösterilemez elbette. ancak yaşama özgürlüğüne kasteden birkaç gerizekalıya da tahammül edilemez. hdp ve pkk ayrımını yapamayan insanlar beni gerçekten sinirlendirmeye ve sıkmaya başladı artık. beyninize oksijen gitmiyo herhalde
neyse iki olay da birbirinden kötü ve müsamaha gösterilemez niteliktedir.


rica edicem artık beyninizin olmadığını hdp'lileri pkk'lı sayarak ifade etmeyin. biliyorum beyinsizsiniz. gerek yok bu kadar deklare etmeye. karşında koskoca bir kitle var yani. kendinize gelin biraz.

türkiye'nin son yıllarda yetiştirdiği, yerini/kendini/çevresini bilmeksizin kendinden %100 emin olan kifayetsiz muhterislerden olmayın.*

kıl dönmesi ameliyatından sonra doktora ne zaman anal seks yapabileceğim demek

ihtiraslı bir sevgili gerektirir.

bearhairy

vay be neler olmuş böyle. konuyu bilmiyorum ancak dutchbear kadar nefret kusmadığı sürece kimsenin uçurulmaması, bunun fikirlere karşı tahammülü olmayan bir ortadoğu düşüncesi olduğunun kanaatindeyim. bilmiyorum gerçi ne yazdığını. bearhairy anladığım kadarıyla dominant ve sivridilli biri gibi. yanlış anlaşılmış olabilir ancak dutchbear kadar tahammül gösterilebilirdi. neyse olan olmuş artık napalım.

bir eşcinselin sırt çantasında olması gerekenler

(bkz: biber gazı) ve hukuk hocama göre her gururlu türk gencinin taşıması gereken güncel bir (bkz: anayasa kitapçığı)

sait faik abasıyanık

eşcinsel olduğu pek bilinmeyen yazar.

ayı sözlükten sevgili yapacak yazarlara tavsiyeler

yapmayın. yıllar boyunca sevgilisiyle ayrılan arkadaşlarıma tavsiyelerde bulunup telkin ettim. bu ilişkinin bir sonu olacak ve o son geldiğinde kendinizi nasıl hissedeceğinizi düşünün. sevgili yapmak yerine annenize,kardeşinize,arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırın. onlar size daha merhametli davranacaklardır.

ülkelere göre yakışıklı erkek standartları

bir buzzfeed videosu. avustralya'ya eridim. türkiye'ninki resmen murat başaran! yuh yani

alttaki yazara soracaklarım var

amaan çok da umrumdaydı.

depresyona girdiğinde en çok neyi yapmaya üşenirsin?

hiç sevgilisi olmamış ayı sözlük yazarları

bugün başımdan geçenler

gece mr robot'u izleyerek gelinlik danteli işledim ve uyumadım. sabah ders seçtim. güvenlik için kamera falan takıcaklardı eve. anne gidersen evde yokmuş taklidi yaparım bak dedim. gitti tabi dinler mi hiç? uyuyup kapıyı açmadım ben de

akşam da dışardan hamsi yedim.

cartman2

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

şarkı dinlemiyorum ama lerzan mutlu ile (bkz: söylemezsem olmaz)'ı izliyorum şu anda. dedikodu fena dönüyo

abbas güçlü ile genç bakış

gençlerin görüşlerini tahlil etmek için üniversitelere giden,orada misafir olan ancak üniversitelilerin konuştuğunun ağzına tıkıldığı belki de azarlandığı bir program. yetkili biri olsam hayatta sokmam bu programı üniversiteme. kim oluyor da üniversiteli koca adamların lafını ağzına tıkıyorsa bilemiyorum.

kuşbaşılı kaşarlı pide

mutluluğun maddeye bürünmüş hali.
  • /
  • 37
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 729

göbekli erkeklerin abartılmış bir balon olması

göbekli erkeklerin çekici olması sadece öne doğru yönelen bir et öbeğinden ibaret değildir. göbekli erkeklerin sahip olduğu bir imaj vardır.
göbekli erkekler sevecen ve içtendir,tatlıdır. kaslı erkekler ise egosu yüksek,kendini bişey zanneden ve etinden başka bir şeyi olmayan insanları aklıma getiriyor malesef. kaslı erkeklerin sahip olduğu bu imajdan dolayı anında uzaklaşıyorum ve itici buluyorum açıkçası. göbekli erkek bizdendir,içimizdendir. göbekli erkeği şahsen bu yüzden çekici buluyorum. herkes bulmayabilir.

ayrıca ben de tavuk göğsü gibi yürüdükçe bıngıl bıngıl sallanan göbeği sevmem. bira göbeğini severim çünkü çok tatlı

babalarına eşcinsel olduklarını açıklayan ikizler

her eşcinsel için oldukça özel olan bir anı kayda almış ikizlerdir.

http://www.facebook.com/video.php?v=8669...

türkiyede kürt olmanın zorlukları

bu ülkede "kürt" kelimesi bir hakaret olarak kullanılıyorsa ayrımcılığın daniskası yapılıyor demektir. cezmi kalorifer veya kemal ekşioğlunun paylaşımlarını karıştırın ve en beğenilen 10 yorumu okuyun. içlerinde kürtlerle ilgili mutlaka bir şeyler göreceksiniz. asla da bu iğrençliğe tahammül etmemi kimse söylemesin.

dutchbear

bundan bir adet de okulumda bulunmakta. "türk islam birliyiiiiiii" diye gezerler ama daha türkçeyi bile düzgün konuşamaz,yazamazlar. vatanını çok seviyorsan gelip burada yaşayacaksın hayatım. dilini çok seviyorsan biraz imla hatalarını gidereceksin. sözcüklerle uğraşacaksın biraz. türkçe kitaplar okuyacaksın. vatanını ve milletini çok kutsayıp dutchbear nickini almayacaksın. bari fanatikliği doğru düzgün yapın.*

sözlükte yapılmakta olan yoğun kürtçü propaganda

türkçü propagandaya yıllardır "oh iyi olmuş" diyenlerin kürtçü propaganda hakkında yakınmasını son derece mide bulandırıcı olarak görüyorum. ben annesi tatar,babası kürt olan bir insan olarak kıbrıs'ta,çin'de türk sırbistan'da boşnak olurken türkiye'de kürt olamayanları gerçekten anlayamıyorum. merak ettiğim konu bu konuda acımasız ve önyargılı bir şekilde, insanların özgürlüklerine internet üzerinden kastedenler geceleri rahat uyuyabiliyor mu? ben elimden geleni yapmadığım sürece uyuyamıyorum şahsen.

subjugator

ağzımı açıp hayretler içinde izlediğim olay. bir insan homofobik olsa heteroseksüel olduğu halde,bir eşcinsel sözlüğüne girip zamanını orada geçirir mi? böyle insanları kucaklamamız gerekirken kendimizden itmemiz onlara değil bize bir şeyler kaybettirir.

kürdistan

yazılanların aksine eşcinseller için "yaşam alanı" olabileceğini düşünmekteyim. hiç gitmedim ve kürt olmama rağmen sünni,dindar bir ailede yetişmedim. bu yüzden insanların nasıl olduğunu tam bilemiyorum. ancak istanbula gelen kürtlere bakıldığında oldukça dindar gözükmekteler. eşcinsellere kürtler daha kötü tepkiler verebiliyorlar. bu yüzden eşcinsellere halk arasında daha kötü davranılabilir. ancak devlet tarafından eşcinselliğe karşı bir şey olabileceğini düşünmüyorum. bu da eşcinselleri güvenceye alır zaten.

cikolatali kek

itici entrylerini görmemek için ekranı aşağıya kaydırırken gözlerimi kapattığım, hiçbir şeye saygısı olmayan ölse üzülmeyeceğim insanımsı.

31 çekmek

bu eylemin türkçesi çok itici. masturbasyon diye gayet güzel lakin uzun bir kelime varken bu argo kelimeyi niye tercih ediyorsunuz sayın sözlük yazarları. ıyyyyyyyyyy

türkiye'de ensest gerçeği

kişilerin rızası varsa kimseyi ilgilendirmeyen şeydir. bir kardeş abisine aşık olabilir veya bir anne oğluna aşık olabilir. burda mühim olan şey reşit olmaktır. ayrıca kişilerin rızası olmalıdır.bizim yatağımıza kimse karışamayacağı gibi biz de kimsenin yatağında ne yaptığına, kime aşık olduğuna karışamayız.

ayı sözlük profiline çıplak fotoğraf koymak

aranmaktır. ben de popomu koyayım o zaman. komik ve iğrenç

not: ben kendi fikrimi dile getirdim size göre öyle olmayabilir tabiki. bana göre düşüncelerimizi paylaştığımız bu platformda birinin düşünceden ziyade etiyle ön plana çıkıp avlanmaya çalışması davranış olarak iğrenç.