ayak fetişizmi

cinsel obje olarak ayakların ön planda olduğu, bir nevi arzu objesinin ayaklar yapılmasıdır. ayaklara olan cinsel çekimdir diye götümüzden anlayabiliriz.

daha fazla bilgi için http://tr.wikipedia.org/wiki/ayak_fetişizmi
ayakların yalanması güzel bir masaj etkisi yaratır ve tahrik edicidir.
sahip olduğum 40 numara narin ayaklarımla partnerlerimin içinde olduğu durum.
bir erkeğin güzel ayakları için yapmayacağim şey yok.
son yıllarda türkiyede yaygınlaşan fetiş türü.
çocukluğumdan beri dahil olduğum fetiş türü. yaz aylarını bu yüzden çok seviyorum.erkek ayağı,kadın ayağı pek fark etmiyor ama bakımlı ve seksi bir erkek ayağı için neler vermezdim ki.
idealize edilmiş kadın ayağı için gradiva'yı akla getiren bir fetişizm türüdür.
her türlü fantazi ve fetişi anlayan ben bu olayda dumur oluyorum.allahım bir insan nasıl ayaktan tahrik olup sever beynim almıyor.ben ayağa bırak dokunmayı görmesi bile iğrenç bulurken alem onu magnum gibi yalıyor.komik ve pis bir görüntü.fetişlere saygım sonsuz ama abi allah aşkına kıllı ve dibi kirli bir parmak yalanır mı?
ayak yalamayı sevecek kadar abartılı bir ayak fetişimi yok ama çocukluğumdan beri ayaklara karşı özel bir ilgim var. hatta çocukken eskiz defterime sürekli ayak, but ve baldır çizerdim. belki kendi ayaklarımı çok sevdiğim için böyle olabilir. belki bir erkeğin gücünü ayaklarının gösterdiğine inandığım için olabilir. evet ayak yalamak bence de iğrenç. ama ayakları güzel olan bir erkek daha da heyecanlandırıyor. bazıları da tüm hevesimi kaçırıyor. evet.
nedenini bilmediğim sebeplerden ötürü çocukluğumdan beri hasta oluyorum. ama çıplak değil, çoraplı olanlara. saygılar efenim.
beyni olmayanların anlayamadığı fetiş. anlayamazsınız
zaman zaman rastlıyorum bu fetişe sahip arkadaşlara. profil sitelerinde özellikle çük fotoğrafı yerine ayak fotoğrafı istiyorlar. sırf bu arkadaşlar için telefonumda 2 ayak fotoğrafım var, silmiyorum saklıyorum. ya tutarsa diyorum. bu fetişe sahip arkadaşları daha iyi anlayabilmek için deneyimlemek isterim.
ayak fetişi iğrençlik değildir . insan sevdiğinin ayağınıda yalayabilir. bunda bir iğrençlik yoktur . insan sevdiğinden igrenmedigi sürece istediği yapmakta özgürdür. bunu dışarıya aksettirdikleri zaman dışarda olumsuz karşılayan eşcinsell arkadaşlarımız kendini topluma karşı kabul ettirmeye çalışırken bu tür şeyleri dışlayıp kendinide safın bir geri adımına götürmesine izin vermemelidir. sex evrenseldir sex için yapılan her şey mübahtir !