ayak fetişizmi

midemin kaldırmadığı fetişizm türü.

şimdi ayak dediğimiz uzvumuz biliyorsunuz ki yere basıyor. istediğiniz kadar ayağınızı yıkayın ayaklarınızla yere basa basa yatağa geliyorsunuz. sonuçta ellerinizin üzerinde yürümüyorsunuz. sonra o ayaklar yalanıyor. çok iğrenç değil mi ya? anlatırken bile kötü oldum. git yeri de yala bari. böğğ
kılıfı ile birlilte de muazzam olan türdür. (bkz:çorap fetişi)
kendimi bildim bileli var bende. uzun ve düzgün kesilmiş tırnaklar ile kılsız bir ayak bana çok çılgın şeyler yaptırabilir
sadece ayaklara odaklanarak sevişmek değil de, ayağı da işin içine tatlı tatlı dahil etmek daha iyi gibi. en azından bence.
tam tersine sahip olduğum durum. ayağını görüp de kendisine karşı libidomu kaybetmediğim birkaç insan anca vardır.
bir zamanlar rimming için de aynısını derken şu an gayet hoşuma gidiyor ya hadi hayırlısı.
çorap ve takım elbise fetişiyle birlikte mükemmel olur :)
bana çok garip geliyor. bir kere ayak fetişi olduğunu söyleyen biriyle buluşmuştum meraktan. çocuk siyah çorap giyerek gelmemi istemişti. ben de tırnaklarımı düzelttim duş alıp ayağımı güzelce yıkadım, temiz siyah çoraplarımı giydim ve çocuğun evine gittim. çok da tipim değildi ama olacakları merak ettiğim için ses etmedim. bir süre sohbet ettik, sonra soyunduk. benim ayağımda çoraplar kaldı. koltukta çocuk ayaklarımı kendisine doğru çekerek çükünü ayaklarımla okşamaya başladı. aradan bir dakika kadar geçti ya geçmedi allahın cezası hafif bir iniltiyle çoraplarıma boşaldı. acayip tiksindim, çoraplarımı hemen çıkardım ve ayakabımı çorapsız giyerek hemen oradan ayrıldım. bu da böyle travmatik bir anımdır ayak fetişiyle ilgili.
bir kink türü olarak 'ayak fetişizmi' ile psikoseksüel tanı olan ayak fetişizmini karıştırmamak gerek. ikinci tür fetişistler için ilişkilenen nesne-uzuv (burda ayak) olmaksızın fetişistin orgazma ulaşması neredeyse imkansızdır. günlük dilde ayak fetişizmi desek de sevişirken arada partnerinizin ayağını yalamanız, bazen ayakları cinselliğinize dahil etmeniz gerçek bir ayak fetişisti olduğunuz anlamına gelmez.

(bkz:kinky)

eğer bakmayı ve dokunmayı istemekde fetiş durumuna giriyorsa bende'de var bundan.
ayrıca bikerekesinde üçlü yaptığımız bi sevişmede ayaklarım yalanmıştı ve gün boyu çok utanmıştım *
o zamandan beri kendi ayak tırnak kesimine çok önem veririm.
  • /
  • 2