ayak fetişizmi

cinsel obje olarak ayakların ön planda olduğu, bir nevi arzu objesinin ayaklar yapılmasıdır. ayaklara olan cinsel çekimdir diye götümüzden anlayabiliriz.

daha fazla bilgi için http://tr.wikipedia.org/wiki/ayak_fetişizmi
uzun,düzgün şekilli bir erkek ayağı ve bakımlı tırnaklarıyla uzun ayak parmakları herkesi azdırır eminim.
o baş parmağın sıcacık ağızda o ıslak dilde dans etmesi..himmmmm kesinlikle hoştur
ayakların yalanması güzel bir masaj etkisi yaratır ve tahrik edicidir.
sahip olduğum 40 numara narin ayaklarımla partnerlerimin içinde olduğu durum.
bir erkeğin güzel ayakları için yapmayacağim şey yok.
son yıllarda türkiyede yaygınlaşan fetiş türü.
çocukluğumdan beri dahil olduğum fetiş türü. yaz aylarını bu yüzden çok seviyorum.erkek ayağı,kadın ayağı pek fark etmiyor ama bakımlı ve seksi bir erkek ayağı için neler vermezdim ki.
idealize edilmiş kadın ayağı için gradiva'yı akla getiren bir fetişizm türüdür.
her türlü fantazi ve fetişi anlayan ben bu olayda dumur oluyorum.allahım bir insan nasıl ayaktan tahrik olup sever beynim almıyor.ben ayağa bırak dokunmayı görmesi bile iğrenç bulurken alem onu magnum gibi yalıyor.komik ve pis bir görüntü.fetişlere saygım sonsuz ama abi allah aşkına kıllı ve dibi kirli bir parmak yalanır mı?
ayak yalamayı sevecek kadar abartılı bir ayak fetişimi yok ama çocukluğumdan beri ayaklara karşı özel bir ilgim var. hatta çocukken eskiz defterime sürekli ayak, but ve baldır çizerdim. belki kendi ayaklarımı çok sevdiğim için böyle olabilir. belki bir erkeğin gücünü ayaklarının gösterdiğine inandığım için olabilir. evet ayak yalamak bence de iğrenç. ama ayakları güzel olan bir erkek daha da heyecanlandırıyor. bazıları da tüm hevesimi kaçırıyor. evet.
nedenini bilmediğim sebeplerden ötürü çocukluğumdan beri hasta oluyorum. ama çıplak değil, çoraplı olanlara. saygılar efenim.
beyni olmayanların anlayamadığı fetiş. anlayamazsınız
zaman zaman rastlıyorum bu fetişe sahip arkadaşlara. profil sitelerinde özellikle çük fotoğrafı yerine ayak fotoğrafı istiyorlar. sırf bu arkadaşlar için telefonumda 2 ayak fotoğrafım var, silmiyorum saklıyorum. ya tutarsa diyorum. bu fetişe sahip arkadaşları daha iyi anlayabilmek için deneyimlemek isterim.
ayak fetişi iğrençlik değildir . insan sevdiğinin ayağınıda yalayabilir. bunda bir iğrençlik yoktur . insan sevdiğinden igrenmedigi sürece istediği yapmakta özgürdür. bunu dışarıya aksettirdikleri zaman dışarda olumsuz karşılayan eşcinsell arkadaşlarımız kendini topluma karşı kabul ettirmeye çalışırken bu tür şeyleri dışlayıp kendinide safın bir geri adımına götürmesine izin vermemelidir. sex evrenseldir sex için yapılan her şey mübahtir !
kesinlikle iğrenç olmayan ilk kez yapıldığında dudaklar boyun kulaklar göğüs ucu göbek alet taşaklar diye aşağı inen partnerin durmayıp kasıklar baldır diz kapağı bilek derken nereye gidiyor bu yahu düşünürken baş parmağı ağzına almasıyla o neydi gızz dediğim olay olmuştur. sex hayatım boyunca ağzıma tükür ağzıma tükür diyen partnerden sonra yaşadığım en güzel bilinmeyen denklem çözümü olmuştur. bu yüzden iğrenç ıyyy tu kaka demeden önce önyargılar kırılmalıdır. eğer seviyorsanız yapın, sevmezseniz yapmayın ama ötekileştirmeyin yahu.
bir diğeri için (bkz: golden shower)
partnerimin sahip olduğu fetiş. ben huylanıyorum ve emmesini istemiyorum, çorapsız elletmiyorum, baldırla idare ediyor yavrucum
yalaması en güzel organın, koklaması en güzel organın fetişizmidir.
  • /
  • 2