metro turizm

cehenneme tek yön otobüs bileti satan firmadır. en çok kaza yapan, patlayan, yanan otobüslere sahiptir. kaynananızı güvenle yollayabilirsiniz. *
eğer atraksiyon yaşamak istiyorsanız alın. zira bünyelerinde barındırdıkları otobüsü adeta uçururcasına kullanma ödülüne sahip şoförleriyle size bu heyecanı sonuna kadar yaşatırlar.

bu hızdan olacak ki, metro otobüsleri en fazla kaza oranına sahipmiş.**
şoför yolu karşıtırıp gideceği yere gidemeyince yolcularla turizm şirketi çalışanları birbirine girmiş. otobüsün hostesi kadın bir yolcuyu darp etmiş diye haberlerinin çıktığı şirket.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turki...
dönüş bileti almaya gerek yoktur
sevenini duymadığım otobüs firması
mecbur kalınmadıkça kullanılmaması gereken otobüs firması. bu firma ile seyahat edecekseniz, yanınıza mutlaka su ve yiyecek birşeyler alın, siz uyumuyor iken muavinler uyuyabiliyor çünkü.
bence metro kargo bildiğin yolcuları mal yerine koyan yolcu taşima vasıflarını taşimayan kargo bile demiyceğim artık şehirler arası nakliye firması...
şöyle diyorlar:

''metro turizm olarak yapılmak istenen darbe girişimini lanetle kınıyor tüm şehitlerimize allah'tan rahmet yaralılarımıza başsağlığı diliyoruz.

bu vesile ile önümüzdeki süreçte türk silahlı kuvvetlerimiz içinde yuvalanmış fethullahçı terör örgütünün darbe girişimine karşı gerek tankların ve birliklerin önlerine çekilmek üzere gerekse darbeye karşı yürütülen operasyonlarda kullanılmak üzere darbeye karşı duran güvenlik güçlerimize 'bila bedel' otobüs tahsis edilecektir kamuoyuna saygı ile duyurulur."olayın özeti:

boşaldık ama bunu unutalım mı he? ne dersin dostum?


ulan fırsatçılığın da böylesi...
şoförleri ve muavinlerini özellikle osbirci tayfadan seçen turizm şirketi. muavini yolcunun üzerine attırır, şoförü direksiyon başında asılır...
ben bu otobüs firmasının yazıhanesini görünce bile elimi kolumu yıkamak istiyorum kirlendi gibi hissediyorum insanlar hala bilet alıp kullanıyo bu firmayı. artık nasıl bir işe alma süreci varsa..
aynı yeri iki kişiye birden satabilen görevlilerimiz,siz uyurken üstünüze boşalabilen muavinlerimiz ve aynı anda hem otobüs kullanıp hemde mastürbasyon yapabilen şöförlerimizle hizmetinizdeyiz.
hayatımda hiç kullanmadığım çok zorda kalmazsam da kullanmayacağım otobüs firması.
bursadan izmire yolculuk ederken balıkesir terminaline uğramadığını ve yolcu almadığını manisa akhisarda farkeden şoförümüz u dönüşü yapıp balıkesirden yolcularını almıştı. farkındalığı yüksek değerli bir firmamız. hisse senedi tehlikeli, yıllık bazda zarar veren şirkettir.
düşünüyorum da hayatım boyunca hiç kullanma ihtiyacı hissetmediğim, anlatılanlara göre köy minibüsü gibi ilçe ilçe, köy köy yolcu toplayabilen, trafik kurallarını hiçe sayan şöförleri ile maşhur seyahat firması.

ne zaman sözlüklerde başlığını görsem içinden muhakkak tacizci şöför/muavin ekibinin dahil olduğu bir olay ile karşılaşıyorum.

gay sekxs hikayeleri. sayfalarında anlatılan muavin temelli tüm fantezilerin bu firma otobüslerinde geçtiğine artık ikna oldum.