metro turizm

cehenneme tek yön otobüs bileti satan firmadır. en çok kaza yapan, patlayan, yanan otobüslere sahiptir. kaynananızı güvenle yollayabilirsiniz. *
eğer atraksiyon yaşamak istiyorsanız alın. zira bünyelerinde barındırdıkları otobüsü adeta uçururcasına kullanma ödülüne sahip şoförleriyle size bu heyecanı sonuna kadar yaşatırlar.

bu hızdan olacak ki, metro otobüsleri en fazla kaza oranına sahipmiş.**
şoför yolu karşıtırıp gideceği yere gidemeyince yolcularla turizm şirketi çalışanları birbirine girmiş. otobüsün hostesi kadın bir yolcuyu darp etmiş diye haberlerinin çıktığı şirket.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turki...
dönüş bileti almaya gerek yoktur
sevenini duymadığım otobüs firması
mecbur kalınmadıkça kullanılmaması gereken otobüs firması. bu firma ile seyahat edecekseniz, yanınıza mutlaka su ve yiyecek birşeyler alın, siz uyumuyor iken muavinler uyuyabiliyor çünkü.
bence metro kargo bildiğin yolcuları mal yerine koyan yolcu taşima vasıflarını taşimayan kargo bile demiyceğim artık şehirler arası nakliye firması...
şöyle diyorlar:

''metro turizm olarak yapılmak istenen darbe girişimini lanetle kınıyor tüm şehitlerimize allah'tan rahmet yaralılarımıza başsağlığı diliyoruz.

bu vesile ile önümüzdeki süreçte türk silahlı kuvvetlerimiz içinde yuvalanmış fethullahçı terör örgütünün darbe girişimine karşı gerek tankların ve birliklerin önlerine çekilmek üzere gerekse darbeye karşı yürütülen operasyonlarda kullanılmak üzere darbeye karşı duran güvenlik güçlerimize 'bila bedel' otobüs tahsis edilecektir kamuoyuna saygı ile duyurulur."olayın özeti:

boşaldık ama bunu unutalım mı he? ne dersin dostum?


ulan fırsatçılığın da böylesi...
şoförleri ve muavinlerini özellikle osbirci tayfadan seçen turizm şirketi. muavini yolcunun üzerine attırır, şoförü direksiyon başında asılır...
ben bu otobüs firmasının yazıhanesini görünce bile elimi kolumu yıkamak istiyorum kirlendi gibi hissediyorum insanlar hala bilet alıp kullanıyo bu firmayı. artık nasıl bir işe alma süreci varsa..
artık personelini seçerek!?!?! aldığı konusunda şüphem kalmadığı firma
aynı yeri iki kişiye birden satabilen görevlilerimiz,siz uyurken üstünüze boşalabilen muavinlerimiz ve aynı anda hem otobüs kullanıp hemde mastürbasyon yapabilen şöförlerimizle hizmetinizdeyiz.