kirlikirpi

Durum: 377 - 0 - 0 - 0 - 20.11.2022 10:56

Puan: 5130 - Sözlük Kezbanı

10 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 19

ayı sözlük yazarlarının yaşları

kalıplaşmış yalanlar

çok darsın ondan erken geldim. normalde hiç böyle olmazdı.

sevilen reklamlar

rinso ile seni kıskanacaklar!

evi ev yapan şeyler

çamaşır makinesi örtüsü

bahar candan

ilhan irem

ışık ve sevgiyle. elveda

eurovision

2022 yılı; ama siyasi destek ama etnik melodiler ve enstrümanlara duyulan ilgi nedeniyle ukrayna yarışmayı kazanmıştır.

intihar etmek

kendi ölümüne karar verdiğin asil bir duygu durumu. azıcık cesaret, birazcık öfke nöbetiyle sinir krizi geçirilen anlarda, bedenin sinirden uyuştuğunda, eğer ki bu girişim başarılı olursa acının minumum olacağını düşündüğüm eylem. depresyon ve bilimum diğer psikolojik bozukluklarda yükselme varsa bu eğilim gün geçtikçe şiddetli bir hal alabilir.

yonca evcimik

yüreğim seni çok sevdi

bursa’yı güzel tasvir etmişti canan tan bu kitabında.

metro turizm

bursadan izmire yolculuk ederken balıkesir terminaline uğramadığını ve yolcu almadığını manisa akhisarda farkeden şoförümüz u dönüşü yapıp balıkesirden yolcularını almıştı. farkındalığı yüksek değerli bir firmamız. hisse senedi tehlikeli, yıllık bazda zarar veren şirkettir.

baba

kaybedilince değeri anlaşılan birey.

38 yaşında 4 koca eskitmiş kadın

kayganlaştırıcı kullanmadan yapılan seks

çorbasız akşam yemeği, ayransız dürüm

berat albayrak

ayrılık seksi

arka fonda levent yüksel yorumuyla ‘bu gece son’

müstesna

bursa’da bir çikolata & kahve dükkanı.
tatlı çeşitleri; afet, nezaket, zerafet.

ayı sözlük yazarlarının yaşları

her sene bir entry garantileme başlığı. “24”

büyük istanbul depremi

canım navigasyon yanlış yere yönlendirdi sanırım, biz seni şu tarafta bekliyorduk bu sene.

türk erkeklerinin seks hakkındaki yalanları

çok darsın ondan erken geldim.
  • /
  • 19

basur hastalığından muzdarip aşırı azgın pasif

geyler olarak kendimize yapılmasına tahammül edemeyeceğimiz şeylere diğer geyleri maruz bırakmaya nasıl da bayılıyoruz. ayrıştırma mesela. basurlu pasif, salçalayan pasif, zırıl pasif. iğrenç, mide bulandırıcı gibi sıfatlar kullanıyoruz. bu sözlükte bu başlıkta bile örneği mevcut. cinsel yönden aktif bir insan, hastalıklı olabileceği düşünülüyor direkt olarak. tanım olarak basur, makattaki damarların şişmesiyle oluşmuş bir rahatsızlıktır. ıkınma,kabızlık,hareketsizlik veya yanlış beslenme başlıca sebeplerindendir. ben basur olmak istiyorum diyen bir insan bulamayacağınız için kişinin elinde olmayan bir sebepten dolayı dalga geçmeniz,aşağılamanız zorbalıktır.

feminenlere ilgi duymayan gay

"feminenlere ilgi duymuyorum" diyorsan homofobiksin malesef. bir erkekle sevişmek için üye olduğun uygulamada neden maskülenliğinle övünüyorsun ki. ayrıca keşke uygulamalardaki açıklamalarımızda hoşlandığımız tipi değil de kendimizi tanıtmaya başlasak. bak yine tansiyonum yükseldi..

rimming yaptığı dudaklarıyla öpüşmeye çalışan tip

götü temiz tutup delik çevresine bakım kremi sürülürse sorun kalmayacaktır. 3 ayda bir göt bakımınızı da yaptırırsanız tadınızdan yenmezsiniz.

heteroseksüel arkadaşı teselli etmek

- selin, nasılsın kankacım?
- iyi değilim dark mehmet beni aldatıyormuş, hem de bir erkekle!
- vay ibne, üzülme selincim sikerim ben onu..! *

insanın yaşlandığını anladığı an

pisuvardaki siyah killarınızın beyazladığını farkettiğiniz andır. o an hayatınızın en büyük tra jedisidir artık. olur olmadık zamanlarda suskunlaşmaya başlarsınız.

çocukluğunuzda henüz minicik bir yavru bear olduğunuz, mandalinayesili pantolon giydiğiniz, arkadaşlarınızla bearabeare sabahlara kadar pony slaystation oynadığınız , yaşadığınız küçük ve şirin mahallede, mahallenin bakkalinin kocasinın size elma şekeri verdiği günleri hatırlarsınız.

gençliğinizde bear sikertir tavırlarla ortalarda bir azgın ve aynı zamanda naringergedan özgüveniyle
gezdiğiniz, nickimi sallasam ellisi diyerek kimseyi beğenmediğiniz günleri anımsar, hey gidi hey bir zamanlar ciwan gibi delikanlıydım ama şimdi olmuyorneyapsamolmuyor diyerek iç çekersiniz.

yıllar geçmiş, 1baltayasap olamamışsınızdır. eskiden ahmetonskinin saçları kadar karizmatik olan saçlar dökülmeye, bir kelayi olmaya başlamışsınızdır. gençliginizde aslan yürekli richard gibi dikelen sikiniz, zavallı bir yorgun pipiye dönüşmüştür. teselliyi salaş meyhanelerde, rakı şişesinin dibinde her gece sarosbalık olmakta bulursunuz. performansınızdan memnun olmayıp, aaa niye öyle oldu diye soran ve iktidarsız olduğunuzu
ima eden partnerinize utangaç bir edayla askolsunbenöylebirinsanmiyim
dersiniz.

ve honeybeenim gençliğim anne şarkısını her duyduğunuzda keremce duygulara kapılırsınız, gözleriniz dolar. yaşlanmak böyle birşeydir işte.


god control

14,5 yıldır bekledigim madonna şarkısı olarak kayıtlarıma işledim. böyle bir disco-house'a ihtiyaç vardı. ıs lan dım!

ramazan davulcusuna söylenmek istenen sözler

11 ay işsiz kalmak nasıl bir duygu?

en sevilen küfürler

en sevilen küfürler

"o elini alır g.tüne sokarım, sürahi gibi gezersin ortalıklarda." - en sevdiğim.

bir heteroseksüele aşık olan geyin yapması gerekenler

Toplam entry sayısı: 377

en sevmediğim huyum

tüm duygularımın mimiklerime yansıması.

maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisi

yüreğim seni çok sevdi

bursa’yı güzel tasvir etmişti canan tan bu kitabında.

2020 tl ile yapılabilecekler

28 adet milli piyango tam bileti alabilir ve zengin olmayı umabilirsiniz.

fermuarın açık kalması

hep yakalarım biri de çıkıp demiyor ki neden oraya bakıyorsun

bursa

bursa çocuğuyum videosundan sonra homofobinin hatsafhalara ulaştığı, bazı sokaklarına girmeye cesaret bile edemediğim, unesco tarafından bir cok tarihi bölgesinin koruma altına alındığı, doğal güzellikleri bol ve hepsi şehir merkezine uzak, beyaz lahanaya kelem, bezelyeye araka denen şehir. cantık, iskender, pideli köfte, inegöl köfte, cevizli lokum, kestane şekeri, kemalpaşa tatlısı, şeftali başkentidir. evliyalar şehri olarakta bilinir. nüfusun çoğunluğunu balkan göçmenleri oluşturur.

cips paketinin yüzde yetmiş hava olması

erkeklerinde aynısını kendi bedenlerine protein tozlarıyla uygulamasına neden olan ilham kaynağı.

marie curie

fakir, ama kalbi eğitim için atan bir ailede doğmuştur. hep daha fazlasını öğrenmek istemiştir. bir yandan çalışmış, bir yandan da bilimin sınırlarını zorlayacak adımlar atmanın hayalini kurmuştur. hayatı pahasına da olsa bu hayallerini gerçekleştirmiştir. elementlerin ölümcül ve gizemli dünyasına yelken açmış, fırtınalarla, dev dalgalarla boğuşmuştur. nobelleri toplamıştır. bir çok ilke imza atmıştır. üstelik tüm bunları, laboratuarında bulunan tek elbiseyi, önlü arkalı giyerek yapmıştır. zenginliği hep başkalarında görmüş ama insanoğluna zengin bir bilimsel miras bırakmıştır. ölümcül radyolojiyi, kadınsı hassasiyetiyle evcilleştirip, kullanımımıza sunmuştur. bedenini tutkulu aşkı bilime kurban etmiştir.

yakışıklı ama göbekli erkek

kendimi bu sınıfa koyduğum, sonra yakışıklıyım diyecek kadar narsist olmadığım için geri çekildiğim fakat göbeğim olduğu gerçeğinin tek değişmez şey olduğu ve sanırım kafama taktığım en büyük sorunum. çok düşündüm kalori kaybettim bir dilim pastam olacaktı.

gece gece insanın moralini bozan şeyler

yaşamdan zevk alamamam. yalnızlık istediğim zamanda yalnız kaldım zevk almadım, uzun süreli, kısa süreli ilişki yaşadım, tam anlamıyla bağlandığımı ya da aşık olduğumu söyleyemem, gerçek dostum sandığım bir dost edindim, çok fazla arkadaş edindim hiç birinde kendimi göremedim. kendime hiç dokunmadan orgazm oldum, abartılacak kadar zevk veren bir şey değildi. kardeşim olsun istedim, yeterli ilgiyi gösteremedim. annemle yaşama kararı aldım, birbirimizi yıprattık. babama bağımlı olmadan yaşamak istedim, okuduğum bölümün onun referansı olmadan bir boka yaramayacağını bile bile okuyorum. kendi hayatımdan zevk almıyorsam başka hayatları okuyarak avunurum dedim, bunu çok fazla yaptığım için onada hevesim kalmadı. ilahi aşka ulaşmak istedim, ilahımı seçemedim. hayır depresif değilim, sadece gece gece moralim bozuldu hepsi bu.

aktif gay

aşırı gizli gaylerden nefret etme sebepleri

bu site ötekileştirilen bir çok bireyin daha özgürce yazabildiği bir platform olmayı amaçlar. bu sitenin, nefret suçlarını ve homofobiyi destekleyenler tarafından kullanılması sakıncalıdır derken bu kadar nefret ile ilgili entry girilmesi ironik değil midir? kendi içimizde birbirimizi ötekileştiriyoruz resmen. aşırı gizli gaylerin her zaman çok maskulen olmadığı ve kendini ifşa edenlerinde sürekli feminenler olmadığının örneği eminim hepimizin çevresinde vardır.
(bkz: polyannacılık)

helena paparizou

bana göre eurovision tarihinin en çok bilinen birincisidir. 2005 yılında ukrayna'nın başkenti kiev'de düzenlenen eurovision şarkı yarışmasında ülkesi yunanistan'a my number one şarkısıyla ilk ve tek birinciliğini kazandırmıştır. şarkıda kemençe tınılarının ağırlıklı olması "türkiye'nin karadeniz melodilerini kullanarak birinci olmuştur" gibi söylemlerin atılmasına neden olmuştur. bence türk ve rum kültürünün birbirinden ayrılmaz bir bütün olduğunun göstergesidir. 4 erkek dansçının kendisine eşlik ettiği şovu defalarca izlenilesidir.

ayı sözlük yazarlarının penise verdikleri isimler

kırk yaş sendromu

dolaylı yoldan yaş açıklama başlığı.
Henüz takip eden biri yok.