kirlikirpi

Durum: 256 - 0 - 0 - 0 - 19.08.2017 21:00

Puan: 2647 - Sözlük Kezbanı

3 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 13

drahoma

başlık parasının tam tersidir. kız tarafının evlenirken erkek tarafına verdiği para ve ya mal. bazı hristiyanlarda, hindularda ve yahudilerde yaygındır.

manisa 7 kat lgbti

manisa'daki lgbti oluşumu.

12 haziran 2017 izmir depremi

ay manisa manisa değil beşik bu senee!

sen gel acırsa yapmayız

hahahaha gençliğimi, kezbanlık dönemimi birebir yansıtan cümle.

anayasa değişikliği görüşmeleri

milletvekilleri halk tarafından seçilen temsilcilerdir. yani halkı temsil ederler. geçenlerde yaşanan bir arbede de kürsü mikrofonu kayboldu. biri birini ısırdı. köpekler giremez ithamlarında bulunuldu. daha sonrasında ise bağımsız ankara kadın milletvekili kendini kürsüye kelepçeledi. yine bir arbede yaşandı ve engelli bir milletvekili yere kapaklandı. iktidardaki partinin bir kadın milletvekili, bir başka partinin kadın milletvekilinin saçına yapıştı. gerçekten bizi temsil eden vekillerimiz mi var? benim ülkemin kadınları bu kadar kavgacı mıydı? böyle bir olayı bir kaç yıl önce uydurup yazsam yok artık der güler geçerdik. şimdi de gülüp geçecek miyiz? ülkemiz nereye gidiyor? mahalle kavgalarının meclise taşındığı bu dönemde, ben seçtiğimiz vekillerden utanıyorum. benim içinde bulunduğum halk böyle temsil edilmemeli. yaşanan olayların tek suçlusu kürsü müdür? onu mu ortadan kaldırmalı? yoksa kadın kavgasıdır hiç bulaşmayalım deyip oturdukları yerden kalkmayan erkek milletvekillerini mi? yoksa kadın milletvekillerini mi? parlamenter sistemi mi? şaşırdık kaldık!

hayatınız film olsa adı ne olurdu

küçük şeylerle mutlu olmak

çenesinde popomsu gamze olan ünlüler

anne nasihatleri

babana bile güvenme bu hayatta, beyaz ayakkabı alma, dışarda tuttuğun takımı ve siyasi partiyi dile getirme, çok yakışıklı olma bak geçenlerde mavi lens takan çocuğu kıskanıp öldürmüşler...

seks yapmayı çağrıştıran objeler

gay ilişkilerdeki en büyük sorun

östrojen hormonu eksikliği

şu an dinlenen şarkıdan bir cümle

şaşırdın artık iyice şaşırdın kendine gel sabrımı taşırdın dır dır vır vır zır zır hır hır sonunda keyfimi fena kaçırdın.

yeni yüksektepe

uluslararası arenada new acropolis diye bilinen tarikatın, türkiye dernekler tüzüğüne uygun olarak aldığı isimdir. derneğin tam adı aktif felsefe yeni yüksektepe kültür derneği'dir. dernek aslında felsefe okulu niteliğindedir. geçici ekolojik çözümler sağlayan etkinlikleriyle meşhurdur. temel seminer derslerini alıp bitirdikten sonra üye olabilmek için her bireyin bir konu üzerinde sunum yapması gerekmektedir.

adamın ağzına sıçan şarkı sözleri

şaşırdın artık iyice şaşırdın,
kendine gel sabrımı taşırdın.
dır dır, vır vır, zır zır, hır hır,
sonunda keyfimi fena kaçırdın.
aysel gürel

yazarların hatırladıkları en eski anıları

evde saklambaç oynarken, karyolanın altındaki rulo halindeki halının arkasına saklanıp yine de bulunmak. nasıl bulunduğumu sorduğumda 6. his denilerek kandırılırdım. yeni yeni anlıyorum meğerse beni bulana kadar oldu mu? oldu mu? diye sorarlarmış.

only god can judge me

çok popüler olan bir dövme cümlesidir.

bize gel film izleriz

filmin ilk 20 dakikasını izleyelim demekle eş değer bir tekliftir.

25 kasım kadına yönelik şiddete karşı uluslararası dayanışma ve mücadele günü

1960 yılında bugün dominik cumhuriyeti'nde diktatörlüğe karşı gelen 3 kız kardeşin tecavüz edilmiş cesetleri bulundu. araba kazası süsü verilmişti. bu kardeşler boşa ölmemiş onların anısına bugün kadına yönelik şiddete karşı uluslararası mücadele günü ilan edilmiştir. diktatörlük bu olaydan sonra yıkılmış, onlar uğruna savaştıkları ve öldükleri bu zaferi görememiştir.

homofobik homoseksüel

son zamanlarda en çok karşılanan insan tipi.

heforshe

kadın özgürlük hareketlerine bir kadının katılmasından çok bir erkeğin katılmasının daha etkili olabileceğini düşünüyorum ve yalnız değilim . kadın değişirse gelecekte değişir. sizi yani tüm beyleri bize benzemeyenin çığlığını duymaya davet ediyorum. cinsiyet eşitliliğini sağlayamamak bizim de sorunumuz. güzel bir başlangıç için sadece birleşmiş milletlerin başlattığı kampanyaya katılmanız yeterlidir.türkiye bu kampanyaya sanılanın tersi olarak çok büyük bir katkıda bulunmuştur ve çoğu avrupa birliği ülkesini geride bırakmıştır. sizinde kendinize ben değilsem kim diye sormanızı istiyorum ve kampanyaya katılımlarınızı bekliyorum.
www.heforshe.org/tr
  • /
  • 13
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 256

bursa

bursa çocuğuyum videosundan sonra homofobinin hatsafhalara ulaştığı, bazı sokaklarına girmeye cesaret bile edemediğim, unesco tarafından bir cok tarihi bölgesinin koruma altına alındığı, doğal güzellikleri bol ve hepsi şehir merkezine uzak, beyaz lahanaya kelem, bezelyeye araka denen şehir. cantık, iskender, pideli köfte, inegöl köfte, cevizli lokum, kestane şekeri, kemalpaşa tatlısı, şeftali başkentidir. evliyalar şehri olarakta bilinir. nüfusun çoğunluğunu balkan göçmenleri oluşturur.

yakışıklı ama göbekli erkek

kendimi bu sınıfa koyduğum, sonra yakışıklıyım diyecek kadar narsist olmadığım için geri çekildiğim fakat göbeğim olduğu gerçeğinin tek değişmez şey olduğu ve sanırım kafama taktığım en büyük sorunum. çok düşündüm kalori kaybettim bir dilim pastam olacaktı.

cips paketinin yüzde yetmiş hava olması

erkeklerinde aynısını kendi bedenlerine protein tozlarıyla uygulamasına neden olan ilham kaynağı.

gece gece insanın moralini bozan şeyler

yaşamdan zevk alamamam. yalnızlık istediğim zamanda yalnız kaldım zevk almadım, uzun süreli, kısa süreli ilişki yaşadım, tam anlamıyla bağlandığımı ya da aşık olduğumu söyleyemem, gerçek dostum sandığım bir dost edindim, çok fazla arkadaş edindim hiç birinde kendimi göremedim. kendime hiç dokunmadan orgazm oldum, abartılacak kadar zevk veren bir şey değildi. kardeşim olsun istedim, yeterli ilgiyi gösteremedim. annemle yaşama kararı aldım, birbirimizi yıprattık. babama bağımlı olmadan yaşamak istedim, okuduğum bölümün onun referansı olmadan bir boka yaramayacağını bile bile okuyorum. kendi hayatımdan zevk almıyorsam başka hayatları okuyarak avunurum dedim, bunu çok fazla yaptığım için onada hevesim kalmadı. ilahi aşka ulaşmak istedim, ilahımı seçemedim. hayır depresif değilim, sadece gece gece moralim bozuldu hepsi bu.

üniversitede girmesi kolay çıkması zor olan bölümler

aktif gay

çirkin ama kaslı erkek

dışı çikolatalı içini fındıklı sandığın leblebili çıkan atıştırmalık.

büyük istanbul depremi

istanbul'u gereksiz kalabalığından temizleyeceğine inandığım, ülkenin nüfus dağılımını dengeleyecek, tarihi dokuya zarar verip yeni otel bölgelerinin önünü açacak hadise.

soğuk nevale

aile içinde gülümsemek nedir bilmeyen, küçümseyici bakışlar konusunda oldukça cömert olan genelini benim şükela diye adlandırdığım kız kuruları topluluğunun her bir bireyine verilen ad.

kırk yaş sendromu

dolaylı yoldan yaş açıklama başlığı.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.