heteroseksüel arkadaşı teselli etmek

- selin, nasılsın kankacım?
- iyi değilim dark mehmet beni aldatıyormuş, hem de bir erkekle!
- vay ibne, üzülme selincim sikerim ben onu..! *
- naber mehmet?
- hiç sorma ya çok kötüyüm.
- ah canım benim.
- napıyorsun ya?
- teselli ediyordum.
- daha yukarılara çık istersen, orası kıçım.
- ne oldu lan titanic sahibi gibisin bir kaç gündür?
+ dark ayrıldık biz aslı ile.
- hadi ya, üzüldüm. yeni hatun bulana kadar benimle takılırsın, idare ederim ben seni. ok?
+ nası yani?
- kaç cm?
+ ... (hetero arkadaş hızlıca oradan uzaklaşır)
-noldu abi neyin var?
+moralim bozuk biraz ya, anlatırım.
-hmm hadi ya. masaj yapayım?
+?! *
mutlu son için ümit var ise, çok heyecan verici olabilir.
fırsatçılığın dik alası sayılabilse de, o kişiye hiç yaşamadığı ne tür güzellikler olduğunu tanıtabilme olanağı sunmuş bir melek de sayılabilirsiniz...
+hayırdır ne oldu?
-ya kız arkadaşımdan ayrıldım, biraz moralim bozuldu.
+ben senden hoşlanıyorum ya. çok tatlı bir erkek olduğunu düşünüyorum. bence kızlar senin değerini bilmiyor. seninle takılan kız çok şanslı olmalı.
-öyle mi? hadi öpüşelim.
+hadi.
*mucks*

benimki böyle olurdu galiba.
çok zordur be inanılmaz zordur! "abartma" dersin ağzınıza sıçarlar, "siz geyler" diye başlayıp yürür giderler. evet daha rahat olabiliriz çoğu konuda heterolardan ama kötü bir şey değil sanki bu. "ayh ölüyorum galiba" diyorum bazı hetero dertlerini dinlerken.
-ya bizim manita yine bozuk attı.
+koy götüme rahvan gitsin.
-ne diyorsun olm ya
+koy götüne diyorum ya boşver
-senin de göt fena değil ha
göründüğünden daha kolay olan durum. eğer hetero arkadaş eşcinsel kimliğinizi biliyorsa bu zamanlarda dokunmak sarılmak vs çok doğru bir seçenek olmayacaktır. ama bu yakınlığınızla da alakalı.
neden bilmiyorum önce onların ilişki tarzlarını eleştirip, küçümsedikten sonra düşünce tarzını referans alıp “ay cidden ben de kadınlarla deniycem hehöhoho” diyenler çıkabiliyor. sonra kendi kafanda deli sorular oluşmuyor değil tabii acaba doğru mu yaptım vesaire gibi gibi...
teselli ederiz yanindada oluruz yeter ki mutlu olsunlar
homoseksüel olduğumu bilen stragiht erkek arkadaşım, kız arkadaşı bulamama sorunundan bahsediyordu. en son ellerimi boğazına doğru götürdüğümü hatırlıyorum, teselli sayılmıyor galiba.
bir buçuk aydır yapmaktan gına gelen şey. malum zamanında az yatak odası hayalleri kurmadığım yakışıklı lise arkadaşı, uzun yıllar nadir görüşmeler ve ara ara denk gelince 2 yıl önce biten ilişkisinden konu açması ve hala unutamıyor olması. her şey böyle başladı. adamı ciddiye alıp da teselli edip iki laf tavsiye edeyim dedim, herif peşimi bırakmıyor bu sefer. zırt pırt kanka gel dışarı çıkalım, gel buluşalım, gece geç saatlerde aramalar falan. olur tamam diyoruz ama sürekli o ruh hastası kızdan bahsediyor. napayım nasıl unutayım diyor. onla eski anılarını anlatıyor varsa yoksa o kızdan bahsediyor. bu böyle konuşunca bir süre sonra dikkatim dağılıyor bazen dalıyorum, onun vücuduna şöyle bi göz gezdiriyorum. küçük tatlı ayrıntılarına fantazi dünyamda öpüp dil atıyorum falan. ama elemanın aklı fikri karıda. bir gün yine böyle karşıma geçip konuşmaya devam ederse en sonunda "yeter lan amk ya dudağıma yapış sikeyim seni şurada ya da bırak gideyim sikimi boşa kaldırma" diyeceğim diye korkuyorum.
ve beyin koşarak uzaklaşır...
karşılıksız terapi yontemidir.

ilişkiler konusunda bütün heteroseksuel arkadaşlarıma tavsiye verip, tavsiyeye ihtiyacım olduğunda "siktir et ya nikah kiymadin, çocuk yapmadın bizim gibi! vur kaç, kafan rahat abi; daha ne istiyorsun..." pardon yani bizim ilişkiler daha zor!