astral

Durum: 1688 - 75 - 29 - 3 - 21.07.2018 14:45

Puan: 20187 - Sözlük Kaşarı

6 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Editör.

n'ayaksınız siz oloom!?
  • /
  • 85

imam nikahlı eşcinsel çift

imam nikahı için bahsi geçen ritüellere gerek duyulmamaktadır.. üstelik bir imama ya da herhangi bir islam alimine de ihtiyaç bulunmamaktadır.
iki kişinin birbiriletini eş olarak kabul ettiğini iki şahit huzurunda beyan etmesi imam nikahı için yeterlidir..
bu bağlamda yukarıda bahsi geçen çiftin dini geleneklerine bağlılığı yahut islamın eşcinselliğe bakışının irdelenmesi yersizdir..

itiraf

ayı sözlük itiraf

twunk

twink & hunk karışımıdır

twink gibi parlakça yüzleri bulunurken hunk gibi kaslı yapıları vardır..

20 temmuz barış ve özgürlük bayramı

1974 yılı 15 temmuz kıbrıs'ta askeri darbenin üzerine, kıbrıslı türklerin görüğü yoğun zulme karşı türk askerinin adaya çıkarma yaptığı ve sözde barış getirdiği sürecin başlangıcı kuzey kıbrıs türk cumhuriyetinin kayıtlarına göre bayram ilan edilmiştir..

şimdilerde escape beach club olarak işletilen nam-ı diğer çıkarma plajında 19 temmuz gecesi sabaha kadar meşalelerle türk askeri bekleyen dedelerinin canlandırmasını yapıp sabahında açılan clubda vodka limon içmeyi adet edinmişlerdir..

askeri tahakküm olmasa kıbrıs güzel yer aslında..

şimdiden herkese barış ve özgürlük diliyorum..

alaska

dondurma markası
en favorisi frigo

kaldırılmak isteyen sözlük yazarları

bu saat olmuş hala uyuyan sözlük yazarlarıdır elbette..

diyorum size akşam erken yatın sonra kaldıramıyorum diye..

18 temmuz 2018 salatalıklı duş jelimin bitmesi

bandana

sözlük içinde bir tür yönetimsel sıfat tam olarak ne işe yarıyor?

gizli bear

emu

aşırı boş vakit sonucu yegane meşgalesi başkaları ile uğraşmak olan insan

boş vakitten ötede bir de elindeki zamanı tüketmişliğin verdiği canhıraş anlatma, dil dökme durumu vardır ki bu ölüm ile yakınlaşan yollarını farkına varmış nispeten yaşlı bireylerde görülür..

hayatının büyük kısmında "yaşamış" olmaklığı, doymamışlığı aracılığı ile dike dökme hissiyatı ile, otobüs, durak, vapur , huzurevi ve bilimum sosyal ortamlarda, yanındakinin kafasına tecavüz eylemi ile aktarma eğilimi gösterirler..

bunca yaşamışlığın, yaşının erdiği kemal ile bir son bulmayacağını göstermektir belki de amaçları..

yaşamışlıklarını, geçmişte kalmaması için yanlarında taşımak ile son demlerine "yaşam" katmaktır istedikleri..

yanlış parkedilmiş araba, hizasız dizilmiş ayakkabılar ve gecikmiş otobüsler olur genelde ateşleyici sebepleri..

senden elektrik alamadım diyen kişiye alternatif cevaplar

kısa devre yapmışsındır efendi..
topraaa iyi bağlamadıysan demek..

aşk

elbette söylenecek zilyon şey vardır ve bir gönlü güzelin dediği gibi, yalnız masukun gözünden görüldüğü ve onun dilinden döküldüğü gibidir...

aşk gözünde büyütüp rüyalar aleminde yaşamak değil, attığı adımda, söylediği sözde kısaca hayatın her anında gerçekliğini görebilmektir sevdiceğin.

yaşadıklarını tümüyle unutturan, geçmişe bir an olsun özlemle bakma hissini ortadan kaldıran, hayatına dahil oluşu ile her şeyi kökünden sarsıp, dere yatağında dinginlenmiş sel olarak nitelendirdiğin insana karşı sahip olabileceğin en güzel histir

ayı sözlük yazarlarının seks dışındaki hobileri

ülkemiz vasatlık düzeyinde hobi sahibi insanların vereceği cevaplar gibi:

kitap okumak
müzik dinlemekvb.

(bkz: kitap okumanın hobi sayıldığı güzel ülkem)

ayakkabılarını kapımın önünde görmek istiyorum

çünkü bu,
'seni seviyorum'um içine nal salmak demektir..
ve hareketinin bana durduğunu akla uydurur.
oysa seni sevmem toplumu meşru kılar
ve gitmen beni dile indirger sevgilim...


bir ah muhsin ünlü mahlaslı onur ünlü şiiridir..

her sabah ayakkabılarını benimkilerin yanında görmeye kendimi alıştırdığım, akşamları kapıyı usulca kaparken ayakkabılarının hizasını göz ucuyla kontrol edip rahatladığım insana gelsin

sen daha iyilerine layıksın

"ne kadar iyilerine canım?, var mı tanıdığın daha iyi birileri? beni tanıştırsana." , "gidiyorsan s*kime kadar" mesajını barındıran cevabı ile dumur edilebilecek kişi söylemidir

mynet sohbet

ilk eşcinsel deneyimimi yaşamama aracı olan site.
hey yavrum hey, küçücük java penceresi içinde ne çok hayaller kurardık..

google'ın çaresiz kaldığı anlar

aradığınız niceliği, kendi arama algoritmaları içinde bir halta benzetemeyip, bunu mu demek istediniz önermesi ile suratınıza kendi bilmişliğini çarptığı anlardır.

örn: anadolu ayılarını aratırken, seçtiği güzide önerilerin başında " anadolu gençlik derneği eylül ayı faaliyetleri" gelmesi gibi

başlık sıçmak

yazık la kimin çocuğuysa, başından defetmek için "al bak sana sözlük yazarlığı aldık bununla oyna" diyen ailelerin gönderdiği yazarcanların yaptığı hede..
yılların yazarlarında da benzer şekilde ortaya çıkmaktadır, kendisini boş zaman değerlendirmek amaçlı kolilerinden arda kalan zamanlarda sözlüğe giren kaşarların sikimsonikliği de göz doldurmakta..
(bkz: çok da şey yapmamak gerek)
  • /
  • 85

orgazmik yiyecekler

kestane şekeridir...
yarım ekmek köfte ( içinde közlenmiş domates, biber ve soğan ile) + ayran
şeftali (yumuşak ve sulu olanı)

orgazmik yiyecekler

orgazmik yiyecekler

orgazmik yiyecekler

kinder schoko bons
kinder pingui
m-joy
brownie intense

orgazmik yiyecekler

nutella. (evet ekşi sözlük yazarıyım ne olmuş)
her türlü et ürünü. (ayıyım sonuçta daha ne olacağıdı)
çikolatalı pasta ve türevleri. (özsüt vazgeçilmez mekanımdır.)

bedelli askerlik

abi bir ay askere acemi birliğine gideceksen zaten sonrasına ne kalıyor ki. hiçbir anlamı olmayan bedelli askerliktir. çıkarttılar evet ama 15 bin tl verip bir de hala 25-28 gün askere gidecek olmalarına gülmeden edemiyorum. ha ben mi ? 2 günle kaçırdım. zaten gidecektim bişey de fark etmedi yani.

bedelli askerlik

"allah sevindireceği kulunun önce eşeğini kaybeder, sonra da buldururmuş" misali, bedelli gündeminin kronolojisi hep aşağıdaki gibi ilerliyor. bu sefer sadece 25 gün eklenmiş. o da mhp'den kaynaklanıyormuş vs.

bedelli askerlik gündemi kronoloji

1. gündemimizde bedelli askerlik yok.
2. şartlar olgunlaşırsa olabilir.
3. şu an gündem yoğun, seçimlerden sonra olabilir.
4. seçimlerden sonra olacak.
5. yaş 28, bedel 15 bin tl.
6. yaş 25, bedel 15 bin tl.
7. yaş 25, bedel 15 bin tl + 25 gün askerlik eğitimi.
8. yaş 25, bedel 15 bin tl + 28 gün askerlik eğitimi.
9. karar komisyonda...
(karşılıklı yoklamalar çekilir, twitter'da isyan eder bedelliler. daha doğrusu yoklama çektiklerini sanırlar. halbuki, yasa aşağı yukarı bellidir zaten ve 10'uncu madde gibi bir şey çıkar ortaya)
10. yaş 25, bedel 20 bin tl.

iki kaşının ortasını alan erkek

ibrahim şevki

yarışmayı 2. bitirmiştir.

ibrahim şevki

o ses türkiyedeki tipi itibarı ile ayı olan yarışmacıdır. banada final var dediler izlemeye başladım bir de baktım ki; adamın hası. hakikaten süper söylüyor, sesine hakim bir şarkıcı. kazanamasa da istanbul piyasasında kendine yer edeceğine inanıyorum. hatta çalıştığı barda zirve yapalım derim. *

Toplam entry sayısı: 1688

astral

3. yaş gününün üzerinden tam 1 ay geçmişti, böbrekleri ile ilgili sorunlarından dolayı bayramın ilk gününden beri halsiz yatıyordu.. hekimler yapacak bir şey olmadığını söyleyip eve geri gönderiyordu..
bu sabah oğlum astrali kaybettim..

ayı sözlük chat

gençler derdim büyük, son zamanlarda rum kesiminden pek çok koli adayı denk geliyor e tamam bunun nesi kötü diyebilirsiniz ama adamlar kuzey tarafa geçmeye korkuyorlar, sanıyorlar ki elimizde kktc bayrakları ve kılıçlar geçen urumun kellesini alıyoruz..
resmen şu şekildeyim

futurelavirs'in aşırı feminen olması

sözlük özel mesajlaşma hizmetinde öyle sikerim böyle maçoyum tripleri atıyor olsa da feminenlikten kırılan yazarcanımızdır..
ücretli cd'lik yaptığı da söylentiler arasında..
no fem'ci tayfadan gibi görünse de her zaman kız kıza takılabileceği ultra fem partner arıyor olması da gözlerden kaçmıyor..

no fem aşgoooo <3

sevilmemeyi zerafetle kabullenmek

büyük erdemdir aslında..

sevdiğin, hoşlandığın, hayatına dahil etmek istediğin birisi tarafından aynı hislerle karşılanmamayı duymak/görmek/hissetmek zor bir durumdur nihayetinde.
öz saygısı yüksek olan bireyler bu durumda ne kendisini ne de karşındakini suçlar..
olayı kabullenir..
ama öz saygısı olmayanlar öncelikle karşı tarafı suçlar, ona nefret kusar, sanki karşısındakinin de onu sevmesi zorunluymuş gibi düşünür, daha ileri boyuttakiler de reddedilme kaygısını kendisini suçlayarak aşmaya çalışır.. her iki durumda da uzun vadede etkisi süren hasarlar devam edebilir..

ayı sözlük yazarlarına tavsiyeler

naçizane tavsiyem, bir insanla hangi mevkide olursa olsun bir şeyler yaşayacaksanız o insana güzel hatırlanacak bir iz bırakın hayatında..
birisine kendini hatırlatmanın en güzel halidir hayatına dahil olmak.. bir yerinden tutuverin.. nasıl olsa bir gün bitecek diye baştan savma yaşamayın.. dertlerinizden çok mutluluğunuzu yükleyin.. yıllar sonra yılların eskittiği halinizle bile karşısına çıktığınızda bir tebessüm bırakabilin...

kızlık zarı

kızlık zarı, kadınların bekaretini kontrol için değildir. bebekken kakalarından, mikroplardan, pisliklerden korunmaları için oluşan bir mekanizmadır. tuvalet eğitiminden sonraysa işlevini yitiren ve olmasının hiçbir faydası, anlamı ve gerekliliği olmayan küçücük bir zardır ve hayvanlarda da bulunur. bu zarın varlığı erkekler tarafından keşfedildikten sonra kadınların namusu olarak üzerlerine etiketlenmiştir. onun için gerekirse öldürülmüşlerdir, o varsa saygı duyulmuş yoksa katledilmiş, bir parça zar için “iyi mal”, “0 kilometre” olarak görülmüşler, cinsel ilişkiden sonra çarşafta kan lekesini gören erkeklerin ilk ben “becerdim” anlamında “gurur”lanmasına ve övünmesine sebep olmuştur . bekaret beyindedir, bacak arasında değil. namus beyindedir, bacak arasında değil orospuluk beyindedir ve erkeğin de orospusu olur.

heteroseksüel ayı sözlük yazarları silinsin kampanyası

başlık başa kalmış

ay koşun koşun troll buldum kaçmadan iki fotoğraf çektirelim!!

lgbt aktivisti derken canısı?

ota boka çirkeflik ile aktivist olmak pek yeni bişi!


(bkz: tabi lan komple sözlüğü kapatalım)

(bkz: ayı sözlük teki herkesi ayı veya ayısever sanmak)

sözlük olgusunu anlayamamış hede ifadesi..


ilk kez sana veriyorum

akla gelen görsel tam olarak şu şekildedir

yazarlardan bear fotoğrafları

sevişme arifesinde dudakta çıkan uçuk

kesinlikle "sevişme sonrası çıkan uçuk" kadar korkutucu değildir, zira "ne kaptım lan bu insandan" korkusu siker atar

ilk defa sevgilisi olacak ayı sözlük yazarlarına tavsiyeler

kural 1
olmasın

net yani

en yakın arkadaşın sevgilini elinden alırsa

sözlükte nick değiştirmek

eğer böyle bir imkanım olsaydı
astralgay ve astral gay hesaplarının astral olarak tek bir hesap altına toplanmasını isteyebilirdim..

heteroseksüel ayı sözlük yazarları silinsin kampanyası

başlık başa kalmış

ay koşun koşun troll buldum kaçmadan iki fotoğraf çektirelim!!

lgbt aktivisti derken canısı?

ota boka çirkeflik ile aktivist olmak pek yeni bişi!


(bkz: tabi lan komple sözlüğü kapatalım)

(bkz: ayı sözlük teki herkesi ayı veya ayısever sanmak)

sözlük olgusunu anlayamamış hede ifadesi..


madonna

kesinlikle frozen sonrasında hayatını elektro pop ile kesiştirmemeli ve müzik kariyerine nokta koymalıydı..