governmenthooker

Durum: 78 - 24 - 14 - 3 - 01.04.2020 10:13

Puan: 1116 - Sözlük Kezbanı

10 ay önce kayıt oldu. 8.Nesil Yazar.

0
  • /
  • 4

yazarların favori mevsimleri

havanın yavaş yavaş ısınmasıyla beraber doğanın yeniden canlandığı, kıştan çıkan insanın içini kıpır kıpır eden ilkbahar.

korona virüsü bittiğinde yapılacaklar

gerçekten bittiğine emin olduktan sonra bir hava alıp gelebilirim belki.

var olan gereksiz şeyler

göt deliği

sevişirken partnerimde muamele etmekte en zorlandığım yer. onun için elim oraya gidecek olursa orada hiçbir şey yokmuş da düz çizgiymiş gibi düşünmeye çalışıyorum.

erdoğan'ın halktan para istemesi

param yok dua yolluyorum. sayılıyordur umarım bu kadar sela boşa okunmuyor herhalde her gün??

latince

bilim dili olarak kullanılmasına rağmen konuşma dili olarak kullanılmamasından dolayı ölü bir dildir.

dünya burun haftası

burnu güzel yazarları kanıtıyla beraber mesaj kutuma beklerim :)

5 ay önce herkes grip aşısı olsaydı coronaya yine de yakalanır mıydık

her senenin grip aşısı geçen sene baskın olan virüs etkenine göre hazırlanır. yani olup olmamamız bir şey değiştirmeyecekti.

erkeği en sorunlu burç

burç fark etmeden hepsi sorunlu değil mi zaten, niye tartışıyoruz ki.

hornet

yaklaşık 1 haftadır 200 metre mesafemdeki biri bana lütfen gel diye yalvarıyor. sanki görüşecek başka insan kalmadı memlekette.

kiloluların zayıflara oranla daha zevkli dakikalar yaşatması

gelsin yaşatsın da karşılaştırma şansım olsun.

namaz kılmayan türk değildir

şii namazı mı yoksa sünni namazı mı?

homofobik homoseksüel

iç sıkıntısı

şu an ülke ve dünya olarak içinde bulunduğumuz genel vaziyet, duygu.

sanal sekse geri dönüş

mecbur karantinadayız, kimseyle görüşemiyorum bari bir de bunu deneyeyim dedim ama yok bir şeyler eksik gibi hep. tensel temas olsun istiyorum sanırım.

insan vücudundaki dar organlar

sürrenal bezler. eni 3-6 mm arası oluyor.

yazarların taslaklarında beklettikleri entry sayısı

sıfır. çünkü hemen o an yazmayınca gitgide daha kötü gözükmeye başlıyor gözüme.

alttaki yazara soracaklarım var

saatlerce yürümek istiyorum.

playlist önerebilir misin spotifydan?

bir erkeğin en güzel yeri

karantinadayken hoşlandığımız kişi ile nasıl buluşacağız sorunsalı

bir süreliğine libidomuza sahip çıksak ölmeyiz bence :)
  • /
  • 4

hükümetin covid-19 ile mücadele stratejileri

selanın her akşam okunmaya başlanması

koronavirüs'ü selalarla yeneceğiz inş. ss.

arkadaşın sevgilisinden hoşlanmak

hoşlanmak, sevmek ve diğerleri elde değildir, napacaksın, hoşlanabilirsin, sevebilirsin, severken belki nefret de edebilirsin ama sende kalsın bunlar, eyleme geçmeden önce düşün ( ya da düşünme, who am i to judge, bitch!!!)

artpop

çoğu şarkısını severek dinlediğim albüm. aynı zamanda gereksiz bir eleştiri odağı olmuştu.

rupaul's drag race

şu sıkıcı yaz günlerimi biraz olsun çekilebilir kılan reality show. all star ve 11.sezonu art arda izledim, ikisinden de büyük keyif aldım. queer dünyasının bize en büyük hediyesi olabilir.

ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

tüm dünyası eşcinsellik olanlar

doğrusu:

bütün dünyası cinsellik olanlar

siz hiç bütün dünyası heteroseksüellik olan birini gördünüz mü? göremezsiniz.

işte bunlar hep içselleştirilmiş homofobi.

ilk eşcinsel deneyim

ilk deneyimimi bir yıl önce yaşadım.
çocukluk,ilkokul,ortaokul,lise ve üniversite yılları,her zaman hem cinslerimden etkilendiğimi biliyordum.
çoğu insan gibi bir müddet bu durumu yok sayarak yaşadım.özellikle ortaokul ve lise yıllarında,herkes sevgili olmaya başlamışken eli yüzü düzgün,etrafımda benden hoşlanan bir sürü insan olmasına rağmen ben kimseyle sevgili olmuyordum.bir kızla sevgili olma fikri beni hiç cezbetmiyordu.kendimi derslere verdim.bir iki zoraki sevgili,ulaşılamaz platonik aşklar yaşayarak gizlenmeye çalışıyordum ama tamamen bilinçaltı,bunu farkında olarak da yapmıyordum,tamamen öyle gelişiyordu.
üniversite yılları ise biraz daha zorlu geçti,insanlar sürekli sevişiyor,ben bu duruma uzaktan bakıyordum,yakın arkadaşlarım sevgilim olmasa bile seks yapacak birilerinin olması gerektiğini söyleyip duruyorlardı.kendime uzak mesafe,bir iki uzun metrajlı sevgili yapıp üniversiteyi de öyle geçirdim.hetero rolünü olabildiğince dikkatli oynamaya çalışıyordum.kadınlarla oldum,çok fazla kadınla oldum.kendimi bir süre kadınlarla sevişebileceğime bile inandırdım.
iş hayatına başladığımda yalnızlık artık zor gelmeye başlamıştı.arada sanal seks kaçamaklarım oluyordu ama artık yetmemeye başladı.bu sefer gerçekten bir hetero olmaya,bir kadını gerçekten sevmeye,bir kadınla beraber olmayı sevmeye çalıştım.
bir sevgilim daha oldu,başlarda zorlamadan gidiyordu,kadınla da olsa düzenli bir cinsel hayatımın olması hoşuma gitmişti.denedim,oluyor gibi düşündüm ama aklımın bir köşesinde bir erkekle beraber olmak vardı.maddi açıdan da özgürdüm artık.kimseye hesap vermek zorunda da değildim.yalnız başıma tatile çıkmaya karar verdim,tatilimin tek amacı yalan yok,bir erkekle beraber olmaktı.belki de gay değilimdir diye düşünüyordum.denemeden anlamak imkansızdı,hatta büyük ihtimalle hoşuma gitmeyeceğini düşünüyordum.
biletlerimi aldım,valizimi hazırladım,sadece gideceğim şehir belliydi.daha önce hiç gitmediğim,kimseyi tanımadığım bir deniz şehriydi.
bulduğum ilk otele girdim.ilk gece biraz vakit geçirdim kendi kendime,tüm hayatımı sorguladım.bolca içtim.ama cesaret bulacak kadar içtim.mantığımı da kaybetmemem gerekiyordu.
gay dating uygulamarından birini indirdim.full aktif,full p ler ve sikicileri eledikten sonra zaten geriye bir iki kişi kalıyordu.biriyle konuşmaya başladım.tüm gece muhabbet ettik nerdeyse.ertesi gün yine tek başıma vakit geçirdim.büyük buluşma bugün olacak dedim kendi kendime,sözleşmemiştik ama biliyordum bir şeyler olacağını.hiç bir zaman yeteri kadar cesur bir insan olmamıştım.biraz daha bolca içtim o gün ve akşamında sahile buluşmaya davet ettim konuştuğum kişiyi.
o kadar içkiye rağmen hayatımda o anki kadar heyecanlı bir bekleyiş içinde olduğumu hatırlamıyorum.her ne kadar korksam da kararlı bir şekilde biramla beklemeye başladım.nasıl biri olduğumu tarif etmiştim.on beş yirmi dakika sonra biriyle göz göze geldik.ufak bir selamlaşmayla birbirimizden emin olduk.
benden yaşça büyüktü,beklediğimden çok daha hoş bir adamdı.
muhabbet etmeye başladık.en başta herkes anlıyor hissine kapılıp,geçici bir paranoya yaşadım.ellerim terledi,bir yandan da çaktırmamaya çalışıyordum.ben ne kadar tecrübesiz ve heycanlıysam karşımdaki kişi bir o kadar kendinden emin ve sakindi.bütün gerginliğime rağmen,ilk defa kendimi gizlemeye çalışmadan birileriyle her şeyi konuşabilmek,yadırganma korkusu olmadan her şeyi anlatabiliyor olmak,yalan söylememek,rol yapmamak çok fazla iyi hissettirmişti.etrafımdaki insanları da umursamaz olmuştum bir yerden sonra,zaten hiç kimseyi tanımıyordum da,ayrı bir güven veriyordu bana.iki saat kadar muhabbet ettikten sonra arabasıyla yüksek ama sakin bir yere gidip biramızı yudumlamaya başladık.gece olmuştu,deniz karanlık,şehrin ışıkları biraz uzaktaydı.tüm cesaretimi topladım,ilk defa bir erkeği öptüm.öpüşmeye başladık.kalbim kulağımda atıyordu sanki.ikimizin de dudaklarında alkol ve sigara tadı vardı.hayatımda ilk defa biriyle gerçekten öpüştüm.onlarca kadın öpmüştüm ama bu bambaşkaydı.öpüşürken hafif kirli sakalını okşadım,kadınlarda en hafif tüyden bile rahatsızlık duyarken sakallarından öptüm.defalarca.
eve gitmeyi teklif etti.bir an bile düşünmeden kabul ettim.niyeyse ilk defa tanıyor olmama rağmen en ufak bir güvensizlik hissetmedim.
evde biraz daha içtik.nerdeyse sarhoş olmak üzereydim.içerken bu sefer yanyanaydık,elinden tuttum,o gece yaşadığım her şeyi ilk defa yaşıyordum.ilk defa bir erkeğin elini tuttum,ilk defa bir erkeğin saçlarıyla oynadım.gözlerinin içine baktım.
yatak odasına geçtik daha sonra,gömleğimin iliklerini yavaş yavaş çözdü.beraber olduk.biraz müzik dinledikten sonra uyuduk.o gece sürekli uyandım,sarıldım,dokunabildiğim kadar dokundum ona.ertesi gün gidecektim.istesem bir gün daha uzatabilirdim.sabah oldu,alkolün etkisi geçince bir an pişmanlık duydum,kendimi kötü hissettim.o sınırı geçtim diye düşündüm.bir gece beni bambaşka biri yapmıştı.apar topar çıktım evden,çıkarken telefon numarasını aldım,bir daha görmeliyim onu diye düşündüm.
tüm yol boyunca onu düşündüm.o geceyi düşündüm.bir gece daha geçirmediğim için kendime lanet ettim.gittikçe eski hayatıma yaklaşıyordum,sevgilim beni evde bekliyordu.yol hiç bitmesin istedim.
eve döndüm.ona da durumu sezdirmemeye çalışıyordum ama olmadı.bir erkeğe,ona dokunduktan sonra,sevgilime dokunurken bir daha hiç bir şey hissedemedim.kısa süre sonra ayrıldım.karşımdaki kadına benden daha çok haksızlık ediyordum.en doğru olanı yaptım,zaten en başta büyük bir hata yapmıştım,onla ya da geçmişteki diğer kadınlarla beraber olmakla.kendime nasıl işkence ettiğimi hala sorguluyorum.
o adam da o geceden sonra hiç aklımdan çıkmadı.her gece konuştuk telefonda saatlerce,her fırsatta yanına gittim.gayliğimi sınamak için tanıştığım adama aşık oldum.ilk defa aşık oldum.belki her şeyi ilk defa yaşıyor olmanın verdiği heycandı bilmiyorum,belki ben biraz kezban ruhluydum.
ilk deneyimim hayatımın en güzel deneyimiydi.ve ben bunları yaşamadan önce hiç planlamamıştım.sadece biriyle seks yapıp,unutup geçeceğimi varsaymıştım.gayler sadece seks yapar diye düşnüyordum.ama öyle değilmiş.
ilk deneyimim benim devrimim,miladım oldu.belki de şansım yaver gitti ve tanışabileceğim en doğru insanlardan biriyle tanıştım.
umarım siz de benim kadar şanslı olursunuz.benim yaptığım hataları da yapmazsınız.hetero rolü yapmak uğruna birileriyle olmaktansa yalnız kalmak emin olun daha iyi.biraz cesaret ve biraz da insanları seçebilirseniz istediğiniz hayatı yaşamak için hiç bir şeyi ertelemeyin.
edit:aldattı lan.vazgeçtim gayler sadece seks yaparmış.güvenmeyin olum kimseye çok acıyor sonra.

sikmek kelimesi iyi mi yoksa kötü anlamlı mı

söylersen kötü ama yaparsan iyi.

ayı sözlük yazarlarının profilleri

sözlüğün ciddi bi kısmının profil algısı beden kitle indekslerini hesap etmemize yönelik. kardeşim bu kadar mısın cidden?

Toplam entry sayısı: 78

iç sıkıntısı

şu an ülke ve dünya olarak içinde bulunduğumuz genel vaziyet, duygu.

stupid love

lady gaga'nın (bkz:chromatica) albümünden yayımlanan ilk şarkısı

edit: gaga albümü 10 nisan'da yayınlayacağını duyurdu.

kendinizle çıkar mıydınız

covid-19

ikinci bir emre kadar kolilere 1 aylık ara vermiş bulunmaktayım, zevk uğruna riske atmak istemiyorum kendimi.

korona virüsü bittiğinde yapılacaklar

gerçekten bittiğine emin olduktan sonra bir hava alıp gelebilirim belki.

alttaki yazara soracaklarım var

sana kaç cm lazım?

spotify'da en çok dinlediğin şarkıcı kim?

stupid love

lady gaga'nın (bkz:chromatica) albümünden yayımlanan ilk şarkısı

edit: gaga albümü 10 nisan'da yayınlayacağını duyurdu.

kendi sikini yalamak

ben bunu becermiştim bir ara ama devamındaki 2-3 günlük sırt ağrısına değiyor mu, hayır. çek 31'ini bak keyfine.

erkekler ağlamaz

neyse ki erkek değilim, rahat rahat ağlayabilirim.

korona virüsü bittiğinde yapılacaklar

gerçekten bittiğine emin olduktan sonra bir hava alıp gelebilirim belki.

23 haziran istanbul yerel seçimi

23 haziran istanbul yerel seçimi

oy kullanmadığım seçimdir çünkü 31 martta oturduğum şehirde zaten oy kullanmıştım.